• Trojci

    Zdraues, kdo z vás si dneska zapatlal úsměv bahnem na Škodabike v Plzni :)) ?

    0 0
    • rarášek1  

      Tomu říkáš špina na kole a dresu. Počkej až budou fotky z Kuřimi. V druhým kole na Hernidově kole nebylo vidět nic, než to blato a sám vypadal jako by se plazil kaluží. To že jezdí za Meridu bylo vidět znovu až na stupních vítězů :-)

      0 0
    • zac  

      byl jsem spinavejsi… :)

      0 0
    • orca  

      Sice jsem to napsal do jiného příspěvku ale dám to i sem . 60km – celkově 191 – čas 3:58:39 neoficíálně.Byl to děs nebejt přihlášen tak jsem nejel bahno fakt nemusím… A byl jsem více špinavější . Na nás čekala ta rozbahněná část co před námi rozjezdili ty co jeli krátkou a my na závěr se vraceli to stejné cestě jako oni …

      0 0
      • Chlupatej Bobr  

        Teď v sobotu na Plzeňské Giro se nechystáš?

        0 0
        • orca  

          Tenhle závod budu dělat „domestika“ svému synkovi :-)) (jede dětskej závod) První závod po dlouhé a těžké nemoci tak je natěšenej a už se vidí na bedně tak mu nebudu kazit iluze a udělám fše pro svého lídra ze stáje … rodí se nám doma novej Lance…

          0 0
      • sfinga  

        no, jezdci z krátký ji rozjezdili asi stejně jako ti z dlouhý, tak nevím…

        0 0
    • Chlupatej Bobr  

      Tos nejel tu dlouhou trať, ta bahenní lázeň nahoře nad Kozlem nebo brodění močálem nahoru na Maršál…to nemělo s jízdou na kole nic společnýho…

      0 0
      • Wiktor  

        na dlouhej trase mi prisla nejhorsi pasaz za Rakovou (za kontrolou…) mezi polema po totalne rozbahneny polnacce… lesni useky kolem marsalu jeste relativne dobry… pak taky docela hnusnej byl spolecnej usek hned za dalnici od olympie smerem nahoru, tam bylo naky hodne divny bahno, strasne se mi to nabalovalo a pekne jsem si v tom poplaval… :-(

        0 0
        • Chlupatej Bobr  

          Souhlas, za tou Rakovou po té polní cestě to byla síla, tam mě to načalo a pod Maršálem mě to bahno (a asi nějaká větev) připravilo o jakoukoliv možnost přeřadit, takže jsem se do cíle doplazil na jeden převod. Taky jsi mě v tom posledním úseku pěkně naložil (jestli jsi teda č.118, já č.73)

          0 0
          • Wiktor  

            jo jo, jsem ta 118… mimochodem, loni jsem dal xt kazetu misto lx razeni v bahne se vyrazne zlepsilo…

            0 0
    • kycis  

      Vzdyt to mas jeste cisty :-) bike-forum.cz/forum/fot­ky/bikeri_v_ak­ci.html?detail=2002 No jel jsem kratkou za vysokoskolaky a jsem rad, ta dlouha to musel bejt vazne masakr. Me kolo prestalo fungovat tak po 15km, jet s tim 60 asi ho zahodim a do cile radsi pobezim:-D

      0 0
      • orca  

        mě přsmyk už neházel na nejmenší a tak jsem do řetězu kopl nohou a po chvíli se přehodilo… děs…

        0 0
      • Trojci  

        Máš jezdit na SRAMU – mě to fachčilo celou dobu bez problémů..

        Jenom Black dostal docela kouř – chudák malej :(

        0 0
    • till  

      Sem se v tom vyvalel, oddelal sem si nohu, ohnul riditka, roh…ale dojel sem:-) Doufam ze za tejden budu moci jet..a ze nebude takovy baho..ale stejne bude:-D

      0 0
    • sfinga  

      Nějakej čistej ne????? Já sem na sobě nenašel kousek čistého místa, a na kole bohužel taky ne :-)

      0 0
    • Flake_von_Pilsen  

      Tak takhle jsem dopadnul já na šedesátce, imho celkem 166, čas 3:49:08 neoficiálně:o)

      0 0
      • JancA  

        taky docela čistej…musim asi přihodit ňákou fotku, abyste viděli, jak vypadaj opravdový bahňáci:)

        0 0
    • Veeteck  

      Nevite nekdo, kde jsou fotky? Zapomnel jsem nazev ty firmy, co fotila…

      0 0
      • kycis  

        www.ktfoto.com/

        0 0
        • orca  

          Koukám na fotky koukám na ceny a zírám na kvalitu … a nestačím se divit . A žije zlatokopectví…

          0 0
          • kycis  

            jj, taky mi to prijde vtipny, udelat „atraktivni“ fota z hromadneho startu a pak z cile. A kdyz srovnam kvalitu fotek napr. s Kralem Sumavy, je to hruza..

            0 0
            • orca  

              Za fotku v elektronicke podobe chtit 80kč to je fakt hustý …a navic fotit nekoho a stat k nemu celem kdyz jede na kole to je fakt out … mam tam sice tri fotky jak se blizim k cili ale pokazde z cela a to me mrzi pac jsem cekal z boku aby vice vyniklo to bahno :-)

              0 0
    • orca  

      A jiné fotky nejsou ?? lidí tam fotilo tolik …

      0 0
    • JancA  

      tak nějaký fotky jsou ještě na www.mtbs.cz

      0 0
    • mafkes  

      Ten zavod byl skvelej, hlavne to bahno :) jel sem dlouhou a celkove 37. misto takze docela uspech :-D Na Giro se uz tesim.....

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.