• Beeda

    Konecne to vikendovy pocasi vyslo…

    0 0
    • fousac  

      dokonaly pruhy… :) dobre se opaluju, takze uz mam hodne hnedy paze s krasnejma bilejma rukavicema na koncich… :) ale zvykam si byt tercem posmechu necyklistu… :)

      0 0
      • notakale  

        ja teda mam prouzky uz dyl, protoze to hodne parilo na konci dubna, a ktem bilym rukavickam, ja nevim jestli je to jen zalezitost silnicky, ale co jeste hnedy palec a ukazovak? na posmech uz sem si taky zvykl :)

        0 0
    • Brouk_Pytlik  

      No jéje, pruhy už sou tam. Stejně je mam celoročně a jsem na ně patřičně hrdej. Začal jsem ale vozit helmu a tak je budu mít asi i na xichtě vot popruhů :-)

      0 0
    • Clodman  

      I když jsem seděl o víkendu doma a hojil rány, tak už pruhy jsou a na bazén už nechdim ani přes zimu, pač mi to nestihne vyblednoout

      0 0
    • Jenda  

      konecne porad sem byla takovej sejratej jak kdybych nechodil ven tak ted uz zase vypadam jak cyklista:-) jo ale nejdebilnejsi opaleni maj prej stejne rychlostni kanoisti – ruce jak cyklisti a jak tam kleci tak jednu nohu maji opalenou zepredu a druhou zezadu:-)

      0 0
    • Honzis  

      Jo, pruhy jsou, ale jenom trošku :-) Musel jsem se učit na zkoušky. Už budu muset asi někdy lehnout u vody, abych se trochu doopálil. Abych pak nebyl černoch kříženej s bělouškem …

      0 0
      • vlk  

        Tos neviděl tu reklamu.jak byl ten borec so sežral ten jogurt nebo co to bylo napůl bílej a na půl černej?:o))

        0 0
    • Davig  

      pruhy jo, ale ony se zas vytratí, hlavně když člověk okopává záhony na zahradě. to pak pálí záda fest:)

      0 0
    • avi  

      Přes víkend jsem absolvoval okruh kolem Vysokých Tater. Počasí nebylo nejlepší, sluníčko žádné, spíše to vypadalo na děš?. Na severní straně Tater byla kosa jak blázen. Šla nám pára od pusy. Takže pruhy zatím nehrozí.

      0 0
      • giant  

        Jo pruhy jsou a dost si jich užívám.Bohužel mi to kazí fakt že jezdím autem a mám levačku opálenější.Budu muset do Anglie…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.