jaky kolo z neomezenyma moznostma..??

35 nepřečtených
  • jakub

    tam me jenom zajima jaky by jste si koupili kolo, kdyby jste meli neomezene financni moznosti???

    0 0
      • jakub  

        brm brm brm tralalal aha hmm no tak nic no…

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Ale jinak bych si poskladal na kazdou prilezitost to nejvhodnejsi. Univerzalni neexistuje a napis na ramu to nezachrani.

          0 0
    • cabbage  

      Něco z ocelováho skla a odpružení+pláště na bázi tekutých kovů(např.: terminátor T-1000), když neomezný možnosti, tak neomezný možnosti. :-D

      0 0
    • orca  

      Stejně to bude mít jedny řidítka dvě kola atd … Dobré kolo je takové na kterém se mi dobře jezdí a jsem spokojen . A pochybuji že na kole v cenách set tisíc dosáhnu výraznějších úspěchů … Takže tenhle dotaz je out a tu samolepku si mohu dát jakoukoli a vo tom to není…

      0 0
      • JMT  

        treba jednou zmenis nazor…

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Většinou je to takhle: Dobré kolo je takové na kterém se mi dobře jezdí a jsem spokojen ..... v cenách set tisíc…

        0 0
    • dancing dog  

      ňáký fakt dobrý enduro, nejsíše Gary Fischer

      0 0
    • TheIF  

      Spíš bych bral neomezené časové možnosti + nějaký pěkný All mountain bika – CANYON, GHOST…, k čemu je super kolo za 100K když abych na něho vydělal tak bych musel být furt v práci a ani bych neměl čas se na něm svést.

      0 0
      • MlokCZ  

        Tak pod to se podepíšu. Já třeba jsem teď s kolem naprosto spokojen a i kdybych měl neomezeně peněz, tak bych neměl ani moc potřebu si pořizovat jiný (možná tak maximálně 2. s vyšším zdvihem). Ale jak píšeš, mít neomezeně času, pořádně se každý den vyspat, pak moct vyrazit kdykoliv když je dobrý počasí.

        0 0
      • dancing dog  

        kolega si takovej Ghost přivezl z Němwecka za 40 ooo, tady novej je prej za 100 ooo. Nádherný kol, nádherný svezení..s tim časem máš naprostou pravdu.zdravim

        0 0
    • Jane  

      Tak že by třeba takovýho Spešla jako je na obrázku? Ne vážně. Asi bych po dlouhém vybírání nakonec skončila u karbonového rámu Merida (teď jezdím to jejich magnesium), a to jenom kvůli geometrii. K tomu vidli Sid WorldCup, kola na nábech Hugi 240, Mavic 717, DT Revolution a Michelin XCR Dry. Brzdy Avid Ti (páky Avid Ultimate), smyk, šaltr XTR, řazení XT páčky, kliky RF Deus s převodníky TA Specialites. No a ostatní komponenty: řidítka Easton, gripy Cane Creek Locking Grips, představec Tune, sedlovka Use, sedlo Selle Italia. Takže asi nic až tak extra…

      0 0
    • Hnoj  

      Nějakej pěknej titanovej Merlin, REBU wolrd cup, X.0 šaltr+trigger páčky + XTR smyk, kliky asi RF deus a věšinu věcí asi nějaký titanový lahůdky…

      0 0
    • dancing dog  

      Mě by stačil Ravo marathon 1, mám možnost ho velmi výhodně koupit, už jsem psal jinde- nějaké zkušenosti, prosím!! není metrák na něj moc?!

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Pokud se s tim vyrovná vidlice, tak většina crossů je konstruována na 130kg, proto nevidím důvod proč by na bajka mělo bejt metrák moc.

        0 0
    • RUR  

      Neomezené samozřejmě:-)))))))))))))

      0 0
    • mawerick  

      Aby do kopce jezdilo samo:D

      0 0
    • jakub  

      to je muj favorit..

      0 0
      • wroum  

        to neni Favorit:-)

        0 0
      • enjoy  

        me teda lidi rikaj ze myvam uplne uzasne pitomy asociace,ale prvni co me napadlo,ze to nad klikama vypada jako vanocni stromecek:-))

        0 0
      • kurýr na bajku  

        to sou ti chlapci z Kanady co nevědí kolik chtít za kolo ? inu takových je víc, ale na tom cannónu je aspoň tak ňák vidět, že jde o trochu něco jinýho…

        0 0
    •  

      Ječňák je borec!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.