• pivař

    Letošní Král byl pro mě hodně zvláštní. Kvůli tomu, že mi selhal parťák a mě se nechtělo cestovat solo, tak jsem letošní ročník prostě vynechal. Ještě v pátek jsem to nesl statečně a říkal jsem si, jak hnusnému počasí jsem unikl. Ale v sobotu od časného rána jsem měl úplně regulérní absťák, celej den do mě nic nebylo. Pořád jsem byl duchem na trati – tu za Velharticema, pak brody atd. Příští rok s největší pravděpodobností asi nevynechám

    0 0
    • Maara  

      Já to měl obráceně, celejch 100kiláků jsem si představoval sám sebe v navoněnejch peřinách s knížkou nebo ovladačem v ruce. 8-)

      0 0
    • civetta  

      Tak to uplne chapu – ja jsem v nedeli vecer po navratu do Prahy vytah mapu a znova si to projel, aspon v pameti…

      0 0
    • Univega  

      Já jsem si pro změnu v pondělí před Králem vykloubil koleno na fotbálku :-( a celý týden jsem se utěšoval, že v tom hnusným počasí jsem vlastně rád. Ale v sobotu to taky na mě přišlo, od rána v době startu jsem si představoval jak jedu a od 17 hod jsem už brouzdal na netu a hledal čerstvé novinky :-)

      0 0
    • petebike  

      bylo mi podobne, ale rozdil je v tom ze ja to chtel je, nemoc me zastavila, takze snad pristi rok se nic podobnyho neprihodi a ja tam budu :-)

      0 0
    • dancing dog  

      A já jsem zase smrděl v práci :( ale stejně bych nejel, protože jsem robustní hobík, co jezdí jen pro radost, aby se někam dostal něco viděl a nebyl ještě víc tlustej. Sílu, co Vás nutí závidět nechápu a nesdílím jí, nicméně Vaší vůle a vytrvalosti si cením a obdivuji ji. Ale taková cykloturistika je mi mnohem bližší než bahenní pohřebiště nadějí… Hezký den

      0 0
      • Mirek1  

        Taky jsem to nechapal, prvni maraton jsem jel ve 34, ale kdyz jednou zkusis, neni uz cesty zpatky! :-)))

        0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.