Rock Shox duke xc u-turn 2003/2004

8 nepřečtených
  • zubus

    Mam prosbu… Je medzi modelmi 2003 a 2004 nejaky rozdiel? Ake pruziny sa standardne dodavaju (odporucana vaha jazdca)? Diki

    Carpe bike.

    0 0
    • retro  

      2003 CrMo krk ,2004 dural krk ,pružina modrá -do 80kg

      0 0
      • vlk  

        no duke s u-turn má i v roce 2004 crmo krk.Díky bohu.Dural krk mají ty duke bez u-turn

        0 0
          • vlk  

            no já jsem vidlu kupoval na koloshop a nevím tedy jestli mě napálili nebo ne.Krček by podle koloshop i výrobce měl být dural, ale já mám pocit, že mi poslali s crmo.Ještě se musím na to doma mrknout.Jestli mě napálili, tak a? si mě nepřejou.Jinak ta moje vidlice váží 2080 g s krčkem na 22cm.a ne těch uváděných 1820.

            0 0
        • zubus  

          Je nieco da duralovom krku nebezpecne??? Preco „Diki Bohu“.

          0 0
          • vlk  

            No kdysi jsem dost slišel nářků na hliníkové krky a jejich zohýbání ,při větším skoku atd.Následně jsem si ale uvědomil,viz další příspěvek, že je to možná i jedno.Když mají vidle hliníkové nohy.Tak už je možná i jedno jestli je hliníkový i ten krk.Ono dnes ty slitiny hliníku budou snad lepší než v minulosti. Sorry prostě jsem se unáhlil.

            0 0
            • zubus  

              Ospravedlnovat sa nemusis, niet zac…ja len ze idem vymenit vydlu AMP F3 XC za nieco klasickejsie, a ta ma tiez hlinikovy krk, tak som sa vyplasil. Ide totiz na bike mojho 14 rocneho syna. Tak len preto…

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.