• Ruda

    Ahoj lidi. Pojede někdo z vás letos Škoda Bike Marathon?

    0 0
    • poiko  

      Jasně, zadara se najim a hezky se projedu z kámošema

      0 0
    • black.horse  

      Jasně, byl jsem tam loni a ten sjezdík z Radyně si chci dát letos znova:-)

      0 0
      • pepino  

        Sjezdík si dam sám. Loni jsem mezi těma milionama lidí,jízdou krokem,myslel,že mi jebne:-) (moje první masová akce).Stačilo:-)

        0 0
        • orca  

          tak máš jet tak rychle aby jsi jel sám :-))

          0 0
          • pepino  

            Bych umřel:-) Vlastně kdybych jel jako poslední..Loni přede mnou hodil kluk krásný salto přes řidítka.

            0 0
    • kardan  

      kdy a kde se jede ??

      0 0
    • sfinga  

      pojedu až budu vědět termín. Kategorie nejrychlejší VŠ student se mi vždycky líbila :-)

      0 0
      • JancA  

        tak schválně, jestli to vyjde. 5 litru je pro studenta docela dobra vyhra:)

        0 0
    • gobike  

      kdy, kde, jak?

      0 0
    • poiko  

      je to 29. dubna. a ty kamenny schody z Radyně stojej vážně za to:)

      0 0
      • poiko  

        já sapomněla. to být v plsni. echt tschechisch pilsener bier, ja?

        0 0
      • JancA  

        blbost, sjela sem to i ja straspytel a vylozene technicky nesikovna:), takze se neni ceho obavat:)

        0 0
    • orca  

      jakožto domácí podnik je nepsaná povinost se zůčastnit :-) A startovné je stále podezřele nízké na to jak masová záležitost je to. Žeby sponzor ?? Jen doufám že jakožto Plzeňský závod tam bude opět „domácí“ pivo…

      0 0
      • poiko  

        Ne ne, minule tam měli Budvárek. Startovný je fakt nízký, ale co z toho:) Loni to byl můj první závod a fakt se mi to líbilo. Až na chrty-debily

        0 0
        • orca  

          Já vím že byl Budvárek taky to byla jediná kaňka na celé akci … V Plzni kde je sponzorem Škoda a chybí Prazdroj … :-( neomluvitelná chyba… cena je přímo krásná teda včas zaplacená..

          0 0
          • Klára  

            Budvárek byl proto, protože byl Škoda bike součástí ČP maratonu.

            0 0
    • Chlupatej Bobr  

      Já taky jedu, je to můj domácí podnik, takže vim o různých zkratkách a tak :) Trať je asi to nejlepší co může okolí Plzně nabídnout, je to tedy hodně o nervech – spousta kořenů hlavně na 60 km trati, takže loni jsem z toho byl pěkně „vydrncanej“ :)

      0 0
    • orca  

      Nejel byste někdo v so. kolem 15.00 se projet ?? ale ne chrtit !!! Sraz někde kolem Skejt parku.

      0 0
      • poiko  

        to je nefér trenink, i když musim přiznat, že my si to dáme asi taky předem:)

        0 0
      • orca  

        Myslím nějak plus-mínus trasou Škodabike …

        0 0
        • Caryfuk  

          My jedem po 12,00 ale určitě né po trase maratonu.:)

          0 0
          • Winter  

            Jojo, taky to pujdeme asi predem projet, zatim vubec pomalu ani nevim, kudy to jede. Mam docela stres z chrtu,ale doufam, ze na 30km jich az tolik nebude:) Koreny nesnasim, ale co hur, na ceste jsou prej naky brutal schody. A pivko? Uz jsem si zvykl, v Praze je „G“ na kazdym rohu, a tady mame ty nedomaci sracky…Hlavne ze bude chutnat ke gulasku. A startovny bylo pro me, jakosto VS studenta, nulovy, takze kdyby nejakej bezdomovec delal vejsku, ma na konci pivko a papani zadara + se muze napakovat na obcerstvovacce:)

            0 0
            • Gorgov  

              Tak o jednom chrtovi vim, ale toho uvidíš možná chvíli před startem a pak snad na bedně. Já zase nechápu lidi, co jedou na závody na vyjížďku, na závodech se závodí. Ty turisti tam akorát překážej třeba když píchneš a musíš to pak objíždět lesem apod.

              0 0
        • Wiktor  

          planujem projizdku po trase na sobotu 22.4. v 10:00, sraz je u skoda sport parku, jedeme na pohodu, predpokladame dat tak 2/3 dlouhy trasy, zname dobry zkratky… ;-)

          0 0
    • Wiktor  

      aktualni fotky „schodu“ ze soboty… ;-)

      0 0
      • Wiktor  

        a jeste jedna…

        0 0
        • Wiktor  

          a jeste spodni pasaz…

          0 0
        • orca  

          odtud to vypadá pohodově ale v reálu ty kameny některé jsou zajímavě sešikmené a na mokru kloužou…

          Jo a co to dělaj na radini za parkplac ?? Jsem tam fčera přifičel a ouplně jsem zíral..

          0 0
          • Wiktor  

            obnova parkoviste a pristupove cesty- dotace EU…

            0 0
            • orca  

              Přístupové ?? to jako ta asfaltka bude nová ??? No někdy od února svítí v noci radyně tak asi to chtějí nějak pořádně rozjet…

              0 0
              • Wiktor  

                taky jsem si vsim, ze je to obcas nasviceny… udajne uz se tam nekdo pokousel ty reflektory rozkradat… klasika…

                0 0
                • orca  

                  ne pokoušel ale už i ukradl ale na podruhé ho čapli…

                  0 0
    • zac  

      nenasel by se prosim nekdo, kdo by mel volne misto v aute v sobotu z Prahy a pak zase zpet?

      0 0
    • Veeteck  

      Tak to pocasi je peknej hnus… Co planujete zitra obout? Ja vepredu Bulldoga, vzadu zvazuju Pythona a Michelin XCR MUD.

      0 0
    • orca  

      Tak jaké máte kdo číslo ?? Já 106 , a jak tak koukám na teplotu bude to pěknej humus a ještě mokrej :-(

      0 0
    • Chlupatej Bobr  

      Tak jak se vám dneska jelo??? Mě teda nic moc, nahoru to nejelo a dolů už vůbec ne :(

      0 0
      • orca  

        Ani se neptej … boj o přežití… mám já to vůbec zapotřebí se takhle honit a štvát pro 191 místo ?? či kolikáté … každopádně 3:58:39 min :-( Ale za rok opět… Jo teda ještě na podzim … 16.9. při Daikin Open Race v Plzni…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.