• orca

    Ahojte tak kdo pojede ??? www.skodabike.cz Plzeň

    0 0
    • fousac  

      kdyby me nekdo svez z prahy a zpatky, tak bych jel..

      0 0
    • Daf  

      Ja jedu.

      0 0
      • fousac  

        a nemas nahodou volny mistecko v aute??? ;)

        0 0
        • Daf  

          Bohuzel, myslim ze se uz nevejdes…

          0 0
        • lempl  

          taky shanim ,mistecko akutne!! diky mocc, na benzin pridam to je samozrejmost!:)

          0 0
    • Honzin  

      taky jedu

      0 0
    • orca  

      A už jste si to někdo projel nebo to tam dobře znáte ??? je tam pár veselých výjezdů i sjezdů …

      0 0
      • ihik  

        No už se moc těším, žádný velký drsňárny to nebudou. Oproti víkendovým dvěma kopcům pohoda. Tam byly technický vložky, kdy se lezlo do kopce s kolem na zádedech a místy to bylo tak prudký, že se pořadatelé slitovali a dali tam lano :-)

        Doporučuju nehonit gramy na bikových verzích silničních pláš?ů s 330g, protože v těch místech kolem Radyně jsou takový hnusný velký ostrý čedičový kameny a jsou všude…

        0 0
        • well  

          Byl jsem si část tratě projet, a je tam jedno moc hezké místo, které jsem měl problém překonat i bez kola. Kolem lomu na Radyni je to docela nářez.

          0 0
          • Wiktor  

            V nedeli jsme s brachou taky cvicne vyrazili…

            Prvnich par km po startu jsme podle mapky celkem v pohode zvladli. Zarazili nas trochu uzavreny rozdelany lavky (pres reku a pres dalnici), predpokladam, ze pri zavode ty zabrany odstrani…

            Vyjezd na Radyni je docela sila, ale oficialne se prej jede kolem lomu zleva po turisticky znacce a asi po 300m se odbocuje na pesinu do lesa (koreny…), lom neni moc videt, puvodne jsme samozrejme ten lom brali zprava a to bylo fakt maso…

            Tam co pokracuje dlouha trat, Kozel, Lopata to uz je celkem pohoda…

            0 0
    • Beeda  

      jedu, uz se tesim, takovy delsi XC :-) B.

      0 0
    • DT Czech  

      Jo já se taky těšili zrušili nám Xterru v Jablonci tak si pojedu zazávodit do Plzně, akorát doufám že neutrhnu šaltr jako loni- chlapi bacha na tu skládku asi na 5 km :)) loni jsem tam namotal drát

      0 0
      • biker007  

        Letos je upne jina trat.. obcas to bude i do kopce:) a schody dolu z Radyne.. uz se tesim.. jeste kdyby zaprselo.. mnam:)

        0 0
        • DT Czech  

          Tak to je opravdu dobře ta skládka za areálem škodovky mě opravdu strašila :) a nevíš jestli se pojede zase areálem?

          0 0
          • biker007  

            pojede, ale arealem v Doudlevcich. tj. uplne jina cast mesta, trasa pak vede do kopecku na Radyni a pak smer Stahlavy.. viz mapka na webu. Bude to o 100% zajimavejsi nez loni.. to byla casovka na horskem kole:)

            0 0
        • orca  

          Tak ty schody jsou moje noční můra … první 3 a pak slezu kolo je mi milejší… bydlím kousek a tak výjezdy na Radyni dělám pravidelně…Jo a na Maršál to dělám obráceně než je trasa…

          0 0
    • BLACK1E  

      Zdravim, tak jak jste letos dopadli? Já s dvěma defektama ztráta 17 minut :( A to jsem ten první spravoval přes 10 minut..

      0 0
      • mrozu  

        Na dlouhý nebo krátký?

        Mně teda stačila krátká, demence organizátorů, kteří nechaj jet čelo závodu před Hradištěm blbě, pak ten vtipnej neoznačenej výkop přes cestu kousek po rozdělení trasy, zajímalo by mě, kolik lidí do něj vlítlo. A samozřejmě slušný bahenní lázně, 3 nejmenší pastorky obalený bahnem a nepoužitelný, ještě, že jsem jel skoro celou trasu sám a nemusel s nikým finišovat… ale na bednu to stačilo :)

        0 0
        • ivaneck  

          Asi jinej gang, co :o)? Ja tam malem vypustil dusi, ale to ostatni sedi, dva nejmensi pastorky ke konci nepouzitelny, vykop me taky prekvapil (i kdyz ne poprve) a to blato bylo unavny. Jediny, co celou dobu fungovalo bezvadne, byly brzdy. Sintrovany goldfreny za cely den ani nepiskly a brzdily porad stejne :)

          0 0
          • mrozu  

            To mě ani ty brzdy, jediný, co mi fungovalo, byl home made bender blatníček, který jsem si vyrobil den před závodem, osvědčil se perfektně :)

            0 0
            • ivaneck  

              Jo a blatnik, kterej jsem mel uz dlouho prasklej, jsem dneska definitivne ztratil :)

              0 0
          • richard_majer  

            uplne stejne… pastorky obalene bahnem, brzdy super – vcera nove desky „resin“. Jen kondice nic moc

            0 0
        • BLACK1E  

          Na krátký, jo já dvakrát předjížděl ty uplně poslední.. pak jsem taky letěl se sklopenou hlavou na plnej plyn a přímo do toho výkopu.. zadní kolo kupodivu nic. Jen mě štve že jsem mohl být na bednách.. jelo se mi úžasně

          0 0
          • mrozu  

            A kdes píchnul? Já ty defekty nechápu, dneska jich tam bylo extrémně hodně, 2 defekty jsem potkal už cestou do Škodaparku. Myslel jsem, že alespoň profíci vozej bezduše :)

            0 0
            • BLACK1E  

              Jeden defekt o nějaký železo v tom pitomym parku jak jsem přejel nějakou kolej.. už loni jsem to nabral a vylítla půlka mlíka a druhej hřebík někde.. Měl jsem nasazený nanoraptory a byl jsem línej bastlit bezduše.. po dnešku se do toho pustim hned jak bude čas.. Za to mě ale překvapilo jak jeli v těch dnešních sračkách a po silnici jsem s ostatníma mohl ještě odpočívat :)

              0 0
              • mrozu  

                Jj, Nanoraptory sice jedou, ale je to samej defekt, dřiv jsem je taky vozil.

                Hlavně jsi odpočíval při opravách defektů, to se to pak jede :)

                0 0
      • j.v.1  

        No já hlavně dopadl jako čuně. Byl to můj první maraton, jel jsem 70km trať a kupodivu jsem nevyhrál :) Technický problémy jsem (až na nejmenší pastorek obalený bahnem) neměl. Taky co by se mi mohlo při tom turistickym tempu stát.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.