• Daf

    Tak uz je to tady. Kdo jedete, jak se tesite a jake mate ambice? Rad bych dojel do 20, ale jeste se mi to nikdy nepovedlo :)

    0 0
    • cabbage  

      jedu: Já (dlouhou) těším se: moc ambice: přežít(jedu na HT) a dojet do limitu…

      0 0
    • goood  

      Ja jedu, tesim se moc. Zacatek sezony mi nejak nevychazi, takze ambice mam takovy abych pokud mozno nemel zadnej defekt, nebo aspon nic neznicil na kole:-) A hlavne dojet, jinak se muzu rozloucit s trickem Marathon Man :-)

      0 0
    • bajkr  

      tož jedu to tam taky vomrknout a ambice nemám skoro žádný stačí mi to do 50 místa :)) a aby na mě něco zbylo na občerstvovačkách :D

      0 0
      • jecnak  

        Tim padem mam ambici dojet pred bajkrem, protoze po nem na obcerstvovackach fakt nic nezbude.

        0 0
        • cabbage  

          už si někdy viděl knedlíky na obžerstvovačce, tak nevim co na nich bude bajkr jíst…;)

          0 0
      • JirkaD  

        haha, bez ambic do 50. – to bych chtěl někdy zažít PS: traťovky si beru sebou, na 100% pojedu za bajkrem :-)

        0 0
        • Darkson  

          tak to budou erzety s hromadným strtem od bufetu k bufetu:-)

          0 0
        • goood  

          Ja si beru gumicuk a vidle. Zahaknu se za nej a vidlema budu napichovat kolacky na obcerstvovackach pred jeho rukama :)

          0 0
      • Medunka  

        jo, Bajkr to jede se mnou jako muj doprovod ;-) Pry chce zazit pocit, kdy na obcerstvovacce uz nejsou banany, ktery si ti prvni nacpou do kapsicek aby je pak za cilovou paskou vyhodili do kose

        0 0
      • McBlacky  

        si dobrej lakýrník jestli zajedeš do 50 fleku tak si dám tvůj plakát do pokojíčku a budu k němu zbožne vzhlížet :)

        0 0
        • mafkes  

          kdyz budu do 5. mista das si tam muj plakat?? :-D

          0 0
          • McBlacky  

            tebe neznám, ale jestli ti je fakt 18 a dojedeš na dlouhý do 5 fleku tak sázku beru :)

            0 0
            • mafkes  

              vcas sem se na kratkou za juniory nestihl prihlasit, takze jak to tak vypada musim jit na dlouhou za muze do 30 let :-D

              0 0
              • McBlacky  

                no právě na dlouhý nevypisují juniory, kdo mladej by se taky chtěl gumovat na kilu. Loni by to Lempl v kat vyhrál kdyby byla, ale takhle dojel 18vkatM30/55total. Tak uvidíš jak ti to pojede, ale já zůstávám v klidu, už uvolňuju místo pro Bajkra :) -sundal jsem Pet shop boys, bůůůů :)

                0 0
    • jecnak  

      Vis, ze jedu ;-) Ambice – uzit si cely ten vikend.

      0 0
    • Jenda  

      jedu tesim se a ambice dojet ve zdravi a vecer zakalit BTW jedu poprvy poradte mi – ubytovani ve stanu je potreba nejak zamlouvat nebo prijedu a spim? Teren – spis siroky cesty nebo singletraily? – nevim jestli mam nechat kendy karmy nebo radsi tiogy XC?

      0 0
      • Daf  

        Trasa je takova vsehochut. Singliky, i siroke rychle sotoliny. Navic nikdy tam neni uplne sucho. S plastena je to proto trochu loterie. Asi pojedu kombinaci Hutch. Python/Buldog vpredu. S tim stanem nevim, ale nejjednodussi bude kdyz si tam zavolas :)

        0 0
      • McBlacky  

        stan je v poho místa je tam na milion stanů :)

        0 0
    • McBlacky  

      no tak já teda bych rád do 60 fleku což by bylo o 16 líp než vloni, ale s letošním nájezdem km :) nejvíc se teším na pozávodní kulturní složku, tam bych viděl svoje šance proti chrtům :) jedu na ralfech cca 45–50psi a běda výrobci jestli je zdefektím…

      0 0
      • enjoy  

        pujcim ti jednoho kevlarovyho 2,1" co byl na prednim kole,je jak novej a nerizlej:-)

        0 0
        • McBlacky  

          mám tři kevlary 2,25 ale nevim jestli to bude stačit :) kdyby jsi se ale tý 2,1 chtěl nějak za rozumno zbavit tak mi písni sms.

          0 0
    • Darkson  

      jedu potřetí a rád bych poprvý dojel do cíle bez defektu a vylepšil čas z předchozích let. hlavně chci bejt v cíli spokojenej sám se sebou, to mi bude stačit:-)

      0 0
      • Darkson  

        jo a večer bych moh prohnat i blackyho, když na trati nemám šanci:-)

        0 0
        • cabbage  

          tenhle rok bych to viděl spíš opačně;)

          0 0
          • McBlacky  

            letos nemám ani naježdíno ani nachlastáno :( to zas bude ostuda, jak na trati tak pak v álejích :)

            0 0
    • rasto  

      a kolik mas najeto? ja jedu podruhe, poprve asi pred 4 lety, kratkou, poprve v zivote krece :-/ doufam, ze me letos nepodkaj :-) davam dlouhou.

      0 0
    • peky  

      Když bude pěkně tak dorazím na dlouhou. Jel sem jí loňi nooooo jel....... ŠEL SEM JÍ LONI :DDD a letos bych rád vylepšil svůj loňský rekord. Chtěl bych se stáhnout tak o hodku a půl a budu spokojený. Můj loňský čas byl 7:50:20. Tak leto tak těch šest hodin. Hlavně loňi to byl můj první závod a nevěděl sem vůbec do čeho jdu tak sem se odvařil na prvních 20 km a pak šel uplně všechno co bylo do kopce. Takže letos mám jeden velký cíl kterých bych si chtěl splnit a to vyšlapat na rozhlednu a ne vyjít na rozhlednu. (MOC SE MI NESMĚJTE PROSÍM).

      0 0
    • peky  

      Když bude pěkně tak dorazím na dlouhou. Jel sem jí loňi nooooo jel....... ŠEL SEM JÍ LONI :DDD a letos bych rád vylepšil svůj loňský rekord. Chtěl bych se stáhnout tak o hodku a půl a budu spokojený. Můj loňský čas byl 7:50:20. Tak leto tak těch šest hodin. Hlavně loňi to byl můj první závod a nevěděl sem vůbec do čeho jdu tak sem se odvařil na prvních 20 km a pak šel uplně všechno co bylo do kopce. Takže letos mám jeden velký cíl kterých bych si chtěl splnit a to vyšlapat na rozhlednu a ne vyjít na rozhlednu. (MOC SE MI NESMĚJTE PROSÍM).

      0 0
    • peky  

      Když bude pěkně tak dorazím na dlouhou. Jel sem jí loňi nooooo jel....... ŠEL SEM JÍ LONI :DDD a letos bych rád vylepšil svůj loňský rekord. Chtěl bych se stáhnout tak o hodku a půl a budu spokojený. Můj loňský čas byl 7:50:20. Tak leto tak těch šest hodin. Hlavně loňi to byl můj první závod a nevěděl sem vůbec do čeho jdu tak sem se odvařil na prvních 20 km a pak šel uplně všechno co bylo do kopce. Takže letos mám jeden velký cíl kterých bych si chtěl splnit a to vyšlapat na rozhlednu a ne vyjít na rozhlednu. (MOC SE MI NESMĚJTE PROSÍM).

      0 0
    • peky  

      Když bude pěkně tak dorazím na dlouhou. Jel sem jí loňi nooooo jel....... ŠEL SEM JÍ LONI :DDD a letos bych rád vylepšil svůj loňský rekord. Chtěl bych se stáhnout tak o hodku a půl a budu spokojený. Můj loňský čas byl 7:50:20. Tak leto tak těch šest hodin. Hlavně loňi to byl můj první závod a nevěděl sem vůbec do čeho jdu tak sem se odvařil na prvních 20 km a pak šel uplně všechno co bylo do kopce. Takže letos mám jeden velký cíl kterých bych si chtěl splnit a to vyšlapat na rozhlednu a ne vyjít na rozhlednu. (MOC SE MI NESMĚJTE PROSÍM).

      0 0
    • peky  

      Když bude pěkně tak dorazím na dlouhou. Jel sem jí loňi nooooo jel....... ŠEL SEM JÍ LONI :DDD a letos bych rád vylepšil svůj loňský rekord. Chtěl bych se stáhnout tak o hodku a půl a budu spokojený. Můj loňský čas byl 7:50:20. Tak leto tak těch šest hodin. Hlavně loňi to byl můj první závod a nevěděl sem vůbec do čeho jdu tak sem se odvařil na prvních 20 km a pak šel uplně všechno co bylo do kopce. Takže letos mám jeden velký cíl kterých bych si chtěl splnit a to vyšlapat na rozhlednu a ne vyjít na rozhlednu. (MOC SE MI NESMĚJTE PROSÍM).

      0 0
    • peky  

      Když bude pěkně tak dorazím na dlouhou. Jel sem jí loňi nooooo jel....... ŠEL SEM JÍ LONI :DDD a letos bych rád vylepšil svůj loňský rekord. Chtěl bych se stáhnout tak o hodku a půl a budu spokojený. Můj loňský čas byl 7:50:20. Tak leto tak těch šest hodin. Hlavně loňi to byl můj první závod a nevěděl sem vůbec do čeho jdu tak sem se odvařil na prvních 20 km a pak šel uplně všechno co bylo do kopce. Takže letos mám jeden velký cíl kterých bych si chtěl splnit a to vyšlapat na rozhlednu a ne vyjít na rozhlednu. (MOC SE MI NESMĚJTE PROSÍM).

      0 0
    • Honzas  

      jedu: dlouhou těším se: jo ambice: přežít, nejlíp v čase kolem 6 hodin;-)

      0 0
    • HonzaV  

      Jedu Dlouhou Tesim se hodne Startuju uplne zezadu, pozenu chrty pred sebou, chci dojet na pohodu v prvni pulce a udelat si poradnou zizen na vecer – jak to, ze je jenom 384 lidi na dlouhy?! Co ty lidi z tech 60km maji? Jedou pres 1/2 republiky kvůli 2,5 hodinam jizdy.. Vyhraje Svorada nebo nekdo z Cyklomaxu nebo Sporitelny? Co myslite?

      0 0
      • Beeda  

        Fandim Ivanoj Rybarikoj, mozna Horak ci Trunda ten ma letos fazonu. Dite je letos mrtvej, muze prekvapit i nejakj cizinec, zalezi kdo prijede. Svoradovi po C.Lipe neverim.

        Samo zalezi, kdo bude startovat, Sulina a Zdendu Krize ti nehrozi, uvidim jak pojede Honza Vanous, Jadra Stadther a samo Milanek Spolciku:-)). Pokud to zajedu do 25. abs a kolem 7. fleku v kat, tak budu spokojenej, ale cisla me nakonec moc nezajimaj spis zalezi zda budu spokojenej s cekovym prubehem.

        Takze za 3 dny tam:-) B.

        0 0
    • Marry  

      jedu… tesim se uz od Cesky Lipy … konecne neco co se da jet i kdyz prijdes pozdeji na start. ambice ???…zajet svuj osobni rekord tj pod 4:52 ( jedu to myslim po 4×) nenechat se zariznout Lemplem, nemit velkou ztratu na Brachu…moc by se mi libilo byt v TOP 30…hm to posledni vzhledem ke konkurenci nevidim moc realne :-(

      0 0
    • Gung-Ho  

      Taky se na dlouhý ukážu, sice s rozbitou držkou:-), ale už se moc těšim. Nejen na vlastní závod, ale i na partu fajn lidí se kterejma strávim víkend. Ambice: no snad zajet aspon tak jako loni, tzn. v první čtvrtce v absolutnim pořadí. Ale důležitější je, aby se mi to líbilo, což by mohlo podpořit pěkný počasí…doufám, že vydrží, takový jaký je teď. Jo a defekty bych si klidně, taky docela odpustil:-)

      0 0
      • Beeda  

        to foto bikeri v akci!!, nebo ti dala Simca ranu sama??:-) B.

        0 0
        • Gung-Ho  

          jj, řikala mi to, ale to bylo tak rychlý a nečekaný, že to nestih nikdo vyfotit. To víš, když si někdo rozbije hubu na rovnym asfaltu :-)) Pravda, že se přede mnou zničehonic zjevil sloupek, ale to neomlouvá:-((

          0 0
    • Medunka  

      Jedu, dlouhou, poprvy v zivote, ne ze by tech 50tek bylo moco takze ambice jsou: prezit a mit na obcerstvovacce banan!!!

      0 0
    • Medunka  

      Jedu, dlouhou, poprvy v zivote, ne ze by tech 50tek bylo moco takze ambice jsou: prezit a mit na obcerstvovacce banan!!!

      0 0
    • sfinga  

      jedu krátkou

      0 0
      • Twisp  

        Jedu dlouhou a protoze sem mel rocni pauzu tak ambice jsou: dojet a uzit si vikend

        0 0
    • johny.h  

      Tak už je to tu! Jedu dlouhou a doufám, že o dost líp než loni :) Nalítáno mám až, až, ale výsledky zatím nic moc. Můj 2. závodní rok by mohl být lepší, čekal jsem do 50, ale zatím český ráj 66 a Šela 91 :(

      0 0
      • expen  

        taky jedu dlouhou.vloni krátkou ale ty delší maratony jsou lepší:o)já budu rád když budu v první dvoustovce ale po českým ráji kdy jsem urval přehazovačku člověk nikdy neví jak to kdy dopadne…

        0 0
    • quassar  

      Jedu: kratkou (jsem prihlasenej na dlouhou ale vzhledem k tomu ze nemam nic najeto a bolej me kolena tak to zmenim) Ambice: dojet, loni jsem jel kratkou takze netipuju ani cas ani umisteni Tesim se: jo! :)

      0 0
    • JirkaD  

      Já jedu dlouhou, dva roky jsem Malevil nejel a docela se těším. Moc naježděno nemám (1600), ale i to je významně víc než když jsem ho jel před lety.

      0 0
    • petebike  

      Jedu dlouhou, po mizerny zime to bude zajimavy, navic Malevil je prome krome jednoho roku nejaky zakletej, za Hvozdem mi sekne a nejde to, uvidime ma bejt hezky tak se snad opalim :-)

      0 0
      • petebike  

        sem zapomel ambice : dojet tak kolem 50–100 mista,fakt nevim jak na tom jsem, nevidet bilou mlhu na kazdym kopci :-(

        0 0
      • JirkaD  

        Zkus změnit taktiku, jak říkal Viktor Zeisel „prvních 40 km nesmíš ani vědět, že závodíš“. No, přeber si to jak chceš. Já tedy tak pojedu určitě, mám na to věk, nebo né?

        0 0
        • McBlacky  

          zas takovej flegmatik nejsem abych se probral až ve stoupání na Hvozd :) jsem zvědav jestli ho letos vyjedu celej…

          0 0
          • kryspin  

            ja ho loni sice celej vyjel, ale jen kvuli tomu, ze jsem mel takovy krece, ze jsem nemohl slizt a chodit. doufam, ze to letos bude lepsi.

            0 0
            • McBlacky  

              já ho loni taky vyjel celej, ale to jsem na tom byl s formou výrazně líp :/

              0 0
              • Daf  

                Ja myslim ze to je spis o technice a stesti, nez o forme :)

                0 0
                • McBlacky  

                  když ti půjde tep moc vysoko /málo najeto/ tak je skoro lepší to tlačit než to drtit někde u TF max na krev, přeci jen z Hvozdu do cíle to je ještě pěkně daleko a pár kopečků se najde.

                  0 0
                  • Daf  

                    No kdyz jdu vedle kola, tak mam tepy snad jeste vys nez kdyz jedu :) Proto se snazim vyjet toho co nejvic. Nesnasim zavody kde se casto tlaci :)

                    0 0
                    • McBlacky  

                      taky tak, ale to proto že máš víc najeto než nachozeno :) taky nenávidím tlačení/nošení

                      0 0
                      • cabbage  

                        jo, tlačení musíš mít natrénovaný, vem si příklad ze mě;o))

                        0 0
                        • RomanH  

                          Ma pravdu, predsedo.

                          Na Sudetech jsem si vsimnul, ze kdyz uz jsem musel tlacit, vsichni tlacili rychleji nez ja. Takze jsem se umistil tak spatne proto, ze tlacim moc pomalu :o)

                          0 0
                      • Manas  

                        Me z tlaceni strasne bolej lejtka. To uz pak radsi slapu … :-)

                        0 0
                  • jecnak  

                    To je ovsem taky otazka co to udela s nohama – je pak vetsi pravdepodobnost, ze te chytne krec.

                    0 0
              • kryspin  

                ja na tom jsem lip spis letos (loni jsem to jel po 14 dnech marodeni a s mirnou teplotou, tak ze dost opruz), ale proti tomu co tu obcas ctu ze maji lidi letos najezdeno to je fakt bida. ale zase jsem si to jezdeni uzil (temer zadna silnice, haha). no snad tam neumru :-)

                0 0
          • PePu  

            Jestli neproběhli organizátoři cestu s motorovkou, tak jsi bez šance – pokud nezvládáš skočit ve stoupání aspoň 80cm :)

            0 0
            • kryspin  

              jojo, chtel jsem tam jet nekdy pred 14 dny a bylo to dost beznadejny. na hvozdu byla navic jeste pred 3 nedelema souvisla vrstva snehu, tak ze o tom ze by clovek jel si mohl nechat tak maximalne zdat. ale snad uz to je lepsi, preci jen je teplo. na hvozd je dost peknej vyjezd ktery zacina asi tak 500metru pod mistem, kde se na to napoji trasa malevilu. to je fakt maso. (cervena znacka z cech)

              0 0
              • JirkaD  

                Jel jsem červenou z Čech na Hvozd o minulém víkendu a byl jsem bez šance, jednak ten kamenitý úsek dole je podle mě zcela nejetelný a pak jsou tam navíc dva padlé stromy přes cestu. Asi to je ale až nad místem kde sa napojí trasa závodu. Organizátoři Malevilu mě ujistili, že trasa závodu bude bez podobných překážek.

                0 0
                • HonzaV  

                  Po trase závodu už jde Hvozd v pohodě vyjet. Padlej strom je pryč a po těch kamenech dole trasa nevede, najíždí se jako v předchozích dvou ročnících po německý stezce. Je tam sucho.

                  0 0
                • kryspin  

                  bez tech stromu se to da jet. me se to podarilo sice jen jednou dat cely hvozd v kuse (vcetne toho kamenitho podku, ale priznavam, ze bylo sucho). jinak spodek se da, ale vetsinou musim dat tak jeden az dva reparaty.

                  0 0
        • petebike  

          diky, taktika dobra, budu tedy hakovat co to pujde, ale znas to asi sam, kdyz jedes zavod tak proste zavodis uz od zacatku, uvidime :-) Ps: chudak Viktor ani nemuze na kolo

          0 0
          • JirkaD  

            Vím o tom, přeju mu ať se mu koleno co nejrychleji zahojí a začne zase jezdit.

            0 0
      • SELMIRA  

        na Hvozdu nic neni nebejt tam ty technicke zaludnosti ale ani ty se mi nezdaj neprekonatelne zaludne myslim, ze vetsina z vas to v pohode da :o)

        0 0
    • petebike  

      a jak to tak tady ctu tak to bude dalsi zavod do serialu „BF World CUP 2006“

      0 0
    • Gorgov  

      No jedu snad kratkou, těšim se a úspěch by byla bedna v M30. Ale bude to těžký…

      0 0
    • JancA  

      jedu kratkou, ambice kolem 3:30

      0 0
    • Twisp  

      Tak s pocasim to na sobotu nevypada dvakrat ruzove – no co uz, kdyztak zmoknem

      0 0
    • wewerka  

      Cil je dojet ve zdravi a drive nez kolegove z prace. Jedu to poprve, takze to spis vidim na turisticke tempo ala „nejak to dopadne“ :)

      0 0
    • bajkr  

      hele mám dotázek budete mit někdo dámskej doprovod aby se tam moje přítulka nenudila ;-) myslim az budem na trati :-) dík

      0 0
      • peky  

        Jo jedu s přítelkyní, ale já pojedu jen když bude pěkně. Nemám předem placené startovné. Takže když bude předpověd na sobotu a páteční podvečer příznivé a odpovídající mé náladě a představě, tak pojedu. V opačném případě ne :). Nejsem mag…or, abych tam řádil v tom červeným bahně na stovce zase deset hodin, když nemám najeto.

        0 0
      • rasto  

        nene malevila jen s kamosem, na 2 noci. manzelku beru ’az’ na KS MTB.

        0 0
    • civetta  

      Jedu poprve dlouhou – kratkou uz jsem jel 4× a je nacase kochat se delsi dobu 8-))) Ambice: bez defektu a pod 7:30, lepsi to po ty letosni zime nebude 8-(((

      0 0
    • frof  

      Tak doopravdy.Zajet s kolegou z STANDBY Racing do stovky.Trenovat hlavne spolupraci s kolegou. BIKECHALLANGE se neuprosne blizi.

      0 0
    • Darkson  

      sakra, balim a nevim na co jsem zapomněl tentokrát…poradťe mi! ještě nikdy jsem neodjel na víkend, kde by mi nic nechybělo. teda když nepočítám akce nalehko- do jedný ruky spacák, do druhý půllitr a do kapsy kartáček:-)

      0 0
      • petebike  

        rizky

        0 0
      • JancA  

        jo tak o tom ted taky premejslim.vzala jsem si i zimní čepici, kdyby náhodou:).Rumy koupíme až tam:))

        0 0
      • Honzas  

        ja uz vim, co jsem zapomnel tentokrat… zajistit si vcas ubytovani;-) jak je to u rance se spanim ve stanu? da se tam nekde okolo. abych rekl pravdu, tak tohle si vubec nepamatuju;-)

        0 0
    • johny.h  

      Jedu taky a rád bych vás tam poznal. Tak doufám, že máte nějaký transparent BIKE-FORUM :)

      0 0
    • Meesha  

      kurna, ty se tam ted musej mit :-( Sere me, ze sem nejel taky. Ikdyz bych zejtra chcip :-)

      0 0
    • Beeda  

      kde jsou ty fotky z tz chlastacky co tam vecir propukla:-))B.

      0 0
    • SNAIL  

      Tak jak jste dopadli? Na bajkfoto.net je už spousta fotek, tak jsem je rychle projel a našel jen 3× Marryho a 1× Chucka www.bajkfoto.net/….browser.php?…&

      www.bajkfoto.net/….browser.php?…&

      www.bajkfoto.net/….browser.php?…&

      www.bajkfoto.net/….browser.php?…&

      0 0
    • cabbage  

      www.paklisport.cz/…age00134.htm to je ten hajzl, co se mi snažil přejet kolo:o)

      0 0
      • rasto  

        :-)) tady se snazi nekoho zaject pri sobotni afterparty :-)

        0 0
        • enjoy  

          co je to zac?teda ne zac,ale zač:-)

          0 0
          • bajkr  

            říditel :-D

            0 0
            • enjoy  

              znam ho ze dovu fotek,ale nazor na nej uz mam:-)))

              0 0
              • rasto  

                mno, zorganizovat takovy zavod taky neni sranda. a dohodnout to s nemcema. takze nedej na 1. (2.? :-) dojem, chlapek je machr.

                0 0
    • bajkr  

      tak sem si super zazávodil a sem spokojenej :-) sice mi to 50 místo uniklo vo fous ale snad přiští rok :-D důvodem bylo to že na občerstvovačkách nebyla svíčková ani gulašek :-/

      www.paklisport.cz/…age00050.htm www.bajkfoto.net/…iew.comp.php?…

      0 0
      • enjoy  

        ta prvni je dobra:-)) vidim to takhle:„taak kluci,sypat sypat!jinak to s vama videm zle!“ :-))))

        0 0
    • McBlacky  

      www.bajkfoto.net/….browser.php?…& www.bajkfoto.net/….browser.php?…&

      takže 4,41,12 a 57 celkově na dlouhý. Rozhodně jsem spokojenej, akorát jsem se nemohl moc rozvášnit ve sjezdu z Hvozdu protože RR a UL kenda duše nejsou kámoši pro kudlu mezi šutrama :(

      0 0
      • rasto  

        gratuluji! to ja 162. podruhe na malevilu, pred 4 rokama byla kratka. z me strany spokojenost.

        0 0
      • johny.h  

        Další dobrák, kterej mě utřel. Dals mi 11 minut :( Ale oproti loňsku jsem se předhonil o půl hod.:) Ječňák asi o 3 místa. Já se letos asi do 50 nedostanu!

        0 0
    • Medunka  

      Bylo to pěkný. Minulý rok jsem na Malevilu poprvé okusila maraton na krátký, letos poprvý dlouhá trat. No není to jako akcička do Haloun, ta hodinová přestávka s palačinkou mi chyběla. Jinak úžasná trať, užasné sjezdíky

      Nevím, čím pro mě příští rok Malevil bude premiérový ;-)

      Jinak děkuji Darsonovi za spolujízdu ;-)

      0 0
    • Daf  

      Pry chtel bych dojet do 20. mista haha :) Zavod byl peknej asi jen tak nezapomenu, jak mi v uvodu zavodu Blacky s Dymlovou a brachou funeli na zada. Pak jsem se vidal stihat Jecnaka ktery ovsem jel celou dobu za mnou :) Byl z toho 41. flek. Konkurence byla velka, ale nemuzu byt spokojenej i kdyz jsem oproti lonsku zajel lepsi cas i prumer :(

      0 0
    • Daf  

      Taky jsem nasel jednu fotku www.paklisport.cz/…age00043.htm

      0 0
    • goood  

      Koukam, ze na www.bajkfoto.net/ je nejoblibenejsi cabbage :-)

      0 0
    • Marry  

      No tak moje predsevzeti se taky nekonalo. Do 30. :-)))) to byl asi jen sen. Jelo se mi pekne blbe, nemohl jsem jet do prudkych kopcu, protoze me strasne boleli zada. Tak jsem cca na 75km …prestal zavodit. Zastavil si na posledni obcerstvovacce, pokecal se Zelenkou z CykloMAXU (kterej taky zrovna nemel svuj den ) a dojeli jsme na pohodu spolu do cile. Tak nakonec 86.misto za 4:56 …nebo tak nejak.

      0 0
    • Honzas  

      Jojo, peknej vejlet to byl;-) Nakonec asi 6:20, coz je o pul hodiny lepsi nez loni.

      A i na fotce jsem se nasel: www.bajkfoto.net/….browser.php?…&

      0 0
    • goood  

      Tahle je dobra, Medunka nytuje retez bikerovi ;-)

      www.bajkfoto.net/….browser.php?…&

      0 0
    • jecnak  

      Ja to snad ani radsi nebudu komentovat. Kdo videl meho bika v patek vecer asi neveril, ze to vubec objedu…

      Na trati me pak rudily uzky riditka, ve kterych mi cinkala maticka ze zaslepky. Vzhledem k unave a nevyspani z celeho tydne jsem se nedostal na tepy…

      0 0
    • Jenda  

      tak predsevzeti jsem si splnil – dojel jsem ve zdravi a bez padu (i kdyz jeden byl nadejnej) no a kolo jsem taky neznicil. Napoprvy 138, radost mi udelalo poslednich par km kde jsem po krizich ktery se dostavovaly od asi 60km zase rozjel a predjel asi 6 lidi. Jenom mi ten konec prisel samej asfalt a vubec zajimavyho terenu tam az tak moc nebylo. Ale jinak dobry. Na fotkach jsem se moc nenasel pac sem porad jel za nekym:-) jo a radost mi udelalo startovni cislo – 100 :-) www.bajkfoto.net/….browser.php?…&

      0 0
    • Darkson  

      tak jsem se taky na jedný našel. tady , mám pocit, jsem ještě závodil.

      0 0
    • Gung-Ho  

      Oproti loňsku sem si sice co se týče absolutního umístění pohoršil (192), ale vzhledem k tomu, že sem zajel o 20 minut líp, tak sem spokojenej…dokonce to bylo s odřenejma ušima i v první třetině startovního pole. Počasí vyšlo skvěle, na defekty se taky vymlouvat nemůžu, takže naprostá spokojenost. A na goooda si ještě posvítim v Rakousku na dvoukilu…tam to se mnou tak lehký mít nebudeš:-))))

      0 0
      • lubos  

        A to tam jedes s tim, ze dojet v limitu ? Hmm, no tak ja to radeji odlozim .. asi tak o 5let. Az neco malo jeste najezdim.

        0 0
        • frof  

          V porovnaní predchozimi rocniky urcite zlepseni.Celkove paradni vikend.Dik vsem co prispeli k organizaci.

          0 0
        • Gung-Ho  

          Jasně, že s žádnejma jinejma ambicema. Je to výzva!! Jediný o co mě i většině ostatních na tomto závodě půjde, je dojet v limitu a přežít :-))

          0 0
          • Darkson  

            ještě si rozmyslet, o co půjde víc…zda dojet v limitu nebo přežít :-)

            0 0
            • lubos  

              To je preci jasny … dojet v limitu !

              0 0
              • Darkson  

                přeci nechcípnu na cílový pásce, to bych to svý modrý triko ani neviděl:-/

                0 0
                • lubos  

                  Posunem Ti cilovou pasku, abys mohl chcipnout s tim trikem v ruce :D

                  0 0
                  • Darkson  

                    ale to bych musel přežít ještě další 3 týdny do maratonu v Německu :-)

                    0 0
                    • lubos  

                      Jak dalsi maraton ? To uz neni potreba. Jak das tohleto, tak uz zadnej dalsi maraton nema smysl. Uz pak jenom TransAlp a pak Rocky Mountain. No a pak zavesis bajk na klinec, pac uz neni nic co by te oslovilo :)

                      0 0
    • Meesha  

      dalsi gentleman :-) www.bike4u.cz/…IMG_4122.JPG

      0 0
    • McBlacky  

      Ještě jedna docela zajímavá zpráva. Nevím jestli právě Tomáš Trunscha ale někdo z elity na špici jel na fullovi. A pak že se na fulech nedá závodit…

      0 0
    • zac  

      jedna umelecka aneb buldovo pozadi… :) new.mtbs.cz/o­brazek.html?o­brazek=malevil06_24­.jpg

      0 0
      • Bulda  

        teda to je ale kyc ty pampelisky .....a kombinovanej s erotikou (ale to at posoudi radsi jini, teda spis jine :)) je to ve vyjezdu na luz (ta panelovka) ja si rikal, co tam ten clovek v tech pampeliskach blbne a on honil umeni :)))

        0 0
    • Chuck  

      nevim, jestli to sem už někdo nedával, ale tady se dá najít a i objednat dost fotek www.ktfoto.com/index.php

      stačí zadat do vyhledávání vaše startovní číslo.

      0 0
    • bajkr  

      brzda kibic :-D www.klatovsko.cz/…06JK0128.JPG

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.