• Dave.6

    Zdravim shanim sedlovku uvedenych rozmeru. Nasel jsem jen woodman (neznam, nemam zkusenosti) a nebo ritchey ale ta je pry celkem tvrda (nepruzi :) a navic ta cena)

    takze nevite jeste o necem jinym? Bude to ma prvni karbon sedlovka.

    A chtel bych se zeptat jak je to s tim pruzenim karbonu? pruzi nebo ne? :) (full z toho neudelam :) to je me jasny ale alespon jak nekdo psal drobne nerovnosti? )

    Jinak fakt nevim ted mam 19" ram a no name sedlovku myslim ze je to 35000 a je vytazena na rysku. ted mozna budu mit novej ram kterej je vetsi tak by me teoreticky 350 v karbonu mohla stacit. 400 mm chci spis jako jistotu ze najdu spravny posez aby ta sedlovka pak nebyla moc kratka.

    Jinak merim 196 cm a vazim 82 kg.

    Diky

    0 0
    • TheIF  

      ;-)

      0 0
    • jonti  

      Raceface na kolokram.cz, 1500kc, je pekna a vozim ju bez problemov. Bontrager je este krajsia.

      0 0
    • scret  

      mam „hokejku“ Woodman 400mm a je super,pekne pruzi! ikdyz ja mam teda prumer 26,8…

      0 0
    • Andrea  

      na kupkolu maji v akci peknou FSA za 1200 Kc

      0 0
    • Dave.6  

      sakra tak to jich moc neni :) a to jsem myslel ze jsem hledal spatne.. :) hm tak ze bych to risknul s 350 mm? snad by me to mohlo stacit,.

      Jen jestli by me nekdo mohl zemrit kolik ma 350 mm sedlovka od rysky k zamku sedla (do toho mista kde je to vlepeny) jinak u karbon sedlovky to jedine pomuze kdyz bude na vytazena na max ne?

      Nejvic by me ias zajimal rozmeru truvativ team a nebo ted fsa slk..

      diky

      0 0
    • favorit.  

      400 dela taky Pells. Sam mam zatim 350 a planuju jit do ty 400… www.pells.cz

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.