• cevapcici

Ahoj, mam opakovane problem s dusemi (galuskovy ventilek). Duse se casem posune v plasti tak, ze ventilek neudrzi napeti a utrhne se. Stalo se mi to uz parkrat na prednim i zadnim kole. Nekdy si toho vsimnu, vypustim dusi, narovnam, nafouknu. Davam pozor, aby to bylo poradne nahusteny a neklouzalo, rozmer duse atp. ale problem pretrvava. Diky za jakoukoli radu.

• cevapcici  

Aha, tak po znacnem hledani jsem nasel tu spravnou diskusi o par threadu dal pod tematem „protoceni plaste“…

• maxtor  

Mě se zase stává, že utrhnu ventilek při nafukování. Možná to má i souvislost s tím, že plášť je pootočený a ve ventilku už je nějaké napětí, které tím foukáním nen zvýším. Nevím si rady s tím, jak tomu zabránit.

• Vrci  

Nepoužíváš rubeny?

• jecnak  

Nebo Kendy – maji stejne problemy.

• kime  

pri nafukovani sem urval uz tri ventilky asi za 4 mesice, vsechny z duse Vittoria. :(

• maxtor  

byly to Tufa, ale je to asi šest let, tak bych nerad házel špínu na tuhle značku. Od té foby jsem s ní zkušenosti neměl. Duším Rubena (hlavně silničním) se ale vyhýbám velkým obloukem. S těmi mám nejhorší zkušenosti. U těch urveš ventilek, ani o tom nevíš.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.