• Tomcat

    Jubileum… …najeto 222 222km 

    Ne nebojte nepustil jsem se do rekordu v dálkové jízdě, ani to nebylo 11 cyklistických návštěv u mé tety v Patagonii . 

    Výročí mělo moje oblíbené vozidlo tedy Kia Sephia 1,5 GLX Sedan r 1995. Auto které mne vozí do práce, po nákupech , prostě slouží, tak dnes mělo jubileum, najeto 222 222km a opravdu poctivých. K přelomu z 222 221 na 222 nadešlo na silnici 330 na výjezdu z obce Zvěřínek směrem na Nymburk 

    Pokud by se zdálo někomu divný tachometr , tak ano to žluté sou míle , přece nebudu mít normální auto :-) Je to model Evropa \ USA. Co myslíte dáme ještě 333 333km?

    0 0
    • Blade  

      Ha, autem.. Já už se lekl že Olkyc;-)

      0 0
    • hribik A1  

      a kolko ti este chyba k tomu istemu na biku? :-D

      0 0
    • Smazaný účet  

      šmankote, ty jsi to dal i sem? :-)

      0 0
    • Luke  

      nevim jestli je v tom nejaka spojitost, ale ja jsem dneska dal rovnych 222km na silnicce :-)

      0 0
    • hribik A1  

      tak ja ti sem tiez nahodim jednu momentku z dneska :-)

      0 0
    • Vsara  

      Heh :-))) já ve čtrvtek oslavila jubileum svých prvních 5000 km na kole. A začala počítat a to bych musela ještě 44× :-))). A protože těch 5000 je za dva roky .. tak to bych nestihla :-))

      0 0
      • Tom New  

        Gratuluji! Včera jsem dojel ve 21.49 domů a celou noc mám tady na Sigmě 5000 km. Nevím, kdy to číslo přepíšu … třeba na 5555. Kolo má najeto jen 285 hodin :)

        0 0
    • mr.antik  

      divim se že zrovna tohle auto tolik mohlo vydržet… jestli třeba nemá tacháč přetočený dopředu :-)

      0 0
      • Eko914  

        No i třeba i takovej favál může s klidem najet 250t takže to není až zase tolik těch 222 222,pokud se o auto stará tak mu bude ještě dlouho sloužit…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.