Dotaz-kolik máte letos najeto km?

284 nepřečtených
  • pop

    Zajímalo by mě, jak na tom jsem,alespoň co se týče najetých kilometrů :) Mám asi jen 1000km(z toho tak 400km teren).Letos je to bída…ale zase na běžkách jsem se najezdil :)

    0 0
    • termit  

      sem na necelych 800km…a to je letos jeden z mych nejaktivnejsich startu do sezony… :)

      0 0
    • petebike  

      4,4 tisice, loni touto dobou o 4,5 vic :-(

      0 0
      • hmi  

        Ty slapes i ze spani ne?;o))))

        0 0
        • petebike  

          ne ne, prace a o vikendech silnice a nebo bike :-), v lednu sem nic nenajel, v unoru neco na trenazeru, ted to musim dohnat :-(

          0 0
    • Manas  

      Bida .. 610km v terenu, neco na valcich ale to se nepocita. Ale je to nejvic asi za celej muj zivot :-)

      0 0
    • hmi  

      Ja tak 2 tkm, ale pripada mi ze jezdim porad pomalejs…v pulce roku uz budu asi jenom tlacit;))

      0 0
    • rasto  

      2.935,56. dnes vecer (3.5.) 3,0k km. nejlepsi start do sezony. normalne jsem mel tuto davku tak v srpnu/ rijnu. holt dan za studium pri zamestnani :-)

      0 0
    • kryspin  

      Letos asi 350, ale zase téměř čistě v terénu. A to mam pocit jak letos jezdim :-)

      0 0
    • Q  

      cca 500km. Loni se nám narodil syn „samozřejmě budoucí cyklista“;-D, takže není moc času na ježdění. Ale když si najdu chvilku, tak si to náramě užívám.

      0 0
    • Biker jak Pes  

      3500 km, to jsem měl za celý minulý rok… :))

      0 0
    • climber  

      Asi 1 400 km – trenažer a bike dohromady

      0 0
    • Smazaný účet  

      Pred hodinkou som dotocil svoj 756-ty km. A je tam krasne.

      0 0
    • fil  

      750. Zacal jsem teprve po velikonocich, predtim ani tuk nezvladal jsem to a to ani ani o weekendech (ne ze by se mi v snehu, blatu, desti chtelo) teren 1/3 Hruza! Ale zacal jsem jezdit na biku do prace a snad se to rychle zvedne.

      0 0
    • McBlacky  

      2350 nejmín za poslední 3 roky :/ a je mi jasný že lepší to nebude. Alespon že je to víc než polovina v terénu

      0 0
    • lubos  

      2430 … ale taky mam pocit, ze je to cim dal tim horsi. Zatim ale nejvic ze vsech roku :)

      0 0
    • cabbage  

      2023km- nic moc, ale sem za to rád:)

      0 0
    • ydaho  

      295 km, ale začal jsem až 25.4. :) ted to mám tak denně v průměru 50 km zas mě ale těší průměr 19,5 to dlouho nevydrží :)

      0 0
    • fousac  

      to ani nestoji za rec.. :(((

      0 0
    • Blade  

      cca 650Km na bajku, jezdit sem začal prakticky až od dubna

      0 0
    • VencaV1  

      40 km :)

      0 0
      • Chegu  

        No ja jsem radeji zticha, jsem letos linej jak … Zatim najeto okolo 50 km (radeji ani nemluvit), ale zitra a pozitri na to vletim a 200 km dohromady snad padne. Cavec, jezis tam je krasne Fidel.

        0 0
      • Ruda  

        Bohužel jsem na tom stejně :-(

        0 0
      • DragON  

        Bylo mi blbý sem psát svých cca 100, ale po tvém příspěvku jsem se odhodlal:-)).

        0 0
        • VencaV1  

          Ja to ale napsal aby meli pa-dlista a spol. radost, protoze prej vic na svym kole ani ujet nemuzu. :) Jinak mam asi 1000 km.

          0 0
    • Jirik123  

      letos je to bida 400km, loni sem mel uz 2000:-/ holt letos me sklatila naka zakerna nemoc a nemoh sem 2,5mesice na kolo:-(

      0 0
    • Martinka  

      2000 na silnici a 400 na biku, a ještě asi 50 hodin na trenažéru, ale je to dost málo, parotože mě letos sklátila c hřipka.. jak říkám, občas se projedu :)

      0 0
      • enrico  

        2000 na silnici, to akože na aute? keď píšeš 400 na bajku? :-)

        0 0
      • Martinkaa  

        Uz sem se lekla, ze jsem napsala neco, o cem vubec nevim :-). Pak jsem si vsimla, ze mi chybi jedno A :-)

        0 0
        • pop  

          Já to s tím A nepochopil :). Už blbnu…a tak mladej :)). Příště si dám bacha :)

          0 0
      • pop  

        tak už je mi jasný,proč tě tady všichni opěvujou :))). Já těžím stále jen ze základu,kterej mi dala plavecká…:(. Není čas a s kým pořádně bušit…:(

        0 0
        • kámen úrazu1  

          Viz o jeden příspěvek nad Tebou. Martinkaa a Martinka> holky, ty vaše nicky se mně budou plíst.

          0 0
          • Martinkaa  

            Vidis ja jsem se lekla, ze pisu neco, co neni pravda :-)). Nakonec se vse vysvetlilo :-)

            0 0
            • kámen úrazu1  

              V první chvíli jsem si myslela, že jsem dosavad měla mlhu před očima a viděla část Tvýho nicku zdvojeně, asi následkem dlouhé zimy. Teprv po kliknutí na nick Martinky a juknutí na její věk jsem si uvědomila, že tu něco nehraje. To jsem zvědavá na omyly, který tu budou nastávat. ;-)

              0 0
            • kámen úrazu1  

              V první chvíli jsem si myslela, že jsem dosavad měla mlhu před očima a viděla část Tvýho nicku zdvojeně, asi následkem dlouhé zimy. Teprv po kliknutí na nick Martinky a juknutí na její věk jsem si uvědomila, že tu něco nehraje. To jsem zvědavá na omyly, který tu budou nastávat. ;-)

              0 0
              • kámen úrazu1  

                Pravděpodobně vzhledem k tomu, že jsem se zmiňovala o dvojím skoro stejným nicku, jsem příspěvek výše přidala dvakrát. Se omlouvám.

                0 0
                • Martinkaa  

                  Ja jsem zdvojena, ty pises zdvojene :-))

                  0 0
                  • kámen úrazu1  

                    To je následek Tvýho stýkání se s Pekáčkem, bacha na to. :-))

                    0 0
                    • Martinkaa  

                      No jo. Clovek pochyti ruzne veci :-))

                      0 0
                    • Martinkaa  

                      A ty pises dvojte protoze s Pekackem taky kamaradis :-))

                      0 0
                      • kámen úrazu1  

                        Tím se ovšem vysvětluje spousta obdobných dvojitých příspěvků i od jiných bikerů na dzejším foru. Pekáčku, prosím Tě, už máš kamarádů dost, nedělej si další, pak by to tu nešlo číst. :-) Co by se dělo, kdyby někdo kamarádil zároveň s Pekáčkem i s Miťou? Psal by čtyřnásobný pčíspěvky? Sakra, to zas budu řešit celý den blbost, vrtá mně to hlavou. Ještě že toho je dneska v práci málo.

                        0 0
    • enrico  

      864,4 km. Po výkende ak nebude pršať dám hadam dolu tú tisícku, nič moc, ale keď neprši, tak aspoň kape :-)

      0 0
    • rock  

      Řadím se k zoufalcům; 848 km

      0 0
      • enrico  

        prečo k zúfalcom, k tým by som zaradil tých, čo tento rok ešte na bajku nesedeli. ps: ináč strašne moc by ma zaújímalo, ako nejaký turbo chrti, čo tu píšu 8tkm za rok a podobné ultra velké čísla, ako to môžu stíhať, keď poniektorý sú tu skoro stále on-line na fóre, to sa vozia v noci? alebo počítajú aj tie kilometre, čo prejdu s bajkom na strešnom nosiči na aute? no vôbec mi to nejde do hlavy

        0 0
        • rock  

          Už jenom proto, že loni jsem měl víc (i když ne o moc :-) ) … původně jsem chtěl teď na jaře vyrazit na nějaký ten maratonek, ale když jsem si projel trasy, co jsem jezdil na podzim, docela mi ztuhl úsměv na tváři. Zkrátka mi to nejede tak jak bych chtěl a je to samozřejmě proto, že nemám natočeno …

          0 0
        • lubos  

          8tkm nie su turbo chrti ale obycajni turisti :)

          0 0
      • pop  

        Tak dík…vidím,že jsem fakt zoufalec…:)))

        0 0
    • kesu  

      dneska jsem zavrel prvni tisicovku,bida:(

      0 0
    • slou  

      Žáden zoufalec :) 888km pěkný číslo. Je to víc jak vloni :) No minulej týden sem si dobře zalyžoval takže v poho.

      0 0
    • Sabbath  

      Asi 1500 km, kvuli zime jsem zacal az nekdy v dubnu:(

      0 0
    • goood  

      Asi 2650 na biku a pak neco pres 50 hodin spinning

      0 0
    • gersa  

      4700Km, vsechno silnicka

      • nejaky bezky, bazen, trenazer (to do denicku nepisu)
      0 0
    • Gorgov  

      Neco pres 7000km+ ergac+ bezky+ beh+ atd. no uz toho moc vic teda neni. Chtel sem vic, ale neni cas a zejtra jeste ta muturita :) nestiham..

      0 0
      • rasto  

        se zeptam brachu, proc zrovna me rika uchyl!! ;-)

        0 0
        • Gorgov  

          ? nějak sem to asi nepochopil no :-)

          0 0
          • rasto  

            mno, sorry, spatny pokus o vtip :-) kdyz brachovi sdelim, ze mam 5k za rok, tak me nazyva uchylem. nevim proc, kdyz Ty mas zacatkem kvetna 7k :-) mu reknu o Tobe, aby nerikal uchyl me :-) bike rulez!! ;-)

            0 0
    • Komi  

      530 a taky jsem začal jezdit až když přestaly ty zimy .. navíc co nemám v kilometrech mám v nádhernejch prožitcích :-)

      0 0
    • yoggi  

      slabota 400km ale sezona este len zacala takze sopar tisic km sa prida :)

      0 0
    • Martinkaa  

      Bajk neco kolem tisice, skladacka asi 200km :-). Sice to neni moc, ale vubec me to nestve :-). Raci si pockam na jaro a v klidu si uziju lesni bajkovacku, nez abych se celou zimu honila na trenazeru, nebo jezdila v breckach na silnicce. Hlavne, ze to cloveka bavi :-)

      0 0
    • Stancek  

      1 250 z toho v terenu s bidou 500, kilacky pekne naskakovaly v zime , kdyz bylo malo prace, ted uz je to horsi :-(

      0 0
      • Stancek  

        Prvni cifru jsem strelil od oka, co jsem si naposledy pamatoval, mrkl jsem na pocitadlo doopravdy a vidim krasne zaokrouhleny cislo 1300. Jdu si na to dat panaka ;-)

        0 0
        • Marky  

          Tož to jsme na tom skoro stejně. Jdu si taky dát panáka. Když se ještě staráme o ty naše budoucí bajkery, tak to není špatný.

          0 0
    • Smazaný účet  

      3tkm, ale jen tak se flakam po lesich nebo na cumendu po cyklostezce podel labe ;-))) takze slimak…

      0 0
      • Twisp  

        nj to sou ustecaci, kteri maj v zime porad podzim a potom jaro :)

        0 0
        • Smazaný účet  

          to rikam ze furt ze usti je raj :-))))) a tedka ten kveten, ten fakt je, ten se povedl :) BOZI ! :-)

          0 0
          • scret  

            Nevim co je pohoda,ja vzdycky kdyz mam volno a cas na bike tak chcije!!:(((((( Jinak mam zatim cca 120km na XC a tak uz aspon 150 na divocakovi:))

            0 0
    • Twisp  

      asi 600km – slabota

      0 0
    • Marky  

      Na bajku mám od února 1200km, Uchi 2400km a naše tří leté dítě, které se naučilo před týdnem samo bez koleček asi 2km. A na ty 2km jsem patřičně hrdí :-)

      0 0
      • Stancek  

        Prckovi gratuluju, nase mala taky letos zacina a ma tak odhadem 30 a ja to samy ja v behu za ni, dnes poprvy jsme to zkouseli oba na kolech, páááč behat me nabavi a slo to … parada…

        0 0
    • vozejk  

      cca něco přes 8 tisíc…docela bída…ale mam k tomu dost OKP tak to docela de…

      0 0
      • enrico  

        nechcem rýpať, ale to pri vození sa 6× za týždeň vychádza od začiatku roka tak 100km za deň, to sa mi moc nechce veriť, ale budíž

        0 0
        • dieegoo  

          taky mi to prijde dost

          0 0
        • petebike  

          proc ne ? ja mel loni skoro devet litru, jde to kdyz se chce a je cas

          0 0
        • vozejk  

          dobře máš pravdu..tak sem to spočítal pořádně a je to jenom 7600km…a jestli se ti tomu chce věřit nebo ne je na tobě…pro mě je spíš důležitý jak mi to jezdí na závodech než kolik mam km…

          0 0
          • McBlacky  

            podle mě ti to musí lítat jak hovado :) za koho jezdíš?

            0 0
            • vozejk  

              cube team dukla liberec

              0 0
              • enrico  

                predpokladám, že sa tým asi živýš, kolko reťazí si už tento rok vyťahal? ja som dnes menil XTR reťaz po 2500km, mierka reťaze na poslednom zube kua, dufam že som si noodonanoval kazetu :-(

                0 0
                • vozejk  

                  zatim neživim…sem eště na gymplnu a mam to zatim jako hobby..no myslim že už tam mam třetí řetěz…

                  0 0
    • bajkr  

      3200km :o) doufám že to pujde takhle dál a možná se dočkám že mi to bude i jezdit ;o)

      0 0
      • cabbage  

        už abys začal makat a nekazil mi morálku…;o)

        0 0
        • bajkr  

          ted je to nějaké špatné :o( nemakám a jezdim = sjezdák asi nebude :o)

          0 0
          • cabbage  

            to tak aby si ještě kazil náladu sjezdařům ve Všenorech…

            0 0
    • luke777  

      mam najeto asi 720 km, nepocitam denni cestu do prace cc14km:)) dnes krasna vyjizdka 50km projeli skoro celeho mamuta 3h 20 cisteho casu

      0 0
    • Radek Broz  

      Cca 10km – dnes prvni den na biku;-)

      0 0
      • petebike  

        gratuluju :-D

        0 0
      • lubos  

        proc az dnes ? Snih preci odesel davno, nebo u vas ne ?

        0 0
        • cabbage  

          ja lezly bílý sra*ky z kopců tak mu jedna vlezla na nohu..

          0 0
        • Radek Broz  

          Jak pise Kibic – kdyz to zacalo tat, dostal jsem sadru, ktera zimu prodlouzila… Navic zas tak davno neslezl – planoval jsem na zitrejsi dopoledne nejaky XC na kopce a kluci me ujistili, ze tam je jeste porad dost snehu.

          0 0
          • lubos  

            Ajeje, no tak to fakt nepotesi :( Alespon tedy, ze jsi uz ok.

            0 0
        • Lister  

          no tak třeba u náš ještě úplně neodešel, je ho na kopcích pořád dost..... :o(

          0 0
    • Darkson  

      já už mám na loňskej rok(z různejch důvodů) docela slušnej náskok; necelejch 3400 km, z toho 1435 km MTB, zbytek silnička. snad mi to vydrží a někde se to trochu zúročí;

      0 0
    • zbartos  

      Na MTB cca 130 km, na silnici 270 km......

      0 0
    • gobike  

      Bida nejvetsi, v terenu cca.700km, na silnici kazdej den do skoly 11km(od unora)… Musim se polepsit, ale kdyz ja sem tak straasne linej.

      0 0
    • Lister  

      já nevím, jsem tu hloupost, co počítá kilometry už dávno zahodil, ale jezdím sotva 3 týdny tak to moc nebude...........

      0 0
      • enrico  

        máš pravdu, tiež rozmýšlam, že to vyhodím, zbytočné gramy navyše ten tachometer :-)

        0 0
    • P.L.  

      Začal jsem koncem března a mám slabých 400 km, ale do Sely už na to raděj nesednu

      0 0
    • Daf  

      4800km takze nic moc je to min jak loni. Mám obavy ze vykonnost sla oproti lonsku dolu. Ale dnes jdu do CASRI tak za chvili budu mit jasno.

      0 0
    • Peslezedirou  

      Chi chi 142km…

      0 0
    • Lance  

      30 km, opet pojedu Silesii bez treninku, to je nejlepsi a opet to bude ocistec

      0 0
      • pop  

        Silesiu nejedu, nechcu se zas ****** a poblít jako v r.2004. Tak blbě jak tenkrát mi ještě nebylo…:(

        0 0
        • kolda  

          v roce 2004 jsem se taky posral (však jsme tam byli spolu), loni pohoda. ale nepil jsem místní ionťák a večer jsem se preventivně vykalil na sračky:) letos jedu, nebuď kráva a pojeď taky. dostaneš na prdel:)

          jinak mám asi 1300, ale v zimě nejezdím vůbec. jezdil jsem až do března na běžkách.

          0 0
          • pop  

            tak tos posral,že máš víc :)).No možná to zkusím,na tu krátkou stačí kamil…uff,ale nemám žádnou akceleraci,akorát vytrvalost…

            0 0
            • kolda  

              já to pojedu na flašku:) za chvíli jsi zpět v cíli. ok, dík za info, v cílové rovině zaspurtuju:)

              0 0
      • Lance  

        tak ted uz mozna neco kolem tisice

        0 0
    • Luka  

      Nahodou letos je to mnohem lepsi nez loni, i kdyz jezdim teprve od velikonoc, mam uz tolik kilometres co loni na konci kvetna. Neni to moc, pro mistni lamace rekordu, ale me hreje u srdce, ze mam vic nez muj muz :D HURA!

      0 0
      • Beeda  

        takhle schazovat muze! Freedom for Habib:-))

        0 0
        • Luka  

          ho neshazuju, se proste jenom chlubim :) … nojoooo, dobre, nahanim to na tom, ze jezdim do prace… no a! … taky jizda… hodinku do prace a hodinku domu a jak pekne to pribejva :)

          0 0
    • Splinter  

      1800… Z toho 80% lesem…

      0 0
    • yoggi  

      km nie je vsetko :)) niekto najazdi aj 8000km a slape horsie ako niekto s 2000km. podla km sa neda usudzovat vykonnost jazdca.

      0 0
      • P.L.  

        mas recht, staci aby se pred maratonem ¨nekdo blbe vyspal a uz je to v pr…

        0 0
      • lubos  

        To je pravda. Jsou lidi, co nemusi vubec jezdit a stejne bych na ne nemel :(

        0 0
    • Daník  

      Jak to čtu – můžu si připočítat i km nachozené do hospody, na záchod apod.? PS-nehraničí některé cifry s Chocholouškem?

      0 0
      • lubos  

        Jedine ale pokud jsou v pasme intenzivni vytrvalosti :)

        0 0
    • MARIN  

      1981,5km asfalt, teren 0km, ergac 30hod

      0 0
    • Martinka  

      NEEEEE :-D obvykle bikem je mysleno horske kolo a silnici silnicni ;-)

      0 0
    • tjuren  

      8 – 9 set.

      0 0
    • jocky  

      Nejak jsem letos zaspal zacatek roku, tak jsem zacal jezdit asi od konce brezna. 1500 km

      0 0
    • JancA  

      no když to budu počítat i s ergáčem, tak přes 4 tisíce, většinou na silnici. Ale fakt to nic neznamená. Jezdim jakoby „pořádně“ první rok a Meesha, kterej jak někde píše má letos 300, mě stejně v pohodě zařízne:)

      0 0
      • martt  

        Ja sa chodim prevetrat na biku prakticky kazdy den na par hodin, tak aspon 50km po ceste. Teraz mam najazdenych cez 3000km. Napriek tomu ma „zarizne“ prakticky kazdy.

        0 0
    • DX3,5  

      252km…malo ale zacal sem jezdit pozde…nemoc…

      0 0
    • Leos  

      od 2. dubna cca 600 na silnici a 500 na bejku

      0 0
    • wewerka  

      2029km

      0 0
    • yakub  

      2200 km asi půl na půl silnice a bike

      0 0
    • senožrout  

      2060…

      0 0
    • Dwarv  

      n a hovno…4000.. z toho na biku jen zavody :-D

      0 0
    • quassar  

      cca 1400 km… loni jsem mel touhle dobou o 1200 vic :(

      0 0
      • Luka  

        nerikals mi ze nejezdis? :) takhle bych taky chtela nejezdit…

        HA uz chapu jaktoze si nam to nandal na Srsnovi… takhle bejt nabusenej, ze se nestydis. Cim min najeto tim vetsi adrenalin pri zavodeni ne? :D

        0 0
    • Martinka  

      snad vím komu odpovídám, ne???

      0 0
      • Honzas  

        nevis. a nebo to neumis zaradit… ted nevim, co je horsi;-)

        0 0
    • stream  

      Od 1. dubna do včerejšiho večera 1111 přesně :)

      0 0
    • JMT  

      kde mi to reknou ?

      0 0
    • P.L.  

      A kolik máte teď?

      0 0
      • kolda  

        málo :(

        0 0
      • Stancek  

        Malo malicko :-( Tyden po drasalovi jsem prekrocil 2200 a prisel uraz kotniku, vylecil jsem kotnik a doku*vil si rameno, tak uz dlouho na kole nejezdim, je to dost utrpeni na kole vubec dojet do prace, svina porad boli, uz si rikam ok, zkusim to aspon do prace, ujedu 20 a dalsi den zas jedu autem, neda se to… :-(

        0 0
        • pop  

          maz to fastumem a jezdi, nejsi preci sra.ka :) V pátek 11. jedem do Hostýnek

          0 0
          • Stancek  

            V patek? To zas od rana ze? Vis jak me to sere ze nemuzu poradne na kolo? Chtel bych to zkusit, ale vis jaka bych byl brzda? Jak na to sednu, budu mit druhej zacatek sezony… Moc optimismem nehyrim, ale pisni mi info o tom patku? Co kdyby…

            0 0
      • goofy  

        Neco kolem, mozna i trochu vic… ;o)

        0 0
    • fireman01  

      Do těd 3230km z toho asi tak 1400 v terenu

      0 0
    • rasto  

      7.200 mtb+zimak, 125 ziletka

      0 0
    • miťo  

      7300km, většina bike.

      0 0
      • pop  

        dobrý,jezdíte asi kazdej druhej den :). Já mám 3kkm

        0 0
        • McBlacky  

          mít touhle dobou přes 7000 není nic divnýho…

          0 0
          • pop  

            no na bajk je to podle mě dost.Já nejedu za ro přes 4kkm jen. Ty máš v profilu 7,5kkm, tak na tebe je to taky dost,ne? :))

            0 0
    • Blade  

      3700 na bajku

      0 0
    • stařík  

      Když se chcete vědět jak jezdí pohodoví amatéři, tak na stránkách KPO v sekci kilometry 2006 má hodně lidí přes 10 000. Já má k 1.8. ušmudlaných 4 783.

      0 0
    • mosquito  

      letos je to jaksi slabota :((( pocitam tak 1200 km :((( stydim se az se zelenam + 200km na skladacce :((( ale slibuju polepsim se :))))

      0 0
    • dydy  

      5000 na silnicce (vetsinu na trase Vrchlabi – Praha v nedeli vecer a v patek vecer zpet:-) a asi 700 na starym horaku s pevnou vidlou (zimak, turistak, prevazne taky po silnici). Letos mam najeto tolik, co jsem kdy dal nejvíc za celý rok, ale to je hlavne tím, ze drív jsem hodne behal a letos jenom jezdim…

      0 0
    • bajkr  

      já sem se dostal zatim na 8400 z toho 3000 na silničce za 480hodin :o)

      0 0
      • Darkson  

        tebe už letos nechytim. 7200 km, z toho taktéž 3000 silnice. už mám najeto co vloni za celej rok:)

        0 0
    • stream  

      3600 na bajku. Míň než bych chtěl. Srážka se psem ve sjezdu a ukradené kolo – měsíc ježdění mínus :( Doháním jak se dá.

      0 0
    • yoggi  

      tak k dnesnemu dnu je to 2300km, uz aby prestalo prsat :)))

      0 0
    • cabbage  

      4206km – na mě je to dost, ale stejně mám nejmíň ze všech;o) loni sem měl touhle dobou 2400 a jelo mi to líp:/

      0 0
      • P.L.  

        No tak já mám teda míň. 2030 km na bajku, 70% terén

        0 0
    • Daf  

      9800km. Asi 2000km z toho jsou v terenu.

      0 0
      • Angi  

        Proboha to snad není ani možný!Chodíš taky do práce?

        0 0
        • cabbage  

          ve větě „Chodíš taky do práce?“ bych vynechal „do práce“ …

          0 0
        • Daf  

          Kdyz clovek pravidelne trenuje naskakuje to samo ;)

          0 0
    • Manas  

      Se zasmejeme: 1418km v terenu, kousek z toho silnice ale na bajku.

      0 0
    • Petr 1  

      Jsem docela smutnéj mám,zatím 5,5 tkm na horáku a to jsem si chtěl nadělit k 60 narozeninám 10 tkm.Už se vidím jak vřžu kloubama v listopadu,v pro­sinci se mě zase zmocní běžky.Také máte pocit,že spíše sloužíte sportov.nářadí než ono vám?

      0 0
    • Greyhound  

      asi 3700, z toho 3000 na biku. Zrovna včera jsem si pochvaloval, že pro mě zatím nadprůměrná sezóna, ale když to tady čtu, chtělo by to vynásobit dvěma :-)

      0 0
      • favorit.  

        maaaalo, hooodne malo. Jenom asi 6tisic (z toho 5na silnici) a asi 1,5tis na trenazeru. (1h=20km) No ale zase casto beham a plavu :-)

        0 0
    • Twister  

      Asi 3200. Po nevalném výsledku na závodě se docela stydim. Budu rád, když vyrovnám aspoň loňský rok.

      0 0
    • black.horse  

      2062km, takže tralala, můj rekord, už mám víc než loni za celej rok:-) z toho 1380km bajk a 682km silnice… sice začínám pochybovat, že splním své letošní cíle, ale i tak sem rád:-)

      0 0
    • jecnak  

      7800 = valce (pres 400) + bike (cca 3000) + silnice (zbytek)

      0 0
    • Splinter  

      4700 zatím..Všechno na bajku.. Ale teď už týden sem na tom neseděl a pořád leje:( Drtič to spraví;)

      0 0
    • Gary Gilmore  

      12500 km,cca 450 hodin,na biku 1900 km.

      0 0
    • McBlacky  

      380 hod a 7500km. Řekl bych bajk/silnice tak 50/50

      0 0
    • Santus  

      6500km, 313hod

      0 0
    • alveta  

      zacla sem jezdit od konce dubna ated mam +,– 2200km..

      0 0
    • dancing dog  

      od 1.1.06 k 6.8.06, cross 858km, bike 327km..pomalu se zase vracím do terénu .-)

      0 0
    • pos3k  

      146 km (vsak vite proc)

      0 0
    • feri  

      Tento rok mam nejaky slaby,asi nejakych 3700km,minuly bol pre mna omnoho lepsi,najazdil som presene 10153km.stalo to za to.

      0 0
    • Blade  

      sezona se nam chyli ke konci, tak jak sme na tom? ;-)

      0 0
      • nadrazak 2  

        Mám 9500km,ještě 500 když vyjde počasí,jinak na to kašlu.

        0 0
      • Běžec  

        2000, drtivá většina v terénu…

        0 0
      • j-c  

        Asi 500km..:( na jare nebyl cas kvuli dokoncovani doktoratu, pres leto shaneni kocarku a dalsich veci pro drobecka a ted si hraju na hodneho tatuldu :) snad pristi rok bude vic casu…

        0 0
      • Martula  

        Tak na silnici 6300km, na biku 5200km..:D

        0 0
    • favorit.  

      asi neceljch devet tisic. Mozna uz i tech devet mam. K tomu jeste par set nabehanejch a par desitek, mozna uz pres sto naplavanejch

      0 0
    • juebox  

      tedkom 5549 a na silničce něco okolo 600km,najeto od doby kdy slezl sníh

      0 0
    • stařík  

      Já, starej vráščitej a schřadlej mám necelejch 7 000.

      0 0
    • Ruprecht  

      něco přes 6000. 265 hodin. Bike 1500 zbytek silnice…

      0 0
    • goood  

      9920km, 706 hodin, 109664 nastoupanych metru

      0 0
    • Ice-goofy  

      Ja atakuji 5000 cca pul napul bike silnice…

      0 0
    • kryspin  

      minuly vikend jsem presahl 2000, coz je na me uspech. kazdopadne mam pocit, ze jsem letos nic moc jinyho nedelal. jak to delate vy s vice nez 5k… obdiv :-)

      0 0
    • james11  

      mám první rok bajka a zatím do této doby 2240km slabota oproti těm co mají 5000 a víc…

      0 0
    • Thapsus  

      K dnešnímu dni 3.634 km. Letosto vypdá na překonání ročního rekordu 4.000 km. Pro mě asi maximum možného.

      0 0
    • Snipp  

      To nechapu jak nekdo muze mit najeto tak hodne jako treba 10k km kde jezdite a kde berete toho casu ja dam max 3000 a jsem spokojenej no jestli vubec dam tech 3000km :D

      0 0
      • sportovni_biker  

        no to taky nechápu. Brzo tam hodím 3 a jsem rád, že mám tolik.

        0 0
        • rasto  

          chlapci, kdyby jste jezdili do rachoty na kole, nedivili by jste se :-) ja mam kladno-praha 30 km. v lete to beru „zkratkou“ pres dobrichovice, 60 km po rachote. toto pak lita :-)

          0 0
          • Snipp  

            hmm to ja vyjedu a vsude kopec vyjedu ten kopec a co nevidim dalsi kopec tak potom ty km vubec nelitaji kdyz ze 3 hodin na kole jedu 2 hodiny do kopce :D

            0 0
          • kryspin  

            ja to mam do prace deset minut pesky, tak ze me by to nelitalo :-)

            0 0
    • Marika88  

      7490 – jen bike

      0 0
    • Martin  

      4000 na silničce a 100 na krosce

      0 0
    • Blade  

      tak ja 6080 na bajku. je to vic nez za posledni 2 roky dohromady :o)

      0 0
    • Splinter  

      No tak 7000 a nějaký drobný.. Vše MTB…

      0 0
    • marapara  

      K dnešnímu dni něco kolem 9250 ti km

      0 0
      • Splinter  

        Napíšu to k tobě… Já nechápu jak může mít někdo tolik km… Mám 7tisíc a přijde mi, že na tom sedím pořád… Asi budu jezdit přes noc…

        0 0
        • marapara  

          :) několik tisíc km mi hodí ježdění do práce od dubna do října. Jedna cesta Kyjov Hodonín 20 km ráno tam, zpátky většinou 30–50 km les/silnice, po rovině. Ale nejezdím každý den, spíš tak 2–3× týdně. Jinak o víkendu dávám většinou v sobotu kolem 50–60 km, neděle kolem 100 km. Taky na tom sedím téměř pořád ve volném čase. Předminulý rok jsem najel 10023 km, minulý rok 9500 km

          0 0
          • Snipp  

            No to ja bych taky jezdil do skoly mam to taky asi 30 km tam ale nejhorsi na tom je ze se neda kde osprchovat prece nebudu jim tam smrdet ze? :D No a nemame ani svoji satnu takze bych se prevlikal nekde na zachode to se radsi projedu busem no

            0 0
    • McBlacky  

      8800, ale letos jsem dva měsíce byl out se zraněním :( desítka padne to je jasný… silnice/full/ht ale v jakým poměru těžko říct.

      0 0
    • Smepet  

      9000 km. Ale jak jsem psal uz v kvetnu, 2 male deti, kradu cas kde se da. Letos padne 10 000 km.

      0 0
      • Smepet  

        Zapomnel jsem dodat, ze je to vse na biku, v drtive vetsine po silnici. Silnicku nemam.

        0 0
    • MlokCZ  

      Tak mám 3500km. Moje nejlepší sezona, i jsem teď 2 měsíce po pádu nemohl jezdit. Měl jsem asi 7 sezon 3000 km a nemoh se dosta na víc, takže letos spokojenost. Téměř vše na biku, na silničce fakt sporadicky, navíc už je čerstvě prodaná.

      Ovšem zase kolo tak neflákám – hodin na biku mám možná více než někteří kteří mají o dost více km, protože oproti nim jsem pomalu jezdící lemra. Průměr jsem koukal, že mám 14,5 (za celou sezonu).

      0 0
      • Blade  

        no ja mam za sezonu nejakych 280 hodin ciste jizdy…cca 2,5 hodiny na vyjizdku, prumer 22kmh

        0 0
        • MlokCZ  

          No to je přesně ono. Hodin máš tedy o chlup víc, ale km díky průměru téměř 2× tolik. I když je pravda, že jsem letos jezdil minimálně po silnici, ale i tak je ten průměr pěkně malý.

          0 0
          • Blade  

            no obcas jedu po silnici a to je prumer hned 26…v tom terenu to tak rychle nejede..ale zase pocitove to v tom terenu jede lip :-)

            0 0
    • bikaf  

      asi 2500 +nějaký hodiny spinningu

      0 0
      • zery  

        5500 na biku do konce roku bych chtěl přejet 7000

        0 0
    • raceman  

      ták já mám k dnešnímu dni 3633,23 km což je na to že fest jezdím od poloviny srpna dost a je to víc než za minulé dva roky dohromady. a čas je 161 h.a průměr cca 22,56 km/h no a příští rok doufám, že dám přes 6000, ale spokojím se i s 5k. a to vše poctivě na biku s poměrem cca 60/40 terén/silnice

      0 0
    • Garyk  

      Dneska padla hranice 7000 km. Vše na biku. Rád bych dal 8000 jako loni.

      0 0
    • Lister  

      odhaduju to někde mezi 500–700km a jsem za ně štastný :o))))

      0 0
    • Pebe  

      5675km, 2/5 bike, 3/5 silnice, těch 7000 by letos mohlo padnout

      0 0
    • Peslezedirou  

      6540 km, jen bike, další km nepřibudou, pač už mě to letos nebaví…

      0 0
    • Petr 1  

      Zatím na horáku 9tkm takže těch plánovaných 10tkm padne .Kolo toho má taky plný zuby,nutná výměna středu,ložisek na předku,destič­ky,převodníky,­.. Hurá na běžky,už zase objednávám klumpy na zimu takže peněženku ani neschovávám,sport je horší než ženská.

      0 0
    • minikin  

      5315 km, 332 hodin, 96117 nastoupanych metru

      0 0
    • dydy  

      min. 7 000 silnice (spíš víc, v půlce sezóny jsem ztratil tachák), 1500 na zimáku (starý horák) a cca 500 na novym horáku po Krkonoších (tachák nemam a nehodlám si ho pořizovat). Nejvíc, co jsem kdy zajel za sezónu.

      0 0
    • bajkr  

      11 500km :o) z toho 4 200 silnice a 7 300 bike a na biku 85 000 nastou­panejch metru na silnici to neměřim tak nevim :o)

      0 0
      • vozejk  

        něco kolem 23tisíc z toho 8tisíc závodních…

        0 0
        • vozejk  

          sakra neumim řadit příspěvky…

          0 0
        • Biker jak Pes  

          Tak to klobouk dolů. Jezdíš závodně ??

          0 0
          • vozejk  

            jo tak trochu jo když mam nahořr napsáno že z toho 8tisíc je závodních…:-D

            0 0
        • rasto  

          mno, po takove davce, nevim nevim, zda by se mi kolo nezprotivilo… ses dobrej!

          0 0
          • vozejk  

            hele celý září už sem nemoh skoro ani chodit a na říjen kdy mam volno sem se těšil hoodně dlouho…jinak pro upřesnění…počítam to od listopadu do konce září…

            0 0
        • McBlacky  

          jak je možný natočit za sezonu 8000km závodních? když si vezmu že se závodí cca 30 víkendů… nebo jsi jel Great divide ? :)

          0 0
          • Darkson  

            to asi nebudou biky

            0 0
            • McBlacky  

              stejně ale. To máš 266 za víkend když budeš jezdit od dubna do konce října. peklo

              0 0
              • ydaho  

                sem tam máš i něco v tejdnu… různý kriteria a tak, ikdyž tam ty km moc nenaskáčou :)

                0 0
                • vozejk  

                  tak třeba jenom solidarnost měřila celkově něco přes 9OOkm za 5 dní…a takový aetapáky sem jel asi 4,tak to trochu naskakuje.navíc když maj závody 150–200 tak to naskakuje celkem rychle…

                  0 0
      • ydaho  

        tak to smekám, mám lehce přes půlku toho co ty..... pak mi to má jezdit :)

        0 0
    • Biker jak Pes  

      13 400 km. Teď jsem byl týden nemocný, tak jsem toho moc nedal, ale 15 000 padne určitě. Čím víc, tím líp… ;))

      0 0
    • JancA  

      kolem 10 tisíc mít budu,asi víc na silnici než na biku, ale jsou to většinou dost neefektivní kilometry. Jezdim strašně pomalu a v nízkejch tepech. Jen závody totální kaši. Asi dělám velké metodologické chyby:))),ale takhle mě to baví. Myslela jsem si,že budu po sezóně unavená, ale vůbec. Kdyby byl čas a počasí, jezdila bych pořád.....

      0 0
    • Lahváč  

      587 km

      0 0
    • Daf  

      Zadna slava 13000km. Nejak se mi letos bohuzel nedarilo vyhybat nemocem a ty kylometry tomu odpovidaji :(

      0 0
    • Manas  

      No letos to je sracka, ale na moji prvni sezonu to jde. 2000km :-)

      0 0
    • kankrlicek  

      Začal jsem znova jezdit – rok přestávka. 790 km, 39 hodin. Vše bajk, prakticky vše silnice po rovinách.

      0 0
      • kámen úrazu1  

        Ty nedělní „rovinky po silnici“ u Čtyř palic rozdejchávám ještě teď. :-)

        0 0
        • kankrlicek  

          Ještě že tě ta ,,svině" napadla, jinak bych úpěl daleko vzadu :)

          0 0
          • kámen úrazu1  

            Ale dneska se cejtím skoro už dobře, takže žádná viroza, ale lehká angína. Za dva týdny to zopakujem, ne? :-) A to Tvoje úpění Ti nesežeru, dobře vím, že jseš na tom už teď (zas a znova) líp než já. Aspoň mám motivaci začít příští rok trénovat. ;o)

            0 0
    • wda  

      3500km na starým bajku a 1200km (od 18.srpna) na Arturoj

      0 0
    • Luka  

      Nepriznam se. Je to vic nez loni, ale z 80% po silnicich, coz je hruza. Loni jsem aspon se dostavala do terenu… clovek si byl aspon trochu jistej, letos to nejak nevychazi.

      Letos uz jsem to (aspon pres tyden) zabalila bo je desna tma. a pres vikend mam ambice jeste neco najezdit.. neco malo. Jinak uz mam nazhavenej trenazer a jezdim doma po vecerech :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.