• frof

    Jede jeste nekdo z BF?My zavodem zaciname bikedovolenou.

    0 0
    • tim  

      Já. Doufám, že neonemocním.

      0 0
    • kámen úrazu1  

      Jestli stihnu zítra zaplatit startovný. Opět jsem zapomněla heslo k internetbankingu a domovskou spořku, kde si můžu heslo nastavit, mám z ruky. Stejně jako údaje nutný k znovunastavení po telefonu. Jsem šikulka. Dávat 500 na sratu za reigonální závůdek a ještě bez jídla v cíli se mně nechce.

      0 0
      • frof  

        Tak jsme zaplatili.Jsme na ten zavod zvedavi.

        0 0
      • kankrlicek  

        Napiš mi sms až tam budeš, určitě se půjdu podívat. mk

        0 0
      • Benny Pce  

        Ahoj a jakou jedeš trasu? Ale jistě tu nejdelší co?

        0 0
        • kámen úrazu1  

          Benny, přehlásila jsem se na padesátku. Přes tři týdny jsem moc nejezdila, pomalu na silnici mě to nebavilo a do terénu jsem radši nejela, když jsem měla ten zákaz ježdění. A je pěkný bahýnko, včera jsem projížděla kousek trati a místy byl problém z bahna se dostat. Neustála jsem jeden výjezd, kdy jsem se na mokrým kamení při přejíždění koryta sklouzla a spadla do toho koryta. Leots sice první pád na tenhle způsob, ale i tak mám asi víc pádů do kopce než z kopce. :-) Kupodivu ale většina mnou projetý části byla bez bahna, jen mokrá. Opravdu „fajn“ je krátký úsek, kde místo lesní cesty je deseticentimetrový potok. Prostě mám tisíc a jednu výmluvu, proč nejet dlouhou. :-)

          0 0
          • frof  

            No neblbni to me z toho asi jebne.:-)))bahno na trati.Co tam na to dam?:-)))

            0 0
            • kámen úrazu1  

              Ona větší část za tohodle větru skoro vyschne. :-) Bude to jen mokrý Na pár krátkých úsecích normální bahno a na několika ještě kraších hluboký bahno, to asi zůstane. Zas tak hrozný t nebude. Pokud nebude ovšem až do víkendu pršet. ;-)

              0 0
    • McBlacky  

      kua mě štve že v tom termínu nemůžu, znám to tam a dá se tam jezdit hodně solidně. cca 10km od Proseče máme chatu. Ale po letošní zimě je většina cest neprůjezdná nebo už sice průjezdná ale potuněná od lesáků, takže jsem musel dát sbohem hodně singlíkům :( ach jo

      0 0
      • frof  

        No vidis jsme tam mohli s nasima kockama pojezdit po okoli.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.