• Seppy

    Tak se pani bajkeri (popr. bajkerky) pochlubte jak vysoko skacete bunnyhopem, docela by me zajimalo, kdo je na tom aspon tak spatne jak ja:) mam snad neco pres 40cm, casem to snad zlepsim…

    0 0
    • pitelboy  

      cemu rikas bunnyhop ??? popis

      0 0
      •  

        hm zeby to byl bud: jizda po zadnim a vyskok a nebo jizda a vyskok do vzduchu… nerikej ze to neznas…

        0 0
        • pitelboy  

          hm. TAK mi tomu rikame „OLÍ“ !!!

          na biku nevim, ale na svim BMX sem skakal skoro PUL metru vysoko nez sem roztrh kliku !! ;-(((

          0 0
          •  

            hm olí je to na prkně a bany hop na biku :)

            0 0
            • zac  

              Nejsem si moc jistej ale pri oli des nahoru prednim a dopadas zase na predni ale bunnyhop dopadas na zadni …

              0 0
              • pepino  

                Bunnyhop a ollie je podobnej princip,predek jde nahoru nejdriv(pokud nedelas nollie-ollie pres spicku nebo tak),kdyz jde nahoru zaroven predek i zadek,tak to dotycnej taha i nohama(spd,klip­sny)a rika se tomu svini skok:-)Ja jsem prodal spd,tak se ted bunnyhop teprv ucim,na relat. tezkym celoperu,nic moc,ale teorii mam najetou:-)

                0 0
              • pepino  

                Jo a na skejtu muzes dopadat na zadni,na predni,na obe..Hmm,to vlastne na kole taky.(Nebo na hubu:-)

                0 0
            • pitelboy  

              to je mozny¨, ale pro me byl, je a bude „Olí“

              0 0
      • JohnLee  

        Spis bych rekl ze oli jdes postupne skok predni zadni a bunny hop je obema najednou

        0 0
        • goofy  

          ne… bany hop je, ze nejdriv zvednesh predni a pak se z pokrcenych nohou odrazish a vytahnesh kolo do vzduchu…

          0 0
    • visby  

      okolo pol metra… zalezi na akom biku a s akymi pedalmi…

      0 0
      • pitelboy  

        pedali. Me se lip skace s klasickejma ( NO spd) pedalama. S naslapame vyskocim min.

        0 0
    • Pavlos  

      od te doby co mam naslapy mi to nejak moc nejde:(

      0 0
      • pitelboy  

        ja skacu vysoko (snad) i s naslapama, ale davam si bacha. Kdyz sem je mel prvni rok tak sem asi v 50km/h preskakoval koleje a kdyz sem byl nejvejs tak mi vylitla noha z pedalu, telo prolil studenej pot a strach, ale nastesti sem to ustal na jedny noze…!

        0 0
        • Pavlos  

          tohle se mi uz taky stalo:)

          0 0
          • enjoy  

            a jde to celkem v pohode ustat.akorat se clovek malinko lekne:-)

            0 0
            • Pavlos  

              a nebo pritvrdit pruziny na naslapech:D

              0 0
              • McBlacky  

                tim to není, je to v nohách :-) ikdyž je dopneš na krev, že sotva našlápneš, tak se ti při skoku může stát, že ti vypne, prostě se snažíš srovnat rovnováhu a podvědomě jdeš nohou do strany… anebo jsem exot a stává se to jen mě :-)

                0 0
                • jonti  

                  ja som mal tento problem s kazdymi okrem shimano pedalov (ritchey, author, wellgo)

                  0 0
    • Pá-dlista1  

      Zmereno 85cm.

      0 0
      • Meesha  

        85cm??? To jako, ze v nejvyssi bode mas nejnizsi bod na kole (zrejme asi kola) 85cm nad zemi???

        0 0
        • Pá-dlista1  

          No jako prez latku se skakalo na nejakym festu jinak si na tom nijak nezakladam, netrenuju a uz vubec si to nemerim. Jinak bych to ani nevedel a uz je to par let, takze mozna ted skacu vys nebo niz. Docela me zajima, kolik se da vytahnout na 20kg sjezdaku se zdvihama tak 200/230mm. Si to prilezitostne zkusim :) Videl jsem fakt moc, ze bych s tim mel co delat na pevnaku, ale to byl prej byvaly trialista :)

          0 0
    • kOmE  

      kousek nad zemi /:) ,nevim kolik ,ale vim ze to staci na prskoceni opilce valejiciho se na chodniku.....

      0 0
    • wroum  

      2 pneumatiky z favorita (165/70 r 13) nalezato na sobe a na nich krabice od bot na boku – tzn lehounce pres 60 cm.

      0 0
    • Nikdo  

      Kolem 5cm. Bezkola 1,2m.

      0 0
    • Seppy  

      jo vono byste klidne mohli i napsat na jikym kole, pac muj bajk ma tak 14–15kg, a tahat to je strasny, neco jinyho je zas trialovej bajk… konec kecu a du se zlepsovat, tech 85cm co tady bylo to me vyhecovalo…:)

      0 0
    • Marosh  

      karton dobry vody :( – bez spd…

      0 0
    • Vilém  

      Zalezi jak to beres.Pres latku bunny hopem nevim,ale na zidku tak 75–80cm.Ted jsem dlouho nejezdil(potrhany vazy),potrenuju a snad to pude nahoru.

      0 0
    • jonti  

      mohli by ste aj pisat na akom bicykli. Ja na xc-masine som rad ak spravim 30 cm kmen, ale ak si poziciam do niekoho freeride hardtail, vysoke riaditka, nizko sedlo, tak aj pol metra ide.

      0 0
      • Thorn  

        hehe, ktovie, aky je rekord na silnicke :-)

        0 0
        • J.A.V.  

          No blahé paměti skákal tuším že Pontoni? v cyklokrosu přes ty překážky a ty maj určitě aspoñ 30cm. Je to fakt o technice, kdo umí skočí na všem, kdo neumí tomu nepomůže ani trialovej speciál.

          Já neumím a sere mě to :)

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Jako jo, sem zkousel na nejakym celopevnym XC a dal jsem tak 10cm a jeste to bylo o hubu.

            0 0
          • ddd - andy  

            Ty prekazky „skakalo“ vic jezdcu, ale ne vzdycky ciste.. Vetsinou to bylo s odrazem o tu prekazku..

            0 0
            • J.A.V.  

              Jo technicky to asi byl spíš ten „sviní“ skok, jak tu někdo psal. Já sem tim chtěl prostě říct, že v kole to není :) I když uznávám že ten kdo umí dá na speciálu víc (od toho je to konec konců speciál ne?). Ten kdo neumí (jako já) tak čumí :)

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.