• Chlupatej Bobr

    Zdárek všem, hlavně z okolí Plzně. Už delší dobu si pohrávám s myšlenkou, že bych hrozně rád pořádal nedaleko Plzně jakýsi seriál závodů – kombinace MX a XC, cca 4–5 závodů, nešlo by o žádnou masovku, jen tak např.do 50–100 lidí (max.1000 lidí :-)), byly by jen takové závody na nižší úrovni, ale s náročnou tratí :-) tzv.za kačku. Prostě takové závody pro radost, které by samozřejmě v teremínech nekolidovali se závody typu Chodovar Cup, Škodabike, Giro apod. Proto se ptám, zda byste případně měli zájem se zůčastnit a hlavně jestli má vůbec smysl pořádat v okolí Plzně další závody. Díky za názory.

    0 0
    • oxyaction  

      Tak prvního máš,ale jdu spát,ráno brzy vstávam.Tak to pořešíme jindy.

      0 0
    • Trojci  

      Znám nádhernou lokalitu na libový XC .. Už dlouho si pohrávám s myšlenkou něco uspořádat :) Ale chybí mi pomocníci a nemám pořešenou mediální prezentaci :(

      0 0
      • McBlacky  

        a povolení…

        0 0
        • Trojci  

          Hele, brácha pořádal v Plzenvi střeleckou soutěž a neměl jedinej problém.. dokonce se kvůli němu sešlo dřív zaatupitelstvo – aby to chválii :)

          0 0
      • Chlupatej Bobr  

        A co je to za loklitu? Právě že mě by to pořádání snad i bavilo, pokud by teda i účastnící brali ty závody jako možnost se potkat a zazávodit si a ne, že by se na mě sesypali s kritikou :-) Tak by jsme mohli dát nějaký ty tratě dohromady, o mediální prezentaci myslim nejde, nechci žádnou masovku. I když jak píše McBlacky, nebude to asi zrovna brnkačka, zvlášť když lidi jsou dneska pěkný hnidopichové.

        0 0
        • Trojci  

          V lomu v Koterově. Celý se to pojede víceméně na písku. Tratě jsou vyježděný od motokrosek. Je to lokalita celkem malá – ale namotáš tam trať dlouhou cca 3–4 km. Sou tam nádherný cestičky a stoupáky jako kráva. Povolení ve starým lomu by neměl bejt velkej problém.

          :))

          0 0
          • Radek Broz  

            Divil by ses, co všechno je občas problém.

            0 0
            • Trojci  

              Já vim.. :(

              může tam bejt dementní myslivecký sdružení, který prohlásí, že tam budeme plašit bažanty a sme namydlený.

              0 0
              • Trojci  

                Jako že konkrétně v Koterově takový dementní sdružení je. A členem je bohužel můj soused z chaty na Výrově. Moc dobře spolu nevycházíme, protože já mu na chtě „soustavně plaším zvěř“ tím, že jezdím po lese na kole.

                Trotl jak se patří.

                0 0
          • Chlupatej Bobr  

            Hmmmmm, lom v Koterově, to je mi novinka. Já znam jenom lom ve Starým Plzneci, pod Radyní. To bys mě tam mohl někdy protáhnout, jak to tam vypadá. A nevíš kdo je tam vlastníkem a tak, předpokládam, že už je nefunkční :-)

            0 0
            • Trojci  

              Jj, nefunkční.. Je to jedna z mála lokalit, troufnu si říct na celým Plzeňsku, kde se dá skákat a la Bender..

              No a samozřejmě i parádně blbnout na styl XC. :)

              0 0
    • orca  

      další v řadě… , Jen si myslím že to celé uspořádat včetně povolení vůbec jednoduché… tzv. malé akce pořádá kokos tým a má několik akcí na webu

      0 0
      • Chlupatej Bobr  

        Mylim si, že domluvit nějakou lokalitu na XC by nebylo zase tak strašné, přece jen kola nejsou závody terénních aut, motorek apod. Horší by to bylo s maratonem, kde mam vymyšlenou nádhernou trať (alespoň podle mě), ale ta se kříží mj.i s hlavní silnicí, vede po spoustě soukromých pozemků atd.atd.atd.

        0 0
        • McBlacky  

          tak na maraton rovnou zapomen…

          0 0
        • orca  

          Pokud se nás sejde cca 30 tak snad žádné povoélení nebude třeba ale pokud to bude už cca 500 tak bez papírů jsi namydlenej… Jo a kdeže je to v koterově ?? tohle ?? www.mapy.cz/#…

          0 0
          • Trojci  

            A přesně tam to je :)

            0 0
            • orca  

              mluvíš o okruhu 3–4 km a to je pozemek 300 × 300 m :-)

              0 0
              • Trojci  

                Ale nee.. to tam projeď pořádně a uvidíš :)) Ten lom má 3 patra – a od silnice dole u řeky, až k vyhlídce nahoře je to minimálně 1 Km a cestiček a terénů je tam přeci spousta.. já sem schopnej tam jezdit klidně i hodinu a vyblbu se tam dosyta :) Když se ta trať šikovně namotá, tak bude dlouhá dost..Ale bude potřeba hodně mlíka. Trošku mi to připomíná takovej foucross do kopce.

                0 0
    • till  

      Každej závod v okolí dobrej:-) A z mýho okolí by nás bylo určitě víc kdo by se zúčastnil.

      0 0
      • Chlupatej Bobr  

        Tak s vámi jsem už tak nějak počítal, vy „bikesporťáci“ nikdy nezklamete :-)

        0 0
        • biker007  

          To jo, je jich jako psů a šíří se jako kombinace moru a eboly:))))) kdybyste raději chtěli otevřít nějakou bikers friendly hospodu s vyhřívanou zimní zahrádkou:)) aby bylo kam v zimě jezdit na pivo ;-)

          0 0
    • Ice-goofy  

      Ja si tez myslim, ze zavodu relativne zajimavem dostupnem okrhu neni nikdy dost.. takze pkud neco bude urcite se rad prijedu podivat…

      0 0
    • BikerM  

      Určitě bych se zůčastnil, když se to nebude krýt s ČP a Chodovar cup.Bylo by to super.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.