• Pedro

    Vzhledem k tomu že jsme den co den upozorněni na šlágry Evy a Vaška a jejich Bílou orchidej, tak se chci jen zeptak kam by jste to zařadili.

    Anketa: Tak jak to hodnotíte?

    29x
    58%
    0 0
    • orca  

      Nevím , neznám , neslyšel jsem , nehlasuji…

      0 0
      • Radek Broz  

        Doporucuju alespon nekdy zapnout TV – zachytil jsem to uz i ja a to koukam fakt minimalne;-) V podstate jde o chlapika se zenskou, co hrajou ne moc kvalitne po vesnichekjch zabavach a diky agresivnimu maketingu pres TV lamou rekordy v prodeji, i kdyz jsou fakt hoooodne spatny;-)

        0 0
        • Janes  

          Radku,a seš si těma rekordama jistej,neříkaj to jen oni sami,aby si ten …,co si to koupí nepřišel tak osamocenej?

          0 0
          • Vilém  

            Bohuzel ma pravdu,dila vydavatelstvi Surf patri mezi nevic prodavane desky u nas,a to bez rozdilu zanru.

            0 0
            • fousek  

              No to je velmi zajimavy, koho sem se ptal tak nikdo to nema a nikdo si to nechce koupit, asi se setkavam s malo reprezentativnim vzorkem populace

              0 0
    • orca  

      Nevím , neznám , neslyšel jsem , nehlasuji…

      0 0
    • rock  

      Co to je, kdo to je ? Slyším poprvé o těchto interpretech …

      0 0
    • Vilém  

      Necum na bednu a takovy sracky Te nemusi trapit:)

      0 0
      • Pedro  

        Nečumím a přepínám, jen mě to věčné přepínání začíná unavovat. :-) PS: Ty už jezdíš na kole venku, že se na tu bednu ani nepodíváš?

        0 0
        • Vilém  

          Ja jeste neprestal jezdit:)na TV moc nekoukam a kdyz uz tak vetsinou utecu na satelit,tam si najdu vzdy neco.

          0 0
          • fousek  

            Treba reklamy:-)

            0 0
            • Vilém  

              Ani ne,je dost filmovejch kanalu kde reklama vubec neni,nebo naprosto minimalne.

              0 0
          • Pedro  

            Gratuluji! Já jsem zatím nucen díky své zimouřivosti a nedostatku finančních prostředků ukrajovat metr za metrem na válcích. :-(

            0 0
    • vojtechposmourny  

      K Evě a Vaškovi Ti chybí ještě skupina Surf :-)

      0 0
      • Vilém  

        To je jejich dvorni kapela.Totalni hruza,hravali tu po plesech,pak si zridili vydavatelstvi,pro­vozuji hospodu a ted maji nejprodavanejsi desky.To mluvi o kulturni urovni naseho naroda:(

        0 0
        • fousek  

          Ono to uskupeni fakt existuje?

          0 0
          • Vilém  

            Jasne ze jo,bohuzel:(Az nekdy navstivis Moravskej Kras tak nezapomen zavitat v Kotvrdovicich do hospudky u Surfu.

            0 0
        • Martinkaa  

          Nemyslim si, ze to vypovida o kulturni urovni naroda. Spis to bude tim, ze duchodci jsou nejpocetnejsi skupina naroda a zrovna na tu je kapela Surf zamerena. Pak se neni cemu divit, ze maji nejprodavanejsi desky :-). No a vzhledem k tomu, ze duchodci sedi skoro cely den u televize a co pul hodiny jim Bilou orchidej nabizi v TV shopu, tak je to hotove :-).

          0 0
    • fousek  

      shluk po sobe jdoucich tonu v doprovodu skreku orangutani rodinky

      0 0
    • Lance  

      jo jo , bila orchidej, zas slzy v ocich…

      0 0
    • Luke  

      kdo tohle posloucha, tak ma hodne zvracene choutky…

      0 0
    • blue  

      doufam, ze je tady dost nadsencu, co chodi na febiofest :-)

      www.febiofest.cz/…il_filmu.php?…

      0 0
    • SELMIRA  

      :o))))dávám výbornou páč už dlouho jsem se tak srdečně nezasmála Ale jinač nevim, kde je vkus a ta hudba.

      0 0
    • dada  

      ses posral…myslim tim Evu, Vaška i tebe že to sem taháš…

      0 0
    • myscho  

      www.forum.podivejse.com/viewtopic.php?…

      a nemyslite si,ze to pocuvam :}}

      0 0
    • Darkson  

      náhodou třpyt hvězd Evy a Vaška na hudebním nebi dosáhl tak daleko, že jim tuto sobotu, s úsměvem na rtech a nepochybně s úctou v srdci, věnovali jeden song i death/grindoví srandisti Pigsty :-)

      0 0
    • Vojtas  

      hrůza děs, vůbec nechápu jak to mohly pustit do televize, v ankete neni pro me odpovidajici vyraz, proto se zdržuji hlasovani

      0 0
    • McBlacky  

      koukám že nemít telku je docela bonus… o kulturní orientaci většiny národa mám svoje mínění. Umět vyslovit tak dlouhý a komplikovaný slovo jako kultura je sice pro mnohé již výkon, ale to bohužel nestačí…

      0 0
      • Vojtas  

        nechapu jak nekdo v dnesni dobe nekdo nemuze mit televizi, jako u naseho silne, ale silne vericiho ucitele bych to jeste pochopil, ale u bikera ?

        0 0
        • McBlacky  

          hele já ji dobrovolně věnoval… když máš dvě zaměstnání, přítelkyni, bike, k tomu nějaký kamarády, tak máš fakt málo času, skoro žádnej. Když mám volnou chvilku tak dám film na PC. Info čtu z novin a netu. Největší problém TV je, že v době kdy bych měl čas, tak nedávaj co chci, a zabíjet čas umím teda mnohem líp. A podle programu si vybírat filmy je u mě sci-fi protože nikdy nemůžu zaručit že nebudu dělat nic jinýho.

          mě by spíš zajímalo jestli není lidem líto času, který tráví u televize…

          0 0
          • Vojtas  

            mě toho času kolikrat abych řekl pravdu lito je, třeba když du jenom na zachod, tak du kolem televize a treba tam hodinu stvrdnu, jako u televize zejo ;), nebo kdyz se du umejt, ale jako u jidla treba se telka hodi, ze clovek stiha dve veci najednou, a bez telky si zivot nedokazu predstavit, nevim jak bych koukal na Simpsnovi a na Červenýho trpaslika :)

            0 0
            • Radek Broz  

              Tak zrovna tyhleveci se snad sledujou na kompu, ne?

              0 0
            • McBlacky  

              ! nedělej si legraci ze starších lidí :) navíc pochybuju že ti v tý telce daj víc dílů trpaslíka za sebou :) a simpsoni jsou dost out od tý doby co je Futurama :)

              0 0
              • Vojtas  

                no to bych musel mit komp na kterym si takovy veci pustim :) a to nemam, a na simpsnovi mi nesahej :) a kde si z tebe delam srandu ? :)

                0 0
                • CZiko  

                  no vidíš… a já se tady zrovna v compu dívám na trpaslíka a prokládám to simpsnama… a na večer si stahuju film:-D

                  0 0
                  • enjoy  

                    davej si bacha aby si nebyl 245ty odhaleny pocitacovy pirat:-D

                    0 0
                    • CZiko  

                      ty děláš s policajtama proti pirátům, že mi to tak říkáš? a to v práci fasujete cyklistické helmy? :-D

                      0 0
          • grafik  

            obdivuju lidi co se dokazi divat na film na kompu, jednou sem takhle pretrpel basniky a jiz nikdy vice … :-)

            0 0
        • CZiko  

          no já se třeba na televizi nedívám a už by mi vůbec nevadilo, kdybychom jí neměli… jediné na co v ní čumím jsou občas zprávy – ale to se taky většinou dívám online na internetu… Protože když vidím jakou špínu tam vysílají a co do lidí tlačí, tak je mi z toho blujno a radši to vypnu…

          0 0
          • Vojtas  

            tak nesmis koukat na cernou kroniku, nejobjektivnejsi zpravy a vubec vsechno je dle meho na ČT

            0 0
            • CZiko  

              ty si myslíš, že bych se někdy díval na zprávy na TV Nova??? nikdy…

              0 0
      • Vojtas  

        btw. peace :D

        0 0
    • marapara  

      Sračky, aspoň pro mne

      0 0
    • CZiko  

      jsem toho nasycen už z reklamy:-)

      0 0
    • Siddha  

      jednoznacne vyborne ;)

      0 0
    • mm  

      rad se tyram, proto sem si z rapidsharu neco stahnul ;-) nevadi mi o moc vic nez mnohy popik, co byva povazovan za vice nez prijatelny

      0 0
    • rock  

      Nechápu to. Na TV se přece dívám docela pravidelně (cca 1× za dva týdny na EuroSport) a přesto mne to minulo. Nevím o co jde, jsem out, nemohu na ulici :-( …

      0 0
    • ddd - andy  

      Vubec nevim vo co de!

      0 0
    • foona  

      Éfa und Fášek – to pít toprá esterajchyše techofá muzyk. :)

      0 0
    • Eila  

      pripojuji se k tomu ze jeto sileny, ale zaroven si s vedomim kamenocvani dovoluji upozornit ze je to jedna z „nejuspesnejsich“ ceskych kapel, alespon v prodejnosti… njn posluchacska skupina 50+ si cd nepali, ale kupuje… a kdyz se nahhhodou primichate na jakoukoli vesnickou zabavu pro dospele nic jineho tam hrat nebude

      0 0
    • Al_Bunda  

      Jeeeeee asi pred hodinou byla jejich reklama v televizi. Pod tihou rytmicke melodie vyhulim televizi naplno. U klaviru sedici boubelka a vedle lezerne opreny nemene obezni postarsi fesak me svym vykonem nuti k tanci. Sousedka zacina busit na zed. Opojen rytmem vyskakuji na skleneny konferencni stolek a zacinam ze sebe strhavat obleceni. Pri nabidce vsech jejich DC za pouhych 1100 KC uz hlasite zpivam jejich hit. K sousedce od vedle se pridal i ten psychopat ze spodu a neunavne busi kladivem do radiatoru. Euforie z vyhodne nabidky stale trva. Moji oblibenci konci svuj vystup a nahrazuje je jina nemene znama kapela jejiz jmeno mi nic nerika.

      Asi bych mel jit konecne spat jsem po nocni a nejak mi asi z toho uz hrabe. Kdo nevidel jejich reklamu tak mu ji doporucuji opravdu to stoji za to.

      0 0
      • Vrci  

        To jseště nic neni. Králem Teleshopu je tvmall s jejich scénkami „ze života“, které běží na top-tv.

        0 0
    • dalimil  

      je jednoduchý zprudit tady „bílou orchidej“ ale to taky není určený pro Vás.Já viděl záběry s jejich vystoupení,publikum ve věku 50+ bylo spokojeno a tak to má být, ne?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.