• Smazaný účet

    Jak jste natom s designem biku?Taky si radi delate z bika „strelnici“ od vsemoznejch bikovejch nalepek po spesl nasriky,nebo mate radis holy a jednoduchy designy ramu?

    0 0
    • kubad  

      V jednoduchosti je krása –

      0 0
    • Manas  

      Jednoduchy bez nalepek.

      0 0
      • Smazaný účet  

        ale to je zase moc seriovy a takovy strohy ne?

        0 0
        • poiko  

          jednoduchej s jednou samolepkou

          0 0
        • Manas  

          Jako nejaky decentni nechavam – viz moje biky. Ale jsem radsi kdyz to je jen souhra barev. Asi kdybych si naky samolepky udelal tak jo, ale i tak :-)

          V zime asi prestavim sjezdaka uplne zgruntu. Mam chut na modro-bilou nebo cerveno-bilou kombinaci.

          0 0
          • Smazaný účet  

            modro-bila kombinace je hodne dost pekna ta se schvaluje,taky jsem se zhanel po ramu takove barvy,marne

            0 0
    • climber  

      Nálepky – Parktool, Sidi, Enervit…

      0 0
    • Tomcat  

      Na po nelze jednoznačně odpovědět.

      Důležitý je celkový dojem. Jsou kolo která jsou velice členitá a pestrá a přece mají své kouzlo (např Salsa), nebo na opak velice uhlazená stroje jsou až sterilní a nezajímavé nudné … ..prostě šedé. Opravdu záleží na celkovém dojmu.

      0 0
    • Radek Broz  

      Pouze ETBikez loga… i na ukor estetiky, ale musej bejt;-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      A nejaky zkusenosti s B2 asi nikdo nemate co?

      0 0
      • Radek Broz  

        Jestli myslis samolepky od nich, tak mi prijdou vsechny docela osklivy.

        0 0
      • Páník  

        zrovna mi prisly…jeste jsem je nenalepil,ale vypadaj celkem dobre

        0 0
    • Smazaný účet  

      A nejaky zkusenosti s B2 asi nikdo nemate co?

      0 0
      • mawerick  

        no chtěl jsem mít… ale pak jsem viděl ceník a přešlo mě to…

        0 0
        • micro  

          náhodou, malej aršík za 150, to de ne ?? na svym prvnim kole sem B2 vozil místo orig.samolepek od výrobce kola, a bylo to daleko hezčí.. no teď už bych asi z rámu orig. neslepil.. :-)

          0 0
          • mawerick  

            já ale myslím airbrush… ne nálepky:)

            0 0
          • Smazaný účet  

            no ty arsiky na 150 byli dost mastny,ale tedka uz je myslim maji pouze za 88kc,airbrush maji taky dost sikovnej,ale ta cena je vazne pro nelidi

            0 0
            • mawerick  

              no já jsem to tak trošku zjišťoval a rám podle složitosti a barev OD 10000,– HT a od 13000,– FS :( což je magořina…

              0 0
    • GTman  

      Mě se líbí hlavně jednobarevný rámy na nich výrobce a model a hotovo. V jednoduchosti je síla. Je to ale věc vkusu. Kamarád je takovej stromečkář, má bika jako papouška a je to přímo děs. Souhlasím ale s tím, že můžou být na biku i 4 barvy a když je to sladěné, ja to krása. Samolepky na kolo nedávám.

      0 0
      • Smazaný účet  

        jj kazdyho vec co se mu libi,ja osobne mam podobne jednoduchy kolo a kdyz jsem na neco nalepil par nalepek,tak se mi libi mnohem mnohem vic

        0 0
    • wroum  

      v jednoduchosti je sila. designy ala Kellys sou to nejvic nejhorsi. samolepky firem bych si nikdy na kolo nenalepil (proc taky, ze?) a samolepky B2, Troylee apodobne mi prijdou ze si bud majitel kola hraje na drsnaka, pripadne ze je kolotocar. Pekny kolo ma decentni design s graficky a barevne vkusne ztvarnenym logem vyrobce. nic vic. uz davno jsou nastesti pryc doby kdy na vsem muselo byt napsano „extra, super, turbo…“ a vsechno muselo hrat barvama jak blitky po kalbe.

      0 0
      • maxtor  

        Naparostý souhlas. Je to sice otázka vkusu každého bikera, ale já taky nejsem zastáncem „papoušků.“ To, aby nikdo neměl na chlup stejné kolo jako já jsem vyřešil tak, že jsem si obě kola poskládal.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.