• skricx

    Dělal jsem svoji první stránku http://www.cyklistikakrnov.com A chci se zeptat na Vaše názory na ni. Dále mě zajímá, jestli mám pokračovat v článku o možnostech občerstvení, ubytování a cykloservisech na cyklotrase č.55. Zatím tam mám zmapovanou část trasy, tak jestli to má cenu dokončit(v odkazu Na kole…)Díky Skricx

    0 0
    • fousek  
      No blby je ze se mi to zobrazuje jako new page 11, to moc o profesionalite nevypada, pak barevna kombinace se mi taky moc nelibi a text je times new roman (ale to je muj vkus),nahledy jsou reseny jenom tim ze se zmensuje puvodni fotka, takze nahled se nacita desne pomalu, coz by se mel nacitat naopak velmi rychle a nakonec uvodni obrazek ma gigantickejch 300 kb coz je na tak malej obrazek zbytecne moc a lidi s pomalym pripojeni to nepotesi. Jinak ocenuju prehlednost. P.S. jestly nemas legalne frontpage tak bych z hlavicky vymazal abys potom nemel nejake potize
      0 0
    • climber  

      Mě to ukazuje, že stránku nelze zobrazit.

      0 0
      • pegal  

        pripoj se k netu .. :)

        0 0
        • climber  

          Sem připojenej, ale u nás v práci furt něco montujou s počítačema a máme to samý omezení, tak možná proto mi to nejde.

          0 0
    • jecnak  

      No frames pls.

      0 0
    • Lance  

      v pohodeeee

      0 0
    • Manas  

      Asi do menu jinej font a trochu poladit barvy .. tyhle se strasne tlucou. Neco najdes tady: http://www.typo.cz/

      0 0
    • Beeda  

      Ony se ty stranky tak trochu nesou v podobnem duchu jako jsi vymyslel nic nerikajici tread „vas nazor“ a jeste velkym pismem!, proste dost zasadnich chyb pri designu…Nicmene si z toh nic nedelj, kazda dobra vule je po zasluze potrestana:-), takze pokracuj.. B.

      0 0
    • Belial  

      !!! Obsahově SUPER !!!, ale ostatní hrůza. Nevím co máš za připojení, ale jak se mi úvodní stránka načítá déle než 10s. tak ji většinou killnu.

      0 0
    • pos3k  

      pekne

      0 0
    • Luka  

      Ramy tam klidne nech,ale to menu by chtelo nejak zmensit, je to vsechno dost kobylim pismem , tak pozmensovat. Jinak obsahove dosti narvane a libi se mi. Grafika je silena, ale jsou mista kde clovek hleda informace a ne vystavni design…

      0 0
    • Krutohlav  
      1. Tie XP like ramceky v lavom frame su fuj.
      2. Nechapem zmysel tej uvodnej stranky, to uz sa nerobi 10 rokov.
      3. Framy su out uz takych 5 rokov.
      4. Obsah vyzera super, cim viac tym lepsie.
      5. Pismo nezmensovat, nechat ako je teraz. Dobre sa to cita.
      0 0
    • ajvn  

      úvodní obrázek máš zbytečně v rozlišení 2406 × 3217px, zpomaluje to načítání – má skoro 300 KB

      0 0
    • pened  

      odstranil bych patkove pismo a nepodtrhavat, snizuje to citelnost. Uvodni stranka …

      0 0
    • sun7dots  

      Hele jak ti nekdo psal ze mas zmensit ten uvodni obrazek, tak myslel abys ho zmensil v nejakym editoru a ulozil mensi. Ne abys akoart nastavil jiny parametry img… To pak tu velikost moc neresi. Uplne zbytecne nechavas stahovat navstevniky 300kb.

      0 0
      • kolombo  

        No, obrázek se mi natáhl rychle, asi už to autor předělal, ale způsob formátování textu nic moc. Chtělo by to ještě značně zapracovat přímo v html kodu a něco s tím udělat, tohle se žádným editorem řešit nedá …

        0 0
        • sun7dots  

          No to spis jestli ho nemas nakesovanej. Protoze jestli me ma mila opera neklame, tak obrazek ma stale 300kb.

          Ostatni veci jsem ani nekomentoval, obsahove je web dobrej, ale jinak to fakt neni nic moc. Grafika zadna slava, ale tu vem cert, ty ramce uz jsou horsi a hlavne podle meho uplne zbytecny, atd…

          Ale na druhou stranu, tohle treba castecne vyvazi obsah:)

          0 0
          • skricx  

            Tak tu prví stránku teda zruším a zkusím tu stránku udělat bez framů. Uvidíme… jestli se mi to teda povede. Takový odborník zase nejsem. A ta grafika… já vím, že nic moc, ale poraďte jakou

            0 0
    • Marry  

      ja teda nejsem zadnej velkej odbornik, ale zmensil bych pismo v menu…a jak mas uvodni stranku tak tam bych mezi odstavcema nedelal tak velky mezery…me to sice nevadi mam velkej monitor, ale pak se musi zbytecne moc rolovat dolu.

      0 0
      • Marry  

        jo a jeste ty fotogalerie, musis tam na nahledy dat maly obrazky, aby se to nenacitalo pul dne :-)

        0 0
      • skricx  

        to jsem chtěl taky aby ty mezery nebyly tak velký, alemenší nejdou, pak to je nasobě.

        0 0
        • Marry  
          kazdej odstavec mas jako novej odstavec

          …zkus tam dat jen novej radek
          tusim.

          0 0
          • skricx  

            Zmenšil jsem to menu, řádky jsou menší.

            0 0
          • sun7dots  
            No zase pozor na to co mu radime:) Odstavce by meli byt uzavreny v

            , protoze to je tag pro oznaceni odstavcu. je odradkovani a to by se na odstavce pouzivat nemelo. To jen tak mimochodem…

            I ty rady o zmenseni pisma bych bral s rezervou, nekdo zase hur vidi;) Nejlepsi je udelat pismo s relativni velikosti, at si to lidi muzou nastavit jak se jim libi. Ale to uz jsem asi dost OT:)

            0 0
            • grafik  
              jenze zapouzdrit tabulku do

              by se nemelo delat.(ale proti gustu …) Od ceho ty

              0 0
              • sun7dots  

                Ja jsem zdrojak nestudoval, jenom jsem se vyjadroval k te rade;) O CSSku asi mluvit ani nebudeme, ze?) Ale obsahove fakt dobry, smekam…

                0 0
    • chupas  

      Příkaz PING na cyklistikakrnov.com [193.86.238.13] s délkou 32 bajtů:

      Vypršel časový limit žádosti. Vypršel časový limit žádosti. Vypršel časový limit žádosti.

      nejak to nejede, hm

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.