• 10

    Dlouho to tu nebylo a zajímá mě,jak na tom sem ve srovnání s ostatníma.Tak se pochlubte kolik máte zatím najeto… já:cca 3200 km-silnice

    0 0
    • Lance  

      cca 50 km na silnicce se Sabbathem

      0 0
      • Verte  

        102

        0 0
        • Luka  

          602 :)

          0 0
          • vt  

            150

            0 0
          • ddd - andy  

            A jak to telefonni cislo pokracuje dal? :-)

            0 0
          • MITY  

            1: seš největší kočka na bike-foru 2: chá mám víc, mám 758 :-P :D

            0 0
            • MITY  

              OMG sem sem to nechtěl poslat :( to bylo jinam :-(

              0 0
              • hribik A1  

                Luka bude urcite „rada“ ze odvolavas ze je najvacsa kočka na bf…

                0 0
                • MITY  

                  Jako totálně mě dostává, že má ne dresu FUJI (na rameni) :D :D

                  0 0
                  • hribik A1  

                    normalneho cloveka nezaujima co ma na drese, ale pod nim!! :-D

                    0 0
                    • MITY  

                      To je fakt… :D /počkej až si to přečtě :D /

                      0 0
                      • hribik A1  

                        tak…ale myslim ze sa rozhodne nema za co hanbit :-)

                        0 0
                      • Luka  

                        tsijo, co se tady deje??? :DDDDDDDDDDDDDDDD

                        chlapi, nechte tohoooo, dyk ja zpychnu!!!!!!!!!!

                        PS: jojo fuji je tam tak nejak „trpene“ ja totiz nemam zadny slusny dres bez Fuj-i loga :)

                        kilometry uz mam o mnoho jinde :) i kdyz kdybych jesdila jak si predstavuju, tak je to jeste jine cislo…ale i na tohle jsem pysna. ted mam stejne, jako loni na konci sezony :)))

                        0 0
    • fousac  

      presne 0m

      0 0
    • black maniax  

      200km na bajku a 50km na veteránovi

      0 0
    • RB_Rider  

      Ja mam 250km na horskem, prevazne lehci teren, lesni cesty… :-)

      0 0
    • ydaho  

      cca 2350 km

      0 0
    • wendak  

      470 km na bajku, převážně terénem i těžším až náročným ;) a přemejšlim, že ve dvě vyrazim ať mám už to pětikilo :))

      0 0
    • sway  

      Vzhledem k tomu, ze cyklocom jsem vyzvedl teprve v pondeli, tak nevim presne ale tipuju to na neco kolem 150…

      0 0
    • orca  

      Bike (terén+silnice) – 1700 km bike (cesta do práce) – 700 km silnice – 120 km

      0 0
    • Zerocool  

      1800km vše na biku

      0 0
    • Žulda  

      3 vyjížďky, 91 km na crossovým kole, který jsem si koupil po 15 letech, abych mohl učit syna a nemusel za ním lítat.

      0 0
    • Vevoda  

      250km sil/ter, 90km v neděli.

      0 0
    • Lister  

      mám najeto asi tak 15 vyjížděk..­......měřit kolik je to km by mi přišlo úchylný :o)

      0 0
    • Ladap  

      Asi 1500 na bajku. Terén zatím jen lehčí.

      0 0
    • makki  

      asi 630

      0 0
    • marapara  

      Zhruba 1800 km. Bajk silnice/terén

      0 0
    • Chaingang  

      silnice+zimák:4814,2 b­ike:170,8

      0 0
    • Martin  

      asi 1700; 1200 na silnici a zbytek na zeleňákovi

      0 0
    • bikeee  

      Ja bych se pro zmenu zeptala, kolik mate kdo modrin ? :-))) Koupila jsem si naslapy (konecne…) a stalo se, co jsem cekala. Ne ze bych na ne zapomnela, ale nekdy proste nestihnu vycvaknout… :-( Nevite nekdo, co je dobry na modriny (aby rychleji zmizely ?)… :-))

      0 0
      • Lance  

        v tvem pripade asi sundat spd

        0 0
        • bikeee  

          Dik za radu… Ale tohle je prilis jednoducha cesta… Nic pro me :-))

          0 0
      • Luka  

        venoruton..je to teda hlavne na lepsi prokrvovani (treba u tezkejch noho, zanetu zil atd..) ale ja zjistila ze to funguje i na modriny :)) Ale chce to aplikovat vcas…

        0 0
        • Martin  

          já zas doporučuju Lioton. jednou jsem měl brutální modřinu pod kolenem, když mi praskla nějaká žilka a Lioton to za pár dní spravil…

          jinak, moja si taky pořídila SPD, párkrát v nich už vyjela a zatím, tuky tuk, vždy stihla vycvaknout

          0 0
        • Martin  

          já zas doporučuju Lioton. jednou jsem měl brutální modřinu pod kolenem, když mi praskla nějaká žilka a Lioton to za pár dní spravil…

          jinak, moja si taky pořídila SPD, párkrát v nich už vyjela a zatím, tuky tuk, vždy stihla vycvaknout

          0 0
          • bikeee  

            Fakt ? Tak ten zkusim – ten doma nekde urcite najdu… :-) Ja potrebuju rozmazat i boule, aby se prej snad nezapouzdrily nebo co… ???

            0 0
          • bikeee  

            Vis co totiz – mne to namontovali totiz blbe – mela jsem to dost napevno. Ukecala jsem pak kamose, tak mi pootocil kufry na bote a taky mi to drobet povolil, aby to slo lehceji vycvakavat. Ale jsou proste momenty, kdy ani tohle nezafunguje… :-))

            0 0
        • bikeee  

          Aha, tak to ani neznam… :-)

          0 0
      • pepek  

        Led, led a pak Heparoid

        0 0
      • Martinaa  

        nevim co pomáhá, aby zmizely, ale rozhodně je dobrý nepřidělávat další :)

        0 0
      • makki  

        včera sem si fšimla,že mam plno modřin,ale nevim,jak sem k nim přišla…v poslednim měsici bez pádu:-)))

        0 0
    • boobika  

      cca 800 km na biku

      0 0
    • Al_Bunda  

      501

      0 0
    • juebox  

      na bajku 900 a na silničce 300

      0 0
    • JancA  

      cca 2500, silnice, bajk, ergac, spinning,takze bida:(,neni cas a stve me to

      0 0
    • petebike  

      lehce pres 5 tis. :-( nic moc

      0 0
      • Tesak  

        to mam taky (ale za minulej rok:))

        0 0
        • Lance  

          tak to ja mam za posledni dva roky o neco vic:)

          0 0
          • orca  

            v tom případě děláš ostudu svému nicku …

            0 0
            • Blade  

              Je snad předem daný kdo má kolik najet podle toho jak si říká?! Neměl bych já místo ježdění raděj zabíjet upíry?!

              0 0
              • Tesak  

                Tet si na to káp.já du tesat:)

                0 0
                • Nehas  

                  To já jsem v klidu. Mužu jezdit a i nic nedělání je v poho. Jen v době pálení čarodejnic si musím dávat bacha. :o)

                  0 0
              • orca  

                vtipnou poznámku jsi nepochopil ale tím se netrap máš na to ještě čas..... :-D

                0 0
              • Radek Broz  

                To bys rozhodně měl, protože za tebe to nikdo neudělá! :D

                0 0
    • karliner  

      808 km – bike

      0 0
    • rock  

      asi 1100 km na biku

      0 0
    • u1461602  

      Celkem: 3144km.

      Kolo – horské: 1422 Kolo – silniční: 985 Spinning: 500 Trenažer: 237

      0 0
      • easyrider  

        Jak se daj na spiningu a trenažeru měřit kilometry ? :)

        0 0
        • u1461602  

          Jednoduše. Na trenažéru mám cyklocomputer s magnetem na zadním kole. Spinning počítám, že beru průměr 25km za hodinu (což při frekvencích které se v karviné ve spinningovém centru jezdí je ještě možná málo)

          0 0
      • Ruprecht  

        hele, jak je možné, že máš v tréninkovém deníku napsáno dneska 50 km, když jsi ještě nejel zpátky z práce? :-))))). Jinak koukám, že jezdíš skoro stejné trasy na silnici jak já, že bych se někdy přidal?

        0 0
    • black.horse  

      nicmoc, zatím 947km :-(

      0 0
    • wewerka  

      2500km.

      0 0
      • makki  

        hmm… pěkný a ještě přibliž co sedláš???

        0 0
        • karliner  

          příšernou hajtru, na který je hezká akorát barva :-)))

          0 0
          • makki  

            tak to chce vylepšit jízdní park :-) nebo je to holt srdeční záležitost a to se pak těžko loučí

            0 0
            • karliner  

              právě že má nové… poprvdě, zase taková hajtra to není, celkem ujde, ale posmívá se mému drakoušovi, takže jí to prostřednictvím masmédií vracím :-)))

              0 0
              • makki  

                ale tomu novýmu drakoušovi už se neposmívá, ne?

                0 0
                • karliner  

                  právě, že se posmívá novýmu (drakouš IV.)… posmívala se i drakoušovi III.

                  0 0
                  • makki  

                    odtajnil si jen 2 drakouše, tak nevim, kterej má číslo 4

                    0 0
                    • karliner  

                      Drakouš I. – Olpran Drakouš II. – Wheeler Drakouš III. – Scott Drakouš IV. – RB Speedster

                      0 0
                    • karliner  

                      Drakouš I. – Olpran Drakouš II. – Wheeler Drakouš III. – Scott Drakouš IV. – RB Speedster

                      0 0
                • wewerka  

                  Vsichni jeho drakousove jsou xmichu :) Si koupi kolo, proste musi mit jednocepa a za mesic se mu zasekne tlumic :) Ale WTB s tim dojel :) Radsi se ho neptej na jakym miste ;))

                  Jinak mam Canyon GC7 a asi 500km z toho je najete na fullu Kona Kikapu DLX. Jinak po dnesku o 62km vic ;)

                  0 0
                  • makki  

                    no konečně reakce tazané bikerky:-) to víš,že to beru s rezervou " drakouše". Jinak jak seš spokojená s canyonem??? planuju nákup vymazlenýho canyon fulla.

                    0 0
                    • wewerka  

                      Ja mam Canyona HT :) takze ti asi moc neodpovim, ale spokojena jsem. Je to takova mala raketka, jen by me mohl min kopat do … :)))

                      0 0
                      • makki  

                        jasně,myslela jsem obecně spokojenost se značkou.jinak na to kopání předepsat carbonovou sedlovku (vlastní zkušenost),to ho zkrotí:-)))

                        0 0
      • lizar  

        Hm dost dobré to klobouk dolů

        0 0
    • easyrider  

      1600 … převážně silnička

      0 0
    • ziki007  

      6 vyjížděk, cca po 30 km, terén.Kompjůtr nevedu,gramařím…

      0 0
    • sun7dots  

      Jám „přesně“ 888km. Mám jenom bajk, takže tím je dané na čem…

      0 0
    • dieegoo  

      650.. bike mám od půlky února :/

      0 0
    • Blade  

      2520 na bajku

      0 0
    • Pebe  

      1934km za 97hodin a 35minut

      0 0
      • ydaho  

        to je v součtu pěknej průměr relativně, zvlášť, když zatim najíždíš na nízký tepy a je v tom i terének :-) budu si na tebe muset dát pozor :-)

        0 0
    • Hynas  

      5152,7km…silnič­něterénní kolo viz profil :o)

      0 0
      • karliner  

        to je 55,4 denně a když vydržíš, tak 31/12 budeš mít 20.223 km což je na týpka, kterej se občas projede a nikam se nežene docela slušný…

        0 0
        • Hynas  

          Nojo, ale tak taky musím někdy chodit do práce, ne? :o)

          0 0
          • karf  

            do prace nemusis CHODIT :)

            0 0
            • Schumi  

              Do práce se dá i jezdit -)

              0 0
              • lizar  

                No tahat sebou brašnu na notebook a kupu papíru to by mě asi nebavilo a ke klientovy přijít uřícený a spocený a špinavý kalhoty od řetězu no nevím to bych toho moc neudělal ale vím jak to mysléíš

                0 0
              • Hynas  

                Však jezdím…autem. :o) Mít však v práci sprchu, tak neváhám :o) Jinak bych tady kolegyním smrděl pod nosem :o)

                0 0
    • Nehas  

      2120Km

      0 0
    • bogic  

      1500km

      0 0
    • bajkr  

      350km :o#

      0 0
    • romachain  

      700km Ale do konce příštího týdne chci 1000:-)

      0 0
    • vlkouš  

      486 silnice + 184 bajk. Jezdil bych jezdil, ale málo, kolečko (rozuměj bajk) se polámalo 10.3.). Ach jo, ach jo. 13. dubna snad přijde novej rám od Duratecu. V.

      0 0
    • faster  

      cca 1000 na MTB

      0 0
    • saldi  

      asi 500 km, len mesiac mam bike

      0 0
    • honza.biker  

      1200km -asi 600 na biku a 600 na silnici

      0 0
    • Phoebe  

      1100 – bike

      0 0
    • Ruprecht  

      1396 km/58 hodin (cca 1000 na silnici zbytek bike)

      0 0
    • nobody  

      162

      0 0
    • Manas  

      202km

      0 0
    • marekvnoucek  

      Čus, letos jsem trénoval na dlouhý maratony,no a jelikož jsem chrt a zimu jsem absolvoval s Jirkou Chybou, tak mám 8500 km. Vždyť byla pěkná zima, tak proč utrácet za Kanáry ?:-)

      0 0
    • nooski  

      kolem 1700 na silnicích + kolem 150 na singlspeedu

      0 0
    • Biker jak Pes  

      asi 5500km. Většinou je to silnice, na biku jenom 500… ;)

      0 0
      • hribik A1  

        tak to si dobry, ty jazdis asi kazdy den, ze? ja mam zatial 1750, pricom zakladny kapital (prvych 140) bol zlozeny uz 2. januara

        0 0
      • brantec  

        zmen si nick:) prej biker..pche:-D

        0 0
        • Biker jak Pes  

          No, začínal jsem na biku. Na biku jezdím jenom závody a sem tam nějaká vyjížďka a musíš uznat, že biker zní líp než silničář… ;) I když silnice taky není špatná … :D

          0 0
    • baboon  

      cca 700 mtb..Spoko­jenost..:DD

      0 0
    • Mažar  

      kolem 250 km, momentálně čekám na novej šaltr, původní dostal šutrem a začínají maturity, takže to nevidím nijak růžově… :-((

      0 0
    • Brzdič  

      Silnička necelý 3tisíce – byl moc krutej leden to sem dal jenom přes 700 :-) Začínám se učit jezdit na bajku – cca 200

      0 0
    • george.n  

      518km – bike :-/

      0 0
    • cabbage  

      pod 300km;-)

      0 0
    • laproch  

      Silnička 1825km,bike asi tak 100km a 26 hodin naplaváno.

      0 0
    • thomas87  

      lehce přes 3200km, když do toho počítám i trenažer, jinak většina je na silničce

      0 0
    • Šlapátor  

      600 MTB, 20 cross :-)

      0 0
    • Imroman  

      Takze ja mam ku dnesnemu dnu 1012 km…cca 70 percent cesta (ale na biku:) a zvysok mtb.

      0 0
    • prvniodkonce  

      1500 bajk, 500 běžky.

      0 0
    • Jirik123  

      cca 800km na biku a to vetsinou po silnici, ale o velikonocich hodlam zabrat:-)

      0 0
    • UCHI  

      Mám 2520 km, většinou na crosu, na bajku v terénu něco kolem 300. Na crosovi trénuju na Brno-Praděd a zpět, který bude doufám v květnu :-) Kdyby byl nějakej sparing tak by se jezdilo líp..

      0 0
      • Blade  

        Trápnýýý, taky sis moh vymyslet jinou cifru než já ;-)

        0 0
      • UCHI  

        Když tadle cifra mně ze všech co tady vidím připadá nejhezčí a taková normální..Je to čirá souhra náhod,mojí lenosti atd. kdybych ted nedával dva dny do provozu nový akvárko tak tam bylo o kilo víc :-)

        0 0
    • MAJX  

      Cca 1100 – jenom bajk – ale tak půlka po áčku …

      0 0
    • Shooter1  

      755 km, cross

      0 0
    • Martinaa  

      2590km na biku, letos to fakt jede :)

      0 0
    • lysergine  

      Hele, že si všichni děláte srandu s těma ciframa? :)

      0 0
      • Běžec  

        Co s ciframa, ale s číslama z nich udělaných…

        0 0
        • karf  

          a co ty cisla udelaji s nohama – samej sval a slacha :)

          0 0
      • lizar  

        Neboj nedělají a abych tě uklidnil tak mám 240 MTB. Normálně začínám sezénu 1.4 a to ještě po asfaltu protože zdejší kopce tu do konce dubna pokrývá vrstva sněhu ale letos to náko nedopadlo tak se jezdí na kole když se nedělá dřevo nebo něco na domku či zahradě a ještě v práci takže když se dostanu na kolo 3× do týdne tak jsem velmi rád :) ale Chřiby jedu :)

        0 0
    • Rychlej turista  

      3 486 km

      0 0
      • Polka  

        Copak? Zlomeny zapesti? Ja mel nedavno to samy. Tak se brzo udrav ;-)

        0 0
        • Rychlej turista  

          Zlomené to naštěstí není, jen vazy a šlachy, když jsem při focení nového kola šlápl do prázdna a letěl ze skály :-D. V úterý to jde dolů :-)

          0 0
      • pegal  

        to asi nebude spatnej zpusob jezdit pred lednickou .. minimalne je to dobra motivace :)

        0 0
    • marco  

      Na kole pouze 32 km já jsem hroznej pecivál pokud není 16 °C a víc na kolo nelezu hlavně se to přes týden moc nedá makám od kuropění do soumraku. O víkendech musím nahradit svou nepřítomnost rodince. Tak to praktikuji pouze na max 5 hodin týdně jak to vyjde o víkendech. Škoda na svých 7– 9 000 ročně asi nenavážu ale i tak mám z toho radost a o tom, to je. počítám že se možná na ty 2000 koncem roku dostanu

      0 0
    • Corbett  

      Pokaždé, když se takto někdo zeptá, tak si vzpomenu na slova Ondry Vojtěchovského: Kilometry, hodiny a spol.

      Nejstarší a tradiční metodou jsou kilometry a průměrné rychlosti. Všichni známe klasickou otázku „Tak kolik máš už letos najeto?“ A podle toho si hned dotyčného zařadíme do šuplíčků „k zaříznutí“ a „ke vzhlížení“. Zdánlivě jasné jako facka – kdo najede 120km, nadře se víc, než ten, kdo ujede jen osmdesát. A kdo víc dře, ten víc trénuje a bude lepší… Je zajímavé, že málokdo ze skalních zastánců kilometrů uvažuje nad tím, jestli dotyčný najel své kilometry okolo Brandýsa nad Labem, odkud je k nejbližšímu „kopci“ 30 km a dá se vyjet rychlostí 30 km/h na převod 53/16, nebo bydlí v Srbsku a téměř kterýmkoliv směrem má okolo kopce na 39/19. To už nemluvím o aerodynamice, která nás učí, že odpor vzduchu roste s druhou mocninou rychlosti. To v praxi znamená, že průměr 25 km/h umí po rovině bába s konví mléka na řídítkách a kozou (domácí zvíře, chované pro mléko, pozn. autora) na štangli, 30 km/h už chce slušný trénink a 35 km/h je pro trénink v sóle skoro profesionální záležitost.

      www.kpo.cz/…ziologie.htm

      0 0
      • Smazaný účet  

        to moc reshish :-) proste nevoz tachometr a mash klid ;-)

        0 0
        • Corbett  

          Já ho vozím, ale nemá smysl se srovnávat s někým, kdo jezdí pouze silnici a třebas lehce zvlněnou trať, zatím co já hned za barákem najížím do kopce buď v terénu, nebo pokud se nedá, tak na lesní rozbitou cestu. Já za 3 hodiny ujedu 50 – 60 km, zatím co on na silnici 100 – 120 km. Člověk by mohl srovnávat trénink jako takový ze vším všudy, ale né kilometry.

          Ale to říkám jenom tak, stejně jezdím hovno:)

          0 0
          • lizar  

            Víš tady nejde ani tak moc o to kolik najezdíš a zda li máš o 100 km víc nebo mít a kolik tepes :). Tak ano je to zajímavé ale né podstatné a rozhodující. Já jezdím na kole pro pohodu a trošku utéci do kopců a provětrat si hlavu od všech možných starostí denního života. O tom to je. Osedlat svého valacha a jet se projet když člověk má chut a hlavně ten čas :). Tak to beru a vydím já

            0 0
            • RB_Rider  

              Presne moje rec :-)

              0 0
            • Luka  

              Ja beru tyhle udaje co tu vsichni pisou asi takhle: ma li nekdo min, mam radost, jak mi to letos vychazi, a ma li mnohem vic, tak je zaskatulkuju mezi nezamestnane blazny :D ..no ne. Pro me je ukazatelem kolik kdo ma hlavne v tom, jak moc venoval svemu konicku cas. Vis, ja toho nenajedu moc, ale snazim se kdyz uz jedu jezdit s rozumem, nema smysl se honit na pokraji infarktu jen proto, ze proste musim jezdit nad 25km/h abych byla rychlejsi nez ta baba s nusi a kozou na stangli…

              Hlavni je, jak se citis. kdyz najedes rocne ticku-dve-tri, tak si rikas nojo, no, nebyl cas ale neni to tak hrozny. Ale treba letos, jezdim neco pres mesic, mam tam pres 600 a koukam do denicku na lonsky vykony kilometrovy a raduju se jak mi to pekne jede a jak to vlastne najednou jde, kdyz se chce byt na kole obden. Proste ja si rikam ze mereni kilometru je dobry postouchnuti… kdyz se ti nechce rano z postele, abys vyjel driv a dal si hodinku do prace a odpoledne neco delsiho, ale pak si rikas…mam tam 588…to by bylo abych to dneska nerozdrtil, a jedes… Na me to funguje proste jako paradni motivace. Nebo na ceste dom si rikam, tak si to zkratim, trochu..a pak kouknu na ty kilometriky a na hodiny, vynadam si ze jedu pomalu, ze Kamen urazu uz ma minimalne 3× tolik co ja, ze Habibovi to natru a naberu naskok a zase najedu na delsi a delsi okliku…

              0 0
              • lizar  

                Jo jo mě ta chuť zase chytá když čtu časopis Velo a vydím tam ty bikery a bikerky jak valí po lese tak mě to nedá a jdu na to neb když jeud autem z práce a vydím ty lidičky jak si to pěkně žehlí tak to samé napadá mě. Tak blíží se Velikonoce tak snad něco malinko najezdím. Vypadá t i slibně s počasím tak někam na delší štreku vyrazím :)

                0 0
              • Corbett  

                To co jsem napsal nahoře byla citace pana Vojtěchovského a nechci tím prudit. Také si tímto nechci stěžovat na to, že někdo má najeto víc jako já. Na to že mám rodinu a doma mi běhá tříletá holčička si myslím, že kolu věnuji času víc než si zaslouží a že na úkor kola trochu zanedbávám rodinu. Na to si naštěstí manželka zvykla. Proto když já sednu na kolo a mám čas hodinu nebo dvě, tak tomu dám co se dá a jedu na pokraji infarktu, jak říkáš ty. To ale neznamená, že si ho neužívám. Jde o to, že i já starý dědek mám své cíle a touhu se pořád zlepšovat. Celý život jsem sportoval a s kolem mě čeká má pátá sezona. Vím, že se nemůžu rovnat s kluky, kteří se kolu věnují od svého mládí a dají tomu svůj veškerý volný čas. O to mi ani nejde, ale rád soupeřím sám se sebou. Výsledek se projeví na Drásalovi, na Meridě bike tour (teď už to není Merida bike tour, ale GT ZASKAR CHALLENGE) a na podobných závodech a to je pro mě měřítko mé výkonnosti:)

                PS: a proto nechme toho kecání, musím trochu uklidit kvartýr a hurá na bika, protože malá je v jeslích a vrátí se domů s manželkou až tak kolem 16 hodiny. Dnes mám dost času si to užít, tak bych chtěl dát tak 70km plnokrevného terénu s maximálním převýšením ať to stojí za TO:)

                0 0
                • Luka  

                  tihle nevim jak budu snaset…az budeme mit caparty. Asi se uzavidim xmrti… takhle si navzajem zavidime ze ja muzu dojizdet doprace a cestou zpet si davam oklikou, zatimco Habib to ma do prace tak blizko, ze nema cenu ani kolo vyndavat (cca 200m vzdusnou carou)… . ale kdyz jel on s BFkem ven, tak jsem mu to ukrutne zavidela ja (ze nemuzu s nim)… a bylo mi sakra lito nad zehlenim a uklizenim a varenim, ze si nekde lita po lese a desne moc si to uziva!

                  0 0
                • Krys  

                  Sak to. Ja mam teraz doma trojtyzdnovu dceru, takze napriek tomu, ze ruka uz je uplne zdrava a chrypkoangina nadobro prec, mam tento rok najazdenych uzasnych 114 km. Vcera som si dal prijemnych 20 km, Prokopak a okolie. Bol som vonku 3 hodiny z toho polovicu casu som fotil. Skvele som si to uzil.

                  0 0
                  • Včelda  

                    Na to musím regovat :-) Jám začal až na Velkonoce a mám zatím 70 km:-/ Od listopadu jsem nemohl nic dělat (koleno), sjezdové lyže ležely ve sklepě (skvělé na udržení síly). Nabral jsem 6 kilo, díky úbytku svalů asi i víc :-( Já přiberu i při myšlence na jídlo :-( Teď jsem se cítil na kole jako bečka bez sil a dechu – hrůza. Převody a rychlost na známých místech úplně někde jinde, nohy mě pálily, tlačil jsem si na pupek, ale… … řekl jsem si, stejně jako Ty, užiju si to. Coural jsem se lesem, do kopce pomalinku a oblíbené pasáže dolů až pěkně po vydýchání, každého pěšáka hezky pozdravil (všichni se usmívali). Času je málo a rodinu nechci opouštět na celý víkend (mladší dcera je malinká a žena jezdit nemůže). Tento rok nedám víc než 2000 km.

                    0 0
                    • dieegoo  

                      Tohle za chvíli přejde. Já na kole nejezdil od listopadu do půlky února a při první vyjížďce sem se taky zděsil, co se to semnou stalo, když sem funěl jak lokomotiva, průměry který jsem jezdil drív byly najednou v nedosažitelnu, převody co sem dřív používal jsem nebyl ani schopnej ušlapat.Během pár vyjížděk se to srovná, uvidíš ;)

                      0 0
          • Smazaný účet  

            my tu mame stredohori :-) sopky :-))))) sou takovy ty kuzely :-))

            0 0
          • dancing dog  

            je fakt, že jsem 04 jsem měl 3600km ale z toho jsem byl asi 8× na Klínovci, o rok pozdějc sem měl dost něco 5000, ale na Klínovci jen jednou.. a 04 jsem si cenil víc

            ale jinak to moc neřeším- teda pulsy rozhodně ne, to nechávám odporníkům z FTVS

            pohoda a zábava nad výkon!

            0 0
      • full  

        to corbett- nevim proč tady řešiš průměry a Vojtěchovskýho-prvních letošních cca 2500 km jsem najížděl v ZDV při malých průměrech při kterejch by mně taky ta bába s konví předjela- asi tě štve že maš malo najeto.....

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Naahodou, po 12 letech v Celakovicich jsem vloni objevil silnici z Tousene do Mstetic. Na polabsky pomery, bych te chtel videt 53/16.

        0 0
      • orca  

        myslím že máš pravdu ale asi jen z 1/2 . Zde dotaz nebyl adresován závodníkům ale obyčejným hobbíkům co jezdí jak se dá a tak ty km berou . naprostá většina sice řekne že jde na trénink ale s opravdovou profesionální systematičností to má stále hodně málo. takže to neřešme . A pokud ano tak vytyčte v republice nějakou kontrolní trať a každej kdo ji projede odešle svůj výsledek … Ninak ty čísla co tu kdo řekne jsou skorem nic neříkající – snad jen to jak moc má kdo času si na to během tejdne sednout.

        0 0
    • full  

      Na silnici 3520 km, na trenažéru 650 km

      0 0
    • Schumi  

      1400 – bike

      0 0
    • goood  

      Bike 550km – 32 hodin – 3980m prevyseni Silnice 2560 – 128 hodin – 26265m prevyseni Spinning – 10 hodin Plavani asi 15 hodin Beh asi 150km

      0 0
      • Darkson  

        bike 850 km silnice 670 km spin 8 hodin plavání 11 hodin běh 160 km něco málo veslařskej trenažer a běžky. kurňa, nestíhám:-)

        0 0
      • goood  

        Ted jsem 14 dni v podstate nic nedelal kvuli kolenu, tak doufam, ze to brzo prejde. Aktualni stav: Bike: 1120km – 70 hodin – 14680m Silnicka: 3550km – 167 hod – 33815m Beh: 200km

        0 0
    • dancing dog  

      cross 28km, silnice 0km, bike 0km, pěškobus cca 120km,především díky pejskovi

      Práce,byt,paření aspol.,lyže… nějak sem se prostě ještě neurval,když to vyjde, tak dnes v podstatě zahajím bajksezonu…

      0 0
    • McBlacky  

      už jsem se prokousal přes 2000, ale na to jak bylo hezky to je málo. Tepy neřeším a jezdím od „báby s nůší“ až po „kudla volně“

      0 0
      • oxyaction  

        Já mam na horáku 600,plus co najedu do práce,ale to je jen pár kyláku a tempo hodně lehký.Na to mam takovou starou hajtru s blatníkama do hnusnýho počasí.Jinak jsem včera odmontoval tacháč a tak od ted mě jsou km volný.

        0 0
    • Zany  

      zatim 200, přibližně

      0 0
    • disonance  

      470 na crossu, ale o velikonocích plánuju hodně přidat.

      0 0
    • oxyaction  

      Stejně jsou ty km nepodstatný,protože je rozdíl pade na polní cestě a pade v lese kde jadeš nahoru-dolů.

      0 0
    • minikin  

      ←→ 1747 km ↑ 33686 m ⌚ 108:20 hod

      0 0
      • minikin  

        Kua, ono to funguje len v komentarch k fotkam? Takze este raz:

        najazdene: 1747 km nastupane: 33686 m cas : 108:20 hod

        0 0
      • minikin  

        najazdene: 3079 km nastupane: 64685 m cas: 197:26 hod

        0 0
        • hribik A1  

          odkial je ta fotka?

          0 0
          • minikin  

            Lysá. (Čergov) Ďaleký východ. (8.5 km odtial je Veľká Javorina – to len aby ste si nemysleli, ze ta vasa Lysa a Velka Javorina su jediné ;-) )

            mapa.cergov.sk/

            0 0
            • hribik A1  

              neboj sa, nemyslim si ze su jedine. dufam ze ani ty si nemyslis ze ten mincol ktory je zase kusok odtial je na slovensku jediny – ja viem o styroch kopcoch s takymto nazvom.

              inac, zaujimavy pohlad z opacnej strany, tych od kysuc/beskyd sa tu vyskytuje dost, takze o to hodnotnejsie

              0 0
              • minikin  

                Toto bolo fotene iba mobilom, takze dost nekvalitne – hodnotnejsie by to bolo pri dostatocnej kvalite.

                www.bike-forum.cz/…ostatni.html?…

                S Velkou Javorinou som len podrypol, pretoze stale sa tu spomina ale nie ta „nasa“.

                0 0
                • hribik A1  

                  ja som na fotky mobilom zvyknuty, sam lepsie nemam, a berem to ze lepsie ako nic.

                  o „vasej“ velkej javorine som vedel ze existuje. ale je myslim docela jasne ze odtialto z sk-cz pohranicia je k nej pomerne daleko. jeden tip: presvedc svojich kamaratov aby sa poprihlasovali na b-f a mozete sa dohovarat a potom sa tu moze aj „vasa“ velka javorina vyskytovat castejsie :-D. akurat v tom bude mozno obcas bordel ze o ktorej javorine sa hovori

                  0 0
                  • minikin  

                    Nie nie, ja som celkom spokojny ze je tam tak „neznamo a pusto“. Nechcem tam mat vaclavak.

                    0 0
                    • hribik A1  

                      to mas pravdu, na tej „nasej“ javorine byva fakt jak na vaclavaku…aj ked..1.5. som tam dosiel o pol jedenastej a bol som tam uplne sam. ale to sa do hodinky znormalizovalo…

                      0 0
    • Daf  

      Lehce pres 3000km. Skoro všechno po silnici, po rovine na trase Kralupy-Mělník-Kralupy :) To zas bude sezona ;)

      0 0
    • dr.Torment  

      to je dost no, ja mam sotva 300 a to jeste jenom z prace do prace, v terenu tak 60, nejak se to vzdy nepovede…

      0 0
    • lenunka  

      Já 230 bajk

      0 0
    • JANHAL  

      silnice- 500 km, horské do práce- 480 km

      0 0
    • alveta  

      984 na MTB

      0 0
    • tutite  

      66 km. Na dalších 66 km se těším za 2 týdny.

      0 0
      • Lukster  

        já cca 250, ale chtělo by to mnohem více, ale bojím se, že to tak rychle zase přibývat nebude…

        0 0
    • lempl  

      to sou cisla..... docela mazec:D jeste ze to nevim… top sekret :-P

      0 0
    • mosquito  

      MTB 1300 km skladacka 300 km po meste :))

      0 0
    • Genarito  

      3920 – vše bike na silnici :o)

      0 0
      • Zerocool  

        tak to jsi vyšvihaný, co??

        0 0
        • Genarito  

          vůbec… jen mám čas jezdit :o) Každou vyjížďku bojuju s dědkama s nůší na zádech :o)))) Musím tu ukecat nějaký ústečáky aby mě vzali do terénu. Za 2 roky ježdění a 20.000km jsem v terénu najel snad 30km :o/

          0 0
          • McBlacky  

            skoro by se ti vyplatila silnička :)

            0 0
            • hribik A1  

              percentualne mam podobny pomer jazdenia na cestach a v terene ale ziletku bysom v zivote nescel, nase cesty su tak trosku rozdrbane takze sa mi oplati ten hybrid co mam

              0 0
            • Genarito  

              tak do silničky možná někdy půjdu, ale to bude asi jen z toho důvodu, abych dojel dál :o) Zatím to motání se v ústeckým kraji mi stačí :o) Ale někdo říká, že dělá rozdíl mezi silničkou a bajkem 10% :o) to o moc dál nedojedu :o))))

              0 0
              • Pebe  

                bych řekl že spíš 30, možná i 40%… silnička je někde úplně jinde

                0 0
                • MlokCZ  

                  No vidíš a já nikdy na silničce nedojel dál ani o 20% (tím myslím silnička x bike s nabušenými plášti s malým vzorkem, nemusí to být ani žádný úplně silniční plášť v menší šířce). Nejdešlí výjížďku mám také na biku a ne na silničce. U mě byl ten rozdíl vždy cca jen těch 10% (tzn. jezdil jsem o cca 10% větší průměrnou rychlost s tím, že jsem jezdil podobné tepy; takže při stejně dlouhém času to bylo cca stejně náročné a díky vyššímu průměru jsem dojel o těch 10% dále).

                  Možná když je někdo výkonnější, tak pro větší rychlosti bude větší rozdíl (kde se víc projeví aerodynamický rozdíl jak posezu tak plášťů) a pokud se jede ve skupině a tedy o to ještě rychleji, tak opět rozdíl naroste.

                  Z mojeho pohledu a mojí výkonnosti je to tedy téměř jedno a spíš dojedu ve výsledku dál na biku, protože ze silničky jsem byl u našich silnic pěkně vyklepaný. Silniček jsem měl už jinak 5 různých a jezdil na silničkách téměř 20 let, takže mám dost velké srovnání x bike.

                  0 0
                  • Genarito  

                    jj. asi to tak bude.

                    0 0
                  • MlokCZ  

                    A ještě dodám, že jsem se ten rozdíl snažil před třemi lety, co nejobjektivněji posoudit. Ve stejném období jsem několikrát po sobě projel stejný 100km okruh (poměrně kopcovitý, 1600m převýšení) střídavě na biku i silničce. Bike bylo relativně lehké HT (silnička pouze o necelá 2kg lehčí) s lehce jetými a dost nahuštěnými Rubenami Acris. Vždy jsem se snažil držet po celé trase podobné tepy (tepový průměr jsem vozil pořád hodně podobný). Výsledkem bylo průměry na biku kolem 22km/h a na silničce 24km/h (samozřejmě nepatrně kolísaly, ale vše v rozsahu 0,5km/h). A to je právě těch 10%, které jsem psal. A přitom pocitově se mi vždy zdálo, jak ta silnička oproti tomu biku hrozně letí a to i do kopce, zvlášť když jdu na chvíli ze sedla. V kopcích přitom rozdíl dle měření úseků nebyl téměř žádný, hlavní rozdíly byly na rovinách a v mírných sjezdech, kterých na trati ale zas tak moc nebylo.

                    Na rovinatější trase, u výkonějších jezdců a ve skupině to bude určtě větší rozdíl, teď je otázka o kolik.

                    0 0
                    • Pebe  

                      možná to bude s tou výkoností naopak, protože já třeba žádnou nemám a na biku s 1.8 Nobby Nic mám průměr cca 17km/h, na tom samym kole, ale s 1.3 slickama cca 23km/h a na silničce jsem stejnej okruh (cca 50km) jezdil i 27km/h. Jezdim taky na tepy, do 140t/min, převýšení nevim… a když já teda jedu okruh, tak imho nastoupám i naklesám stejný počet metrů…

                      0 0
                      • MlokCZ  

                        To nastoupá a naklesá na okruhu stejně každý. Nevim, kde jsi narazil na to, že by to na mém okruhu snad mělo být jinak. Pokud myslíš dle věty, že tam bylo málo mírných klesání, tak to proto, že většina sjezdů byla rychlejších prudších, kde se nešlapalo a rozdíly v těchto sjezdech byly zanedbatelné (spíš na biku jsem je jezdil možná i rychleji, špatný povrch + u mě lepší jistota u bika v zatáčkách).

                        To jsi jezdil ve stejném období střídavě ty kombinace po sobě? Protože jinak se to nedá moc srovnávat kvůli rozdílné výkonnosti. A ten rozdíl 17 × 23 km/h se mi už hodně nezdá a to bych tedy chtěl vidět (pokud to bylo na podobných tepech a ve stejném období kvůli stejné výkonnosti). Když jsi schopný těch větších průměrů, tak těch 17 je fakt divných, takhle pomalu ty pláště nejedou. To ani na fullu s NN/RR 2,25 nepojedu tak pomalu po silnici (když jseš přitom schopen těch vyšších průměrů).

                        0 0
                        • Genarito  

                          jestli mám jet na horákovi 17km/h nebo 21km/h průměr, tak mi to dělá 20–25 tepů rozdíl a to je dost… tomu nevěřím, že při 24km/h na silničce máš stejný tepy jako při 17km/h na horákovi

                          0 0
                          • Genarito  

                            teda to bylo pro Pebe :o)))) a psal jsi 23km/h na silničce… kilometr sem, kilometr tam :o) ale já nemůžu posoudit… na silničce jsem neseděl :o)

                            0 0
                            • Genarito  

                              jo ono to je ještě horší :o)ú rozdíl 17 × 27km/h :o) tak tomu nevěřím už vůbec :o)))

                              0 0
                        • MlokCZ  

                          Já k tomu mám ještě jednu poznámku, že ta aktuální výkonnost (alespoň u mě) je mnohem větší rozdíl, než na čem jedu. Třeba loni z jara, když jsem neměl najeto ještě téměř nic, tak na tom stejném 100km okruhu na silničce jsem nedal průměr ani celý 20 (měl jsem asi 19,8; ty desetiny teď nevím přesně). A najednou je to ještě mnohem pomalejší než před těmi 3 lety na biku. O 2 měsíce a pár set kilometrů déle to už zase mohlo být úplně jinak, ale to už jsem ho nejel (loni už jsem na silničce jezdil málo).

                          0 0
                          • Pebe  

                            ve stejnym období(teď) mám vyzkoušený ty NN na bajku a slicky na bajku, silnici jsem, blbec, prodal :-( a rozdíl u mě je, nemůžu za to… jsem holt divnej, ale to mi manželka říká, že jsem se už takovej asi narodil :-D

                            0 0
      • Genarito  

        5550km. Co lezu do terénu, tak to naskakuje nějak pomalu :o) a poslední dobou to stejně nějak flákám :o/

        0 0
        • Smazaný účet  

          te skazime, zachvili zahodish tachograf, tepograf a budesh si konecne uzivat ;-) treningu uz sis uzil dost ;-))

          0 0
          • Genarito  

            no nevím, nevím jestli bych tohle byl schopný :o) Pro moje uspokojení by mi stačilo, kdybych vydržel jezdit tempo co Káča :o) hehe protože pak jí uvidím na závodech, dozvím se jak dopadla a na těchto pozicích si představím sám sebe :o) docela uspokojující :oP Takže pokud nebudu padat a budu jezdit rychle jako ona, tak se na ty závody pak mrknu, může to být sranda :o)

            0 0
            • Smazaný účet  

              no nevim, mi prislo ze bys mohl jezdit daleko rychlejc nez my :-)) ses ani nezadejchval pri nashem :-)

              0 0
              • Genarito  

                no to ne… já se zadejchával stejně, akorát si myslím, že jsem to možná rychleji vydejchával :o)) A mám na mysli rychlost v terénu. Mě hlavně omezuje technika… Když jedu rovinku nebo lehce z kopečka, tak nejedu nikdy na hranici fyzičky :o) Mě ta technika prostě dál nepustí :o) Do kopce to o fyzičce asi je… tam teď makat na maximum můžu :o) Ale stejně se budu držet Káči :o) U ní vím, že byla snad 90. ze 450ti na závodě Přes dva kopce… hehe kdybych jí uvisel, tak mám splněn sen z 200% :o) Bych chtěl být na závodech v 1. polovině :o)))

                0 0
        • Genarito  

          7240km. Vše bike a zhruba 2500km v terénu :o) je to ale bída. Přijde mi, že se furt flákám. Naskakuje to pomalu :o)

          0 0
    • Lenka.05  

      250 bike v kopcích. Nemám čas jezdit…ale teď pojedeme na dva prodloužené víkendy na bika, tak to tam snad utrhnu:-))

      0 0
    • Treker  

      Tak koukám že se to rozjelo :-) Počítání až neuvěřitelný…taky to sleduju :-) Plavání – 53 km MTB – 453 km, převýšení 5965 m, AVG 22,4 km/h… nejsou to tisíce ale rovinky mě nebaví…

      0 0
      • Darkson  

        jak víš km při plavání, počítáš si bazeny? já tohle nikdy neuměl, po pár bazenech nevim, jestli mám třeba 300 nebo 400 metrů. jednou jsem z bazenu na patnáctistovce vylez po 1400 metrech:-).

        0 0
        • Treker  

          No taky v tom mám kolikrát guláš .-) Dycky plavu cca hodinku a dávám vytrvalostně 2×1500m – tak zhruba 25–26 minut mi zabere 1500. Ale ty bazény fakt počítám, abych měl nějakou kontrolu jestli to někam vede, ale počítat do 120 každý ráno mě taky nebaví … ale nic jinýho nezbývá :-) Stejně se mi kámoši plavci pak řehtaj že to dávaj za 17 minut s prstem v nose tak se tím už netrápím tolik jako dřív …

          0 0
          • Darkson  

            patnáctka za 17 minut už fakt neni hobby plavání 1–2× týdně. za 16 minut je, tušim, placka na MČR.

            0 0
      • Genarito  

        kolik máš nastoupáno v bazénu? :o))))))))))

        0 0
    • Vymi  

      620 na biku :-) vetsinou teren :-)

      0 0
    • Martinaa  

      já se už blížim 3 000km. myslim, že zítra by to mohlo padnout :)))

      0 0
    • Balrog  

      A jaké máte auta, moje by to asi neujelo

      0 0
    • Werwolf  

      Kilometry nijak moc nepočítám, jednak mám dvě kola, ale pouze 1 starší tachák a pak není kilometr jako kilometr.

      Nicméně na kole odtrénuji 16 až 18 hodin týdně. Dojíždění do školy a pro rohliky nepočítám :-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Chm, tak jo. Celých 363 km na bajku. :o)

      0 0
    • Smazaný účet  

      nevim :-)))))))))))))

      0 0
      • Genarito  

        a to se zrovna chystám napsat ústečákům o tom, že potřebuju vytáhnout do terénu :o) a vy skoro vůbec nejezdíte! :o)))) Kolo! Kolo!!!! Má to dvě kola co se při šlapání točej! :o) Jezdí někdo na něm z ústečáků? :o)

        0 0
        • Smazaný účet  

          voe :-) my jezdime 4× do tejdne, vlete, vzime.. , sleduj UL-thread…

          ja jen nemam tachograf :-))

          0 0
          • Genarito  

            tak já se k vám někdy přifařím a ten UL thread moc nečtu, protože tam jen chatujete a je tam milion zpráv :o) kdybych to měl celý číst, tak bych to nemohl dělat asi místo ježdění na kole :o)

            0 0
            • DW6  

              pokud si chces poradne dat v terenu,tak mi pisni na mail,az budes v UL..

              0 0
              • Genarito  

                čus. no tady ani tak nejde o to, že bych si chtěl dát pořádně v terénu jako spíš jet v terénu v klídku a něco okoukat, protože já v něm vůbec nejezdím. Takže jestli chceš do toho dupat, tak já nějaký rychlý tempo akceptovat nebudu :o) tak do 145 tepů :o) v klidu. Chci poznat co to v terénu dělá… Když jsem terénem kousek projížděl tak mě moc nebavilo jak jsem furt skákal :o) byl jsem dost vyklepanej :o)))) Jezdím furt na silnici a abych se sám vydal do terénu k tomu mě zatím nic nepřinutí… jo a i když mám najeto 4000km tak nejsem dobrej… nekoukej na najetý km. Spíš mám čas jezdit :o) a dík za nabídku, určitě se ozvu

                0 0
    • klerik  

      cca 850 na biku a 380 silnicka

      tak ze vlastne malo…

      0 0
    • mastihuba  

      to máme 16týdenx2–3×40–55km + nějaká ta cesta do práce a zpět bych počital tak 1500–2000km.

      0 0
    • carlosplzen  

      3682 …skoro vsechno bike po silnici…dneska jsem prezul z 1,5 na 2.0…zejtra zarim do terenu..:-)

      0 0
    • dancing dog  

      tak už sem to zvedl :-) cross furt 28km,

      bajk 170km.. 3× po 30km, 2× 40km , ale zas během 1 týdne… začal sem až teď a na mě to jde.. .-)

      0 0
    • eWespe  

      .. 1662 km .. bike

      0 0
    • Toni  

      cca 300 km, většinou terén, málo je bohužel ovlivněno dlouhodobě virozou, teď doufám už začnu sbírat body.

      0 0
    • Darkson  

      update:-)

      0 0
    • gobike  

      Nevim-nevozim tachac, ale jezdim docela casto a kazdej den 14 km do skoly a zpet, takze to muze byt docela dost :) Teda aspon pro me :D

      0 0
    • Pebe  

      já to teda vim, 3423km za 165hodin

      0 0
      • Darkson  

        tak to jsme na tom podobně, 3600(1750 bike a 1850 silnička) km

        0 0
    • Biker jak Pes  

      Jedu na trénink, tak se pochlubím večer… :D

      0 0
    • black.horse  

      doma mrknu, ale tipuju tak 2100–2200km to mám víc než v roce 2005 za celej rok a víc než půlku za rok 2006, docela mám radost:-)

      0 0
      • LoL  

        Uz mam magicku 1000km za sebou. cca 1200–1300

        0 0
    • Mirek1  

      No, já bych odhadnul tak 600–700 Km. V lednu jsem ztratil comp, nepred jsem byl z toho takovej trosku nervozni, ale uz jsem si zvyknul a jsem vic v pohode. Jezdim jen s tepakem, a vyhovuje mi to vic. Jezdim si jen podle tepu a casu a nerozptyluju se okamzitou rychlosti, prumernou rychlosti, poctem km…

      0 0
      • hribik A1  

        strat este tepak a uvidis ze potom budes uz uplne slobodny a budes mat z toho jazdenia este vyse

        0 0
    • Mirek1  

      No, já bych odhadnul tak 600–700 Km. V lednu jsem ztratil comp, nepred jsem byl z toho takovej trosku nervozni, ale uz jsem si zvyknul a jsem vic v pohode. Jezdim jen s tepakem, a vyhovuje mi to vic. Jezdim si jen podle tepu a casu a nerozptyluju se okamzitou rychlosti, prumernou rychlosti, poctem km…

      0 0
    • Mirek1  

      No, já bych odhadnul tak 600–700 Km. V lednu jsem ztratil comp, nepred jsem byl z toho takovej trosku nervozni, ale uz jsem si zvyknul a jsem vic v pohode. Jezdim jen s tepakem, a vyhovuje mi to vic. Jezdim si jen podle tepu a casu a nerozptyluju se okamzitou rychlosti, prumernou rychlosti, poctem km…

      0 0
    • vijo  

      811,6 na biku… ale prevažne po ceste.

      0 0
    • Gabka  

      přes 300km trek 55km bike /koupený přesně před týdnem/,takže zatím :-(((

      0 0
    • Imroman  

      dneska som sa prehupol cez metu 2000 km…teda konkretne mam teraz 2006 :)

      0 0
      • konfucius  

        dneska sem přeskočil 1100km

        0 0
      • UCHI  

        Vypadá to zatím cca na 4000 km,2700km na krosu a zbytek na bajku-čistej terén. Letos spokojenost.

        0 0
    • yoggi  

      zatial cca 650km tesi ma jedna vec ze kamarati mali tak 400km a ja 0km a teraz som ich uz dobehol a niektorych aj predbehol a uz len budem utekat :))) ale niektori co tu maju najazdene fakt sila :)

      0 0
    • petebike  

      5235 v praci 1060 na silnici 660 na zavodnim stroji 705 na zimaku

      dohromady neco okolo 7660 km

      0 0
    • petrun  

      5412 km k 14.5.07

      0 0
    • Martinaa  

      tak ke dnešku 4480km na biku a už se zlepšuju i v poměru silnice x terén. Letos to šlape skoro samo :)

      0 0
      • JancA  

        no ty si hustá!!!prijed nekdy na zavody, myslim,ze podle najetejch km si s nama pekne pohrajes:)))), ja mam tak 3500–4000, ale nevim,mam jen jeden speed senzor na polar a dve kola:).

        0 0
        • Martinaa  

          no myslim, že si moc nepohraju…Přeci jen takhle hodně nejezdim zas tak dlouho, takže mám pořád co dohánět…Ale závody jedu třeba teď v sobotu – Trans Brdy. Snad se moc neodrovnám, ale už se těšim, bude to určitě supr :)

          0 0
    • JSt  

      ja mam najeto kousek pres tri retezy.

      0 0
      • Blade  

        A jsou to řetězy co někteří vyhazujou po pětistech kilometrech, nebo takový ty Martuliny co maj najeto 11000? ;-)

        0 0
        • JSt  

          exaktni prevod retez – km neexistuje. ale kolik tak muzu najet na retez, 1000–1200?

          0 0
    • L_i  

      Tak asi 1600–2000, v lednu a asi i v únoru jsem měl rozbitej tacháč, na tom novym je 1350.

      0 0
    • fluider  

      550km v horskom terene vratane nejakych presunov z vlaku a na byt

      0 0
    • přišlapávač  

      3647 km (90% silnice)

      0 0
    • Raydowe  

      2 km aj 56 metrov.:) cesta z domu do servisu.:)

      0 0
    • hribik A1  

      tak teraz uz neviem kolko mam najazdene, zaciatkom aprila to bolo tych 1750 ale odvtedy som to absolutne prestal ratat. takze cislo dodam pri pravidelnom scitani k 31.12.2007

      0 0
    • ONDAJS  

      JA MAM CCA.3500 NA SILNIČCE

      0 0
    • Blade  

      Půlka sezóny za námi, tak jak jsme na tom?

      0 0
      • brantec  

        No tak zacni! Jen napis kolik mas.. Tipuju tak 6500km, co?:) Sem mel par vynucenych pauz diky fotbalu:-( a ted sem nemel 14 dni bike..uff 4300km:-/ Nicmene za 14 dni snad budu mit letos najety to, co loni za celej rok, takze jo, spokojenost. Ale lepsi to muze byt vzdycky, ze?;-)

        0 0
        • Blade  

          Přecenil jsi mě, mám jen 6220 ;-) já budu mít to co loni najeto do konce července..snad :o)

          0 0
      • Miramar  

        Tak já 8250 km z toho cca 1500 km na bajku,většinou jen závody ,jinak silnice.

        0 0
      • Biker jak Pes  

        Něco málo přes 10 000

        ;)

        0 0
      • bajkr  

        něco pod 20 000km :o)

        0 0
      • Darkson  

        něco přes 5000 km, z toho 3000 km MTB a 2000 km silnička. čili o malinko míň než loni, ale k tomu ještě plavání a běh

        0 0
      • Pebe  

        5433, 2982 na biku, 2451 na singlspeedu

        0 0
      • jose  

        6450km, bike cca 1500km zbytek silnica:-))

        0 0
    • mttm  

      asi 700, o vikendu 250 pridam :)-

      0 0
    • djchaoosz  

      Nějakých 350–400 km na biku, jelikož mi u 250 odpadl tachač, tak měřím v kompu:D

      0 0
    • scret  

      cca 600km vyhradne na biku… akorat nevim co furt s tim mate? me treba vubec nezajima kdo ma kolik najeto,ale jak jezdi…nekdo muze mit treba 3tis.km a nebudemu to slapat tak jako nekomu kdo ma treba 1500km…

      0 0
    • marapara  

      6377 km na bajku

      0 0
    • roud  

      těsně pod 3000 bajk + něco malo silnice

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.