Škoda bike marathon 28.4. 2012 Ostrava

299 nepřečtených
  • Elix

    Tak co Bikeři, jak jste na tom s kondičkou na letošní

    Škoda bike marathon 28.4.2012 v Ostravě ?

    Já osobně mám vzhledem k těm současným mrazům najeto nula kilometrů, a to chci jed dlouhou trasu.

    0 0
    • Smazaný účet  

      Tak aby te ta trasa neotravila;)

      Mozna pojedu, pokud se mi bude chtit:)

      0 0
    • jIrI___  

      Na pohodu. Minule jsem jel krátkou s najetými 300 km a užil jsem si ji. Ta dlouhá zas o tolik delší není ;). Letos jedu taky a i ty najeté km budou předpokládám ± stejné, ne-li horší. Momentálně mám od konce listopadu najeté nějaké 2 km :D

      0 0
      • Smazaný účet  

        ja mezi svatkama najel 12 Km, tak jsem na vazkach zda si to neprepsat do tohodle roku:DD

        no, je treba nekoho, kdo bude zavodni pole jistit zezadu:)

        0 0
    • nox159  

      mam zatim nejakych 300km a idelne bych chtel dojet mezi prvnima 10–15ti na kratke ( pocitano bez vysokoskolaku :D ) asi už bych mel zacit jezdit ale furt se neche… :D

      0 0
    • Azmir  

      Když už nás tam bude tolik možná by bylo zavhodno dát zas nějaký srazík, popřípadě předvyjíždku jako tréning nebo podobný srázek jako se povedl loni ;-)

      0 0
    • Fran-tic  

      taky jsem na nule a s těmi mrazy pojedu s nulou i na start :) Co mě potěšilo je rozdělení startů, ale i tak to bude každoroční tlačenice.

      0 0
    • kulispit  

      Našel jsem to tady a chci to jet s kamarádem a jsme na tom stejně 000km :-))),ale začali jsme chodit na Spin ke kamarádovi se zaměřením na cyklistiku.Jinak v těch mrazech se to ani nedá :-( no a musim ještě doskládat kolo :-).Jsem zvědavý máme to kousek tak pojedem :-).Jo a líbí se mi to jistění ze zadu :-))))

      0 0
      • jIrI___  

        Není se čeho bát, lukas aka mitro to jistí zezadu a já zase tlačím všechny před sebou :D

        0 0
        • kulispit  

          né po dnešním Spinu se nebojim a ten závod bude jen první spíš takový zahřívací do sezony,ale pro upřesnění jezdíme pro radost,ale s kamarádem soupeříme jak lvi :-)

          0 0
      • Mark-H14  

        Ahoj, prosím Tě kde je spinning se zaměřením na cyklistiku?

        Díky za info. M.

        0 0
        • kulispit  

          ahoj no my chodíme na kamaráda k nám v F-M Fitpoint jezdí středy a pátky.Jezdíme po hodině a půl a tož zatím dobré,ale jsem zvědavý jak dlouho mě to bude bavit bez těch okolních vjemů no,ale jsou tam i jiné vjemy :-)))

          0 0
          • Mark-H14  

            Díky moc – mám to z ruky. V Ostravě jsem zatím hodinu a půl nenašel, tak chodím dvakrát týdně na hodiny, před kterými nic není a tak jedu také hodinu a půl.

            0 0
    • peeto  

      Nějaké kiláčky se do té doby najet ještě dají a za projetí tratě souhlasím. Něco by to dát mohlo :)

      0 0
    • Ondry  

      Nechce jít radši ostravaci do vagonu na pivo? :)

      0 0
      • Azmir  

        Ty 2 minuty chůze jsou moc daleko :DDD

        0 0
      • jIrI___  

        Myslíš do té obrovské restaurace s výborným pivem? :D

        0 0
        • Smazaný účet  

          To je ta nova kousek od koleji? Nikda sem tam nebyl,a le je dobre se vyvarovat chyb:)

          0 0
          • jIrI___  

            Aspoň tu mám na mysli já :). Byl jsem tam jednou a stačilo.

            0 0
        • peeto  

          pokud si pamatuju, mají tam Svijany ni?

          0 0
          • jIrI___  

            No ale jaké. Nejsem sám, kterému špatně zapůsobily na zažívací trakt :D. Já chodím na Svijany pravidelně v úterky a někdy i čtvrtky do Sangrie a nedá se to srovnávat jak tím pivem, tak obsluhou a jejich ochotou. Snad jen ta velikost je podobná :))

            0 0
            • peeto  

              Tohle jsem u Svijan už slyšel z více zdrojů. Uf já mám zatím štěstí. Někdy Sangrii zkusím.

              0 0
              • jIrI___  

                Určitě vyzkoušej. Ale je lepší si tam zavolat a dát rezervačku, večer tam poslední dobou bývá většinou všechno obsazené.

                0 0
          • Azmir  

            Na svijany jezdím na kole na lipku :)))

            0 0
      • Ondry  

        Mě to tam celkem chutnalo, ve vrtuli je dobrej kozel, ale mě je to celkem buřt, zkrátím to:

        ***** tak půjde se mnou někdo na nějaký pivo?

        0 0
        • Azmir  

          Dneska už ne zítra je škola :D

          0 0
          • Ondry  

            jaká škola vole je začátek semestru to je zatím jen chození z kolejí do školy menzy a zpět :D

            0 0
            • Azmir  

              No vidíš ale mě letos čeká matura ;-)))

              0 0
              • Ondry  

                však nebudem pařit od teď do matury, takový ty maturanty co ani netrenujou, protože maturujou znám, pak je potkám někde v hospodě, to je největší lež já nejdu do hospody za tři měsíce maturuju ty se jako teď učíš otázky? ser na to :)

                0 0
                • Azmir  

                  To zas ne že bych nikam nešel to jsem skoro furt někde a otázky nějak zatím nestíhám, furt toho je ve škole dost. Teďka mám zorvna týden že nevím kde dřív skočit ale třeba v pátek nebo tak to bych klidně i zašel :o))

                  0 0
                  • Ondry  

                    já trenuju doma takže jsem ve škole/koleji jen pondělí-čtvrtek

                    valím spat

                    0 0
    • Weremos  

      Joo tak se tam uvidíme.Mám najeto za leden nějakých 450 km tak to snad s formou nebude tak špatné :)

      0 0
    • ekimek  

      trénink je, určitě jedu… už se těším, bude to pro mě asi první letošní maraton

      0 0
    • Hank Moody  

      Já jel předloni dlouhou s najetými 100km. A byl jsem jen 1:20 za Mlynářem. :) Krásná kochačka a žranice na občerstvovačkách. :) A jelikož jsem startoval z poslední řady, tak jsem si i zapředjížděl. Letos nejedu, jdu navštívit Bolka na test fest.

      0 0
      • Ondry  

        Není to trochu nadsázka Hank Moody?

        0 0
      • michalscupak  

        taky sem chtěl jet na test fest ale nakonec sem se rozhod že pojedu škodabike…

        0 0
      • jIrI___  

        S tím Test Festem se to kryje pěkně na prd. Chtěl jsem tam jet taky, ale na Test Festu jsem byl už 2×, tak pojedu na Škoda Bike a aspoň nebudu mít tak velké nutkání poohlížet se po nějakém novém biku :D

        0 0
        • michalscupak  

          tak ja nebyl ani na jednom zatím, už minulý rok sem chtěl jet škodabike, ale nějak to nevyšlo… a test fest sem chtěl až tento rok a taky mě naštvalo že se to kryje ..

          0 0
          • Azmir  

            Nejsou náhodou 2 tes festy? dycky byly.

            0 0
            • jIrI___  

              Ale kdo z Ostravy by se mrdkal na ten druhý, který je až kdesi u Prahy. Zas takový odvaz to není, abych kvůli tomu jel přes 3/4 republiky :)

              0 0
    • nox159  

      super!

      Tak je to tady! Škodabike bude 28. dubna 2012. Oblíbené trasy zůstávají stejné, ale konečně dojde k rozdělení startů dlouhé a krátké trasy. Dlouhá bude startovat přesně hodinu před krátkou a tak do cíle budou z obou tras současně dojíždět závodníci stejné výkonostní úrovně. Přihlášky on line budou spuštěny 1. února.

      konecne rozdeleni tras, menši špuntovani na sjezdovce už se fest těšim :)

      0 0
    • esotery  

      Tak mě napadlo, nejel to někdo minulý rok s Edgem? Jestli by nebyl tak hodný a nehodil mi tu TCX, abych mohl trénovat:).

      0 0
    • jIrI___  

      Nevíte někdo, jaký je důvod startu na Hlavní třídě, když závodit se začíná od stejného místa jako minulý rok? A platí letos možnost místa „vepředu“ pro lidi, kteří minulý rok dojeli v první stovce?

      http://www.skodabike.cz/…es/start.jpg

      0 0
    • Danis4  

      Sakryš, to já si teprve včera pořídil nového bika a hned mám problém se zamýkáním vidle na řidítkách, zatím mám najeto 10km, v Běláku letos ;) Ale jak to tak tady čtu, možná poslední nebudu a i kdyby, tak si těch 64km vychutnám;)

      0 0
      • Smazaný účet  

        kliiid…treba se to rozchodi…na skodabike je zamykani nepotrebne..kochac­kaaaaa:)

        0 0
        • nox159  

          terenu 2 ****** zamyket neni potreba :D

          0 0
          • Smazaný účet  

            mam najeto 70Km…kochacka asi bude velikaaa:)..pokud se nepojeud kochat na stezky po Bobrovnikach (asi 8× vice pravdepodobne:)))

            0 0
            • nox159  

              tedka jsem navazil 10,87kg takze musim jeste jsem asi chrt :D

              0 0
            • jIrI___  

              Za 3 piva ti prodam startovni misto v prvni vlne, chces? :-D

              0 0
              • Smazaný účet  

                hmm..mam doma stravenky na radegast 1+1zadaco..nechces nejake?…k propiti trebas v Panorame…do konce dubna..kdyztak dej vedet na maila…mam jich tolik, ze to nemam sanci vypit:)

                misto v prvni vlne nechcu..asi fakt radeji pojedu na ty bobrovniky…

                0 0
                • jIrI___  

                  Těch kupónů na radka mám takový štos, že bych mohl být v pivu naložený měsíc nonstop :D. A navíc Radegast zrovna dvakrát nevyhledávám. V těch Bobrovníkách je taky nějaká akce nebo tam prostě stojí za to zajet jen tak pojezdit?

                  0 0
                  • Smazaný účet  

                    aha:) sem si mohl myslet ze stusek bude mit stosek:)

                    Jinak bobrovniky jsou ty kopce kolem reky smerem na sterkovnu…akce tam neni, je tam prece prima pojezdeni:)

                    0 0
    • alex44  

      Nevíte, kdy to budou značkovat?

      0 0
      • ekimek  

        Docela rád bych to projel… kdyby někdo věděl, tak pište :-)

        0 0
        • Blade  

          Loni to značili až v pátek v podvečer.

          0 0
          • bosmilan  

            Ale tak ono to je značené celoročně,někde lépe,jinde hůře,před závodem akorát dodělají mlíko na stromy a navíc podle mapy to vůbec není problém objet celé,možná na pár místech člověk trochu tápe.

            0 0
            • jIrI___  

              Já měl snahu si to projet a ztratil jsem se hned v Porubě, kdy se odbočuje z té „hlavní“ cesty, která vede ke kolejím :D

              0 0
              • bosmilan  

                Značení začíná myslím až od Myslivny a navíc stejně neprojedeš hráz u koupaliště,ale to se dá objet a pak už to je pohodě :-)

                0 0
                • alex44  

                  Nemáš záznam z GPSky?, Já to chtěl projet předloni a taky jsem bloudil

                  0 0
                  • bosmilan  

                    Nemám,tyto věci nevozím,všechno mám v hlavě :-)

                    0 0
                    • alex44  

                      tak bys to mohl hodit na nějakou podrobnější mapu a dát to sem. :-)

                      0 0
                      • jIrI___  

                        Na cykloserveru je naklikaná dlouhá trasa. Ale je z roku tuším 2009, nevím jestli se za tu dobu něco nezměnilo.

                        0 0
                        • alex44  

                          podle nějaké naklikané jsem jel a nebylo to přesné, stejně jsem bloudil

                          0 0
                          • bosmilan  

                            problém je v tom,že místa kudy vede trasa jsou na cykloserveru naklikaná tak nějak odhadem,protože tam některé cestičky nejsou zakreslené.

                            Když mi někdo půjčí nějaký ten záznamový přístroj,tak mu trasu klidně projedu až budu mít volno :-) ,pokud to teda bude dřív než začne závod :D

                            0 0
    • ekimek  

      Tak zbývají dva dny… už jste na tom někteří lépe s nájezdem? :-) Počasí by mělo přát, prý až 27 stupňů… což zní skvěle :)

      Náhodou trasu někdo neprojížděl?

      0 0
      • jIrI___  

        Počasí luxusní! Snad se meteorologové nesekli v takovém stylu, že ve skutečnosti bude chcát :D

        0 0
        • Davos000  

          snad né no, jinak škodabike má na počasí asi smlouvu :)

          0 0
        • ekimek  

          Věřím v to teploučko, a sluníčko, že se snad i opálím :D

          0 0
      • Azmir  

        Trasa projetá, vypadá to hezky až na tu kládu v poslední části v porubském lese ale tak co, to se překročí :)

        0 0
        • jIrI___  

          Je to už nějak značené?

          0 0
          • Azmir  

            Ne, asi to budou dělat na poslední chvíli, kvůli klasickým občanům čr co by to pro pobavení strhali a podobně.

            0 0
      • Lance  

        co je to lepe s najezdem? od kolika je TO LEPE?:-)

        0 0
    • nox159  

      jen tak dotaz pro fulaře… prifukujete tlumice oproti beznym vyjizdkam, pripade jedete nekdo permanentne na propedal?

      0 0
      • hctr  

        Mrdam na to :D

        Jinak nesel by to nekdo k veceru projet? Alespon kousek?:)

        0 0
      • jIrI___  

        Ufukuju, ať to moc nedrncá :)

        0 0
      • Davos000  

        ja bych jel bez tlumiče

        0 0
      • in4mator  

        Přifoukl jsem asi 20%, ale ještě nevím jestli neufouknu :)

        0 0
        • hctr  

          Koukam, ze tam bude cele forum:d

          0 0
          • in4mator  

            Celé asi ne, ale 20% možná jo :)

            0 0
            • Azmir  

              To si vyloženě říká o minisrázek v cíli nad gulášem :)))))

              0 0
              • in4mator  

                Takže první BF jezdec u guláše zabere jeden stůl a postaví na něho cedulku RESERVE PRO BF, aby ostatní věděli, kam směřovat :)

                0 0
                • Azmir  

                  ještě tak s sebou brát papír a fix :D tak vybaven opravdu nejsem :))) ale noxe si snad najdu a budu tam znát víc lidi jako jiriho, hctr, michalscupak, marekf a dalsi takze se snad pozname a kdyztak podle tech tricek no, kere nemám ale tak někdo mít bude :)

                  0 0
    • nox159  

      kdo ma, berte tricka od jirky .)

      0 0
      • in4mator  

        Co to jsou za trička? Já jedu v černých kraťasech a obyčejném bílém tričku, žádné cirkusácké barvy, žádné reklamy… žádné ambice, jenom doufám, že nebudu poslední :)

        0 0
      • jim1f  

        tričko od Jirky mám,ale budu tam v cyklohadrach,tak­že mě nepoznáte :)

        0 0
        • jim1f  

          Nebo mě poznáte podle BF samolepky od Ráďi :)

          0 0
          • Azmir  

            Tu jsem chtěl už jenom kvůli škodabiku pořídit dávno a úplně sem na to zapoměl :)

            0 0
          • Lance  

            me poznas podle toho, ze nemam fulla a mam bile krytky na konci riditek

            0 0
    • kedaar  

      Tak už zíítra , těšíte se bikeři?:-)

      0 0
      • jIrI___  

        Víc než samotný start mě potěšily ponožky při prezentaci, protože mi už aktuálně začaly docházet :D

        0 0
        • nox159  

          aspon se mam na co tesit :D

          0 0
        • jim1f  

          zase ponožky?Aj hrnek dávají?

          0 0
          • kedaar  

            ponožky super ale červená mi neladí k biku :-D hrnek ne ale lahev na kolo Madeja :-)

            0 0
            • nox159  

              jak neni hrnek tak tam ani nejedu :(

              0 0
              • MarekF  

                Jo hrnek je :) žlutý. Já sem zase nedostal ponožky :(

                Těším se jak malý jarda :o)

                0 0
          • jIrI___  

            Byl buď hrnek, nebo ponožky.

            0 0
            • nox159  

              jo tak, tak to chcu hrnek :D

              0 0
            • Azmir  

              Mám hnrek a chcu ponožky kdo má zájem vyměním :D

              0 0
            • MaroH  

              ja jsem dostal oboje?:-O aji loni ale kamoska si kazdy rok stezuje ze nedostala hrnek…

              0 0
            • in4mator  

              Já jsem dostal obojí + plakát

              0 0
              • nox159  

                ale tim padem si nemel bidon ne?

                0 0
                • jim1f  

                  Nevím jak vy,ale já jsem si řekl,že chci všechno co dávájí a dostal jsem hrnek,ponožky,bidon i plakát :)

                  0 0
                  • Chaingang  

                    já nic neříkal a mám to taky komplet :)

                    0 0
                    • MaroH  

                      ja jsem tez dostal vse a to jsem starotval ve vs kde bych se vubec nedvil verzi neplatis start nedostanes nic. dokonce i ponozky mi na pozadani vymenila za mensi :-)

                      0 0
                  • Azmir  

                    Já si jenom postěžoval že nemám bidon, tak slečna řekla že do všech nedávají všechno a tak mi ho tam dala, ale ponožky nemám, asi slečny mrdly do tašky co bylo a konec :)

                    0 0
                • in4mator  

                  nee, ani nepotřebuju, mám jeden co mně ladí ke kolu a je neztratitelný :D

                  0 0
    • raceman  

      tak nakonec se taky na startu ukazu .) ale pracovne :D

      0 0
    • jIrI___  

      Technický dotaz: bude tam během závodu nějaké hlídané místo na batohy? Jsem se blbec zapomněl včera zeptat :X

      0 0
    • nox159  

      tak nox hlasi propadak, malem jsem umřel v tom horku a vubec me to nebavilo anthema tim padem ukladam k letnimu spanku propripade do bazaru ale to se jeste uvidi.

      0 0
      • mm  

        ale ale, já jsem dle tvého vystupování tady nabyl dojmu, že po cestě stihneš ještě alespoň dvakrát osouložit přítelkyni čekající na trase, podiktovat sjezdy a dojet v kategorii na bednu. věřil jsem ti :-(

        0 0
        • nox159  

          tak to me ceka az tedka no :)

          jinak veril sem si teda popravde na vic :D

          0 0
          • Azmir  

            Ani nevíš že jsem seděl skoro vedle tebe, ale nechtělo se mi zvedat a ty ses nikdy neotočil :D

            0 0
            • nox159  

              myslis u gulase? byli jste tam 3 z BF ne? se dvema z nich jsem se pozdravil…

              0 0
              • Azmir  

                Tak já jsem byl ten třetí s nima, ale šel sem se projít, tak jsem přišel až za chvíli :)

                0 0
                • nox159  

                  ja si lidi stejne moc nepomatuju asi bych ani jednoho z nich uz nepoznal :D ( omlouvam se :)

                  jinak mam hrnek i ponozky :)

                  0 0
            • jIrI___  

              Někdo mě zdravil když jsem šel do sprch a do teď přemýšlím nad tím, kdo to vlastně byl :D. Nebyl to někdo z vás? I když asi ne, byl jsem zatím ještě v cyklistickém a šel jsem bez biku, takže poznávací znamení veškeré žádné :)

              0 0
              • Azmir  

                Já tě hledal ale nenašel, alu kluci říkali že tě viděli, ale od nás tě asi nikdo nezdravil :)

                0 0
                • michalscupak  

                  taky sem tě na chvíli viděl ale nějak sem tě nestačil pozdravit takže já to nebyl :D

                  0 0
          • Fran-tic  

            až na ten vaňkáč si celkem valil, asi tě zkolila občerstvovačka :)

            0 0
            • nox159  

              došlo piti… :D

              0 0
              • Fran-tic  

                no jo, na full se ti 2 flašky nevejdou :D

                0 0
                • nox159  

                  vejdou, na vyjizdky jsem je tak vozil… ale tady jsem to podcenil…

                  0 0
                  • Fran-tic  

                    jako bylo pěkně vedro no, i ten prach udělal své

                    0 0
                    • Biker jak Pes  

                      Na jeden bidon bych zdechnul, i tak jsem vypil 3 bidony a čtvrtý už mi ke konci docela chyběl…

                      0 0
                      • Ostrawak  

                        Já jel na jeden 0,8 litru + kelímek H2O na bufetu a už to opakovat nebudu. Posledních 10 minut bylo sucho a prázdno ;)

                        0 0
        • jIrI___  

          Až na tu bednu to všechno ostatní určitě bylo! :D

          0 0
    • metr-x  

      Takže za mě: Super závod, jsem rád, že rozdělili starty. Ruce mě štípou od slunka, nohy bolí, ale jinak pohoda (:

      0 0
      • tomaschek  

        Supr závod, jen jsem na krátké dlouho rozdýchával borce s nadváhou, který jel přede mnou kolem 50. fleku a měl s sebou fyzicky zdatnějšího „asistenta“, který jej do každého i sebemenšího stoupání tlačil rukou do zad. Než mi ujeli, viděl jsem je takhle jet desítky minut.

        Bohužel jsem neměl dost sil dojet ho a zeptat se, jestli bude mít v cíli z takového umístění radost. Holt uvažování nekterých jedinců je nepochopitelné…

        0 0
        • jIrI___  

          Na tomhle nevidím nic špatného. Plus mínus deset míst se na takové pozici už neřeší.

          0 0
          • tomaschek  

            Možná to chápu blbě, ale smyslem cyklistického závodu i na hobby úrovni je podle mě dostat se do cíle vlastními silami na pozici, na kterou výkonnostně mám. Pokud mi k lepšímu času a tím i umístění pomůže cizí pohonná síla, je to podvod. To už si rovnou mohl namontovat motorek.

            0 0
        • Azmir  

          To je ještě v poho, mě se držel asi 5 minut borec na 10 let starém a zrezlém authoru v hodnotě nula nic, a nemohl jsem ho za boha předjet, navíc po rovině a pozdějším sjezdu, celkem borec.

          0 0
          • tomaschek  

            Jestli ten borec na rezavém authoru jezdí třeba denně 30 km do práce a 30 km z práce, nediv se. Jen o kvalitním kole to není, to může jen podpořit dobrou trénovanost.

            Já třeba nikdy nezapomenu na frajera v sandálech kristuskách na trekingu se silničními plášti a brašnami nad zadním kolem, který se mnou objel celého loňského Drtiče (135 km, převýšení 3900 m) a dojel celkově kolem 50. místa ze 700 účastníků. Před takovými týpky fakt smekám a stydím se, jak na kole kolikrát řeším každý gram a detail :-)

            0 0
        • tomaschek  

          Humorná byla taky historka, jak pořadatelé a policajti při startu dlouhé nechali přes skoro celou šíři cesty na výjezdu z Hlavní třídy na Třídu 17. listopadu transportní třímetrovou závoru a vedle ní značku zákaz vjezdu. Nejenže by neprojelo zaváděcí policejní auto, ale dost lidí by si asi rozbilo hubu…

          Balík se po startu valil nahoru, já to točil na kameru a říkám si doprdele, tady něco nehraje. Naštěstí kámoš stojící vedle duchaplně doběhl k závoře a značce, odtáhl je na chodník a stihl dát bokem i 3 betonové podstavce. Cca 10 sekund poté prosvištělo kolem čelo pelotonu :-)

          Dva městští policajti na kolech stáli celou dobu pár metrů vedle a celé to s úsměvem pozorovali…

          0 0
    • Weremos  

      Super závod.Počasí se mohlo i trošku umírnit,poprvé co jsem přibrzdil u občerstvovačky :D Nebýt defektu tak by to bylo v pohodě..a guláš taky nebyl špatný..nohy bolí a tak to přece má být! :)

      0 0
      • Davos000  

        neměl si start. č. 983 ?

        0 0
        • Weremos  

          měl :)

          0 0
          • Davos000  

            tak to jsme se my pořád tak přejížděli :D:D

            0 0
            • Weremos  

              Tak jako 2 defekty..a z toho jeden 3 km před cílem..dej pokoj :D já jsem jel vepředu,pak měl defekt a klesl dozadu a pak zase takhle ještě 2×..byl to hnus:D pamatuju si tě podle kola:D

              0 0
              • jIrI___  

                Kdy už konečně příjdete na to, že ty bezdušáky s tmelem fakt mají něco do sebe :)

                0 0
                • Smazaný účet  

                  vcerejsi vylet…jeden obrubnik v trochu vyssi rychlosti..pro­razeny plast(/po chvili se zalepil)…u patky rafku ale plast uchazel delsi dobu, po dvojim dofouknuti jsem zbabele dotalcil kolo domu(uz drzi)…

                  0 0
    • Splinter  

      No dneska humorny zavod:

      divil sem se ze je tam tak malo lidi na dlouhou a ejhle, dlouha uz odstartovala v 10 a ne v 11 jak sem si myslel, nacez sem si sel vymenit cip, cislo mi zustalo z dlouhe a jel kratkou… Cestou nas malem prejela ctyrkolka ze ktere spad majitel a ona si to namirila primo pres cestu :D V cili me vyhlasili jako prvniho z dlouhe a asi budu mit i hezky video protoze nas tocili jako prvni skupinku z auta… No super zavod, pristi rok jedu detskou :-D

      0 0
      • MilkyBoy  

        Čtyřkolka byla dost o hubu. Dost by mě zajímalo, jak je na tom ten borec co s ní udělal dva kotrmelce…

        0 0
      • tomaschek  

        Splinter: málo lidí na krátké?

        dlouhá: 323 startujících

        krátka: 473 startujících

        0 0
    • KAPLIS  

      Já jsem nejel, ale aspoň tak: http://kaplisss.rajce.idnes.cz/…a_bike_2012/

      0 0
    • MaroH  

      uzeh, defekt a brzda co permanentne brzdila a cas co nestoji ani za rec…dneska jsem myslel ze tam umru… ale priste jedu 100% zas:-D

      0 0
      • Azmir  

        Jojo bylo to povedené, ale zajímalo by mě to kdo tam tak píchnul na mexiku že to šlo slyšet tak 50 míst dopředu a dozadu :DDD prý praskl plášť s bezdušákem a mlíko vystřelilo ven :)

        0 0
        • MaroH  

          tak to nvm uzaviral jsem pole :-D ja sem pichl jak byl prvni vetsi sjezd v tom lese co koncil u te steny jak ses musel vydrapat na cestu. Tak pekne jsem tam v jedne vracecce svihnul jednu slecnu byl jsem tak spokojen sam ze sebou ze se do toho zacinam po zime dostavat a 20 metru na to sem procvak dusi tak debilne o koren, ze bych se nejradsi vyliskal…Btw jak moh bouchnout bezdusak…slysle jsem neco o vozeni nizsich tlaku…:-D

          0 0
          • Azmir  

            To nevím, to bys musel slyšet, na úplné rovince na poli z mexika rána jak na silvestra a kámoš mi říkal že mu vystříklo mlíko všude kolem.

            0 0
            • jIrI___  

              Jo, tu jebu jsem asi slyšel taky a říkal si, co to tak mohlo být. Teď už je to jasné :D

              0 0
            • freekarlik  

              jj potvrzuji jel jsem přímo za ním a musel jsem leštit brýle :) borec se zvedl ze sedla že tomu dá po tom poli kouř a najednou rána jako z děla. docela jsem se zlek protože jsem byl přímo za ním.

              0 0
              • Azmir  

                Byla to dělovka no, naše grupa co jela asi 50m před ním tak všichni jenom oúúúú :DD

                0 0
                • MarekF  

                  Jojo, od nás, kteří jsme jeli za ním, šlo slyšet taky samé oou :D Ten člověk už asi moc daleko nedojel :D:D

                  0 0
    • jIrI___  

      Pokud by někdo chtěl gpx krátké trasy, měly by jít stáhnout odsud http://www.sports-tracker.com/…

      0 0
    • Hynas  

      Závod jakože fajn, prostředí taky, horko příliš velké, málo bahna atd.

      Nicméně by mě zajímalo, kolika lidem se (nejspíš) díky špatnému značení podařilo zkrátit trať na dlouhé.

      Potkat před koncem lidi z dlouhé, které jsem předjel po startu a pak mě jistě nepředjeli a současně neměli kolo ani nohy od bahna z přerovského lesa, mi přijde při zhodnocení svého bídného výkonu stále jako podezřelé.

      :o)

      0 0
      • LukiS6  

        To se bohužel povedlo mi někde v lese pod Jakubčovicemi.Blbě jsem odbočil a tím pádem si to zkrátil.Samozřejmě jsem sebou stáhl pár lidí.Sám jsem se divil když mě za Sedlicemi předjížel známý u kterého jsem čekal že je už dávno v Polomy.No a ty už jsi mě pak ani nepřekvapil.

        0 0
      • tom xtr  

        Tak na té rozbočce úplně chybělo mlíko, naopak na té zkratce byly nějaké staré fáborky, to asi dost lidí zmátlo.

        Já jsem se nechal bohužel stáhnout se skupinou asi 5-ti dalších lidí doprava po té zkratce, po asi 3 km (už skoro u toho stoupání do Jakubek) nás otočila nějaká turistka, že jedem blbě, tak celá grupa čelem vzad a zpátky. Ve finále plus cca 5km, nasranost jsem rozdýchával ještě dalších 15 kiláků, ale už mě to přešlo. Nebýt téhle (a taky mojí) blbosti, tak naprosto super, takhle „super -“.

        0 0
      • in4mator  

        Já jsem se ztratil asi 3×, fakt super značení… nejvíc asi po první občerstvovačce, bylo nás víc a jeli jsme místo na Jakubčovice na Pustou Polom, kde nás předjížděli 35kaři, tak jsme se kus vrátili a jeli přes Hlubočec a pak se zázrakem napojili zase na 68čku. Tímto zdravím jednoho neznámého vůdce skupiny a chlapy z Merops biking teamu, pokud tu někdo z nich je… :)

        0 0
    • jIrI___  

      Kdybyste narazili někde na fotky, perte sem odkazy :).

      0 0
    • kedaar  

      Trasa super, Počasí výborné (spálené ruce :-D ) a guláš nic moc :-D

      0 0
      • jim1f  

        pravda-ten krupicový guláš stál za vyliž řiť :)

        0 0
      • Biker jak Pes  

        Ten guláš byl fakt kekel, i přes to, jak jsem byl hladový, tak jsem dal pár soust a nechal být.

        0 0
      • Lance  

        trasa super, pocasi super, znaceni nic moc, gulas humus, cestou krece jake jsem nemel za cely zivot a je mi lito borce, kteremu ukradli kolo :-(, ty kurvy jsou vsude bohuzel

        0 0
        • hctr  

          Tak jsi me potesil, ze jsem dneska nedopadl nejhur :D

          0 0
          • MaroH  

            to je kazdy rok stejne zabijet takove lidi…kde mu ho ukradli u prezencky ?

            0 0
            • hctr  

              Ale na zavodech je to bezne a nedivim se ty kola tam fakt stoji vic jak kdejake auto:d

              0 0
            • Lance  

              jj pry u prezencky

              0 0
              • MaroH  

                njn klasika…ale je to nakokot jak jedes sam ja sem tam videl nakou slecnu co hlidala kolo tak jsem ji pridal svoje cimz ji moc dekuju ale i tak si myslim ze kdyz tam je milion policajtu co zajistujou trasu tasu tak muzou jebout jednoho k prezenci at dava bacha na kola…

                0 0
                • jIrI___  

                  Nejlepší řešení je brát kolo všude s sebou.

                  0 0
                  • freekarlik  

                    S tím souhlasím a nebo někomu říct ať ho na chvilku pohlídá.Minulý ročník jsem takového zmr.. shodil z kola jak chtěl odjet někomu na spešlu škoda že se mi letos nepodařilo něco podobného.

                    0 0
                • nox159  

                  jak poznas ze na bika naseda biker kteremu patri…

                  zlodej neprijde s puncochou na hlave…

                  0 0
                  • MaroH  

                    no jasne ale tak zas na druhou stranu i kdyz tvrdili ze u prezence se budou delat fronty tak sem tam nidy nebyl vice jak 5 minut takze tech 10 kol co se tam za tech 5 minut nasbira si myslim dokazu zapamatovat…a kdyz ne tak neni nic jednodussiho nez system satnarka – dostnes cislo des odprezentovat a pak ho vymenis za sve kolo…i pri tom poctu lidi si myslim ze to je zvladnutlne

                    0 0
                    • nox159  

                      vzdyt to tam prece bylo…

                      0 0
                      • MaroH  

                        a kde? u prezencky jsem si teda rozhodne niceho takoveho nevsim…a asi jsem nebyl jediny kdyz nekomu potahli bika…

                        0 0
                        • jIrI___  

                          V sobotu to tam bylo od rána hned u vchodu do kruhovky (dával jsem si tam batoh). V pátek tam to „hlídané parkoviště“ nebylo, ale nebyl problém si vzít bika sebou dovnitř.

                          0 0
          • tomaschek  

            čau, jak jsi dojel? A co příprava na Drtiče? :-)

            0 0
            • hctr  

              No jel jsem slusne, ale jen zezacatku, predjizdel jsem u mexika typka rvu na nej zprava zprava on se na me nalepi na miste kde uz nebylo kam uhnout a oba jsme spadli on mi jeste hopsnul na kolo, takze predtim rafek byl uplne suro predstavec otoceny a zadni kolo se tez moc netocilo, tak jsem u mexika dojezdil. Jak jsem se dival na ty vysledky tak do 40.mista na kratke bych snad byl, ale ne vzdy se zadari, drtice jedu 100% zavody uz seru:)

              0 0
    • Davos000  

      TADY máte trasu v GPX formátu

      0 0
    • Mark-H14  

      Jeli jste všichni perfektně!!!

      Stál jsem s manželkou v lese na výjezdu k Horní Lhotě a v té rychlosti, přilbách a brýlích jsem samozřejmě nikoho nepoznal. Respektive jen ti co znají mě pozdravili první a mnohdy jsem přemýšlel kdo to vlastně byl.

      0 0
      • Azmir  

        Já si myslel že si to byl ty, stáli jsme až skoro nahoře u toho výjedu kde už pomalu končil les ne?

        0 0
        • Mark-H14  

          jo jo přesně tam.

          0 0
          • Azmir  

            No počkej, já myslel že tě poznám podle toho že tvoje manželka bude mít ty ashimy kotouče a ona je snad neměla ne?

            0 0
            • Mark-H14  

              Ty jsi snad měl v tom stoupání sledovat kotouče od manželky, které stálo opřené v tom klestí? Ashima samozřejmě má.

              0 0
              • Azmir  

                Jo já stíhal všechno :))) Ale zdálo se mi že jsem ashimy neviděl, asi sem slepý :)

                0 0
          • michalscupak  

            sem si říkal kdo to tam je :DD

            0 0
    • Ostrawak  

      Fajny závod ;)

      0 0
    • javormartin  

      Závod dobrej, jel jsem krátkou a kousek po startu jsem měl na takové louce defekt cca 8–10 km po startu, asik sjem cvaknul duši a odletěl jsem z cca 10. fleku, což mě mrzí. Pak jsem 10 minut opravoval, měl jsem problémy s pumpu, nakonec zdárně opraveno a už jsem jel jen rychlej trenink a chtěl jsem dojet přítelkyni, kterou jsem chtěl morálně podpořit a nakonec byla 3. vysokoškolačka a ženy by taky podělala. Dle času…

      Docela mě vytočil jeden borec jak jsem projížděl po defektu zpět ku předu davem lidí, mě borec oprasil ze zkratky, normálně vyjel zkratkou přímo přede mě a zablokoval mě, nechápu na co si ti lidi hrajou na fleku kolem 150 místa, to už o nic nejde.

      A hlavně, že si myslel jak si pomohl a v dalším stoupání byl 30 lidí za mnou :D Jinak mě docela zarazilo, jak např 2. ženu vysokoškolačku týmovej kolega do každého kopce tlačil, tomu říká někdo závod? :D

      PS: Určitě jsem potkal pár lidí z BF, ale neznám skoro nikoho. Jen noxe jsem viděla na startu v první vlně, stáli jsme kousek od sebe.

      0 0
      • thoosah  

        To tlačení do zad jsem taky viděl, někde u Vaňkova kopce, dost mě to zarazilo.

        0 0
        • tomaschek  

          … tak mi to do sebe zapadá, bavíme se o stejném tlačení do kopců, které popisuju výše. Jen jsem na těch cca 100 m odstupu nepoznal, že tlačený není chlap, ale dobře rostlá holka :-)

          Nicméně na porušení všech principů fair play to nic nemění, právě naopak – dotyčná dojela na bednu :-(

          0 0
          • Ostrawak  

            Na takovou bednu bych se styděl vylézt ;)

            0 0
          • thoosah  

            Koho jsem viděl já, tak to nebyla Soňa, viděl jsem nějakou holku z Ghost-Mojekolo, tlačil ji týmový partner. O Annu se ale určitě nejednalo, protože ta už musela být po spojení dlouhé s krátkou někde deset minut přede mnou.

            0 0
            • nox159  

              anna to jiste nebyla, ta do kopcu trhala nasi skupinu :D

              0 0
              • Blade  

                Jo, povídala, že se vám nechtělo ji střídat na špici, tak to alespoň zkoušela rozervat :)

                0 0
                • nox159  

                  tak rekl bych ze si za to mohla sama, ten styl jakym se jelo byl postaveny na hlavu… ( teda aspon z mojeho pohledu, sem zas jel jen mezi HTckarema na fulovi :D )

                  nekdo tahl pohoda a jak byl kopec tak se sama hnala dopredu a jelo se dost svizne jak prisla rovinka vsichni rozdychavali ten vyjezd a nikdo samozrejme nechtel stridat… douho jsem nemh rozdychat ten styl jizdy…

                  pritom roviny se pak jely dost pomalu a z kopce to bylo jeste horsi… na rovinach se ale vubec nechytala aspon tak mi to prislo, potom ke konci jak jsem trochu zabral na rovine tak se to tam trochu potrhalo a pak do toho vlitli borci z dlouhe tak sem to pral za nima ( jen roviny a z kopce ) do kopce jsem samozrejme nestihal :D

                  ale vubec nevim jak se tam pripletl Fran-tic najednou byl predemnou a ze by jel ve skupine s nama o tom nevim :D

                  0 0
                  • Biker jak Pes  

                    Ona hlavně jezdí chvíli na té úrovni, kde je. Určitě na ní nechci házet špínu, ale přijde mi strašně nevyježděná a nezdravě sebevědomá.

                    A navíc je to žena a ženy mají svůj specifický styl ježdění. :-D

                    0 0
                    • nox159  

                      mi prislo ze se totalne utavila na zaver, prestrelila to ze zacatku asi … protoze po 30min jak me predjela tak sem si rikal ze snad ani neuvisim :D a ke konci behem rekneme 10min jsem ji dal 2 min…

                      tim se samozrejme nesrovnavam s holkou… na holku ma super vykonost…

                      0 0
                      • Aňula  

                        Skupina mi ucukla po tom, co to někdo roztrhal na občerstvovačce, ještě jsem držela kelímek a začátek skupiny už byl v trapu. Tak jsem pak jela sama proti větru a neměla ani důvod se nějak hnat, když jsem už měla celkem náskok na ostatní holky.. no a pak na posledních několika km, jsem v těch lesíkách měla dost problémy se značením, tudíž jsem bloudila, takže skupina co jsem s ní původně jela mohla být v cíli opravdu tak o ty dvě minuty přede mnou.

                        Nicméně nepopírám, že do kopců jsem někdy šílená:) Na druhou stranu, není povinnost mi uviset;)

                        0 0
                        • nox159  

                          no do kopce si hnala teda fakt dost :D

                          jinak s tim sama proti vetru… na te rovne sterkove ceste mirne z kopce… jel jsem zleva predjel jsem te jeste jsem se dival jestli se haknes a ty nic tak jsem jel…

                          a ten les byl ale fakt blbe znaceny…

                          0 0
                    • Aňula  

                      Nevím z čeho pramení tvoje hodnocení, když jsme se viděli párkrát v životě a ani spolu nikdy pořádně nemluvili, natož společně jeli při závodě.

                      0 0
                      • nox159  

                        my o vlku…

                        0 0
                      • Biker jak Pes  

                        Mluvit s tebou nemusím, abych tě viděl. Prostě z pozorování a z doslechu. Viděl jsem už několik lidí, kteří začali jako ty a vím, jací jsou dneska. Hlavně v tom nehledej žádnou špínu, rozhodně to nemyslím špatně. ;-)

                        0 0
                        • Biker jak Pes  

                          P.S. Je mi jasné, že mé jméno teď bude u vás propíráno ve všech pádech.

                          0 0
                          • onik  

                            z doslechu…takove mam nejradši

                            0 0
                            • jIrI___  

                              Víš jak se to říká, „Na každém šplochu pravdy trochu.“.

                              0 0
                            • Biker jak Pes  

                              Jj, kamarád mého kamaráda říkal jeho známému, že jeho známá potkala svou známou, a že její sousedka zase jejich psa, no a ten to prý ví na 100%.

                              0 0
            • javormartin  

              Co jsme se shodli 3, tak jsme viděli, jak tlačili Tu soňu, měla žlutej dres…

              0 0
              • tomaschek  

                přesně tak, žluto-červený dres, jel jsem za nimi skoro celý závod, v cíli byla o necelou minutu dřív

                0 0
                • Biker jak Pes  

                  Je možné, že jsem se kolem vás taky motal. Zhruba v tuhle dobu jsem dojížděl do cíle na dlouhé a několik lidí z Bike 2000 jsem předjížděl a viděl, jak borci tlačili nějakou holku.

                  0 0
                  • Buf  

                    Ale. ale, chlapci nezáviďte !!! Pravděpodobně se jednalo o tým základních škol ze Sportovního Gymnázia Ostrava ( BIKE 2000) a ty holky jsou ročník 98 – 99 a jely krátkou s klukama z týmu. Bojoval celý tým a že kluci pomohli děvčatům je v rámci pravidel. Já jim ty peníze přeji. A nedostali to do kapsy oni, ale škola za kterou reprezentovali.

                    Škodabike má tyto specifické kategorie a logicky i specifická pravidla. A v cíli se počítá celý tým.

                    0 0
                    • Biker jak Pes  

                      Věř mi, že nechat se dotlačit do cíle na bednu opravdu nezávidím. ;-)

                      0 0
                      • Buf  

                        Pokud to byla opravdu Soňa , tak to mne velmi překvapuje. Jezdí elitu poháry, ta to snad nemá zapotřebí. Psal jsem to výše proto, jestli Vás nezmátly dresy stejného týmu. V závodě družstev ZŠ a SŠ jde o kolektivní výkon, na silničních závodech jsou taky nosiči vody , lídři, vrchaři a spurtéři a každý dělá svoji práci. No viděl jsi to ty, já ne.

                        0 0
                        • Biker jak Pes  

                          Však jsem taky nikde nenapsal, že se jednalo o Soňu, koho tlačili. Pouze pár kluků, kteří podporovali holky. ;-)

                          0 0
                    • lheryan  

                      :) Taky se divím že to nejvíc štve zrovna ogary. To že se díky tomu vyšvihla na bednu je věc druhá, ale záleží každému na svědomí. Mě by to bylo taky trápné, ale to už je každého věc.

                      0 0
                    • tomaschek  

                      Ty mladé holky, o kterých píšeš, byly šikulky, ale předjel jsem je ještě před Skalkou. Tlačit jsem viděl někoho jiného (jinou).

                      0 0
                      • jIrI___  

                        Já se kolem nich motal v podstatě celou dobu a způsobovaly teda celkem chaos. Spousta bikerů, kteří v té skupince jeli taky, je často celkem nelichotivě „pochválila“ :D.

                        0 0
                  • raceman  

                    At tlacili koho tlacili, tak baby z Bike 2000 neumi ani pozdravit na silnici… :)

                    0 0
      • nox159  

        kdyz se divam na kolo tak jo stal si vlevo ode me vubec nevim jak si vypadal a te divne prohlute zadni stavby jsem si vsiml…

        na druhe strane ode me stali hctr a ovce. jiri__ stal kus za tebou

        jinak chvili jsem jel s borcem z tymu mikebike na supovi ale nejak jsem zapomel nick tak kdyz tak at se ozve… abych pro priste vedel

        0 0
      • Blade  

        Jako Soňu Jurkovou? Tomu se ani věřit nechce..

        0 0
    • jim1f  

      Já jsem si všiml mladého klušiny ve žlutém Jirkově triku,ale kdo to byl,to nevím :)

      0 0
    • peeto  

      jel jsem krátkou a závod to byl parádní.. s časem a místem taky velká spokojenost, jen jsem podcenil pitný režim a úžeh byl na světě :)jen jsem nikoho z BF zatím pro mě neznámého neobjevil :)

      0 0
    • hctr  

      Je tu Ostravaku jak cyp, kdyby se domluvil nejaky pojezd bylo by urcite fajn:)

      0 0
    • peeto  

      Mám takový technický dotaz pro bikery co jeli krátkou.. naměřili jste taky místo 35 cca 40 kiláků nebo mi blbě ukazuje CC?

      0 0
    • sYs  

      http://www.cykloserver.cz/…lety/detail/?…

      GPX z letošní dlouhé

      0 0
    • freekarlik  

      Víte někdo o nějakých fotkách ? Na rajče už jsem to proletěl.

      0 0
    • Davos000  

      našel jsem na youtubu video z krátké http://www.youtube.com/watch…

      0 0
      • MarekF  

        Joojoo byl to super závod :) dík za video

        0 0
      • peeto  

        super dokonce jsem se i viděl.. čekám na kámoše před cílem za plakátem Shimano haha dík.

        0 0
    • alex44  

      Nemáte někdo GPS dlouhé?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.