• rock

    Tyhle kola se mi nikdy moc nelíbily. Nicméně člověk se vyvíjí, já jsem tolerantní jedinec a jsem připraven je vzít na milost :-)

    www.feltbicycles.net/download/3.jpg www.feltbicycles.net/…ad/baron.jpg www.feltbicycles.net/download/2.jpg

    0 0
    • vojtechposmourny  

      Ovšem je otázka, jestli to děláš kvůli těm kolům, nebo kvůli těm babám, co jsou s nima vyfocený :-)

      0 0
    • kurýr na bajku  

      Mně se spíš líběj cruisery od HAWKu. Jinak u Feltu vede model MP, ale je taky nejdražší :-(

      0 0
    • Mustafa  

      Hmmmmm.....kola jsou to docela pekny ale ty holky jsou pekny vopice.

      0 0
    • fousek  

      Dost dobre nechapu na co ty kola jsou? Naopak u tech holek je to uplne zrejme:-)

      0 0
      • Martin  

        na ježdění po městě a machrování na pláži :-)

        0 0
        • náčelník  

          Na takovým khaki cruiseru jezdí po městě jeden borec ze Švihadla.

          0 0
          • bikemanx  

            Můj děda si jednoho koupil… moc suprová věc.. je to sice těžký jak kráva, moc to nebrzdí, ale jako potač pozornosti to slouží suprově.. když jsem s tim jel v létě na pobřežní cestě tak jsi viděl ty jejich pohledy:-) nejdřív prvý pohled a potom když mu jim to projelo palicí a došlo jim co viděli se koukli po druhé…:-) „ty vole viděl jsi to“… docela sranda. Měl to v „automatu“ tak že se jen otáčel gripem jak na motorce..

            0 0
    • bulit  

      vždiť si můžete postavit svůj cruiser z klasickýho dětského kola např Pionýr 20 atd stačí si sehnat svářečku rozřezat převařit a jeto to mé sice čeká na rozřezání a sváření nic méně koukněte

      0 0
      • JSt  

        dovolil bych si otazku. jak se na to poskladas? ;-)

        0 0
        • bulit  

          no měřim 186cm a poskládám se v pohodě ale jenom to trochu dýl trvá při rozjezdu a chtěl bych se Vás tímto zeptat na to jestli by byl dobrý nápad udělat sraz těchto kol??? odpovídejte na mém e-mailu: vseocruiserech@centrum.cz

          0 0
      • wroum  

        LOL :-O

        0 0
      • SoLaX  

        Huh, zajimavej napad. Ale podle me se ma cruiser vic podobat takovymu harleji – takze sedet jak v kresilku, lehce v zaklonu, slapat pekne pred sebe.. Navic, nemas ty riditka nejak blizko telu? Vypada to fakt na docela podivny posed, ale mozna je to jen tou fotkou..

        0 0
        • bulit  

          to je pravda ale už čekám na rozřezání a kompletní převaření rámu takže to bude pohodlnější a všem komu jsem to půjčil spadli z kola hned při rozjedu je jen jeden člověk kterej se na tom naučil jezdit a už také staví.

          0 0
      • Kubiczech  

        Jestli se tady tvrdi, ze cruisery nemaj smysl, tak jaky smysl ma tenhle vytvor? (: Obdivny pohledy romskych deti? (:

        0 0
        • bulit  

          coto meleš je to jen začátek před rozřezáním a svařením do jiného rámu

          0 0
          • Kubiczech  

            Aha, no ja myslel, ze ten vytvor z fotky uz povazujes za cruiser… (: Nic ve zlym, ja do toho nevidim.

            0 0
            • bulit  

              tak to opravdu ne nyní jen čekám až bude čas na svařování

              0 0
              • SoLaX  

                Jo taak, ono to totiz fakt vyznelo tak, ze tohle je ten tvuj podomacku vyrobenej cruiser. Tak to je jina, to sem zvedav na vysledek..

                0 0
                • bulit  

                  Výsledek by měl vypadat něco jako jestli znáš Kawasaki VN 2000 a mělo by to mít přibližně dva metry a správně dlouhý vidlice,ale výsledek určitě zveřejním.

                  0 0
        • Radek Broz  

          Na obdivný pohledy romských dětí plně stačí skoro jakejkoliv ful;-)

          0 0
    • kubad  

      Kolo sou to hezké, ceny už ne. Smysl mě celkem uniká.

      0 0
      • bulit  

        je to jen o frajeřince ale je to zábava a od feltu né že bych chtěl hanit ale jsou i jiné firmy např.: GT;Author;Jako­byche atd

        0 0
    • wroum  

      mel sem pucenyho Felta RED BARON a MP a je to super – kupodivu to docela jede a lidi cumej jak vyvorany mysi. taky sem mel na chvily toho „chopra“ od Kony a to se ridi nic moc a sedi se na tom spatne (chtelo by to operku zad – clovek jakoby sklouzava dozadu). sice nevim k cemu by mi to bylo, ale bral bych nejakyho felta.

      0 0
      • les  

        Zdarec. Nevíte někdo o jetém cruiseru od feltu ? Nejlépe do roku 2010. 26/24 kola.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.