• vašek1

    Včera jsem projížděl už označenou tra?. Po pondělních a úterních deštích při závěrečném výjezdu(když spadnete tak tlačíte až nahoru) a hlavně při sjezdu po schodech a dále asi 1 km to pěkně klouzalo(velký kameny a kořeny).A při 800 účastnících tam bude pěkný nával.

    0 0
    • orca  

      Tak to já ty schody nikdy nesjel ani za sucha..(mám se moc rád) ale včera sucho a dneska také takže hodně oschne…už se těšim…

      0 0
    • captain  

      Cau, schody u Radyne? A byla to ta 60km trat? Jinak lidi bude asi jeste vic… jenda

      0 0
      • orca  

        Koukám na mapku a schody jsou i pro 30. Ale to je cca 20 metru to dalsi lze uz projet v klidu s dobryma brzdama…:-)

        0 0
    • teebee  

      Myslíš závěrečný výjezd na Radyni?? Protože ten závod má jinak závěrečnou rovinu,ne?Ty schody z Radyně podle mě nebudou při tom množství lidí sjízdný ani suchý! :-). jak jsem koukal na seznam přihlášených, myslím, že celá ta letošní tra? je z tohoto hlediska dost neprůchodná.Tak zítra hodně štěstí!

      0 0
    • Wiktor  

      Do zitra to vyschne… ;-)

      0 0
    • senožrout  

      Já si to včera zkusil taky a řekl bych, že to moc nevyschne. Kde je voda, je nepropustný podklad. Bude to docela bahenní lázeň :-).

      0 0
      • Wiktor  

        Hmmm, jsem bika myl zbytecne… Jak to vypada dal na 60ce kolem Kozlu, taky bahno?

        0 0
      • sladic  

        tak s tim bahnem to nebylo zas tak horky,ten kdo jel na rychlejch plastich ten udelal dobre.„schody“ z radyne sem si teda dle komentaru tady a pred startem predstavoval lepsi:)))no aspon neco

        0 0
    • lempl  

      lidi pomooooc! jedete do plzne nekdo z Prahy nebo pres prahu? ja bych potreboval odvoz moc diky!!!!!

      0 0
      • MARIN  

        Zaloz si vlastni prispevek „Doprava empla na zavody“ :)

        0 0
    • biker007  

      trat od vcera celke vyschla.. projel sem teda jen kratkou (mam rad prekvapeni:) a tam jsou jen dve mista (cca 40m) kde je blato.. jinak sucho.. hlavne bacha na lavce (mostiku) pres reku v Hradisti (je to ta v poradi 2. lavka po startu). najizdi se tam ze zatacky a na zacatku a na konci lavky je v prostred cesty sloupek.. a nevypada to ze by ho do zitra odstranili..

      jinac ty obavane schody.. nahore rozlapat na velkou pilu, pred prvnim si pribrzdit,aby lovek videl kam leti:) pak uz jen prostredkem pekne hop, hop.. nema cenu hledat stopu.. stejne jako v korenite pasazi hned za schodama.. proste nejlepsi se mi to jevi hrnout to prostredkem pres ty nejvetsi:DD

      hodne stesti vsem:), snad vydrzi pocasi.

      0 0
    • black.horse  

      Tak jako správnej freerider sem si tuhle turistickou akcičku střihnul jako doprovod a morální podpora mé milované na 30km trati a bylo to celkem fajn projetí… ehm, ale terén celkem primitivní, možná sjezd z Radyně, ale byl strašnej vopruz objíždět ty dálkoplazy co se tam motali a člověk musel přibržďovat… lidi, naučte se konečně jezdit na kole:-)))) to nebylo pro všechny, ale pro některé;-) jinak těžká pohodička, tra? byla příjemně rychlá, jen na můj vkus fakt málo technická, ale za to to aspoň odsejpalo… lidí tam bylo teda mraky ale s některejma byla sranda a děkuju všem, co mi nerozbili držku za ty moje „vtipný“ kecy při jízdě… jinak perfektně se mi skandovalo s pár diváky a takovým tím tra?ovým navigátorem u jednoho sjezdíku, byla s nima prdel a měli smysl pro humor;-) Závěrečné hodnocení: Pohodička, zábava, turistika a příjemná vyjížďka, příště jedu zase a? se pobavím:-)

      0 0
      • orca  

        tož se omlouvám já byl jistě tím „dálkoplazem“ no nic nenaděláš…já se mám rád a své kolo taky …

        0 0
        • black.horse  

          v pohodě:-) rejpu ze srandy:-) já se tam jel pobavit, tak sem byl vysmátej jak veverka v říji:-D

          ale pravdou je, že by se zlepšením techniky jízdy na těhlech úsecích dalo dost vydělat, skoro až řádově minuty:-) ale hlavní je, jestli to všichni přežili:-)

          0 0
          • Banjo  

            Coz skoro nemusela byt pravda, nejakou starsi pani vezli rovnou na sal, vapadala dost blbe.

            0 0
            • black.horse  

              jejda, tak to mě mrzí:-((( nevíte někdo, jak na tom je? jestli se z toho dostala?

              0 0
              • Banjo  

                Nakonec pry pohoda, ale kdyz ji osetrovali, nebylo mi moc dobre. Nemohla dychat, docela dost krve…

                0 0
    • Daf  

      Tak jsem bohuzel nejel. Kamos nemocnej a zprava v 5:30 ze nemuze byl pro me neresitelnej problem. No nic aspon jsem potrenoval a tesim se na Malevil. Jak jste dopadli?

      0 0
      • Daf  

        …no proste odvoz nevysel a rano se s tim uz nedalo nic delat :(

        0 0
      • biker007  

        tak proto sem vas s brachou nemohl v cili najit.. snad priste:) sem si zkusil jet prvni pulku vepredu (to pro me znamena tak 50.flek:) ) abych si zase dokazal ze na to nemam:) tak od 40.km sem mel krece v kazdym kopci..asi sem v tom vedru malo pil. a 3 km pred cilem sem bodnul.. skoro na asfaltu..grr.­.nakonec to byl 112 flek, 45minut za vitezem.. ale jako prvni letosni bikobej zavod to hodnotim pozitivne, priste to muze bejt jen lepsi:)

        0 0
        • Wiktor  

          Vysledky mas predpokladam z cile, protoze na webu je nejak nikde nemuzu najit… :-(

          Jinak trat se mi moc nelibila, korenaty cesty fakt nemusim… Obzvlast ne po tom padu na 10km (koleno x predstavec…), kdy pro mne kazda rana odspoda byla neuveritelny utrpeni… Ale dojel jsem, taky nekde kolem 100. mista…

          Sjezdik po schodech z Radyne byl fajn, jen kdyby tam neprekazeli ty pomalejsi z 60ky, ty rychlejsi z 60ky a ty nejrychlejsi z 30ky… :-))

          Prej se dost bloudilo, ja mel asi stesti, nevim…

          0 0
          • Beeda  

            No ja zas dostal mysku v uzky serpentine po startu, navic mi spadl retez a bzdovy lanko, tak ze spice jsem se propadl na nakej 60 flek. Sjizdet bylo maso, ale zas to melo nadech zavodu:-) No ty z 30km trate dava bylo taky husty:-) Zaboloudil jsem jen jednou nastesti jsem na slepo trefil trat.. 21. abs, spokojenost a cele se to velmi podarilo.B

            0 0
            • Wiktor  

              Aspon si se nemusel zdrzovat brzdenim, vysledek tomu odpovida… :-)

              0 0
    • Eila  

      dobry, priste dlouhou:-)

      0 0
      • biker007  

        rozumnej napad:)

        0 0
        • DT Czech  

          Zdar kucí tak závod se mi moc líbil no až na tu trochu nedořešenou obžerstvovačku vznikali tam docela kolize i když jsem jí jenom projížděl a nic si nebral. jinak 19. flek na 30. neni špatnej škoda zasukovanýho řetězu mohlo to byt lepčí. biku zdar

          0 0
    • 1349  

      Čau všichni, nechci zakládat nový thread tak to píšu sem: Kdo jede Škoda Bike Maraton 2007?

      0 0
      • ivaneck  

        tak ja bych to teda asi jako mozna zkusil :O))

        0 0
      • Wiktor  

        Planujeme… Taky uvazujeme o projeti trate, pristi vikend, tedy bud sobota 14.4. nebo nedele 15.4., dle pocasi… Start kolem 10 u skoda sport parku…

        0 0
        • bikeee  

          Cau, jezdis kratkou nebo dlouhou ? Resp. kterou byste si jeli projet ? Ja jezdim jen kratkou…

          0 0
          • Wiktor  

            pri zavode jezdime dlouhou, ale v ramci tyhle projizdky zvladneme tak 3/4 dlouhy, obed nepocka… ;-))

            0 0
      • orca  

        info podrobnější zde : /…/article.php?…

        0 0
      • black.horse  

        no, kdysi jsem to zkoušel a váhám, že bych se možná jel na krátkou trať taky projet:-)

        0 0
      • bikeee  

        Ja pojedu urcite, jen mam nově naslapy, tak doufam, ze se nezabiju. Uz jsem s nima parkrat spadla. Vzdycky tak blbe… Ne ze bych na ne zapomnela, ale spis – pomaly reflexy bo co :-))), tak jsem sama modrina… :-(

        0 0
      • poiko  

        asi pojedem krátkou. potichu dodávam, že se už teď těšim na schody a občerstvovačku:)

        0 0
    • JancA  

      pojedu stopro,dlouhou, kratka pred dvema rokama byl muj prvni zavod v zivote, takze srdecni zalezitost, navic jezdim pod Radyn na chalupu…

      0 0
      • Meesha  

        jedes teda? sem koukal, ze prihlasena este nejsi..

        0 0
        • JancA  

          no jasne, prihlasim se az na miste.nikdy sem se na nic neprihlasovala predem:), skoda pak eventualne propadlyho startovnyho:). Ty jedes taky?

          0 0
          • Meesha  

            jj, bez kola ale :-)

            0 0
            • JancA  

              jo aha uz chapu:), kdybych nebyla soutezivy typ:))a nejel se zrovna Skodabike,jedu do tech Teplic taky,bude to totalni svetak:)))

              0 0
              • Meesha  

                nj, taky bych rad do Teplic :-) Kdyby ste si v Plzni prislapli a necekalo se na vyhlaseni, tak by se elita v Teplicich dala stihnout :-)

                0 0
                • JancA  

                  a v kolik jede?

                  0 0
                  • Meesha  

                    v Plzni se končí nejak v pul treti. Za pul hodky to do Teplic nestiha ani Zac… :-/ Do Plzne jedu nejak rano asi. Kolem osmy asi.

                    0 0
    • dzordzman  

      Já jel Škodabike loni. Skoro celej tejden před tim pršelo a sjel sem schody v pohodě. Sice sem se držel ke konci startovního pole ale schody se dali sjet i mokrý. A to sem seděl na biku po 2 letech. Letos jedu zas. Dneska sem se přihlásil

      0 0
    • Trojci  

      VŠECHNO SE DÁ JET – ta Radyně je celkem lehká – párkrát si to dej a uvidíš, že nebude problém..

      0 0
      • Chlupatej Bobr  

        …tak já jel ty schody už snad 100× a najednou jsem se na nich dneska málem vysekal…vůbec nechápu co jsem to vyváděl, ale muselo to vypadat dost komicky :)

        0 0
        • poiko  

          podle mýho nejsou těžký, ale jsou tak blbě uělaný, že by bylo nepříjemný na nich spadnout. a čim víc něco člověk nechce, aby se stalo, stane se:)

          0 0
          • Trojci  

            na těch schodech sem jakěživ problém neměl, ale ty kořeny dole .. to je smrt pro kolo :/

            a těch lidí co se tam při závodě vymlátí..

            0 0
            • poiko  

              jo, minulym ročníku jsem tam jel, drkotam si to svou rychlostí a u cesty stojí takovej tlustější tatík a křičí na mě: ale ty co jeli jako první, ty barevný, ty to jeli rychlejc

              0 0
      • Meesha  

        na kolikatym kilometru to zhruba je pls?

        0 0
        • Beeda  

          pokud si to vybavuj , tak od shop centra Olympic na Starej Plzenec pod dalnici a pak lesem do kopce, odhaduj z centra tak 20km, od Olympu 10..

          0 0
    • Gorgov  

      na tomhle závodě rozhodně neni žádnej těžkej úsek, natož pak něco co by nešlo bez problémů jet.

      0 0
    • RedAce  

      Zkoušel ste to někdo jet na pevný a se silničníma nášlapama? Slejzá se tam někde?

      0 0
      • Wiktor  

        s pevnou bych do toho nesel… vsude je neskutecny mnozstvi korenu… prave resim, na kolik upustim svoji novou R7… silnicnich naslapu bych se nebal, za sucha je to cely bez problemu jetelny…

        0 0
        • RedAce  

          ok, ale mám karbonový NorthWawy Aeratory, jestli budu muset něco šlapat…tak se asi zuju :-) Ufouknot vidli?! Mám sice lockout, ale jen na korunce, tak foukám na všechno 200Psi(mám Skareba)

          0 0
          • Wiktor  

            zouvat se nebudes, neboj… ja mam R7 (100mm) s lockoutem z riditek, mam na tom najeto sice jen 200km, ale rychle se na to zvyka… :-) normalne to ted foukam na 120 PSI, ted to shodim ke 100… vazim lehce pres 70kg… tech korenu je na trase fakt pozehnane, takze volim pohodli…

            0 0
    • Trojci  

      Čus lidičky.. kde že mají být ty fotky?

      Prý nějaké KM foto (nebo tak nějak).. nemůžu to nikde najít :(

      0 0
    • orca  

      co říkáte na start respektive vítězství Zlámalíka ??? sport.idnes.cz/zla­malik-ma-za-doping-delsi-trest-dqp-/sporty.asp?c=A060621_­165633_sporty_vtp

      0 0
      • Beeda  

        zavod nespada pod CSC, tak tam ject muze, poradatele to nijak neomezuji, bohuzel…

        0 0
        • orca  

          vím že nespadá ale dle mého je to vizitka pořadatele koho si připustí na start – jinými slovy když to obrátím do absurdity tak vítězové mohou bejt bez obav nadopovaný ???

          0 0
          • Beeda  

            to neni zas tak absurdni, to je tvrda realita, zadny postih nehrozi a je na dannych, zda jim nevadi stoupnout si na bednu… dop. kotrola na techto zavodech je probleamticka, jak finance/organizacne i pravne, nicmene v pripade prokazaneho dopingu a ulozenehoho trestu by diskvalifikace od poradatelu mela byt v podminkach.

            0 0
            • orca  

              to zní velmi smutně, já rozhodně nemám „bednové“ ambice a pokud se hnu o jedno místo nahoru tak tím nic nezískám. Jde mi spíše o princip . Dopingové kontroly je asi těžké, aby byli, ale někdo kdo má oficiální dištanc aby bez ostychu si jednak stoupl na start a pak s úsměvem na bednu ?? no nevím nevím na tohle musí bejt žaludek …

              0 0
              • teebee  

                Taky mi přišlo velmi úsměvný, když moderátor závodu hlásil stylem ála Petr Vichnar na MS v hokeji, že „Zlámalík přijíždí nikým nesledován v neuvěřitelném čase“! Kdo sleduje cyklistiku, zdá se mu čas Zlámalíka naopak velmi uvěřitelný!

                0 0
              • RedAce  

                On se nesmál, že je dobrej, ale všem ostatním jak dřou na 50. flek. Bere jen jako najíždění intezit … a to jestli dopuje?! … asi jen na vodě a srohlíkem nenajede 30k km ročně :-)

                0 0
      • Meesha  

        Evidentne bez toho nedokazes usnotu. Nemam rad lidi, co vykrikujou a pritom o tom netusi vubec nic… Zlamalik ma oficialni distanc, ktery se vstahuje na zavody poradane Ceskym svazem cyklistiky nebo primo UCI. Jinde si muze zavodit jak chce. Konkretne on zacal zavodit rok a pul po „odsouzeni“ a to jeste podivnem, protoze uvodni verdikt znel stop na pul roku. Licenci nema, takze je to uplne stejny hobik jako ostatni, coz mnozi nedokazou prekousnout. Kdyby byly na hobbymaratonech dopingovy kontroly, tak bude znam vitez tak za pul roku, protoze polovina tech lidi bude pozitivnich.

        0 0
        • orca  

          fšak jsem psal, že je mi to fuk , jen se ptám … a rád chci vidět „do toho“ Je to jen a jeho věc

          0 0
        • lábus  

          kdy budeš mít fotky na svejch stránkách?

          0 0
          • Meesha  

            nebudu. sral sem to jak sem moh, nic z toho neni. Nakonec muzu bejt rad, ze tam este ted nekde nebloudim. :-)

            0 0
            • easyrider  

              Jo dík za pěkný foto, můžeš mi poslat na meil origoš v plná palbě a nebo musim ofiko přes mtbs? díks :)

              0 0
              • Meesha  

                heh, napis mi na mejla, nejak nemam tuseni o jaky jde. Videl sem te ve startofce, ale „vedome“ sem te nevyfotil :-)

                0 0
      • Trojci  

        TAK TOHLE MĚ FAKTICKY MOC NASRALO

        0 0
    • Wiktor  

      Moje dojmy… Pocasi super, lidi super… Vsichni kolem jeli neobvykle ohleduplne, hlasili se patniky, stridalo se, nehazeli se vlny a tak podobne… Neobvyklej zazitek… ;-) Jako vzdy na stejnem miste asi na 10. km (ostra prava na konci sjezdiku podel dalnice…) problem, tentokrat zasukovanej retez a 1:30 min ztrata… Vloni mi na tom stejnym miste totalne doslo, predloni jsem si jen o kousek dal ustal… Zacarovany misto… Nefunkcni lockout na poslednich 10 km uz beru jako samozrejmost… ;-)) Obcerstvovacka… Hodne nepovedeny… Pri prvnim prujezdu mi podanym kelimkem akorat polili, pri druhym prujezdu (jel jsem kolem 50. mista) tam jeste nestacili prestehovat vodu… Takze jsem si poslednich 25km uzil pekne na sucho, ve sjezdu z marsalu ulit kosik a lahev kupodivu s nim… Cil… Aspon voda mohla bejt v cilovym prostoru k dispozici, fronta na ofiko obcerstveni byla neunosna… Celkovej dojem ale pozitivni, uz jsem vychlad… ;-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.