• rasto

    dnesni (12.3.) snih me docela nastval… je 1/2 brezna a ja mam teprve 920 km :-/ jak jste na tom vy?

    Anketa: 2006: nakrouceno

    14x
    10%
    12x
    8%
    86x
    59%
    0 0
    • sun7dots  

      Spadam sice do stejneho intervalu jako ty (0–1000) ale pohybuji se na jeho opacnem konci:)) Mam skoro 200. Je to proste bida…

      0 0
    • zac  

      hrozne malo… :( asi 1100, sem strasne linej… :(

      0 0
    • zac  

      hrozne malo… :( asi 1100, sem strasne linej… :(

      0 0
    • Páník  

      20km!…na vic jsem pri letosni blby zime nemel nervy:/,ale jakmile zacne to jaro,tak vam ukazu:)

      0 0
    • goofy  

      Tak abych to spocital.. Asi 6 do hospy a spatky, to mam 8km, k tomu sem byl asi 7 se tak projet, jednou trochu dal… Takze to bude celkem 120 km. Mozna trochu vic, ale asi spis ne. Projizdky jete v total zewl stylu z kopce. Nejaky street racingy po zasnezenych asfatlkach dolu… :o) Proste les je nesjizdny.

      0 0
      • goofy  

        Tak si to prepocitavam, a trosku sem to s tim poctem kilaku prehnal, no ale proste kdybych nejezdil do t hospy, tak nemam najeto skoro nic. Uz vim kde budu zase letos najizdet kilaky :o)

        0 0
    • vratan  

      65 km :-)

      0 0
    • Lister  

      vůbec nic, na kole jsem seděl naposledy v listopadu, pak už bylo jenom bílo, takže v terénu se nedá a na nasolených silnicích nechci ničit nového ještě nezajetého Blacka.

      0 0
    • madcat  

      nevím, nemám budík :) ale bude to tak do 150 km, víc ne…

      0 0
      • Jirik123  

        na zacatku unora sem chytil nakej kentus a momentalne mam zakaz sportovat az do konce brezna:-( takze jen asi 140km. snehu je u nas hafo, ale silnice se nesolej, takze by se dalo. uz mam desnej abstak uaaa.

        0 0
    • quassar  

      furt 0, tady v Liberci snezi a snezi… zajebana zima :(((

      sorry

      0 0
      • JJ  

        Ja mam v Liberci uz 4,5 km:) Do prace a zpet

        0 0
        • johny.h  

          Ja mám v Liberci od Nového roku 2200km, ale 80% v teple domova na trenažéru

          0 0
      • Twisp  

        taktez liberec 0 :) ale zato dost na bezkach a behu. Co domluvit prvni jarni svih ?

        0 0
      • quassar  

        No a to loni uz jsem mel touhle dobou celych 85 km. To se bude tezko dohanet :)

        0 0
    • bajkr  

      ja mám nějakejch 913km to počasí je fakt kentus :-D

      0 0
    • sir_mike1  

      asi tak 20 – do servisu:)

      0 0
    • lubos  

      Jenom neco pres 700 .. z toho snad pulka snih/led/voda. Hnus todleto. To pocasi mi to dela letos naschval.

      0 0
    • UCHI  

      Asi 750, je to bída a ten dnešek…hnus.Chce to buď jaro nebo mrznout, ne nic mezi.

      0 0
    • gersa  

      Cca 2000km, jeste sem nestihl zapracovat kilometry z italie do denicku :)

      0 0
    • kajulka2  

      Počítal sem to 2× a pokaždý vyšla 0 ;) Je to děs, tady sou okresky ještě pod ledem, o lesích ani nemluvím a na státní nejedu nejsem sebevrah

      0 0
    • cabbage  

      784km, letos je to oproti minulymu roku hodne slaby..:/

      0 0
      • jizby  

        kolo 0, běžky 100km, běhání 120 km. btw, kolika km na biku odpovídá při stejném úsilí kilák běhu, aby to mělo podobnej vliv na trénovanost?

        0 0
        • Daf  

          To se vubec neda pretocitavat. Je to jinej pohyb. Jizda na bezkach, ani behani trenink na kole nenahradi. Je to jen dobrej nastroj na obecnou pripravu a aktivni odpocinek od kola.

          0 0
          • jizby  

            měl jsem na mysli tu formu trénovanosti, který se říká aerobní výkonnost, co je o srdci a plicích a metabolismu. Tam nějaký srovnání udělat jde.

            0 0
            • lubos  

              Zda se mi,ze dr. Vojtechovky na www.kpo.cz neco takovyho psal. Snad, ze 30minut behu je 20km ? Nebo tak nejak.

              0 0
    • MARIN  

      240km :(3× na silnici) + 50 hodin na trenageru

      0 0
    • mar_tin1  

      asi 5 km: 2,5 do servisu a 2,5 domu :-)

      0 0
    • marapara  

      110 km, letos je to bída

      0 0
    • Daník  

      Nás tady na ostravsku,co jsme chtěli jezdit přes zimu, bohužel naštval už sníh v listopadu. Dodneška sviňa neslezl, takže místo krajnic jsou metrové hromady ledu a jediný relativně bezpečně použitelný prostředek jsou běžky a sáně:) Začátek sezony vidím tak na duben, aspoň bude větší hlad po kole.

      0 0
    • mastihuba  

      Letos nějak nevedu tachometr, ale 1000 už by tam skoro mohlo být.

      0 0
    • Daf  

      Oproti lonsku je to letos bida 1950km na kole a 19h trenazer. Na kolo se pokazde strasne tesim, zato z trenazeru je mi zle jen si na nej vzpomenu :(

      0 0
      • Darkson  

        tak tyhle km spíš než bídou zavání beedou

        0 0
        • Daf  

          Jak to myslis?

          0 0
          • Darkson  

            že to nebude tak špatný jak tvrdíš:-)

            0 0
            • Daf  

              Doufam ze to nebude tak spatny, ale vim ze by to mohlo byt lepsi. Jenze prestava me bavit vymyvani mozku na trenazeru a dojizdet treninky se zmrzlejma prstama taky neni uplne ono :)

              0 0
      • JancA  

        ja se posledni dobou naopak vic tesim na trenazer.To vecny vrstveni obleceni uz me nebavi a zabere to spoustu casu. mezitim mi je strasny vedro, potim se jeste doma,jen ty navleky nez narvu na botu, pfuj…at uz je jaro a leto!!!!!

        0 0
        • kámen úrazu1  

          Taky jsem nadávala na návleky na tretry, než mně kámoš prozradil, že je lepší je na tretrách nechávat. ;o)

          0 0
          • JancA  

            no jóó, ale já je mám pokaždý jako prase:(

            0 0
            • kámen úrazu1  

              Tak tohle neřeším, blátem v nich nejezdím, sníh nevadí a silniční břečku z nich nesundávám.

              0 0
    • wroum  

      odhadem tak 1200 m

      0 0
    • RUR  

      Jásám, že nejsem největší lemra- předevčírem završeno 200 off(snow) road (214);-))

      0 0
    • black.horse  

      52 bike a 166 silnice… stydím se, moc se stydím:-( ale zase je to určitě víc než loni:-)

      0 0
    • rock  

      Řadím se mezi zoufalce, něco okolo 333 km. Alespoň že k tomu patří i nějaký ten spinning, ale je to bída …

      0 0
      • Polka  

        Ja to samy – nakejch 370 + spin. Doufam, ze az se 26.3 vratim z Valmeinier, tak tady bude prazit slunko ;-)

        0 0
      • RomanH  

        355, ale bez spinnigu. To zase bude na Drasalovi a Sudetech boj…

        0 0
    • Lance  

      zatim 0, a dokud nebude nove kolo, tak se nic nezmeni

      0 0
    • Biker jak Pes  

      No tak já mám najeto nejvíc co jsem kdy v tuhle dobu měl a to 1300 km. Celkem slušné na to, že za celý minulý rok jsem měl 3500 km. Letos bych chtěl aspoň těch 10 000 km, tak uvidím… :))

      0 0
    • kafac  

      Já mám asi 800km z toho tak půlku po sněhu a po lesích (jednou sem myslel že budu muset kolo nechat v lese :-) ) a zbytek převážně po silnici. Už aby bylo jaro :-(

      0 0
    • Dan  

      Zoufalých 165, je tady v Liberci pořád sníh, led a zima!

      0 0
    • Smazaný účet  

      89 km. :o) Z toho tak 2/3 na sněhu, zbytek silnice.

      0 0
    • Glum  

      Asi 1700 km. Sníh mě neštve ani náhodou, štve mě sůl.

      0 0
    • Phoebe  

      Kolem 300km, ani na zmrzku jsem chuť neměl, tak snad v létě!

      0 0
    • Peslezedirou  

      Na kole 0km, běžky 24km, běh 0km. Na kole začnu jezdit až seženu duše s galuskovým ventilkem, přdpoklad je vytáhnout bike až začátkem května.

      0 0
      • prodi  

        Copak, nedostatkový zboží?

        0 0
        • Peslezedirou  

          U nás v Mordoru moc nejsou. Pár kousků budou určitě mít lesní Elfové, ale s těma nepeču.

          P.S. pár kiláků budu mít, ale spíš nemám čas a chuť :o/

          0 0
          • prodi  

            Ty už se fakt na tu televizi moc nekoukej :)

            0 0
            • Peslezedirou  

              Pokud už koukám na bednu tak si na NOVĚ vybírám nezávislé seriály třeba Buffy krotitelku upírů a nebo Rodinná pouta, che! Kapišto?

              0 0
    • zirecek  

      Okurky jak se patří, :-)).

      0 0
    • Pavlos  

      Zatim 0km ale dneska mi prislo kolo takze budu drtit silnicku:)

      0 0
    • lubos  

      dneska 45km, z toho 25snih a led … prumer na snehu, asi 7km/h , tam kde v lete jedu prumer 25.

      0 0
    • lubos  

      dneska 45km, z toho 25snih a led … prumer na snehu, asi 7km/h , tam kde v lete jedu prumer 25.

      0 0
      • lubos  

        hmm, zajimavy .. mne se to zaseklo, ale na server se to dostalo. Nu coz … tak je to 2×. Admin bude mit radost :o)

        0 0
    • racker  

      K dnešku 1896 km, včetně takových podmínek jako na fotce (Zlatá stoka), k tomu nějaké běžky a dvakrát týdně posilovna. No jo, ale připotěte k tomu tu padesátku na krku…

      0 0
    • Martinkaa  

      Zatim jezdim jen na skladacce :-). Letosni zima v nasich koncinach bajku nepreje. Ale bezky taky nebyly spatne :-)

      0 0
    • Maara  

      12km, ale zato jsem si asi 5× rozbil držku, protože min 8km bylo po regulérním ledu. 8-)

      0 0
    • JancA  

      cca 1600km:(

      0 0
    • Gary Gilmore  

      3480 km…loni touhle dobou asi 2300 takže zlepšení…

      0 0
      • JSt  

        to snad nemyslis vazne? jinak teda smekam ;)

        0 0
        • Gary Gilmore  

          Oprava: 3680km…ale to se to jezdí když člověk chodí na gympl a má fůru času…:)

          0 0
          • Chaingang  

            jojo,střední škola je super věc.Letos mám něco málo přes 3000 a to jsem ještě hodně treninků omrdával kvůli ježdění s mladou na hory.Jinak mám ještě asi 300 km na běžkách a tak 10 km běhu.

            0 0
    • Eila  

      27 presne, na silnicce. a je mi to uplne jedno a ani trochu se nestydim, protoze nejsem magor abych kvuli kolu chytla zapal plic:-)

      0 0
    • Ice-goofy  

      Ja tez spadam do stejneho jako ty… 200km , ale je to bida s timto pocasim .. letosz jsem k vuli tomu poridil valce tak alespon obcas na nich.. uz aby bylo hezky

      0 0
    • Martin  

      0. Tedy jestli ti to stačí takhle přibližně. Nebo to chceš přesně:-) Zato na běžkách nějak docela dost.

      0 0
      • rasto  

        mno, myslim, ze pro uspokojeni me zvedavosti mi to staci takhle :-))

        0 0
    • Haryk  

      Kurňa, mám 21 km, nohy by motaly a když vidím ten syfl venku, tak pičuju jak dlaždič…***** fix, co je tohle za zmrdaný jaro??? Do hajzlu!

      0 0
      • lubos  

        jaro je az 21.3 :)

        0 0
        • cabbage  

          jestli vubec..;)

          0 0
          • lubos  

            Po dnesku tomu neverim ani ja :( .. Tady v Karpatech , a to je defacto spis jizni Slovensko je po pondeli dalsich 10cm v lese navic. Vypada to tam jako v pulke lednu, na asfaltu 15cm snehu, v lese kolem pres pul metru snad , ale ne cerstveho, ale husty, premrznuty nekolikadilny :) snih. To se bude topit snad do leta. Jo, loni bylo taky hrozne snehu a zmizlo za par dnu … ale nejak tomu tedka neverim :)

            0 0
            • cabbage  

              dokonce i v Praze drzi stabilnich 10cm snehu…

              0 0
            • rich  

              no worries bro :-D presne ako pises – minuly rok som v diskusii na bikemagazin.sk poznamenal, ze podla toho co je v lese v karpatoch (do dunajskej coby kamenom dohodil :-)) a ty jeden sympatizant SMK!) to vidim na min 4 tyzdne blata a snehu.Na bike to nemalo byt snad aj dlhsie. Mno a o tyzden uz bolo takmer sucho. Ono to pojde raz dva…tri mesiace :-)) Vazne – absorbcne schopnosti lesa odvtedy nepodcenujem.

              0 0
    • gobike  

      no, zatim najeto tak 150km :( proste, nejsem uchyl a kdyz je snih tak nejezdim a ani mi to nejde…

      0 0
    • SavaH  

      V Km nevim, pres 500 km a dneska 45 km za cervanku vecer s jemnym vetrikem – super! Asi bych to mihla spocitat

      0 0
      • lubos  

        45km ? Hmmm … poslys … nejedes ty nahodou letos na bikechallenge ? ;))

        0 0
        • SavaH  

          procpak?:o)

          0 0
          • lubos  

            nooo, jenom tak se ptam ;))) .. konkurence se musi hlidat :)

            0 0
            • SavaH  

              helemese, dalsi dvojicka. Nas si hlidat nemusis, spis si ohlidej Bulina s Bulinovou. Na ty by si meli dat majzla i JancA s Beedou ;o)

              0 0
    • pedrod  

      Porad 0 km. Zlomena ruka z dovozu (z lyzi) by nedovolila ani vice. Pro mne to je skoro plus, lyzovat s tim uz jde, bajkovat ani nahodou.....

      0 0
      • lubos  

        Jak to ? Vzdyt staci jedna ruka na bajk, nebo ji mas v sadre ?

        0 0
        • pedrod  

          Jasne, v sadre – loketni kost roztristena v zapesti. Nebo mas nejake jine zkusenosti? Ja myslel, ze sadrovat je obvykle :-))) Uz mi ten gyps po 4 tydnech prudi.

          0 0
          • lubos  

            Jak kde. Mne na pohotovosti se doktor neobtezoval ani podivat se na rontgenovej snimek, aby zjistil , ze mam zlomenej kloub vretenni kosti … ani je nezajimalo, ze tou rukou nemuzu hejbat. Nejdulezitejsi bylo dodat karticku zdravotniho pojisteni. Takze to skoncilo tak, ze jsem byl bez sadry … a jel na maraton :(

            0 0
            • pedrod  

              Sorry, ted uz trochu off topic, ale moje cerstva zkusenost z italskeho Tyrolska (muze se hodit i v lete na bajka): Nemocnicni emergency v Brixenu podobna, jako nekde u nas, jednani bez dlouheho vybavovani, ale na rovinu. Otazka na prijmu: „Tschechoslowakei ist EU? Ja? OK.“ Zadna karticka ZP, natoz asistencni sluzby apod. Rentgen. Repozice kosti, sadrova dlaha, rentgen podruhe, snimky do obalky jako suvenyr (a pro ceskeho doktora), kdyby to bolelo, vem si brufen a nazdar.

              0 0
    • Splinter  

      +/- kulový… :-(( Zítra jedu aji kdyby svítílo slunko a bylo hezky…

      0 0
      • rasto  

        tak schvalne: dnes rano na KD opet cerstve nasnezino :-( v Pze mrholi :-/ vyrazils? :-)

        0 0
    • Luke  

      tak letos mam asi 800 metru. a prave se to chystam zdvojnasobit, protoze musim podruhe tento rok na postu :-)

      0 0
    • Rybnik  

      Závidím těm co mají přes 500km. Ti co mají přes 1500km jsou u mě „mimozemšťani“ (nic ve zlém spís obdiv). Ve středu jsem se rozhodl, že ve čtvrtek letos poprvé vyjedu. Doma jsem pak chodil od okna k oknu nervózní jak vzteklý pse v kotci. Bylo zataženo a slušně kypal sních! Děs! Nakonec jsem to nevydržel, hecnul se a bylo z toho prvních letošních 41km :-) Celý promoklý, promrzlý a od sněhu jsem byl rád, že jsem doma. Nohy taky na tom nejsou po tak dlouhé pauze dobře:-(

      0 0
    • klerik  

      Letos je to spatny. Zima je na nas kruta. A ja mam rad teplo. Tak je to zatim jen 90km. Jen doufam, ze se to pocasi rychle umoudri a budem moct vyjet naplno. Preji vsem hodne stastnejch kilometru.

      0 0
    • CZiko  

      no já teda nejezdím na kilometry… ale na kole jsem tenhle rok strávil možná tak 4 hodiny… a pak jsem ho rozkopal a doteď čeká na upgrade:-/doteď mi na trinnity nevyreklamovali dráty které mi poslali o 1cm delší – doufám, že nevyužijou celou měsíční lhůtu:-/protože to už „asi“ bude venku pěkně…

      0 0
      • 10  

        Já mám zatím něco kolem 600 km+dobrejch pár hodin v posilce…

        0 0
    • Marky  

      Měla jsem strach z ježdění v zimě a mé drahé polovičce jsem nadávala, že je magor, že tam umrzne, že se nevrátí, no a když jsem ho viděla, jak se z něj kouří po příjezdu domů, tak jsem ho posílala do blázince. No jo, ale kdo nevyzkouší, neuvěří. Je to super, zimní krajina má hodně do sebe. V lese Vás neštípou komáři a je to prostě sněhová balada. A co na tom, že po každé musíme čistit kola jak magoři, místo seriálu je to prima zábava. Takže od února mám 311 km, lesem, sněhem a ledem, za sebou několik flákanců, ale je mi báječně. Už nejsem magor já, ale Ti, co to nezkusí. Asi bych měla i více, ale musím zvládnout ještě malou budoucí bikerku.

      0 0
    • ota  

      100 km bike,0 km silnice.vždy po malých kouscích.ovšem,kdy­bych věděl,kolik jsem najel na obojím z dětského pokoje do kuchyně (přes síň a obývák)-to by bylo možná zajímavé.v obýváku to jde navíc otočit,jenomže žena tomu nefandí :-).zkrátka už mi slušně hrabe. jen to tak zoufale zkouším alespoň kolem řeky,ale jakmile sjedu z cestičky vyšlapané chodci(zásadně nepustí),jsem v tom až po nábu. Jedinou radost jsem si udělal na Lysou horu-skoro 3/4 šlo jet(červená z Ostravice)a zbytek na rameni:)-ale dolů fakt super.čili vidím to nejdřív na dlouho na silničku,v Bes­kydech je sníh rok od roku déle,se mi zdá..

      0 0
    • rhuman  

      asi 60km a nak ztracim chut se biku venovat …

      0 0
    • Gatier  
      • 320km- rest z minuleho roku
      0 0
    • Gatier  

      ale vazne, nieco medzi 3 a 4tk :) moc to neratam, zbytocne by ma to znervoznovalo ale neviem, preco sa rozculujete.. ja mam bicykla plne zuby, v aprili sa ide na lyze!

      0 0
    • Pavlos  

      dneska poprve na novem kole:) a prvnich 7km v tomto roce:)

      0 0
      • quassar  

        A jakej stroj sis poridil?

        0 0
        • Pavlos  

          Giant Cypres SX (jeste ho nemam nafoceny v pouzitelne verzi navic jsem ted na nej napraskal blatniky:(, takze ted ho fotit nebudu az v lete nebo na jare bez blatniku)

          0 0
    • Santus  

      1695km

      0 0
      • krysarr  

        Jooo, bejvaly doby, kdy sem mel cas na 750–1000km mesicne, ted mam par vyjezdu kolem 15km, takze to vidim tak na 50km max :-((

        0 0
    • fousac  

      vcera jsem pokoril bajnou hranici 150km.. s celkovym prumerem cca 11km/h…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.