• marios

    Popvrvé v životě to jedu zkusit.

    Jedu v pátek odpo z Příbrami přes Prahu, můžu svést 1–2 lidi, kdyby byl zájem.

    0 0
    • gustik  

      taky jedu poprvé ;)

      0 0
    • McBlacky  

      to se ti bude líbit. Hezká trať. Já teda už jezdím jen tu cca60ku (62–70 podle toho jak kdy), asi třikrát jsem jel kilo, ale nějak mě ten add-on neuchvátil. Respektive všechno hezký je i na 65km.

      0 0
      • marios  

        Kratší tratě jsou pro důchodce mého typu už moc rychle jetý. Tedy ne že by špička jela pomalu, ale v mém okolí to pak už na delších tratích není tak hustý.

        0 0
      • marios  

        Jo, líbilo. Od rozdělění to tedy nebylo špatný, jen posledních 10km už tedy nic moc, navíc sám po těch zvlněnejch cestách už jsem neměl morálku si přišlápnout.

        0 0
    • JakeF  

      Taky poprvé… Jsem nachcípanej, rozbitej z Kutný Hory a jestli k tomu bude ještě hnusně, tak budu zlej na všechny okolo :).

      0 0
      • blisterexist  

        kde ses rozbil v Kutné Hoře?:-)já tam napral do té zídky co byla těsně za mostkem:-D

        0 0
        • JakeF  

          Jak bylo úplně vzadu takový koryto vykládaný kamenama a pak se jelo doprava přes tu rozbouranou hradbu. Vzal jsem to tam rychlostí hodně přes limit a místo zatáčení mi to uklouzlo a šel jsem bokem na šutry.

          0 0
          • blisterexist  

            aha tak tam to šlo lehce položit

            0 0
          • karliner  

            Nepobrala to ani 29"?? Jak jsem se dočetl, vyžehlí i leckterý nedostatek v technice.

            0 0
            • JakeF  

              Tohle byla jasně moje chyba, to by zachránil tak možná nějakej DH plášť s měkkou směsí.

              0 0
          • blisterexist  

            jinak, na kolik si měl nafuněné galdy?

            0 0
            • JakeF  

              Celkem dost, tuším 1,5/1,8 atm a myslím jsem pak už neupouštěl. Chtělo to spíš míň, ráno než se to vyjezdilo, tak bahno pláště dost zalepovalo. Kolik jsi tam foukal ty?

              0 0
              • blisterexist  

                já vepředu cca 1,3 , vzadu jsem přifoukl na 1,8 kuli rockgarden, protože jsem věděl že to tam v závodě budu prasit

                0 0
      • McBlacky  

        kuš, koukej se dát do kupy a zalítnout extra kudlu. Team je team to se musí makat :)

        Já jsem tak vyndanej z Loudání, že budu rád, že to odcouvám. Jestli teda na trati neusnu, což se mi ted stává pořád i v práci :)

        0 0
        • JakeF  

          No, radši nebuďme moc optimisti… Potřebuju se dát dohromady, těch posledních pár týdnů to šlo hodně do háje.

          0 0
          • karliner  

            Ber to z druhé strany, zase se ti v posledních pár týdnech dařilo tady :-)))

            0 0
    • jonti  

      Jedu rano z Prahy, taky nabizim dve mista v aute.

      0 0
    • blisterexist  

      taky jedu poprvé:-)

      0 0
      • xshreck  

        :D dobře ti tak. Já ne :D

        doufám že nám babička udělá něco dobrého :D:D

        0 0
        • blisterexist  

          no to já taky, abych se tam z toho horka nezablul:-D, už mám plán, budu se tě držet a pak tě předjedu:-D

          0 0
          • xshreck  

            ne to udělám já tobě :D:D:D

            a já za to nemůžu že jsi jel výkonově jak já naposled :D Prostě jsem si šlapal svoje tempo, sral jsem na skupinky a hle, nějakej zelenej dres tak jsem si ho musel v tom cíli předjet :D:D:D

            0 0
            • blisterexist  

              :-D tak ty na tom budeš na takových tratích dlouhých asi líp, kor když to tam ještě neznám:-D

              0 0
              • JakeF  

                Jakou jedeš trať?

                (i pro xshrecka)

                0 0
                • blisterexist  

                  Nejdelší, ty?

                  0 0
                  • JakeF  

                    Naštěstí jen 65…

                    0 0
                    • xshreck  

                      heeej tyjo, gratuluju k peknemu umisteni! ale neztupila se ti pila? ja cekal bednu ze te uvidim a vono nic :(

                      0 0
                      • JakeF  

                        Sakra, tys mi nějak ujel… Wojtka jsem si všimnul, tebe ne a teď koukám, že jste spolu asi celkem závodili :D.

                        Já radši ani nemluvit. Už se to lepší, ale nohy pořád dobrý nejsou. Akorát ty sjezdy mě celkem bavily. Teda až na ten jeden šotolinovej, kde jsem si pozdě všimnul vymletýho koryta v ideální stopě, pak byl na výjezdu moc zeširoka, nechal kolo v odvodňovací strouze a dál šel letmo :D.

                        0 0
                        • xshreck  

                          po druhem foukani jsem se na zavodeni vysral a ke konci co jsem potkal wojtka tak jsme jen obcerstvovackovali tak co :D no stres :D ale cekal jsem viiic. VIIIIIIC!

                          0 0
                    • Prochna  

                      Taky gratuluji k pěknému umístění :)

                      0 0
                    • blisterexist  

                      taky gratulace, taky mi to dnes nejelo:-D

                      0 0
                      • JakeF  

                        Tak když trénuješ na XCčka, tak je jasný, že tohle není moc pro tebe… Navíc na 100km závody máš ještě pár let čas si myslím.

                        0 0
                      • MichaelSimek  

                        tebe si pamatuju jak jsem predjizdel!

                        0 0
                        • blisterexist  

                          no mě předjížděli takoví šlapáci že jsem se styděl, pak k tomu ještě technické problémy… kdyb mě nedojel Xshreck a nejel semnou tak nevím jestli bych dojel

                          0 0
    • rasto  

      na malevil mam zajimave vzpominky: chytnul jsem tam svou prvni krec v zivote. nezapomentelny zazitek :-)

      0 0
      • xshreck  

        mě tam chytla uplně šílená migréna, že jsem musel zastavit a na čtvrt hodiny si sednout… zachránila mě až turistka s drogou proti bolení palice ://

        0 0
    • vsn  

      vypadá to, že by mohlo být sucho :) snad to aspoň tentokrát klapne :)

      0 0
      • McBlacky  

        s tím suchem nevím, i když bude pražit slunce až do soboty, tak bych se připravil na bláto v hojné míře

        0 0
      • Cryzyy  

        Letos na nejaky zavod sucho ? …tak leda ve snu :)

        0 0
    • LaFu  

      Myslíte že se dá krátká(40km) trať rozumně zajet na celopevňáku 29er? Pořád čekám na vidlici a do pátku nebude :-( doma se mi sedět nechce, tak alespoň ta pro důchodce :-D

      0 0
      • McBlacky  

        dala by se i dlouhá, když na to máš techniku

        0 0
        • karliner  

          Dala, ale já bych to na pevňáku (ani 29") absolvovat nechtěl :-)))

          0 0
        • LaFu  

          jde mi spise o to zda tam jsou nejake tezke dlouhe sjezdy, sjezdy po cestach jsou OK, ale koreny a kameny daji rukam poradne zabrat

          vyjezdy jsou v pohode

          0 0
      • Cryzyy  

        Mario jel loni na pevne dlouhou… byl do 35mista celkove, takze kratka se urcite taky da, zalezi jenom zda na to mas, nebo ne.

        0 0
    • vsn  

      nějaký pořadatel?

      0 0
    • McBlacky  

      Lukáš Mikovec od nás z teamu shání na sobotu ráno dopravu z Prahy. Nenašel by se někdo?

      kdyžtak mu pošlete sms nebo volejte na: 728540513

      0 0
    • Schuminier  

      Taky jsem jel prvně a to hned dlouhou, moc se mi to líbilo. Prvních 50 km docela pohodka, ale pak těch dalších 25 km teprve začal být ten správný Malevil :-D Hledám výsledky, na sportsoft jsem pochopitelně našel, ale pouze s jedním mezičasem, vždyť jsme na trati projížděli aspoň 3 checkpointy, tak kde jsou nějaký pořádný výsledky, abych mohl zanalyzovat výkon, nevíte?

      0 0
      • Cryzyy  

        Prvni snimani za Jablonnym z nejakeho duvodu nikde neni, na Kristyne jim to tak 2/3 lidi nevzalo.

        Analyzovat vykon muzes z celkoveho poradi, poradi v pulce, nebo tretine zavodu se nevyhlasuje, pocita se az cil :)

        0 0
      • jonti  

        ja jsem to dostal emailem, poradi v jednotlivych usecich. 17, 10, 17, celkove 11.

        0 0
        • McBlacky  

          mě to přišlo taky + sms s celkovým časem a umístěním

          25–16–12. V cíli 16. Podle toho jsem měl jet kilo :) protože po kotvení na startu to bylo jen lepší.

          Ty jsi jel fakt hezky, mrzelo mě, že jsem na tebe na začátku neměl.

          jsem pak cestou domu zjistil, že mi místo chipu v cíli ustřihli snímač rychlosti :)

          0 0
          • marios  

            No to tam hlásili, že se někomu při tom stříhaní spletli, když jsem byl na jídle. JInak na 100 byla na 1 mezi čase chyba(viz Cryzy), mejlem mi přišlo , že jsem tam byl 3. ale přede mnou byli fakt více než jen 2 lidi.

            Pěkná trať, jen jsem nepokořil těch 5h, ale nebýt jednoho dlouhýho bahnitýho úseku…

            0 0
            • Cryzyy  

              s Tebou jsem jel ten vylet :) trosku jsem na konci pospichal, abych nemusel po seste dofukovat… Ja taky dostal poradi mailem:

              Poradi na useku absolutne 243./A – 100 km 57./A – 100 km.

              To prvni je blbost, byl jsem minimalne o 100 vepredeji.

              0 0
              • marios  

                Já jsem to zase na konci úplně vypustil, když jsem neuvisel tomu rakušákovi. ALe jelo se za ním dobře.

                0 0
                • Cryzyy  

                  „jelo se dobre“ neni to co se mi bude s rocnikem 2013 asociovat :)

                  0 0
    • McBlacky  

      Letos pěkný počasí i trať, kromě závěru, byla suchá.

      První půlka mi moc nechutnala, slabej jak čajíček a nohy bolely fest. Pak se to trochu rozjelo. Ve finále 16/6 a brambora v teamech o blbých 45sekund :(

      Techniku a prudký kopce jsem si užíval, rovinky na sílu a mírná stoupání jsem trpěl :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.