• Bidlo

Ahoj, sháním nějakou levnějsí vidlici (tak do 4000kč) pro 50kg slečnu. Jezdí vyloženě rekreačně. Můžete mi prosím doporučit nějakou, která bude alespoň trochu funkční. Nečekám od ní nějaké zázraky, ale aby nebyla jako pevná. Vybral jsem jí kolo – je na něm Suntour XCP 75-LO. Mám ale pocit, že by se s ní docela trápila. Tak jsem ji chtěl nechat v obchodě vyměnit za trochu lepší. Diky za rady a zkušenosti. Bidlo

• Pá-dlista1  

Za to (mozna malilinko vic) bys mohl mit i karbonovou. No neni to lakave?

• Tomcat_1  

Nevim jestli tomu budou ostatni rikat vidlice, ale – Axel od indiana. Popripade predelat na olej.

• jakub  

aaaano presne toto jsem mu chtel doporucit… moje na tom jezdi a uplne spokojena…

• Lišák  

Musí být nová? Co třeba tohle?

ROCK SHOX PILOT SL 2003

Nová sundaná z nového kola, nikdy nejetá návod, zaručák, krk 21cm. Air asistent pro nastavení podle váhy jezdce, zdvih 100mm. Regualce odskoku, bílá barva. Bez lock out. Foto na email. 3000,– Kč Praha Lukas (tecka) Zabransky (zavinac) seznam (tecka) cz 724922124

Je to z „Cyklobazaru“

• Pá-dlista1  

Tak do toho bych asi nesel… no asi urcite. Se mi to zda drahy.

• Lišák  

Může ho zkusit zlomit na 2,5 a je to pro 50ti kilovou slečnu, takže nemusí mít 36mm vnitřní nohy, ne?

• Pá-dlista1  

Ja mel vyhrady jen k cene. Ze to je tezke polofunkcni nacini o tom jsem nerekl ani slovo :)

• Lišák  

Proti té, co tam je je to srovnatelně těžké a navíc funkční náčiní :-) Pokud by se tu stávající podařilo nějakým zázrakem prodat, tak by to vyšlo finančně docela dobře. Aspoň podle mě. Bavme se o finančních kompromisech. To, že není stejně funkční, jako vidle za 15 000, je tak trochu dáno cenou. Myslím, že by mohla fungovat líp, než Axel, který tu byl nabízen.

• hanz  

tak to rozhodně asi ne Axel je celkově měkej takže pro slečnu pohodová vidla pilot je akorát problematickej a přidírající se…s posíracím airasistem kterej pak vystřeluje stíráky.

Axel je asi nejlepší co tu zatím zaznělo

• Lišák  

Měkkeý je možná torzně, ale pokud natrefí na verzi s nejtvrdší pružinou, tak bude shánět tu nejměkčí. A malý nerovnosti se mu taky zobat moc nechce. Je líp ho předělat na olej.

Vlastní zkušenost. Dělal sem to na vidlici pro „vrabcaka“.

• hanz  

měl jsem v ruce dvě a obě byli tak na na 60kg už v základu…byly ještě origo vazelína ale citlivost jim rozhodně nechyběla. Možná že letošní sou už s jinejma pružinama ale aj tak bych na tu RS rychle zapomněl.

• Lišák  

Ta vrabcakova byla taky funglovka, ale sundaná z novýho kola a měla nejtvrdší pružinu a orig vazelíny velice poskromnu. Při stlačení docela drhnula. Je to model ´04.

To RS neznám, ale stejně si myslím, že by mohlo být funkčnější, než ten Suntour, co tam je.

• Pá-dlista1  

Ovsem letosni ma ponekud tuzsi pruziny.

• dieegoo  

Někde měli Duka za pět…

• Rolei  

No není do čtyř tisíc a musel bys řešit pružiny, ale možnost to třeba taky je : eshop.bikezone­.cz/index.php?swit­ch=detail&id=3799&k­at=344&trideni=ID_KAT&po­cet=10

• dieegoo  

je to vzduchovka

• gobike  

Ale neni, ty mas misto mozku vzduchovku:)

• dieegoo  

no tehle prispevek sem blbe napsal.. ja myslel, ze ta veta : No neni do čtyř tisíc… že je to rekace na Duka… a k tomu patrilo to, ze je vzduchovka

• Mamut  

Nepisal, ze by sa chcel rozist. Zavesit na 50kg holku tento kram…

• Manas  

Ja jeji starsi verzi a ta chodi pekne. Mozna bych se ji chtel zbavit … zeptej se me zitra. Je to Splice Super 70 – 100mm, celkem mekka (na me) a je jeta tak 600km. Nijak sem ji netrapil takze by slecne mela vydrzet na dozivoti :-)

• lubos  

co treba nejaky starsi SID z bazaru ?

• Venda  

Ten bude stát ale tak 8000

• lubos  

Mari se mi, ze jsem videl i levneji, ale asi se tak moc nevyskytuje neco takovyho. Co treba jety Scareb ?

• goofy  

On se pta na nejakou vidlici, a nena pouzite paratko do zubu… ;o)

• palladin  

Duke XC U-TURN za něco málo přes bůra www.bikemarket.cz/product.php?…

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.