Výměna komponentů IKE za jiné...

42 nepřečtených
  • Nuvolari

    Zdravím, hodlám vyměnit komponenty Ike za jine.Je to na kolo Merida Matts Special edition disc 2005.Konkretne by se melo jedna o predstavec, riditka a sedlovku.Uvazoval jsem o techto, tak se ptam zdali delam dobre?Rad bych, aby neco vydrzely.Pokud mate jiny napad , tak jsem s nim.

    predstavec: FSA XC-140

    riditka: FSA XC-180

    sedlovka: Ritchey Pro

    0 0
    • enjoy  

      to si moc nepomuzes ne? jenom se ti uz nelibi nebo o co kraci?:-)

      0 0
      • Nuvolari  

        Jednak nelibí a myslel jsem, že to bude kvalitnejsi, kdyz jsem koukal na material resp. na slitiny hliniku z ceho je to vyrobeno…myslim pevnost tahu atd. Co navrhujes?

        0 0
        • enjoy  

          pevnosti atd jsou nesmysl.jestli to teda myslis tak,ze ike praskne a ritchey ne. ja bych byl pro to,dat do jedny znacky aspon,treba easton,ten mi je simpaticky.

          0 0
          • JMT  

            easton je bleee spis to fsa

            0 0
            • JMT  

              nebo je peknej woodman

              0 0
            • enjoy  

              to ale mluvis jenom o predstavcich:-).protoze jinak nevim:-).a taky ne kazdej predstavec od easton je blee:-))

              0 0
          • Phoebe  

            K té pevnosti – na novém biku (2002) mi po dvou měsících praskly řidítka IKE. Den jsem byl ve špitále a pak pár dní doma – do dneška vzpomínám! Dali mi nové Ritchey a už se nemusím bát, jezdí do dnes.

            0 0
            • McBlacky  

              myslím že od roku 2002 nebo 2003 jezdí fousáč stále jeden představec IKE, jediná věc co mu zbyla po bikách na 5rámech dohromady (snad počítám dobře) takže já bych ike nezatracoval…

              0 0
              • Phoebe  

                Ale každý mluvíme o nečem jiném! Psal jsem o řidítkách. Představec a sedlovka je na Meridě původní a drží.

                0 0
                • McBlacky  

                  ale je to jedna značka… i ritchey řidítka praskaj.

                  0 0
                  • enjoy  

                    jak ze se to rika?:-).vsechno jednou praskne?:-)

                    0 0
                  • Phoebe  

                    Asi bych měl trochu upřesnit: Jelikož ten bike byl nový a trochu jsem přecenil své schopnosti, tak mi praskly po doskoku. Délka skoku cca 8 metrů (z lesa na asfalt), výška skoku cca 1,5 metrů (na tachometru jsem měl 35km/h). Šel jsem trochu na předek a ve vzduchu jsem už „brzdil“. Má váha je 90kg. Nepraskli mi nikde u představce, nebo u řazení či brzdy, ale někde uprostřed mezi představcem a uchycením brzdy. To bude asi ten důvod prasknutí, že?

                    0 0
                    • enjoy  

                      no,je fakt,ze tohle to melo vydrzet.nechapu to.

                      0 0
                    • McBlacky  

                      jo to bude důvod… já bych taky nepřecenil svoje schopnosti a nejel xc závod na déháčku

                      0 0
                      • Phoebe  

                        Jsem už trochu unaven, a tak jsi jdu lehnout. Ráno se musí vstávat do práce. Pokud bys měl takovou fyzičku, že bys zvládl XC závod na DH stroji, tak proč ne, ale vypadal bys nejspíš divně.

                        0 0
                        • McBlacky  

                          no asi jako s XC řidítkama v poletu 8metrů z 1,5 metru výšky… dobrou

                          0 0
                      • fousek  

                        Tim si chtel rict co?:-)

                        0 0
                        • McBlacky  

                          ty jo ani jsem si na tebe nevzpoměl když jsem to psal, vážně. Ale jinak dobrej postřeh, ty jsi vyjímka a plešivec není zas až tak xc :) jinak respekt já bych se asi pěkně potrápil směrem up.

                          0 0
                          • fousek  

                            tlacit se to vzdycky(a taky ty zasadni kopce sem tlacil vsechny) a v mym case by ste s Jecnakem stihly jeste minimalne jedno kolecko

                            0 0
                    • vili  

                      hehe to myslis vazne? Asi ne ze? 8 metru sem neletel ani na lyzich..no to vlastne jo, ale na xc kole tak mozna ddd-andy :-)

                      0 0
                      • Phoebe  

                        Bohužel to bylo opravdu 8 metrů. Přítulka je svědek. Když jsem se rozbil, tak zbledla a bylo jí tak zle, že do špitálu jela po-té málem se mnou.

                        0 0
            • pop  

              Měl sem těžkej karambol předloni. V 45kmh jsem napral do auta.Jediný co zbylo byly komponenty IKE. Takže jsou pevny.pokud ti jde o tohle.Pokud se honis po gramech a designu tak prosim :)

              0 0
    • Rolei  

      Jen nechápu proč chceš sedlovku ritchey když zbytek chceš FSA, máš k tomu nějaký důvod?

      0 0
    • kafac  

      myslim ze tim co jsi tady vyjmenovyl si nepomuzes, jeto kvalitativne stejny jako Ike

      0 0
      • yetti  

        Taky si myslim, ze komponenty IKE jsou kvalitatou srovnatelny s tim co pises. BTW sedlovku Ritchey comp jsem mel origo na Arturovi a hodne brzo jsem ji daval pryc, protoze zamek vubec nedrzel, takze si dovolim tvrdit ze sedlovka IKE je lepsi.

        0 0
    • palladin  

      no nevím nevím…jestli si pomůžeš..mluvil jsem nedávno s jedním člověkem s branže a ten mi povídal, že komponenty IKE dělá pro Meridu FSA..nebo, že to je nějak provázaný..ale moc se o tom neví…možná to je drb..ale možná taky ne… jinak doporučuju Easton.

      0 0
    • Nuvolari  

      hele chlapy co toto ? viz. obrazek(Specialized MTN CNC ALLOY) taky *****?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.