Když už levnou vidlici SR tak kterou?

8 nepřečtených
  • Honza z H

Hledám nějakou levnou vidlici na kolo pro synátora – 12 let. Myslel jsem tak do 3 tisíc. Na trhu jsou ještě loňské vidlice, sám mám PRO-D a protože je to má první jsem s její funkcí celkem spokojený. Ještě jsem zvažoval loňskou PRO-SL se vzduchem, nebo radši některou z letošních, má už někdo zkušenost, něco jako cena/výkon?

• RapMan  

kolem 3tis sezenes XCP-D-RL… tu lonskou vzduchovou neber, temer kazdy na ni nadava…

• McBlacky  

nebo xcp 75 lock out (pružina – olej), na trinnity.cz ale jestli synek neváží alespoň 75 kg, tak to asi SR ne. Mám zkušenosti s XCP-D (pružina/olej) a ok, pak s XC-75 (elastomer, pružina) tak tam ok ne, vážím 73kg. A co koupit něco jetýho, nějakou juddinu 01,02 SL nebo XC daj se sehnat do 3000kč

• Tommy  

Jestli nemá fakt aspoň těch 70 kilo nemá Suntour cenu – možná starší model XCPRO NS – pružina olej, ale lesší je to vyzkoušet

• Honza z H  

Tak jste mi potvrdili, co jsem si myslel, připlatím si na bombera a SR-PRO D nechám. Akorát mi přibude údržba s čištěním a mazáním nohou, teda u té vidlice, svoje nemažu. U té SR ty manžety nejsou marné.

• slayer  

S tím mazáním nohou bombera bych se moc nevzrušoval, já to skoro vůbec nedělám, akorát jednou za rok vyměním olej, občas otřu nohy hadrem a vidlice je po necelejch třech letech a asi 12000km jako nová. :-)

• Pá-dlista1  

Jaka udrzba? :) Ja to taky nedelam ani v tom nevidim valny prinos. Jestli presedlas z SR na M, tak ti udrzba akorat ubude.

• Pá-dlista1  

Ten taky nevyuzije. Ja to vozil uplne bez predpeti a nadoraz chodila az pri cca 3m dropech.

Nová reakce na zakládající

Pro napsání příspěvku se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.