• Darkson

    Jelikož dneska asi málokdo vyjede, tak se aspoň pochlubte kolik máte kdo letos najeto a zda jste si splnili, to co jste si předsevzali.

    Já mám asi 5500 km, z toho 500 km na silničce. Vzhledem k počasí a technickým problémům lehce zaostávám za očekáváním, ale celkem spokojenost, prostě štandart:-)

    0 0
    • Pivomil  

      Ja 6879, 560 piv a nastoupane prevyseni 55200m (ale vyskomer mam az od konce kvetna).

      0 0
      • chupas  

        jakej pouzivas cyklometr na ty piva? a daj se vysledky stahnout do PC :D :D jinak poklona nad tema prevysenejma metrama. to je uff, hodne

        0 0
    • goood  

      Ja mam od zacatku dubna asi 6500 km. Od zacatku cervence mam vyskomer a ten nameril 49550 m stoupani

      0 0
    • biker007  

      letos to je bida.. budu rad za nejakych 5400km, z toho tak 4000 na silnicce. proste polovina co loni:(..ta prace je previt..

      0 0
    • Phoebe  

      Asi budu vypadat blbě, ale pro letošní rok mám 2681 km. A co se týče nějakého cíle, tak si myslím, že ke spokojenosti mi bude na Silvestra stačit přes 3200 km. Začala mi basketbalová sezóna, a tak času moc nezbývá.

      0 0
    • crom  

      Jejej,ja bejt OSTUDEČKA!!jen 3558km

      0 0
    • Vladimír  

      3 000 km a 40 000 metru prevyseni

      0 0
    • Pinocio  

      6000…od začátku záři to ale začíná být bída:-(

      0 0
    • petebike  

      no mam o neco vic nez loni, pres 7000 na pracovnim bajku,7500 na silnici a 3500 na zavodnim stroji :-) takze okolo 18000 km, letos by to melo hodit neco pres 22, ale podle pocaska :-)

      0 0
      • Darkson  

        to najedeš v práci jen necelých 1000 za měsíc? to jde

        0 0
        • petebike  

          no od Brezna jsem zacal delat na dispecingu, takze jezdim jen 14 dnu v mesici a zbytek na silnici a nebo bajku…

          0 0
    • Gatier  

      Tak ja len tolko, ze som dnes vyrazil a zmokol. Stvrty krat v tomto tyzdni :)

      0 0
    • 7LK  

      Hm… mezi profíky, smím pokorně pípnout? 1506 Km nyní – výškoměr nevedu, ale po rovinách to není – za to je to o celých 1506% více než loni :-) Bylo by to víc, ale teď mě sklátila taková chřipka, že i když myšlenky na kolo by byly, tak pokorně zapojuji mozek a neodvažuji se vyjet aby z toho nebyla poslední vyjížďka buď krátkého zbytku života nebo dlouhého živoření než si zubatá přijde :-(

      0 0
    • black.horse  

      724km na bajku a 224km na silnici… od ledna… takže letos moje asi nejchr?áčtější sezóna, nadmíru spokojen:-) jen ty dirty šly letos nějak stranou, to mě mrzí:-(

      0 0
    • yakub  

      Letos zatim celkem 7500 km a 92 000 vejškovejch. Chtěl jsem dát letos desítku, ale asi to nevyjde, tak snad příští rok…

      0 0
    • cabbage  

      ±4300km predsevzeti ujet za kazdej den 10 km mam uz splneny, ale mohlo to bejt vic kdybych nemel par zdravotne-technickych problemu.

      0 0
    • Orbis  

      ted mam na tachaci 8956 km a doufam, že tu desítku zase jako lini dam, hlavně když počasí dá…)

      0 0
    • Smazaný účet  

      6.7tkm

      0 0
    • Biker jak Pes  

      tak já mám zatím asi 2900 km, ale jezdím na kole první rok, můj cíl je dát aspoň 3000 km, ale když půjde víc, tak dám víc… :))

      0 0
    • cvengi  

      Včera jsem slavnostně překročil hranici 10kkm, polovina z toho na silničce.

      0 0
    • Flais  

      Je to slabota, asi jenom něco přes 4k km. Většina bike. Škoda že to nevychází víc.

      0 0
    • boban  

      Letos zatím 8327 km, no nic moc, výškoměr nemám.

      0 0
    • Splinter  

      Kde na to lidi berete čas? Mám necelejch 7tkm, vše na mtb. A přitom mám pocit, že víc už najet nemůžu, leda bych jezdil v noci…

      0 0
    • ada  

      5300km. Na to, ze bicyklujem prvy rok, su celkom spokojna. Vyskomer nemam, ale bez skafandra by som sa asi zaobisla. :-)

      0 0
    • rock  

      Ach jé, budu tady zase za flákače … 2.8 tkm

      0 0
    • Flake_von_Pilsen  

      Hm nebejt posledni mesic na antibiotikach mel bych vic, jenze…:o/ 2200km vse na biku.

      0 0
    • sfinga  

      necelých 9000, ale chci to ještě dotáhnout tak na 10, možná víc…

      0 0
    • Honzas  

      tak já zatím něco málo přes 2,5 tisíce km, všechno na MTB, v maximální možné míře mimo asfat. kdyby se do konce roku povedli 3, byl bych spokojenej.

      0 0
    • quassar  

      6686 km z toho 3446 na silnicce, zbytek na biku…

      0 0
    • stream  

      K dnešku 5106, vše na biku. Pokud bude přát počasí, rád bych to dotáhnul na původně plánovaných 6000.

      0 0
    • Garyk  

      Zatím 7200 km, 83 km výškových. Vše na bajku. Nejvíc v mojí desetileté bajkerské historii. A protože mi přes rameno čučí přítulkyně, tak jí tímto děkuji za toleranci :-)

      0 0
    • mar_tin1  

      ja mam 854 km plus asi 100 km v zime (januar-marec), ked som vymenil vidlu, resetoval som computer. tiez nechapem, ako to stihate tie tisice km… :-)

      0 0
      • Komi  

        tphle sem najel za prázdniny … a to sem měl pak ještě spoustu času … bohužel mimo prázdniny sem jezdil málo, tak mám tak kolem 1800, ale příští rok máknu

        0 0
    • vozejk  

      neco kolem 21000km a splneno.

      0 0
      • Pinocio  

        jak často a jak dlouho jezdíš?

        0 0
        • vozejk  

          jezdim vetsinou 6× tejdne a jeden den mam na regeneraci,jinak jezdim poradne 2.sezonu,predtim sem si jezdil jenom na fyzičku.

          0 0
          • Pinocio  

            tak to klobouk dolů, jestli to všechno stíháš ještě se školou

            0 0
            • vozejk  

              no ted mi dali radsi individual,pac sem mel minuly pololeti 250 zameskanej­ch hodin…

              0 0
              •  

                250 ?? tos tam teda moc nebyl,jednou za tejden kouknout a zas na kolo ne :D

                0 0
                • vozejk  

                  asi tak nejak…ale u me plati,ze cim min tam sem,tim mam lepsi znamky…

                  0 0
                  • pegal  

                    ja v 7. tride jsem chybel v kuse 3 mesice a dalo to 299 zameskanych hodin .. to tam asi fakt chodis jak do holubniku .. :)

                    0 0
              • Pinocio  

                tak to je hodně do pohody:)

                0 0
    • Daf  

      13748km je vic nez jsem cekal ze budu mit na konci roku, ale nejak rychle to naskakovalo. Skoda ze ve vysledkovych listinach se ty kilaky tolik neprojevily :(

      0 0
      • Daník  

        Jestli nemáš přetrénováno:)) Asi bude taky záležet jak to najedeš, kdyby to bylo jen o objemu, tak jsou asi letos mistry ČR ti dva, co jeli kolem světa s Kolafitem…

        0 0
    • SNAIL  

      K dnešku 7572 km, takže svůj plán jsem si již splnil, ale doufám že do konce roku ještě nějaká ta stovka (nebo tisícovka) přibude

      0 0
    • funtomas  

      Koukám že lidi jako já sem moc nepíšou ale přesto to sem dát.Do dálky letos 2200km,do výšky 22tis km a to samý dolů.Takže na kopci letos moc nejsem.

      0 0
      • cabbage  

        kdes prosimte nabral 22tis km prevyseni? to ses raketa?:)

        0 0
        • mar_tin1  

          a hlavne na tych 2200 km je to zaujimave… :-)

          0 0
        • funtomas  

          To né,já sem spíš takovej raketopán.No co,píšou mi to na budíku VDO MC 1.o+.Je to zajímavý,že to tak vyšlo ale chata pod Cukrákem nic jinýho nedovoluje :)

          0 0
      • peky  

        6450 km, je to skoro čtyřikrát toli co loni. Splněno. Na víkenďáka dobrý :)

        0 0
    • Lance  

      kolem 1000:) 2/3 Mtb zbytek silnicka

      0 0
    • fousac  

      zalostne malo.. :(( cca 5000km bike a 1300km silnicka..

      0 0
      • cabbage  

        se odstehuj dal od pigiho a hned budou km naskakovat:)

        0 0
        • fousac  

          vim ze rad rejpes.. ;o)
          ale v tom problem neni.. k pigimu to mam kolikrat i 180km… problem byl z jara s jednou „damou“.. ://

          0 0
    • petryk  

      Do cervence na starym kole asi 4500 km, pak jsem na nem nechal tachometr a najezdil na nem 1800 do prace atd… Na novym nevim, setrim na neco bezdratoveho, ale asi 2500 km uz tam taky bude. Tj, dohromady 8800 km

      0 0
      • Mates  

        rok od roku se flákám víc a víc. 2800km MTB a 29000m nastoupáno. Dva měsíce jsem proflákal služebně venku. Bohužel, živit sebe, bike a rodinu musím.

        0 0
    • mastihuba  

      6016km/cca 85.000 výškových metrů.

      0 0
    • mastihuba  

      Jo a včera se jezdilo uplně nádherně. Ráno v 10:30 jsem vyrazil a domů přijel až v 21:00. Kolem oběda sice trochu mrholilo, ale jinak luxus.:) Asi nám začíná to správný podzimní bajkování.

      0 0
      • RomanH  

        V sobotu bylo lepe. Vyjel jsem v 8:30, ve 13:30 jsem byl zpet a natoceno jsem mel 84km (jel jsem tu trasu, kterou jsem zde navrhoval na stredu smer Zernovnik). Bylo nadherne, jak z udoli rano stoupala mlha. Jen me zklamalo, ze v Zernovniku otevirali az v 15:00. Na Babe jsem uz mel docela hladaka a Pisarkama jsem se uplne plizil.

        0 0
      • lidumil  

        No u nás včera lilo celej den :-( Jinak 2 178 na biku. maximálně terén, výškoměr nevlastním, je to už teď cca 180% loňska, ale pořád málo. Léto nic moc a k tomu ta práce … :-(

        0 0
    • pegal  

      necelych 9.000, komplet na biku ..

      0 0
    • kajulka2  

      Plán byl 4000, zatím jsou 3000, tak nevím jestli splním na 100%

      0 0
    • McBlacky  

      zatím necelých 6400. Takže doufám, že plánovaných 7500 do konce roku dám. Všechno na biku.

      0 0
    • minikin  

      4323 Km / nastupane 76800m

      0 0
      • Darkson  

        to jezdíš v Himalájích, ne? slušnej poměr

        0 0
        • Daf  

          prumerne 5628.9m na 100km :)

          0 0
          • minikin  

            Vobec netusim, ako si to vypocital. 4323 Km / nastupane 76800m znamena nastupat 1776.54m na 100 km. 76800m na 4323 km znamena 76800/4323=17­,76544 nastupa­nych metrov na jednom kilometri, teda 1776,54m na 100km, teda 4323*17,76544­=76800m na 4323km. Tvoj vypocet bol asi nieco taketo: 4323000m/7680­0m=56.289 co znamena ze na 1 vystupany meter som presiel vzdialenost 56.289 metra a ked to vynasobim 100 tak dostanem 100*56.289=5628­.9 prejdenych metrov na vystupanie 100 vyskovych metrov. Takze beriem prvu vetu spat, uz viem ako si to vypocital. Vypocet spravny, len nie vystupane metre na 100 km ale prejdene km na vystupanie 100 vyskovych metrov. ;-) Matematici, opravte ma, ak sa mylim!

            0 0
            • Darkson  

              máš pravdu, ale to mne přijde dost. já mám cca. 1200–1300 m na 100 km

              0 0
              • minikin  

                to jezdíš v Himalájích, ne? slušnej poměr Presne tak, Šarišské „Himalaje“: Čergovske pohorie, Ondavska vrchovina, Lubovnianska vrchovina…! A ten pomer nie je az taky strasny, ked priemerny kratsi maraton da na 60 km trati nastupanie aj 1600m. Ja to davam v priemere na 90 km. A kedze mojim cielom nie su bedne na maratonoch ale relax v prirode, tak objemy a optimalny treningovy plan ma az tak netrapia a cesta (silnice) je pre mna len nutne zlo na presun ku „skutocnemu“ bikovaniu… Aj ked z hladiska optimalneho zvysovania vykonnosti to vobec nie je spravne.

                0 0
            • minikin  

              Opravujem v poslednej vete: Vypocet spravny, len nie vystupane metre na 100 km ale prejdene m na vystupanie 100 vyskovych metrov. ;-) Matematici, opravte ma, ak sa mylim!;

              0 0
              • Daf  

                Mas pravdu, uznavam nejak se mi to prehodilo :) Ale i tak je to dobry.

                0 0
          • Marry  

            tos teda utrel bracha :D

            0 0
    • E.I.M.S.  

      Ke dnesku 5.210 km na biku.

      0 0
    • jecnak  

      Tezko rict, nejak to moc nesleduju. Jelikoz mi v tom ted dela trochu poradek Polar, tak vim, ze za posledni mesic je to 1296km. Jelikoz jsem jezdil dost i v zime, tak pocitam ze to bude pres 10000.

      0 0
    • Eila  

      uaaaa cca 2500:-( proti lonsku mizerie, jsem lina a jeste jsem cely leto marodila s ledvninama tak tam nic nenaskakalo:-(

      0 0
      • black.horse  

        kde si sehnala 2500?? když já nemám naježděno ani litr:-D

        0 0
        • Eila  

          na jare, kdyz jsem se neflakala po praze s tebou a jezdila doma na silnicce

          0 0
    • Schumi  

      Já cca 2800, nic moc, ale 3 tis. překročím. Doufám. Vše na biku a pokud možno v terénu. Výškoměr nemám, bohužel.

      0 0
    • wroum  

      malo, moc malo. computer nevozim tak presne nevim a kvuli zraneni sem musel na kolo cca 3 mesice zapomenout a kdyz uz sem se pak na kolo dostal, tak sem sel radsi skakat nez jezdit do dalky.

      0 0
      • Smazaný účet  

        3370 km daleko a 43 km vysoko. K tomu odhadujem 1000 km na starom hrdzavom dreku, co hrdo nazyvam citybike a pouzivam ho na vybavovacky po meste.

        0 0
    • Volf  

      Letos to dotáhneme se ženou na cca 3 200 km. Jen na biku s maximálním vyhnutím se silnici. Jinak nechápu jak najezdíte při práci nebo při škole takový kvanta kiláků. Já jsem v práci min. do 17 hodin, takže jezdíme o víkemdech a to jěště k tomu je spousta starání o bydlení, nějaká kultura a tak podobně. Jediný štěstí je, že se poslední roky vyhejbám nemocem.

      0 0
    • MaPa  

      3tkm, vše bike.

      0 0
    • -b-n-x-  

      nevim, bo tachometr nevozim. Odhadem by to mohlo byt tak 800–1500km. Nejvice jsem najezdil asi kazdodennim dojizdenim do obchodu. Jinak ale, diky lanovce a aute, vice najeto z kopce, nez do kopce.

      0 0
      • zapet  

        Dej si do kola 3 snímače,a najedeš tisíce km za chvíli :-)

        0 0
        • pelt  

          snimac staci jeden… lepsi je pridat do vypletu jeste par magnetu;-).

          0 0
          • Pivomil  

            dyt staci zmenit obvod kola :)

            0 0
            • lubos  

              Obvykle vic nez nejakych 2300mm nebo tak nejak nastavit nejde :)

              0 0
              • MaPa  

                Taky jde ten magnet přidělat na brusnej kotouč na vrtačce. To se ani nemusí ten obvod měnit :-)

                0 0
                • lubos  

                  To jsem udelal jednou, kdyz jsem potreboval dotocit km na tachaci, ktere jsem sice ujel, ale nemel jsem je v celkove hodnote. Mel jsem 4 magnety a pouzil jsem pomalobezny skrutkovac na akumulator. Na brusku bych to nepridelaval … on ten snimac zas tak moc toho nepobere. A taky obvykle i tachac je omezen na se mi zda obvykle 160–200km/h

                  0 0
    • HoK  

      S kolem jsem začal letos v červenci a zatím 1024km.

      0 0
    • Smazaný účet  

      Fujtajxl samej chrt. V této době lámu 1000 km. :o))

      0 0
    • kafac  

      Vzhledem k tomu že jsem byl skoro celý léto pryč, tak mám jen 5100km, ale do konce roku chci stihnout aspoň 7000km. Výškový metry nevím, ale bude jich dost hlavně v červnu – byl jsem týden v Alpách a výjezd na Grossglockner byl super :-)

      0 0
    • Univega  

      Jé tady skoro není nikdo „normální“ :-)) Já každoročně dám kolem 1600 a letos to bude podobné. Nechápu jak to stíháte. Máte práci? Máte rodinu? Děti?

      0 0
      • bubo  

        Jo jo, tady jsem… Každý rok tak 1300 – 1500 km, víc to nedá (práce, rodina, počasí…). Letos zatím 1400, ale snad ještě něco málo přibude…

        0 0
      • Volf  

        Aby to nebylo jako s tím vtipem jak šli dva kamarádi na dostihy a že si vsadí. Neví jaký číslo koně tak si řeknou, kolikrát týdně se milují se svoji ženou. První říká já 5 x a druhý no já 6 x. Vsadí na jedenáctku a vyhraje kůň číslo 2. No a ten jeden kamarád říká. Vidíš vole kdybychom nekecali, tak jsme mohli vyhrát.

        0 0
      • kafac  

        Mám práci, spravuju barák a starám se o 10 letýho syna (sám) – takže asi tak :-) Když člověk chce, čas si najde......

        0 0
    • Gung-Ho  

      Doufám, že sem ještě neskončil. I když pokud bych soudil podle tohodle víkendu, tak :-( Ale vzhledem k tomu, že sem chtěl letos ujet 10k, tak sem naprosto spokojenej, sem vlastně úderník…plnim nad plán :-) Takže dosavadní letošní bilance: 11369km a nastoupanejch 140626m z toho na biku 5557km/72544m a na silničce 5812km/68082m

      0 0
      • Gung-Ho  

        Jo ještě sem zapomněl na druhý předsevzetí a to mít 2× tolik co Darkson :-)…zatim se daří. ale je to o prsa

        0 0
        • Medunka  

          no to by chtelo porovnat nejak prokazat kdo kolik :-)

          0 0
        • Darkson  

          stejně Tě dostanu! o vánočních svátcích budu přinejhorším kroužit kolem bloku:-)))

          0 0
      • fousek  

        A to sem s vama chtel ject nekam dal nez na Lhotku, priste si to asi rozmyslim:-) Na silnicce mam tak 2500 a na kole mam asi tak 1000, ale muze to bejt i 600 nebo 1500 nebot tachometr nevozim protoze by to byla dalsi cast ktera by se mohla znicit zcela zbytecne. Pred 2 rokama sem mel na silnicce 4200 nechapu jak sem to dokazal?

        0 0
    • Medunka  

      No mohlo to být víc, ale 1200 km na starém, kolem 2000 km na novém a cca 300 km na máminém kole s tříletou cácorkou jako zátěž.

      0 0
      • JMT  

        trileta cacorka ? to bude zrejma naka 3 roky uzrala palenka…

        0 0
    • Petr 1  

      Letos slavím 25000km na bajku/TsunamiR­M/průměr na sezonu něco přes 6000 km.Letos zatím 7200 km, chtěl bych těch 8500km urvat.v 59letech to zase není tak špatný,nebo jo?Dělám co můžu.

      0 0
      • fousek  

        No tak to je hooodne slusny, jen tak dal, ja v tomhle veku budu trenovat tak akorat skok do rakve

        0 0
      • 7LK  

        No jo ;-) důchodcům se to jezdí, maj na to celej den to se dá zvládnout 150 Km bez zapocení :-) už se na tu dobu taky těším… dožiju-li se

        0 0
        • lidumil  

          Jsetli Ti to nedošlo, tak v 59 by mohl bej tak akorát v inv. důchodu:-)

          0 0
          • 7LK  

            Došlo :-) ale přeci jen existuje několik kategorií zaměstnání kde lze být důchodcem již v 59… nebo předčasně atd… A kdyby konečně uznali, že jsem invalidní na hlavu tak jsem mohl bejt taky důchodce a jen jezdit a jezdit a jezdit… stejně si většinová populace myslí, že jsme všici na hlavu unvalidní, tak proč ne ta posudková komise? ;-)

            0 0
      • MARIN  

        Koukam Litvinovak co dost jezdi a vubec nevim o koho jde

        0 0
        • Petr 1  

          Červený kolo,bíléj knír,v očích smrt a agresivní jízda.Důchod za tři dlouhý roky,ale už mě na trati otravujou"no jo ty důchodci",asi vypadám dost jetéj i když se tak necítím.Zatím se lepším /časy/,jsem zvědav,kdy příjde zlom a kdy se na kolo budu jen dívat a vykecávat v parku o nemocech.Ve středu se přihlásím na allkamp jitsu, potřebuju si dolámat ty starý hnáty,když na kole zatím nic.

          0 0
          • Smazaný účet  

            Prestan sa potesovat. Mam o sedem viac a este ma to nepreslo i ked tento rok sa usilovne snazim dolamat tie hnaty v niekolkych padoch ale zatial neuspesne.

            0 0
          • MARIN  

            No jestli jezdis hlavne po silnici tak asi uz vim o koho jde a minuly tyden jsme se tak 3× potkali.

            0 0
    • MARIN  

      7655km od pulky brezna – letos jsem zacal nejak pozde a na planovanych >10000km to uz nevypada.

      0 0
    • lubos  

      5030km, 90000m prevyseni. Vse bajk.

      0 0
    • civetta  

      3240/51584. Vse bike (26", 29" nebo cross), dost po silnici. Normalni?, podnikajici, milujici 8-))) manzel a otec, weekend warrior s bydlistem i pracovistem v centru Prahy. Takze maximum moznyho, a cil (okolo 4000, tedy to co loni) nesplnim. Bylo nejak vic hnusne nebo co… But I like it, jak rikaji Stouni.

      0 0
    • JSt  

      1500 na zimaku/bahnaku a neco pres 3000 na letnaku. oba jsou mtb :).

      0 0
    • Jirik123  

      5171km, do konce roku snad 6tkm dam, loni 3000km a predloni 1200km, takze spokojenost.

      0 0
    • kankrlicek  

      Všechno na biku (mám jen 1 kolo), na silnici 5068, 28.750 m, v lese 1698 km, 32.016 m. Celkem 6766 km, 60.766 m nastoupáno.mk

      0 0
    • pos3k  

      :-))))) tak tahle sezona pro me zacala 14.6.05, celkem jsem vyjel 29× (safra), najeto dle tacho 1401 km , tj pres 48 km na vyjizdku :-)

      0 0
    • wlk  

      Tak se taky přidám, letos jsem najel 1800 od května do září, je to moje první pořádní sezóna, příští rok chci pokořit 3t..

      0 0
    • hroch  

      Letos zatím 4520km vše MTB, do konce roku chci dát 5000km a budu spokojený.

      0 0
    • SELMIRA  

      88888 :o)) Ba ne, myslim, že dost málo, ale přesně to nevim, páč sledovat čísla mě neba.

      0 0
    • Žofka1  

      3900 km, do vejšky asi nic moc. První rok, no. Nebo padesátej první?

      0 0
    • Beeda  

      17120/600h, silnice, bike jen zavody.B

      0 0
    • Maxižvík  

      2k5 a ty 3k bych chtěl dosáhnout

      0 0
    • Manas  

      Nejvetsi looser sem ja :-) na MTB asi 300km silnice asi 200km sjezd nic moc, samej pad naskakany metry taky nic moc mozna me omlouva ze mtbko mam 2 mesice a silnici 6 a z toho 4 ve stavu nemocnych :-)

      0 0
    • TinkTink  

      Ja – par km pres 3K…ocekavani jsem splnil…nebydlim v zadne nizine jako tady ocividne ostatni :)…na DH mam asi 500…vic ne…od doby co na tom nejezdim dalkove, tak to nestoji za rec :)

      0 0
    • sun7dots  

      Tak ja mam ted 3251:) Chtel bych stihnout aspon 3650. A hlavne bych nerad aby Jenca najel dvakrat tolik co ja. Snad se mi to povede;)

      0 0
    • Marry  

      tak zejtra budu mit prekonanejch 10 000km :-) Jedu do Krkonos. Letos bych chtel tak 13 000km i 12 000 staci :-))))) Jezdim vsechno na Biku.

      0 0
      • tutite  

        Jen bike. 1500 km Beskydy s převýšením 50 km /ano 1 km/30 km/, 2100 Olomouc s převýšením 30 km /1 km/70 km/. Hlavně ty Beskydy pro radost. zdar.

        0 0
    • Gatier  

      Tak ja mam strasne vela na ceste, nechcite vediet a asi 50km na biku. Ale este to vylepsim v prospech bika. Samozrejme po asfalte :)

      0 0
    • Glum  

      Lehce přes 7000 km na biku. Uáááá, zase magickou desítku do silvestra nepřekročím. Z roční dávky ale je tak půlka z cest do/z práce.

      0 0
      • teamgoofy  

        Jelikož mě cyklistika chytla teprve letos jsem rád za 2000 km, ale chytla mě dost věřím, že pod tuto hranici už nepůjdu.

        0 0
    • Gary Gilmore  

      16500km/13000 silnice/3500 bike…oproti loňsku skoro 3× tolik.

      0 0
    • Toams  

      1034 km k dnesnemu dnu .. ale za dva roky:-))) .. na to, ze som na bajku za poslednych 2 a pol roka skoro vobec nesedel, je to vykon uplne suprovy:-)

      0 0
    • Al_Bunda  

      4576 km, ale snad najedu jeste neco do konce roku. Jezdim prvnim rokem od brezna.

      0 0
    • Krutor  

      Když sem zkraje četl těch 7 tis. nebo 18 tis. apod., ani se mně dál nechtělo číst ty hausnumera :-). Ale pár normálních se taky ukázalo, takže za mě k dnešnímu dni: 3400 km v 85 dnech na kole (drtivá většina bajk). Pro mě to je zase po roce posunutí osobního maxima, i když kvůli tomu rozhodně nejezdím. Tak uvidíme, jestli budem zase příští rok zdrávi. 40-ku člověk nevodkecá.

      0 0
    • mn  

      k dnešku 4 093. vše na biku.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.