MALEVIL - jak se vám jelo? Jak jste dopadli?

100 nepřečtených
  • M@rtin

    Se mnou to od za átku vypadalo na prd tak jsem si na první ob erstvova ce v Rynolticích dal i oYechový aáte ek a rumíka.

    0 0
    • M@rtin  

      Jeste jednou – nejak mi blbne cestine.

      Od zacatku to stalo za prd a tak jsem si jiz na prvni obcerstvovacce dal satecek s orechan¨ma a k tomu i rumika. Pak uz jsem to nejak doplazil. Cas? Skoda mluvit ale pojal jsem to pote co jsem zjistil, ze na to dnes nemam opravdu rekreacne.

      0 0
      • lempl  

        no jel sem to „z nouze“ sem ani nechtel zavodit… pak sem se na to vykasla… dojel sem si na post na kterym sem to tak nejak doklepal do cile trat pekna vysledek nad ocekavani… 55.celkove dlouha, 19 kategorie(skoda ze tu taky nebyli ti juniori:))

        0 0
        • Darkson  

          myslim, že kdyby jel dneska lempl krátkou, byl by určitě v kategorii juniorů na bedně a pravděpodobně i na 1.místě…super čas!

          0 0
          • Gung-Ho  

            jojo lempl je „zvíře“, pokud vím, tak z lidí z B-F, bezkonkurenčně nejlepší vysledek. Klobouk dolu :-)

            0 0
            • JirkaD  

              Aspoň dojel celej a ne jako obvykle :-)

              0 0
            • McBlacky  

              no když se podíváš na výsledek Dafa a jeho bráchy Tomáše, ti jezdí jinou ligu :)

              0 0
              • JirkaD  

                ?

                0 0
              • Gung-Ho  

                Máš pravdu, že lempl z B-F nebyl nejlepší, nevim jestli je 17 minut rozdíl ligy, ale jsem přesvědčenej, že jim bude brzo šlapat na paty, jestli zas něco nezlemplí :-)

                0 0
              • lempl  

                nejsou z Praglu:)))

                0 0
                • Darkson  

                  že je tohle nefér! někdo si bydlí v horách, kde si trénuje v kopcích a jinej (jako my) na takový skoro placce. pak přijedeš na maraton do hor a můžeš vyplivnout duši

                  0 0
    • cabbage  

      :-)))

      0 0
    • Mamutt  

      Letos jsem na kole ještě nebyl, ukrutně nemám volný čas :-( Dnes prvně. Stovku, abych si to užil. Bolelo to ukrutně.

      0 0
    • Feďa  

      Už to vypadá,že Malevil je pro mě prokletý. Loni jsem na 20km zlomil rám, letos se mi na 30km zadřely kónusy na zadní nábě (stejně jako loni v Žel.horách:-( Dotlačil jsem 5km do Petrovic, kde byl servis. Servisman nezištně závadu odstranil,vycen­troval záhadně vzniklou osmu a já vyrazil na tra?. Po 2km se vše opakovalo-takže zpět na servis-byl ještě povolený ořech…Stihnul jsem i limit a mohl dojet dlouhou na cca 368.místě:-)

      0 0
    • cabbage  

      http://www.paklisport.cz/mc.htm ja tam nastesti nejsem:)

      0 0
    • Meesha  

      Tak ja nakonec 192. na kratky. Po startu nekde kolem 50 mista a asi na 20km me chytly zada, a pak krize ze ktery sem se do konce nevyhrabal. K tomu nejaky chyby – par zatacek sem projel rovne. Nakonec sem byl rad, ze sem dojel…

      0 0
      • frof  

        PO chripajzne to docela slo..Dopadl jsem nekde kolem 360.Klasika. Navic nemam.Moznosti trenovat malo.Hlavne ze jsem se svezl.

        0 0
        • Honzas  

          ted koukam, ze jsi o misto za mnou;-) libilo, i kdyz od hvozdu mne bolela zada a ja se dot trapil.

          0 0
    • raceface  

      blbě blbě :-(

      0 0
      • raceface  

        jo a proč vlastně nedojel Purmen, nějak mi to uniklo…?!

        0 0
        • lempl  

          sem ho zarizl a to sam uznal ze na ceskejch maratonech nema co delat a sel domu… delam si prdel…

          0 0
        • zapi  

          Podobně jako loni kdy se snažil suplovat doprovodný program v cíli skokanskou vložkou ale tentokrát asi dřív. Dělám si prdel…

          0 0
        • petryk  

          Purmen se snažil na Mamutovi v Přerově – dost jsem nechápal, co tam dělá… Jinak na Mamuta nejezděte ani zadarmo – hrozná tra?, hrozná organizace, hrozný jídlo – takový (jak někdo poznamenal) AGROMARATHON

          0 0
    • McBlacky  

      od začátkujse si dával pohodu podle tepáku, stavěl na některých občerstvovačkách, kochal se krajinou. Max jsem jezdil jen z kopce :)) nakonec 76. na dlouhý, jsem spokojenej

      0 0
    • jecnak  

      197, jel jsem solidne nachcipanej (dneska lezim od rana v posteli), takze turisticky. Teda ze zacatku, pak uz me prestalo bavit se plazit se tema tragedama do kopce i z kopce a nejmin 100 jsem jich v druhy puli zariz. 1. defekte hned za 2. obcerstvovackou, 2. v cili, kdyz jsem v tom sjezdiku korytem s bahnem a po louce ukazoval, lidem z detsky jak ze se to jako z kopce jezdi.

      0 0
    • sladic  

      27.na delsi,7.v MD30.na to ze mi bylo od 40.do 80.kilaku na bliti tak sem spokojenej:)) dik tez patri pertovi kosatkovi z spinklubu liberec,a d.fidlerovi z uniqa ze ke konci oddreli vetsinu prace na spici

      0 0
      • Meesha  

        Takze pokud se nepletu, tak prebiras prubeze vedeni v kategorii B-F?! :-)

        0 0
        • lempl  

          no myslim ze ne.. pac snad kazdej vi o B-F.. a hlavne s nama mam dojem nikdy nikam nejel ne?

          0 0
    • Beeda  

      no comment:-( B.

      0 0
    • obuch  

      No ve čtvrtek sem pořídil horské kolo (předtim sem na tom nikdy nejel), v patek sem se na tom byl trochu projet, abych zjistil, jak moc se to liší od silničky, a v sobotu sem těch 100 kilaku dojel. ale čásek mam dost tragickej, někde ve čtvrtý stovce. Trochu mě ale zklamalo, že se to všechno rozhoduje ve sjezdech. V jednom takovym sem si ustlal a pak sem dost často rači šel pěšky. Ale až se na tom trochu naučim a přestanu se bát, tak věřim, že to dokážu zajet o dost líp. Ale byla to supr zábava!! Biku zdar!!

      0 0
      • Meesha  

        Sjezdiky byly moc pekny! Hlavne ty v Nemecku a ty z Hvozdu.

        0 0
      • Darkson  

        zda, brachu, pravdu díš a za nos nás netaháš s odvážným tvrzením prvního osedlání bikového oře nemnoho západů slunce před kláním sobotním na trati nikterak krátké, pak velkého respektu (ba i nepochopení) u mě se těšíš. není-liž to tajemstvím, prozraď, co tvá mysl odvážná plánuje na víkendy se blížící. což takhle nějaký DH race? :-)

        0 0
        • obuch  

          No na sjezďáka mi už hrachy fakt nezbyly, takže příští víkend plánuju začít jen s mtbo. Včera sem to ale jel opatrně, takže mě kromě lehce naražený ruky a odřenýho kolínka o kamínek nic moc nebolí a venku neprší, proto asi pudu lechce poladit techniku jízdy. Jinak tvého respektu si vážím a nepochopení rozumím, kdybych se tam někde zrakvil, tak bych si fakt asi připadal jak nerozvážnej dement, co do svých čtyřiadvaceti let moc soudnosti napobral…ale prostě sem se snažil jet to opatrně.

          0 0
          • Meesha  

            Hele, jestli ti muzu velkoryse poradit, tak na MTBO kontaktuj Cabbage! Myslim, ze te velmi rad uvita do sveho tymu a prihlasi te tak, ze nebudes mit jediej vikend volnej! :-)) Jdi do toho! Klidne prenecham svoji rezervaci na Ruskou Ruletu!

            0 0
            • obuch  

              No bohužel nevim kdo je Cabbage, ale svoje plany si zatim maluju tak, že bych rad objel všechny mtbo zavody čp a ostatni vikendy zase něco podobného jako byl malevil…

              0 0
      • lempl  

        rozhoduje ve sjezdech rikas jo? tak to mozna jo ale jen to jestli dojedes nebo ne.. jet 100km zavod a bejt po 1. na mtb BEZ KOMENTARE a cpal si se ze zacatku aspon do predu? abys dojel lip?

        0 0
        • McBlacky  

          :) rozhoduje se samozřejmě do kopce, z kopce jezdí všichni na špici stejný peklo, a čím hloub do startovního pole (najde se i hodně vyjímek) tím je to horší. Mě osobně sjezdy překvapily tak příjemně, že bych si některý dal klidně hned znova…

          0 0
          • quassar  

            No ja teda sjezdiky moc nezvladal, krome prvnich 30 km jsem do kopcu vetsinou predjizdel, ale co jsem tim najel tak 2× tolik ve sjezdech ztratil, nektery mi pripadaly vylozene vrazedny, dokonce dve mista jsem fakt psychicky nezvladl a kolo svedl. Priznavam se, fakt jsem v nekterejch mistech dost bal :)

            0 0
            • McBlacky  

              no jo je potřeba trénovat techniku a nebát se :)) dost ale pomáhá i dobrá vidle a pláště. To je jen pocit že hodně ztrácíš. Např výjezd na Hvozd (pěkný maso jet to celý) ti může dát na soupeře klidně 5 minut, v tom sjezdu od rozhledny o víc jak minutu nepřijdeš, pokud se vyloženě neflákáš a zrovna tenhle byl snad nejlepší jet co nejrychlejc a jen přes ty šutry skákat -tam jsem zaříz tak 5–6 lidí :)))

              0 0
              • lempl  

                nekdo si to samozrejme zlempli a zapomene od etit a nebo se na to pak uz i vysere.. to to proste predrncas…

                0 0
        • obuch  

          ja sem byl spis zvedavej jak takovejhle maraton probiha, kudy se to jede a jak narocny to bude, proto sem neresil jestli dojedu lip nebo hur. Takze sem se postavil nekam ke konci startovniho pole a vpoho si to objel.

          0 0
    • Daf  

      Uz v prvnich kilometrech mi bylo jasne ze mi to nejak netahne. Kousek pred Hvozdem defekt, oprava sice byla rychla, ale ztratil jsem kontakt s dobre jedouci skupinkou. Nasledne sjizdeni me nejspis stalo dost sil a od 85km me bolely nohy. No nakonec to stacilo jen na 29. misto. Uz se tesim na Okolo Mostu.

      0 0
      • frof  

        Trat v Mostu je super.

        0 0
      • lempl  

        tak me napada kdo mate volno nv aute na okolo mostu??

        0 0
      • pos3k  

        bacha na dolejsek velke moiry, v koryte si postavili kluci skocky dreveny, pro HT smrt :-) vetsina se da objet, musis odolat nenajet na ne :-))

        0 0
        • error  

          ještě pořád je tam tolik kamenů v tom korytu, ty mi dělají větší starost, protože jak píšeš rampy se dají objet místo na to je

          0 0
          • pos3k  

            kluci to koryto trosku upravovali, delali najezdy, jinak na me je tam tech kamenu jeste dost :-(

            0 0
            • error  

              to na mě taky, ani trošku mě neláká představa že se mi zapíchne přední kolo v blátě o nějaký šutr a já poletím přes řídítka, asi se tam budu muset podívat

              0 0
    • goood  

      Jel jsem to poprve a byl to zatim muj nejdelsi zavod za ten skoro rok co jezdim na biku. Trat skvela, docela rychla. Nakonec 216.misto, ale jsem se sebou spokojen ;-)

      0 0
      • Darkson  

        jestli jsi jel dlouhou, tak jsem doběhnul do cíle těsně před Tebou, 215. :-)

        0 0
        • goood  

          Jo dlouhou :-) Ale asi jsem te nikde nepotkal, Gianta bych si urcite zapamatoval :-)

          0 0
          • Darkson  

            já jsem asi 3 až 4 km do cíle šel, kdyby tra? byla o 500 m delší, předjel bys mne:)

            0 0
    • emkaa  

      177. na dlouhy. Celej zavod uplne v pohode, bohuzel na poslednich 10km jsem jako kazdorocne uplne zdechnul, tam me predjelo snad dvacet lidi. Nevim cim to je, ale zaver Malevilu mi pripada nejtezsi ze vsech maratonu co jsem jel. Ale stejne zlepseni o 40 minut proti lonsku, takze spokojenost. A to jsem jeste nejakej cas zabil v Petrovicich dotahovanim zk*rvenyho vypletu.

      0 0
      • McBlacky  

        já bych řekl, že závěr je citlivě navrženej a prověří :) kdyby posledních 8km vedlo nějakým tvrdším singlem, to by teprve byla poprava

        0 0
      • goood  

        Me ten zaver prisel prave skvelej, skoro rovina, az na to objizdeni louky podel lesa na poslednim kilometru, to jsem necekal :-)

        0 0
    • czertd  

      Tak letos celkemm spokojenost 111. tej flek na dlouhý. Když jsem musel asi deset kiláků před cílem slízt z kola a za doprovodu mnoha sprostých slov rovnat záda tak jsem myslel, že to dotlačim.

      0 0
    • quassar  

      207. na dlouhy. Ze zacatku jsem hrozne hnal a totalne se vystavil, asi na sedmym kilaku jsem ztratil jeden navlek, tak jsem se musel vracet coz me rozhodilo. Asi tak do 40. km me furt nekdo predjizdel, coz mi teda psychicky taky vubec nepomohlo, kazdopadne od 50. kilaku mi to zacalo trosku jet (po druhym vraceni se pro ztracene veci). Jinac jsem zjistil ze jsem s technikou fakt na stiru, dvakrat jsem sebou flaknul pri vyjezdu do kopce, pak uz jsem radsi technictejsi vyjezdy tlacil (a predchazel jedouci :))) Nejlip mi to jelo poslednich 30 km. Jinak zavod super, zajisteni taky super, jsem z toho docela nadsenej :)

      0 0
      • PietroUL  

        204. na dlouhý, nepředjížděl tě v posledních kilometrech bílo-oranžovej dres Sensor? :) Ale vůbec mi to nevyšlo a jsem z toho výsledku zklamanej. Před Krompachem se mi udělalo blbě a chvílema jsem musel jet i po silnici z kopce krokem. A když jsem se konečně proplácal 10 km před cíl, tak se proti mě vynořil Daf s bráchou, který už měli odjeto a provokativně se vyjížděli na trati. Hoši, trochu soucitu s náma chcípákama! :)

        0 0
        • PietroUL  

          Tak už jsem 205. Sakra :)

          0 0
          • quassar  

            Nakyho senzoraka si pamatuju :) Kdyztak koukam jak jste me vsichni ozavodili, zacnu mit asi depku kua..... Ale co i tak jsem spokojenej, ja vam to na technicky jednoduchy trati jizersky 100 vratim :)

            0 0
          • RUMcajs  

            Min cmarat na prkne a vic jezdit!

            0 0
    • Gung-Ho  

      167 na dlouhý a 22 ve svý „dědkovský“ kategorii Rozhodně jsem spokojenej a i dost překvapenej s umístěním v první třetině, nepočítal jsem ani s polovinou. Jel jsem sice svižněji, ale svym tempem, takže jsem dorazil do cíle podstatně méně vyřízenej než z některých „pohodových“ vyjížděk s Blackym a Ječňákem, kdy se snažim aby na mě nečekali moc dlouho. Dokonce i terén a to včetně sjezdů byl mírnější než na zmíněných vyjížďkách. Takže pánové díky za dobrou školu :-) Jo ještě dodávám, že značení trati a celková organizace byla bez chybičky, takže SUPER.

      0 0
      • lempl  

        znaceni ma tech 90% vzdycky se da zlepsovat:) jen to jidlo v cili mohlo bejt tak o tretinu levnejsi…

        0 0
        • goood  

          No treba ostre sipky ukazujici do lesa me obcas dost zmatly. Hledal jsem nejakou cestu v lese, pak jsem pochopil, ze to znamena, ze za 200m to je doleva:-) Ale jinak super

          0 0
    • jpl  

      31. na detsky trati. Zpocatku jsem zavodil asi trochu vic, nez jsem si mohl dovolit a to se mi vratilo ve stoupani z Oybinu a hlavne na Hvozd, kde jsem pomerne slusne „tapal“. Nebyt krize, max. spokojenost. Moc pekny zavod, maraton tak akorat terenni i jezdivy (loni 47. na dlouhy).

      0 0
    • SELMIRA  

      jelo se mi příšerně a dopadla jsem ještě hůř. :o) Ale sjezdy byly dobrý. Se mi líbilo.

      0 0
    • johny.h  

      Super tra? 154 místo,dlouhá. Ještě pár závodů a člověk se ty sjezdy snad naučí. Malevil poprvé, řped týdnem Šela taky moc hezký. Na Malevilu se konečně nedělaly špunty. Český ráj i Šelu jsem startoval v poslední čtvrtině a ty pochoďáky už nenávidím. A to se závody začínám. Chce to si na start přivstat:)))

      0 0
    • johny.h  

      Super tra? 154 místo,dlouhá. Ještě pár závodů a člověk se ty sjezdy snad naučí. Malevil poprvé, řped týdnem Šela taky moc hezký. Na Malevilu se konečně nedělaly špunty. Český ráj i Šelu jsem startoval v poslední čtvrtině a ty pochoďáky už nenávidím. A to se závody začínám. Chce to si na start přivstat:)))

      0 0
    • Meesha  

      ted sem si vzpomnel…

      Slapu na Hvozd a najednou me predbiha nejakej chlapek. Koukam, ze se mu toci kliky a co nemel… singlespeed! Fakt sem cumel a smekam pred nim!

      0 0
    • dave  

      13. místo celkově na krátký, 9. v kategorii M30. Docela dobrý, kdybych cca. na 3. km neztratil flašku s pitím, mohlo to být zajímavý :-) Ale jinak to bylo pěkný.

      0 0
      • Martina  

        Na dlouhý 201 celkově, pátá v babách, druhá v kategorii. Malevil jako vždycky skvělej, ta tra? je supr. Na bufetech moc nestavím, ale ty lidičky jsou prima a je fajn, že i ví, jak podat vodu. A díky okolním bikerům, který občas pronesou vlídné slovo.

        0 0
        • Darkson  

          mám pocit, že jsem Tě vždycky předjel na trati a Ty mne na občerstvovačce. nakonci jsi mne asi předjela, když jsem tlačil kolo. každopádně dobrej výkon:)

          0 0
          • quassar  

            Tak mam dojem, ze si ji taky pamatuju z predposledni öbcerstvovacky, kde jsem se zivli asi tri minuty :)))

            0 0
            • cabbage  

              3 minuty? coze, ja se vetsinou futruju tak 10–15 minut......:-))

              0 0
              • Honzas  

                to vis, ti chrti si to neumej uzit;-) jsem se na posledni obcerstvovacce docela slusne nadlab;-)

                0 0
              • quassar  

                10–15 minut na kazdy obcerstvovacce??? :)

                0 0
                • cabbage  

                  jak kdy, zalezi co maj(a jestli vubec) dobryho:) maraton si jedu uzit, chrteni je zalezitost prvnich 20–30lidi,ostatni se snazej zbytecne:))

                  0 0
                  • emkaa  

                    No tak pozor! To bys koukal jak si vzadu jdem po krku:-) Myslim, ze v druhy stovce se odehravaj mnohem vetsi dramata nez vepredu. Zvlast kdyz to letos cely odjel vlacek Cyklomaxu.

                    0 0
                    • cabbage  

                      nerikam ze se ty vzadu(ale stale daleko predemnou:) nesnazej,ale nevyhravaj… ale sem rad ze mi na obzerstvovackach aspon neco nechaj:))

                      0 0
                      • zapi  

                        Prvních 30? Jenže kdo je tady stý může být na maratonu s menší konkurencí 20tý. A najednou je z něj chrt? jaká je definice chrta?

                        0 0
                        • RomanH  

                          Pro me je chrt ten, kdo nestavi na obcerstvovackach a nevnima okolni krajinu – vidi jen 2–3 metry pred sebe.

                          0 0
          • Martina  

            Jednoho pěšáka jsem předjela na louce těsně před cílem a taky v posledním lese někdo nejtoval…Já už přes ty zaflákaný brejle neviděla…ale měla jsem zelenobílomodrej dres, na zadku reklamu na Ghosta a kejlma.

            0 0
    • Meesha  

      Tak na bike4u.cz uz se mnozej fotky!

      Zatim sem zaregistroval Lempla, Peta, a kluky Marackovic…

      0 0
    • Meesha  

      …no, kluci elitacky si ty sjezdy docela davaj! (cekam jak me sjezdari roztrhaj…) :-)

      http://www.paklisport.cz/…d_stream.wmv

      0 0
      • flippis  

        Bylo to celkem fajn,jen kdybych za poslední občerstvovačkou nerozerval gumu.Na urvaný patce vyztužený tubou od carbosnacku se moc dobře nejede.Pak mi to za 5km řachlo znovna a bylo to už total v p…Ale jinak fajn,užil jsem si to

        0 0
    • SavaH  

      Hele, to jsme si toho rumíka dávali spolu???

      Kdybyste si chtěli přečíst, jak se mi jelo, tak to je na: http://rodina.cz/…/journal.asp?…

      0 0
      • M@rtin  

        Jojo, a ostatní nevěřícně koukali nejdřív, že tam je vůbec rum a poté, že to tam člověk kopl. Vzpomínám si na tebe.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.