• orca

    Ahojte lidi je tu někdo z Plzně ? jezdíte někdo pravidelně nějaké cesty , nebo se schází někde nějaká parta ? rád bych se občas přidal..Dan

    0 0
    • Caryfuk  

      Jasne ze tu je. Kazdou sobotu nas par jezdi. Jen tak lehce. Sraz je vzdy ve 12.

      0 0
      • orca  

        Co to znamená lehce ?? a jaké vybavení máte ?? abych nebyl vyloženě out…

        0 0
        • Caryfuk  

          No dobrá, žádný chrti, většinou podle počasí na Krkavec a okolní lokality. Potom různě dlouhou cestou na Bílou horu do oblíbené občerstvovny na různě dlouhou dobu. Freeride dle chuti, někdo víc, někdo míň, někdo vůbec. Ale vše na pohodu. Kola většinou full, pár pevnejch (teď i já na pevnym).

          0 0
          • orca  

            a sraz ve 12 kdeže ?? kameňák ??

            0 0
            • JIPA  

              Ne ne. Sraz je ve Veleslavínově ulici. Přejedeš od kruháče Rooseveltův most, na světelný křižovatce budeš pokračovat rovně na náměstí a na další křižovatce nalevo už nás uvidíš u dřevěných vrat. Teda pokud tam někdo přijede a ne jako posledně :) kdy se na to každej vykašlal. Nebo se zastav ve VELU na rohu námestí a tam se určitě taky domluvíš.

              0 0
              • orca  

                Podle předpovědi by nemělo sněžit ani pršet jen suchá zima tak asi přijedu…za deště né…to je fujtajbl :-(

                0 0
              • jimmy63  

                jediny co mi na tech tvejch strankach chybi je to,jak ses dostal na ten eskalator??to mas az tak vymakanyho banaka,nebo si to tam vynes:(??

                0 0
              • orca  

                OMLUVA … dneska jsem nejel a tak jsem se těšil… ale počasí ble..ale jistě není fšem dnům konec…tak příště…

                0 0
                • Caryfuk  

                  Jo, jo. Nic se nedeje. Jezdime furt. I kdyz nektery z nas jsou taky pekny baletky.:-)

                  0 0
          • senožrout  

            Jo, jo, já je znám a zdravím :-). Je to dobrá parta. Skoro všichni mají Banschee a podobný vymoženosti a tak jezdí trochu jiný věci, než my XC-čkáři. Já jím vždycky říkám, že mají šlapací tanky :-). Ale jezdí s tím i třeba krále Šumavy, tož jsou dobří! ZDAR!

            0 0
    • ihik  

      no taky bych se někdy přidal, jen co odbahním bahňáka z posledního víkendu… takže prosím víc info kdy, kde, kolik (ne za kolik :-)

      0 0
      • Caryfuk  

        Neodbahnuj, stejne zase zabahnis.:-) Tvuj dotaz jiz zodpovedel JIPA. Ten ma taky krasne zabahneno.

        0 0
        • ihik  

          No když jsem viděl ty fotky u jipy na webu, tak si nejsem jist, zda je to ta správná grupa pro mě :-) Asi budu chrtit zase sam…

          0 0
          • Caryfuk  

            Neboj, JIPA je jenom bejvalej trialista a tak zdaleka ne vsichni provadi podobny prasecinky. Ale radi se divaji a treba to taky někdy zkusi. Neni to tak strasny. Nikdo te nebude nutit.Je to tak pulka z nas co do toho jde podobne.:-)

            0 0
            • ihik  

              OK. Půjdu do toho, ale až příští víkend, tento budu mimo. Pak se ještě domluvíme podle počasí a jestli vůbec někdo pojede…

              0 0
              • Caryfuk  

                Tak je prilezitost k druhemu podani. zitra zase jedeme. Jste vitani.:-)

                0 0
                • ihik  

                  Sakra lidi ani mi to neříkejte. Já teď jedu tak akorát na bromhexinu a paralenu… bléééé!

                  0 0
    • ihik  

      pojedete někdo v sobotu nebo neděli? má být hezky a když zaprší, tak to umrzne. to je přece výzva, ne?

      0 0
      • biker007  

        pojedeme.. na bezky:)) minulou nedeli to bylo kolem Kvildy supr.. od ty doby este pripadlo a pocasi ma bejt zase pekny.. jen nevim proc me po kazdym bezkovani boli dalsi tejden cely telo:-D..

        0 0
        • Wiktor  

          Kam vyrazite? My byli v nedeli z Gerlovky na Prasily a zpet, nemelo to chybu…

          0 0
          • biker007  

            este nevim..dneska se vecer domluvime kolik nas vlastne a pojede a kam..zatim vim jen o sobe a ostani premlouvam:)..ale chtel bych to zase vzit pres pekarnu na Kvilde:))

            0 0
            • biker007  

              tak zatim jedeme max.2.. pokud by nekdo mel zajem, tak mame misto..

              0 0
              • Wiktor  

                Tak dojeli jste az na Kvildu? Myslim ze jsme se zdravili kousek pred Grelovkou, ne?

                0 0
                • biker007  

                  nazdar, tos byl ty? zluta bunda? sem nekoho zdravil ale nepoznal sem te:) nakonec sme jeli z rudy takze „jen“ na hofmanky,gerlov­ku,laka a zpet. celkem to stacilo:)

                  0 0
                  • Wiktor  

                    Jo, jo, ale uznavam, ze jsme jeli hooodne rychle, takze jsi mel pravo mne nepoznat… :-) My dali z Gerlovky Hofmanky, Mustek, Suchy studanky, Brunst, Hadi vrch, Hurku a zpet na Gerlovku. Celkem 32 km, ale dost jsme se kochali… :-) I kdyz posledni 4km z Hurky jsme jeli docela peklo…

                    0 0
      • Caryfuk  

        Jo jedeme. Prijed na roh veleslavinky a roosveltovky. Budem se tam slejzat od 12 do 12,20.

        0 0
        • ihik  

          Díky, bylo to dnes ďábelské, sice se dostavil komplex z toho, že technicky jsem na tom strašně, ale poježdění to bylo pěkný. Překvapivě jsem se pořádně smotal až když jsem chrtil dom a svez jsem se pár metrů po ledový plotně, takže se mi teď vybarvilo jelítko a sotva chodím. A pak, že je chrtění bezpečnější :-) Zase bych se někdy připojil, ale asi počkám až na hezké počasí, dneska toho na mě s tím ledem bylo trochu moc :-/

          0 0
          • Caryfuk  

            Ahoj, to me tesi, zes na nas nezanevrel. Jezdime pravidelne kazdou sobotu. Ta baba s tim coklem byla nejaka husta. Uz sem chtel lovit kudlu:).

            0 0
            • ihik  

              jo jo, baba byla hustá. čokl mi skočil pod přední kolo, tak jsem to na tom ledu položil a bábě řek, že má pěkně tupýho čokla. a místo abych se dočkal omluvy ještě začla plašit, že tam nemám co dělat a že jsem parchant nevychovanej. tak jsem to vzdal a lovil spadlej řetěz, protože to by jí člověk musel klackem umlátit. příště nebrzdim, fakt mě už luf?áci s čoklama začínají deptat…

              0 0
          • Caryfuk  

            Jo a s tou technikou se da neco udelat. I z nas je na tom nekdo lip a nekdo hur. Na tvym miste bych predevsim vyresil sedlovku.

            0 0
            • ihik  

              No spíš budu muset snížit pud sebezáchovy…

              0 0
              • Caryfuk  

                :) Ten ja mam hodne silnej kdyz musim drtit do kopce:), ne vazne. To snizeni pride samo az zjistis, ze to neni tak strasny a podari se ti parkrat sjet neco co jsi dosud svadel.:) A zazijes pocit, ktery ti seberychlejsi vyjezd do kopce neda.:)

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.