• chobot

    tak nevim,nejradsi bych je nekdy nakopal…myslim ty neukazneny kolisty, pejskare /sam mam psa,ale..) a hlavne ty chodce co se roztahnou pres celou cygloztezku.tak premejslim, jestli si neporidim nejakej klakson, nebo snad megafon?

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Zvonek nemam. V lese jsem slyset dost. Na kole s Veckama mi piskaj, ale kotouce nic :(

      0 0
    •  

      nemam, ale jeden čas sem uvažoval o ty houkačce „ve spreji“ třeba na hokej a tak, nejlíp hoodně hlubokej tón a stojí to něco kolem 400, ale problém by byl s umístěním

      0 0
    • MartinX  

      Pořídil jsem si takovej ten pr?avej cvrkací zvonek a teď v pohodě rozhánim (dů)chodce jak vrabčáky… :-)

      0 0
    • wertigo  

      letos jsem si ho poridil. lidi je jako sracek a serou se po lesnich cestach od kraje ke kraji, ze se neda projet…

      0 0
    • Staenly  

      zvonek nemam, ale zatim je to s chodcama v pohode, ale nechcu to videt v lete, jak budu nadavat na davy lidi zenouci se po cyklostezce na bazen…

      0 0
    • P.B.  

      Nemam, ale dost o nem na bika uvazuju. Kdyz prijizdim k lidem ze zadu, tak mi prijde hodne neslusny na hulakat z dalky a svihnou to tesne kolem nich, aniz by o me vedeli jeste vic. Takze si ho asi brzy poridim, mozna z recese takovy ten plastovy klakson. Na silnicce nema vyznam.

      0 0
      • tk  

        problem je v tom, ze se chodci toho cinkaciho zvonku dost lekaj, takze je ho dobry kombinovat s hlasem, tj. zdovolenim-dekuji.

        0 0
        • P.B.  

          Prave zvonit budu uz z vetsi dalky, abych je nevylekal hned za nima. Zblízka uz klasicky slovne, ale toho se leknou taky.

          0 0
          • Honzin  

            ja zvonek mam, takovej ten malickej s kladivkem na pruzince. Ma dve nevyhody 1. je malo slyset a 2. nejde prisroubovat na riditka protoze jsou moc silny. Idealni by asi byl takovej ten klasickej velkej zvonek, ale ten uz na moje riditka teprve nejde pripevnit

            0 0
      • Jenda  

        jo mam takovej celoplastovej klakson asi za 60Kc vyborne funguje i v razu coz ty s gumovym balonkem rozhodne ne ALE kdyz jedu stromovkou tak je mi uplne na prd pac to ma stejnej zvuk jako kachny takze vsichni akorat cumej kde co leti:-)

        0 0
    • jonti  

      nemam, mam dost silny hlas. Obycajne staci HEEEEEEEEEJ, dovolite? a ked to nepocuju tak by nepoculi ani zvoncek :)

      0 0
      • cabbage  

        co takhle potichu prijet k pěšákovi a zařvat mu do ucha BAF!!!!! to by taky melo stacit?

        0 0
        • pavelr  

          …a nebo za prdelí HAF!!!

          0 0
          • ivovi  

            ..a nebo kdyz chces pesaky pobavit, tak zarvi CINK CINK! :-)

            0 0
            • jonti  

              aj to som skusal, ked som mal lepsiu naladu, ale z 30 metrov to kricat prilis nedava zmysel

              0 0
    • Radek Broz  

      V lese jsem slyset az az, na lavkach se pesaci nevyskytujou, na 4X trati taky nemaj co delat a kdyz uz jeden nekam do kopce (vetsinou do hospody nebo k trailu;-), tak neni problem se jim v klidu vyhnout. Nechapu, proc tahle blbost je na kole povinna. I kdyz nic z „povinne vybavy“ nemam (krome obcasneho pouziti 50W halogenoveho svetlometu) kdybych kolo pouzival jako dopravni prostredek, tak to vsechno nejaky smysl ma, ale zvonek absolutne ne.

      0 0
      • PetrNo  

        V Česku zvonek povinej není. Jiná situace je ale v Rakousku, tam součástí povinné výbavy je.

        0 0
        • Radek Broz  

          Mas pravdu, ted jsem si to overoval a matu tu lidi:o) Omlouvam se. Zajimave je, ze jizdni kolo musi byt vybaveno 2 na sobe nezavislymi brzdami, ale uz tam neni specifikovano, ze musi byt na prednim a zadnim kole, jak je tomu v pravidlech ceskeho 4X:o)

          0 0
          • blue  

            mozna me nekdo vyvede z omylu, ale podle me je ciste teoreticky jedno, jestli bude jedna vpredu a druha vzadu, nebo obe na stejnym kole (nebavme se ted o smysluplnosti takovy kombinace)… dulezity je, ze jsou na sobe nezavisly a kdyz ti jedna nebude brzdit, mas jeste druhou

            0 0
      • blue  

        prijed si zajezdit do prahy na cyklostezky, nebo na jakoukoliv turistickou v okoli… pak ti zvonek uz nebude pripadat jako blbost :-) nesmis to posuzovat podle tvejch konkretnich podminek ;-)

        0 0
    • rasto  

      jj jak tady zaznelo, urcite Ti bude stacit cinkatko. sam jsem si ho musel poridit kvuli 1,0 km useku (Strahovska plan, Praha). bruslarum obycejne nestaci 1 1,5m siroky pruh :-/ jinak chvala cinkatku.

      0 0
    • fousac  

      uz nam to zase zacina… takze piskaci zaba pujde po zimnim spanku zpatky na predstavec.. :)

      0 0
      • Vymi  

        no nekdy lepsi opravdu zarvat… :-) zvonek nevlastnim… nekdy pomuzou i brzdy ze mi setri hlasivky ale vetsinou hvizdnu… :-)

        0 0
    • Fido  

      nevozím, klapu na chodce brzdovýma pákama – avid- namáčknu než začínají brzdit – jsem zvyklý že začínají tak po půlce trasy – a pak páku pustím, krásně klape – rychle po sobě a všichni prchají :-) při průjezdu okolo poděkuju !!

      0 0
      • prochpetr  

        presne, delam to taky tak. obcas pritahnu kotouc, pekne hvizdne :). nebo stoupnu chvilkove na brzdu, on uz ten zvuk „smyku“ lidi dostatecne varuje :)

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Taky jsem delal, ale s hydrama to nejak neni ono :)

        0 0
        • Air  

          A odkdy vozis hydry? Sem myslel, ze jedine vecka?

          0 0
    • chorvat  

      k temu zvonku…, nevite negdo o nejaky maly houkacce, treba s piezosirenkou, na baterky. aby to melo nejakej hezkej zvuk a zas to nebylo velky jak klakson.

      ??

      0 0
      • fousac  

        to by meli mit v kazdym krame s elektrosoucas­tkama… v praze napr. gm, ges, compo, epa a dalsi.. nebo treba www.conrad.cz, tam taky asi neco bude…

        0 0
        • chorvat  

          mno sem teda nic nenasel, aspon nic co by slo pridelat na riditka pres objimku…

          0 0
          • Pavlos  

            Kamarad ma na kole takovy sileny bazmek a ma tam: sirenu, blinkry a brzdove svetlo:)

            0 0
    • sedlis  

      Kdyz jsme u toho, tak minulej tejden jsme ficeli ze slusnyho kopce (40–50km/h) a kamosovi co jel predemnou vlitnul pred kolo dobrman.I kdyz jsem to videl na 10m tak do ted nevim jak to ustal -kamos, dobrman nevim. Radeji jsem nezastavovali. Tady by zvonek asi nepomohl -ze???

      0 0
      • sedlis  

        Jo a timto se omlouvame majiteli.Jestli to ten pes neprezil(jakoze je to dost mozny) Tak at si pristiho cokla uvazuje na voditko…

        0 0
        • enjoy  

          ty ses tak milej… a pochybuji ze sem majitel mrtveho dobrmana chodi.

          0 0
          • sedlis  

            mam taky psa a taky jezdim na kole, tak proc ne…

            0 0
            • enjoy  

              mas sveho psa urcite velmi rad kdyz o psech tak pekne mluvis a urcite ho mas vzdy na voditku a s nahubkem. ale nebudem to rozvijet,je mi to volny.

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Mel by. Je to jeho povinnost.

                0 0
                • Dumbo  

                  Pani preco sa hanbit za zvoncek :-) poznate chlapika menom Robie „Air“ Bourdon ?? Ano ? tak ten pan ma no bicykli fialovi zvoncek :-) ak neverite pozrite na www.extremebike.sk tam dajte fotogaleria potom dajte jazdci a potom asi na 8 strane najdete Robiho ako na svojom mohutnom pleci taha na kopec svoju zjazdovu kozu :-) a z tej kozy sa na riaditkach skeri taky sexi fialovi zvoncek

                  PS. dal by som aj link ale nejako nejde moc dlha adresa a nakoniec aj tak neotvori to co by mal PS1. ta fotka stoji zato :-) odporucam

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    http://www.extremebike.sk/…bscap002.jpg

                    Je to tlusty prase a jeho jezdeckej styl se mi ani za mak nelibi, ale zvonek ma peknej :)

                    0 0
                    • Dumbo  

                      mne sa dost paci jeho sposob jazdenia je dobry maser :-)

                      0 0
                      • Pá-dlista1  

                        Nerikam, ze nedava hezky veci, ale JAK. Vzdyt on tam sedi jak pecka. Vubec se tam nehejbe. Ty jeho kraticky tlustoucky rucicky sebou obcas cuknou a to je vsechno. Neni to na hezky pohled.

                        0 0
                        • Dumbo  

                          no neviem :-) beriem vsetky nazori… kazdy ma rad toho svojho NAJ. Jazdca mne osobne najviac ide Joe Schvartz a Robie Air Bourdon taky Cedric je good no je ich tam viac a je to na dlhy rozhovor a mne sa nechce moc pisat

                          0 0
                          • Dumbo  

                            ach sakra ja som zabudol na „STýVA PíTA“ :-)

                            0 0
                            • Dumbo  

                              a do riti dufam ze mi odpusti… :-) zabudol som na M.Marošiho to uz su asi vsetci co patria na prve priecky mojho rebricka :-)

                              0 0
    • kovar  

      mel jsem zvonek, ale ten byl spatne slyset, tak jsem poridil v sámošce (Hypernova) takovou detskou houkacku – troubelka s vlnovcem. Upozornuju tim jak pesaky, tak take spoluzavodniky-cyklokrosare ve sjezdech na marathonech, aby kolo vedli trochu vedle a nezavazeli jedoucim turistum.

      0 0
    • gorgeous  

      Nejlepsi je, kdyz o tom radsi nevi, ze jsem za nima. Pak se chovaji nepredvidatelne, panicky a nebezpecne. Proste objet a nez si tiho staci vsimnout, tak jsem 50m pred nima(teda pokud je to z kopce)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.