Jak se vám jelo na Toulovcových Maštalích?

14 nepřečtených
  • Sinuhet

    Podělte se o zážitky z trati. Vypadalo to na pohodovku na rovince, ale myslím si, že to dalo zabrat a ani o dramatické situace nebyla nouze.

    0 0
    • kankrlicek  

      Bídně :), kámoš mě tu půlhodinu nedal jen proto, že urval pedál. A když mě předjížděla milá krásná mladá dáma v kopci a řekla mi ,,baf", byl jsem na odstřel. Ale zlomil jsem duševní krizi a jel do druhého kola :)

      0 0
    • rock  

      Bylo to fajn – ale jel jsem jen padesátku – přiměřeně mým chabým možnostem …

      Nemáte někdo tušení, jestli alespoň slíbili dát na net výsledky ?

      0 0
      • Sinuhet  

        Jel jsem taky padesátku a myslím si, že to pro hobíky bylo akorát. Bylo to dost mokrý a bez pádů se to neobešlo. (Taky jsem se připlet.) Výsledky bych taky rád viděl. Jestli je někdo můžete poslat tak se ozvěte dík :-).

        0 0
        • rock  

          Já byl „sestřelen“ v uzoučkém sjezdíku na kamenech asi v polovině. Chlapík tam zůstal stát a něco ladil na kole – a když jsem ho míjel, tak mu to kousek popojelo a zahákl mne za řidítka. Ale v pohodě, jel jsem pomalu, byla tam tlačenice … Podle mého komplu jsem to měl za cca 2,5 hodiny.

          0 0
          • Sinuhet  

            Docela hustý to bylo taky na prvním asfaltovým sjezdu v lese. Dlouhá rovinka a pak pravá. Viděl jsem jak tam borci lítaj z cesty. Dva leželi na zemi a tak jsem to položil taky. Údajně tam byla někde vyznačená omezená rychlost.

            0 0
            • kmi  

              byla tam cedule s tricitkou :) tusim stejne jako loni

              0 0
    • Unca  

      Docela dobrý. Pár technickejch úseků tam bylo, ale na padání to nebylo. Možná proto, že se mi tam nikdo moc nemotal. Jinak to bylo pořád peklo na pilu. Jel jsem teda jenom padesátku, tam se člověk nemusí tak hlídat.

      0 0
    • kankrlicek  

      Žíreček 8., Pekáček 38., Kankrlíček 44. Týmy – bf-tým 2.!

      0 0
      • McBlacky  

        nechceš mi říct, že z těhle umístění jste vyvařili 2. místo v týmech?

        0 0
      • Pekáček  

        Tedy byl jsem lazar po přezkoušení z tělocviku v práci, takže svalovice jako prase :oP No nějak jsem to překlepal a snažil sem se nevzdat, ledový nohy v tretrách nejsou zrovna to co se mi moc líbí. Ale což, jsem rád že jsem nevzdal :o)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.