Zkušenost se sedlovkou Point SP 02.2?

13 nepřečtených
  • MartinX

    Mám dilema nad novou sedlovkou a docela se mě líbí Point sedlovka jak cenou tak i váhou… Znáte ji někdo? Popřípadně další typy na slušnou sedlovku. Díky!

    0 0
    • K2  

      Vypadá dobře, ale dle neofic info počítej s o něco větší váhou, všeobecně si ale ubírají všichni

      0 0
      • MartinX  

        Koupil jsem od Pointu kliky a jejich váha sedí na gram a tak to snad se sedlovkou nebude tak zlé… :-)

        0 0
      • biker007  

        overoval sem si vahu jak u nemeckeho vyrobce tak i u ceskeho distributora: oba mi potrvdili vahu:300mm 195g, 400mm 260g. oboji pro prumer 27.2mm

        0 0
        • K2  

          Tak těch 260g sedí, to jsem slyšel taky, ale nevěděl jsem, že je to délka 400

          0 0
          • K2  

            Z toho vychází 230g na délku 350/27.2 a máme tady jednu z nejlehčích sedlovek na trhu za rozumné peníze – karbonové většinou při stejných parametrech 250–270g

            0 0
            • MartinX  

              …tak to jste mě hoši opravdu potešili, jdu do ní – zvážím a až ji pořádně projedu, napíšu do recenzí – jaká je v praxi :-)

              0 0
            • K2  

              Mám objednanou Light sedlovku v Al verzi od Pellsu, doufám, že bude váhově podobná. Jinak se naštvu, půjde pryč a nahradí ji Point. Nemáte info jestli Point prodává délku 350 a nebo se to musí řezat? U mě jde spodek sedlovky vidět.

              0 0
              • biker007  

                ad Pell's – ted v pondeli me prisla XR1, ale bohuzel NElight (potreboval sem prumer 30,0). delka 400mm, vaha 345g (+/-10g). light-ka by mela mit o neco min (podle katalogu je rozdil 55g).

                0 0
                • Daf  

                  Kamos kupoval karbonovou hokejku od Pellsu a mela 290g. Byl to nejakej sirsi prumer, ale i tak je to dost.

                  0 0
              • TinkTink  

                Nevim, ale kdyz ji budes rezat, tak ji serizni nasikmo – usetris gramy a fce bude stejna :)

                0 0
                • K2  

                  Vidím, že máš smysl pro detail, pár dírek nebo úprava výstružníkem by jí taky neškodila, že? :)))

                  0 0
                  • TinkTink  

                    No hele…moje Tune je takhle serizla…sem nad tim premyslel a je to naprosto krasne logicke…tam kde material byt nemusi, tak tam proste neni…proto je tak lehka :)

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.