• Želva1

    Čím víc pročítám všechny příspěvky, jak poctivě všichni své kolo proháníte, tím větší depresi propadám. Mám pocit, že všichni trávíte na kole až moc času . Zajímalo by mě, kolik kilometrů najezdíte a jak to jde skloubit s Vaší prací.

    Anketa: Jak často jezdíte na kole?

    28x
    29%
    7x
    7%
    0 0
    • rasto  

      pracuju v praze, dojizdim z kladna (30km). k tomu si davam min. 1 den o vikendu.

      0 0
    • mosquito  

      do pr… a z pr… to mam 2×2km – takze 4 denne :))) a pak prumerne 1× tydne 40km (vykoupat), 1× 80–100km (vikendovy trip)

      0 0
    • Buřt  

      já jezdím podle nálady, když mě to netankuje, nevlezu na to klidně měsíc, jindy jedu i 2× denně.

      0 0
    • Komi  

      Taky jezdím hlavně podle chuti .. určitě ne každej den

      0 0
    • kusabi  

      muzu jenom o vikendu, bo kolo mam doma a to je cca200km od prace… o vikendu tak 2×70km-tenhle vikend 120 a 80km…

      0 0
    • Krejza  

      zitra zacnu 3.tyden dovolene, takze ted kazdy den.prumer mam tak 70km/den. ale potom budu pres tyden pryc, tak to bude jen vikend. to potrva rok a pak uz kazdej den. do prace to jinak mam 25km, na nocni budu jezdit, u denni je problem,ze nvm kdy skoncim a jet v pulnoci domu by se mi nechtelo.

      0 0
      • jobekr  

        Přesně, jezdím podle nálady a hlavně když je s kym jezdit, někdy denně, někdy taky tejden ne, prostě jak kdy :) Když jedu sám tak většinou se jedu fakt jenom project tj. 20–30 km, když jedu s někym, tak neni problém dát 80km i více :)

        0 0
        • Krejza  

          to ja bohuzel nemam s kym:(, tak musim sam. ale uz me to prestava bavit, presto porad jezdim

          0 0
          • mike!1  

            Jo, tak to mám ten samý problém.

            0 0
            • raceman  

              taky se hlasim do klubu osamělých jezdců.

              0 0
              • Krejza  

                jeste ze spousta lidi zdravi:), aspon mam pocit, ze nejsem uplne sam

                0 0
              • mike!1  

                Hele, tak se někdy můžem domluvit a někam zajet

                0 0
                • raceman  

                  dobrej nápad, akorát že mám teď par dni trochu fofr ale potom to pude, tak ten čt, pá. treba kolem žermanic tim směrem furt do kopca :-)

                  0 0
                  • mike!1  

                    jj nebo třeba do beskyd:-))) Akorát, že dělávám do 18, takže bych si musel vzít některý den volno a nebo pak i třeba by se daly víkendy

                    0 0
    • Radek Broz  

      Jezdim denne, kilometry nepocitam.

      0 0
    • smallbrother  

      Buď v klidu, nemyslím že by to bylo hlavně o tom kolik toho ujedeš. :)

      0 0
      • Želva1  

        To asi opravdu není, ale stejně musím začít jezdit trochu víc. Našla jsem si jeden „príma“ závod, tak abych aspoň dojela.....

        0 0
        • smallbrother  

          a kolik toho teda najezdíš, když máš tyhle obavy?

          0 0
          • Želva1  

            Teď jezdím tak 200 týdně, ale budu muset trochu přidat.

            0 0
            • smallbrother  

              …tak podle toho jaký máš ambice. Ale myslím že 200 týdně je až dost. Většinou tolik ani nanajedu a na závodech problémy nemívám. :)

              0 0
      • Buřt  

        Někdy minulý měsíc jsem v rámci přeletu přes řídítka ukopnul tacháček, takže vim houby kolik ujedu.

        0 0
    • favorit.  

      chodim do skoly (2 × 10km) a kdyz je cas, tak se snazim kazdej den vyrazit jeste po skole. No a tedka o prazdninach chodim do prace (2 × 16km), ale na 12ky, takze casu na kolo habadej. Na silnici se snazim, aby to nebylo pod sto. Pod sto to bejva, kdyz jdu pred tim treba plavat anebo jdu potom jeste na horsky anebo behat…

      0 0
    • kurýr na bajku  

      Já už to mám za pár. V práci sedim na kole furt a když mám dovolenou, tak jedu na kole. Prostě %#?®©§?@&* a někdy i hůř.

      0 0
    • PepeZ  

      dokud mam prazdniny tak jezdim tak 50km za den. po pradninach to ale bude horsi – to uz asi pujdou jenom vikendy.

      0 0
    • Darkson  

      já jsem především Weekend Warrior, ale snažím se vyjet i během týdne. průměrně tedy tak 3× za týden;

      0 0
    • Petr 1  

      Abych pravdu řekl,tak u mě funguje pocit povinnosti. Kolo beru jako vedlejšák,někdy je to fajn,někdy to drhne.Po práci na horáku těch 50–60km,víkennd po 100–120km.Ke svým 60sátinám bych si chtěl nadělit 10000km za rok,ostatní činnosti prostě ostrouhají,je to prostě drogová závislost s plnou parádou.To jsem zvědav jaký další sport mě takhle chytne.

      0 0
      • favorit.  

        me takhle jeste nadchla Xterra… Tedka kvuli tomu chodim pravidelne plavat a behat :-)

        0 0
    • yetti  

      Jako student jsem jezdil denne, ale od ty doby co musim makat, tak jezdim akorat o vikendech. Dost mne to stve, ale tak nejak se s tim neda nic jinyho delat. Nastesti jsem zjistil, ze s vekem roste vyrazne aerobni vydrz, takze mi staci mnohem mensi trenink na to abych mohl jezdit dlouhy tripy. Sice jezdim mnohem pomaleji nez driv, ale trasy mam furt stejny.

      0 0
      • Hanato  

        Jo dopadl jsem podobne, nejlepsi to bylo jeste na gymplu, vysoka uz byla horsi a ted uz je to fakt jen o weekendu…

        0 0
    • diri  

      no ja tyzdene jazdim tak od 300 do 400km … ako kedy sa vydari mat cas a zaroven pocasie … inak tento rok na bajku skutocne travim celkom dost volneho casu

      0 0
    • Manas  

      Jezdim jak se mi chce, ted sem dost linej tak to flakam :-)

      0 0
    • kafac  

      Jezdim kazden den do prace 15km, po praci se jedu vetsinou projet tak tech 50–70km. O veekendu vyjizdky od 80 po 150km – jak kdy. Ale az se vrati kluk z dovolene, tak mam castecne dojezdeno…

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Snažím se, abych měl za týden minimálně 500 km a docela se to daří. V červenci jsem měl i pár týdnů, kdy jsem najel i přes 600km. Takže paráda. S prací to jde skloubit v pohodě, protože jsem ještě (naštěstí :)) nezaměstnaný a počítám, že to ještě nejméně 7 let potrvá… ;))

      0 0
      • ydaho  

        člověče to máš měsíčně za dva tisíce km… no moje úcta :)

        0 0
      • prodi  

        nekecáš trochu? :)

        0 0
        • kafac  

          Nekecam,v cervenci jsem mel najeto pres 1700km, od zacatku roku mam neco malo pres 6000km. Ale ted me ceka mesic jezdeni po dovolenejch s rodinou, takze toho moc nenajedu (i kdyz tyden jedem do Jiznich Cech na kola :-) )

          0 0
          • favorit.  

            ja mel v cervenci asi tak 2tis. :-) A tedka mam asi 6tis. :-)

            0 0
          • McBlacky  

            hele tak 500 za tejden a mít 1.8 6000 to asi nejde moc dohromady… to bys měl mít 15500 :)

            na silnici 500 za tejden není problém podle terénu 15–20 hodin. Na bajku v terénu je to kláda slušná

            0 0
            • McBlacky  

              to bylo Bikerovi jak Pes…

              0 0
            • elbi  

              V zimě asi tolik nedával .. dělat 500 týdně na sněhu a ledu to by byl teprve masakr. :)) Ale i tak pro někoho čísla z říše snů, holt nesmí být asi další koníčky a rodina. Já se snažím jezdit sám hlavně přes týden, o víkendu jezdím s prckama ať už na kole nebo autem někam na výlet. Na podzim začnou výstavy, takže jako holubář mám o další víkendy postaráno.

              0 0
              • rasto  

                ad Na podzim začnou výstavy, takže jako holubář mám o další víkendy postaráno: mno tak davej pozor na polsky haly hlavne v zime :-(

                0 0
          • prodi  

            já to nepsal tobě

            0 0
        • jecnak  

          Na jare kdyz jsem vic trenoval, tak jsem jezdil taky kolem 600/tyden.

          0 0
      • Biker jak Pes  

        Proč mi to nevěříte, to je úplně normáln. Samozřejmě, že v zimě to tak nejde, ale nechápu, proč bych nemohl mít tolik. Jinak všechno je skoro na silnici, na biku je pouze 1000 km. Taky mi je 16, takže rodina mě podporuje, koníčky žádné jiné nemám a s kámošema chlastat nechodím, já mám pouze školu a kolo. Pro někoho to je možná nepochopitelné, ale mě to baví… ;))

        0 0
        • Lance  

          hodny klucik, az se potkame pohladim te za odmenu po vlaskach:)

          0 0
        • kafac  

          Tak to ja mam najezdeno vsecko na biku, stacim u toho chlastam a jeste se starma o rodinu :-D Jo holt starsi generace ;-)

          0 0
    • Kufřík  

      Bože! Vy ste všichni blázni, já sem rád když mám za týden 200!!!!!!!!!!!!!

      0 0
    • Želva1  

      Tak jsem si dneska zkusila zajet trochu víc, než je u mě obvyklé a dospěla jsem k (alespoň pro mě) překvapivému závěru: čím víc jezdím, tím víc jsem na sebe naštvaná, když se nedonutím nebo časově nezvládám a kolo mi začne chybět. Těch 40–50 kiláků denně je pro mě jakousi drogou…

      0 0
      • favorit.  

        :-))) To znaaam. U me staci si jit na zahnani abstaku aspon na hodku a pul zabehat anebo si na kole dojet zaplavat. Aby byl proste nejakej pohyb

        0 0
    • Krutor  

      Přes léto jezdím tak 2× přes pracovní týden a o víkendu = za týden 3–4×, když ale vyjde počasí. Všechno je ale přizpůsobený rodině – víkend je jeden den s kámošema něco delšího (kolem 60ky) a druhej den večer sám něco kratšího (30–40). Mám od září ještě možnost jezdit do práce na kole –2×18 km, ale zas tak moc to nevyužívám, max 2× týdně. Je to po silnici celkem nuda, furt to samý, nemůžu terénem, abych se nezapotil bo nemám v práci regulérní sprchu :-(.

      0 0
    • P.L.  

      Jezdím tak 2× v týdnu po cca 40 km a o víkendu vždy min. 1× někdy i kolem 100, ale spíš kolem 50 km.Většinou sám, tak to stojí za prd, ale když je nás víc, tak to i víc baví a víc se ujede, pokud to nejsou nějací kolaboranti, kteří v půlce trasy řeknou dost, dál nejedu.

      0 0
      • Krutor  

        Já takový „kolaboranty“ mám v tlupě, se kterou jezdím. Maximum co sme letos zvládli na společný vyjížďce bylo 67 kiláků. A zase sám sem víc jak 70 nejel – kromě 2 závodů, člověka to tak nějak nebaví.

        0 0
      • james11  

        kolaboranti? :-D to slovo neznám :-D

        0 0
    • Eila  

      jezdim kdyz musim, teda kdyz uz me black nenecha sedet doma a ani vymluvy nepomahaji:-) takze cca 2×-3× tydne

      0 0
      • Cejlon  

        Ted co mám silničku, tak se snažím co možná každý den dát si takovou intenzivní padesátku.Do objemů to moc neženu,spíš abych pořád rychle točil nohy.Takže to dělá tak 200–300 km týdně.Do práce jezdím 2×10km + těch 50 km. Mám i okruh 90 km.Jen když je čas:-). Dá se říct,že jsem si pořídil silničku právě proto,abych najezdil co nejvíc kiláků za co nejkratší dobu a tyto předpoklady se plní.

        0 0
        • rasto  

          no tak tos me potesil :-) ja si vyzvedavam silnicku v patek, jsem zvedav, co to (po 12 letech na mtb) se mnou udela :-)

          0 0
          • Cejlon  

            Co vyzvedáváš?Máš Nějakou fotku?

            0 0
            • rasto  

              nakonec toto. mtb mam sfinxe, dalsi garazovce jsem nemohl odolat :-) na veloce. www.sirer.cz/?…

              0 0
              • MlokCZ  

                Neni spatnej (ostatne mam ho taky), ale ta garozovka je fakt :-)

                0 0
              • favorit.  

                noooo,garazovka… :-)) Ja si jako garazovku predstavuju spis treba Kovarika. Ale Sirer?

                0 0
              • Vrci  

                je možný, že na thaiwanu stojí vedle tý haly i garáž, ale kvuli tomu bych to garážovka nenazval

                0 0
              • Pavlis  

                A to mas tymovy dres T-mobilu nebo se ti fakt ruzova libi? :)

                0 0
                • rasto  

                  nene t-mobilu ani ruzove nefandim :-) na sireru jde o site cervenou ;-)

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.