Sup 829 2007 za 13500, vase nazory?

43 nepřečtených
  • tazzik

    vazne uvazuji o 29", merim 195cm nasel jsem www.superior.cz/…29/bike.html?… za dobrou cenu, ale nevim, jestli do toho jit, prece jenom ty brzdy a vidlece za moc nestoji. Dalsi 29"kola jsou uz kolem 30000, GF Cobia nebo Superior 929. Nejsem zadny zavodni, mel bych to kolo na nedelni projizdky s pritelnyni a lehci tereny :) Diky za Vase nazory

    Anketa: 829 2007 za 13000kc

    0x
    0%
    0 0
    • mitch  

      Ja myslim, ze na tvoje potreby to kolo vyhovuje…uplne…brzdy a vidlu kdyztak poresis casem.

      0 0
    • Polka  

      Kde jsi na nej narazil za tu cenu? Kdyztak mi to napis na mail, dik ;-)

      0 0
    • doonio  

      Já to kolo od Vánoc mám.Ježíšek šel kolem a něco mě tady zanechal. :) Kupoval jsem ho na kupkolo.cz za 14000 a vše zatím v poho,vidle na ty sváteční vjížďky stačí,a brzdy(i když tady byli shazováný) jsou taky celkem OK.Za tu cenu celkem good kolečko.Kdybyste měli nějaké otázky ohledně 29" SUPA tak pisnite.Supům zdar

      0 0
      • Bafoon  

        tak to já bych se tedy hnedle zeptal japa to že za 14000 když ho na webu mají za plnou cenu? shazované brzdy? daval jsi jiné? ;-)

        0 0
        • Polka  

          Asi ses blbe dival – www.kupkolo.cz/…erior-XC-829 :-)

          0 0
          • Bafoon  

            mno jo, to je 2007, já prahnu po 2008 :-) tak to jo to potom chapaju to zme si jen nerozuměli :-)

            0 0
        • doonio  

          Brzdy jsem jiné nedával,bylo to taková první euforie,každej říkal že ty brzdy nebrzděj ať to hned vyměním,a já jsem se tím nechal na chvilku nechal zlákat.Potom jsem prohodil pár slov od prodejce a ten mi říkal ať je napřed zajedu že potom budpu brzdit dovela dobře.Takže zatím mám tam ty Hayesy MX2 a v poho.KDybyste měli nějakej dotaz ohledně těchto brzd a té vidlice(Suntou­r.......)tak si dejte do vyhledávače můj nick(zakládlaj jsem na tuto problematiku thread) a nebo tam napište:,,jak je seřídit"

          0 0
          • Bafoon  

            mrknu na tu vidlici, mě ta vidle „brzdí v rozletu“ jinak by se nechalo postavit hned ale chtěl bych jít do kotoučovek a lecos se tu prosléchá o negativním vztahu kotoučů a slabších noh vidlice

            0 0
            • Milenius  

              Taky jsem mel tuhle vidlici. Neni zase tak spatna, ale ber v uvahu, ze je to cross vidlice a nehodi se do tezkych terenu. Pokud budes jezdit teren, tak ji davam tak rok, mne vydrzela tri roky, ale ke konci uz to byla hruza, strasne rozviklana, ze jsem se skoro bal brzdit. Tento tyden jsem ji vymenil za RST M-29, prvni dojem vyborny, uvidime, az se zajede, zatim je trosku tuzsi, jinak ale tlumi dobre.

              0 0
        • doonio  

          Brzdy jsem jiné nedával,bylo to taková první euforie,každej říkal že ty brzdy nebrzděj ať to hned vyměním,a já jsem se tím nechal na chvilku nechal zlákat.Potom jsem prohodil pár slov od prodejce a ten mi říkal ať je napřed zajedu že potom budpu brzdit dovela dobře.Takže zatím mám tam ty Hayesy MX2 a v poho.KDybyste měli nějakej dotaz ohledně těchto brzd a té vidlice(Suntou­r.......)tak si dejte do vyhledávače můj nick(zakládlaj jsem na tuto problematiku thread) a nebo tam napište:,,jak je seřídit"

          0 0
    • Francy  

      Já před rokem kupoval SUPa 839 z roku 2006 za 15k jako svou první 29tku s tím, že když tak vidlici a brzdy upgraduju. Mám najeto 5k km z toho tak třetinu v nikoliv lehkém terénu a rozhodně jsem ho nešetřil, ale k upgradu jsem zatím nenašel žádný důvod. Do tohoto bych rozhodně šel, pokud nehoníš vteřinky coby závodník.

      0 0
      • Bafoon  

        hele a ta vidle zatím opravdu žije? žádná vůle a tak? nevím tedy jestli rok 2006 měl kotouče nebo véčka to by bylo taky hodně poznat…ale zatím drží jo?

        0 0
        • Polka  

          Hej tu vidlu stejne driv nebo pozdeji vymenis za Rebu, tak co resis ;-) Zalezi co budes jezdit, ale imho po roce pude do pytle nebo na nakyho zimaka.

          0 0
          • Bafoon  

            mno nebo přítelkyni na crosa :-D no mě jde o to jakou má crosová vidle životnost na horáku s kotoučema, čili radši si připlatím než mít šit od začátku a pak dokupovat vidlu, Reba je kapánek dražší mě by uplně stačila Tora 318 :-) 32mm nohy 80mm zdvih ňam ňam, rebou za 11tis se rozmazlovat nechci tak rád se nemam :-D

            0 0
        • Francy  

          No žije, mrcha. Tešil jsem se, až začne vaklovat, že koupím něco pořádného. Tak teď počkám, RST mají dělat něco „lepšího“, sice nic moc značka, ale to neznamená, že by se jim nemohlo něco povést. Slibovali recenzi ve Velu, tak uvidíme. Reba je možná trochu zbytečně drahá a tora není k sehnání, ale když to RSTéčko bude shit jdu do Reby, jestli mě tedy ta Suntourka nepřežije. Jo a mám kotouče, stejné jako na tom SUPovi 829 2007.

          0 0
          • Bafoon  

            řešili jsme tu s nějakým šikulou-sehnal v anglii Toru 318 na 29" s přepočtem i zaslání to vycházelo na 5800kč což mi přijde jako hodně hodně solidní, v nějakém nedávném tématu o 29" zkus to najít dával tam přímo odkaz :-D

            rst? myslíš ten typ M29 ? to tu jednomu přišlo rozbitý a víc se jich neozvalo ale udajně přivezli do ČR jen tři kusy…debily jedni :-)

            0 0
    • Spirit  

      Vůbec neváhej a jdi do toho, za tu cenu je to super.

      0 0
    • Polka  

      Toz ja ho sehnal za necelych 15000. Ted me ceka hafo uprav, kotouce jsou uz vymeneny a ta vidla…no jsem zvedav jak dlouho vydrzi :-) …kazdopadne ty uzky nohy jsou husty, takze Tora nebo Reba to v blizke budoucnosti jisti.

      0 0
      • Bafoon  

        a rok 2008 nebo 2007? to mě totiž zajímá velice i velmi :-D

        0 0
        • Polka  

          2007

          0 0
        • mitch  

          Hele už jenom měsíc a bude v prodeji rám 929 :)

          0 0
          • jkl  

            A on je rozdil mezi ramem 829 a 929? Jinak k tematu nemam zatim co rict, meho Sup 929/08 jsem zatim jeste netestoval a stydim se za to :(. Ale uz ted mi pripada to sedlo na moji prdel uzke.

            0 0
            • Bafoon  

              ano ano styď se! :-) 829/929 v rámu rozdíl není teda je v tom čísle :-) a mému zadku se to sedlo naopak děsně líbilo, kam se hrabe authorácká gelovka

              0 0
          • Bafoon  

            když já pořád váhám jestli do toho jít :-) a až se rozhodnu takový jako ty už mi ho vykoupěj!!! :-D

            0 0
            • mitch  

              Jako já? Hele tak kdyby nezbyly žádný rámy tak je ještě možnost wakan, pak taky když přihodíš trošku víc tak RB, Duratec…nebo Mrázek a tak :)…Niner, On One, GF, Haro, Bianchi :)

              0 0
              • mitch  

                Nebo můžeš vyzkoušet tenhle www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?… :)

                0 0
                • Bafoon  

                  dneska jsem byl dát „nahlášení pojistné události“ čili urazovku čili penízky budou asi tak za měsíc čili pak se bude dát ovažovat o lecčems :-D

                  na ten rám jsem taky koukal ale přišlo mi že bude pěkně krátkej když 23" má 580mm jinak bych ho asi neváhal ale takhle asi ne e

                  0 0
                  • mitch  

                    Já myslel je delší podle tohodle :Top tube length 22.5, 23 and 23.5" respectively..

                    Ale jinak je dost krátkej, přemejšlel sem nad nim…a sup mi přijde moc dlouhej :)

                    0 0
                    • Vevoda  

                      Sup ti přijde moc dlouhej? Duratec je ještě o kousek delší, momentálně se dá stáhnout geometrie jednotlivých rámů.

                      0 0
    • jkl  

      Do cykloadam jsi psal? Treba ti da slevu jako me :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.