• Moncodan

    Zdar Bikeři. Letos se poprvé chystám na Maštale a potřeboval bych poradit co obout na svůj bike – jestli pořádné drapáky, nebo něco lehčího rychlejšího. Prý je to dost v písku a měkkém terénu.

    0 0
    • GTBlack  

      Jak vidím, tak je nikdo nejel, nebo na tebe serou. To víš, tady se spíš diskutuje o kravinách.

      0 0
      • rasto  

        dle emailu GTBlack (daniel.smid (zavinac) degussa-sh.cz) a Mancodan (smid.dan (zavinac) seznam.cz) to vypada na otce a syna, nebo na jednu a tutez osobu? :-)

        0 0
        • kámen úrazu1  

          Na jednu. Jak jinak. Že jsem se vůbec namáhala, už mě nebaví psát ohledně jednoho dotazu do víc dredů.

          0 0
      • kámen úrazu1  

        O víkendu tam bylo trochu mokro, místy bahno, místy hluboký a ošklivý bahno, na jednom úseku místo cesty potok. Víc nevím, trať neznám, projížděla jsem jen kousek. Písek jsem nepotkala. Podle mapy je druhá polovina po louce, ta úplně suchá asi nebude. Nasadila jsem RR, bo chci zjistit, zda mají pravdu ti, kteří tvrdí, že na mokru nedrží nebo jejich oponenti. :-) Ohledně Maštalí tu jen tenhle týden byly založeny další dvě diskuze…

        0 0
        • emkaa  

          No fuj, to zni jako ten predminulej rocnik po prutrzi mracen, to byl peknej humus.

          0 0
          • kámen úrazu1  

            Jaký byl předminulý ročník netuším, v tý době bych si ani neuměla představit, že někdy budu jezdit víc než je „obvyklé“, nosit ty příšerný barevný hadry a co teprv kraťasy na tělo s úchylnou pemprskou! Ale nemyslím si, že by to bylo zas tak strašný. Jinak bych nenasazovala RR, když nejsem na ně ani zvyklá… Mokro bylo o víkendu v ČR všude, doufám, že to přes týden částečně vyschlo. A bahna tam zas tolik nebylo, jen místy bylo krapet hlubší, no.

            0 0
    • Pekáček  

      Nevím jak letos, ale loni jsem to jel za mokra s Rancherama a dalo se to, dost se jezdilo po loukách co posekali a tak se na kladkách a tak namotala slušná koudel…

      0 0
    • kankrlicek  

      nafotil jsem nějaké fotky, Ječňák byl laskav a umístil je zde: www.bajk.cz/…astale_2006/ Kdyby se to někomu zdálo barevně ujetý, tak má pravdu, nechal jsem manuální nastavení bílé :), když jsem fotil v interiéru. mk

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.