• riku

    Vzhledem ke germánským sklonům jednoho kamaráda, který si právě pořizuje kolo mám následující dotaz: Které značky pocházejí z Německa?

    Co jsem pátral, tak jsem přišel na:

    Storck Felt Canyon

    Ještě něco?

    0 0
    • vlk  

      jo co vím tak ještě no saint a z Rakouska pochází ghost.

      Co nějak nemohu pochopit, proč kola od „sousedů“ (Německo, Rakousko) se u nás mnohem húř shánějí jak ty z druhé strany světa(Usa apod.) a to jsou přitom většinou levnější.

      0 0
      • kurýr na bajku  

        Ghost je myslim z německa, ale ty kola se kompletujou v čechách. Z rakouska je KTM. Jinak z německa sou eště FELT, ROTWILD, REDBULL, FOCUS, KALKHOFF, STEINBACH, BERGWERK, X-TENSE a eště spousta dalších. Každopádně všechny ty kola sou lepší než jakýkoliv jiný, protože Německo nadevšecko !!!

        0 0
    • matra  

      Aaaa, tak to bude trochu delsi seznam..

      0 0
    • Vrci  

      carratec

      0 0
    • prodi  

      Hot Chili, Bergwerk, Votec, Voitl, Liteville a spousta spousta dalších :)))

      0 0
    • MlokCZ  

      Cube

      0 0
    • rock  

      Doufám, že se moc neminu:

      Bergamont Canyon Centurion Chaka Cheetah Corratec Cube Dynamics Felt Focus Fusion Germans Ghost Hai Idworx Juchem Kuwahara (Diamant) Maxx No Saint Noll Pakka Poison Radon ? Rose Rotwild Steppenwolf Stevens Storck Street:Tec Univega ? Votec ? Wiesmann

      • biky vyráběné jako přidružená výroba automobilek: Audi, BMW, Merceds-Benz, Porsche a možná i další …
      0 0
      • vlk  

        to poslední není to náhodou firma co vyrábí plynové kotle? Fakt je to bike firma?

        0 0
      • kurýr na bajku  

        Tos vyštrachal ve WORKSHOPu ?

        0 0
        • rock  

          Chtělo by se mi říct, že jsem naházel pár značek z hlavy :-), ale to bys mi stejně asi nevěřil. Prolítl jsem seznam testovaných biků na stránkách německého Mountain Bike (?asi, doma na ně nemám odkaz), něco jsem napsal bez kontroly, u některách jsem zkontroloval, adresu výrobce.

          0 0
          • rock  

            … jo a byl to seznam jenom hardtailů, určitě by se ještě něco našlo ve fullech, ale už jsem neměl čas; přece jen tam musím alespoň chvílemi pracovat :-) …

            0 0
            • fousek  

              Ve fullech je tusim firebeast ne?

              0 0
            • kurýr na bajku  

              Já myslim, že německo je nezmapovatelný. Je tam taková spousta garážovek, že množství značek by mohlo jít do tisíců. Je tam třeba značka co vyrábí jen 29" a některý dokonce s Leftynama, ale nemůžu si teď vzpomenout na méno. BTW: dobrý je taky švýcarský BMC, kde dostaneš 26" bajka a k tomu rovnou 700 kola, kdyby si dostal chuť projet se na crossu ;-) Prostě furt je to tady vo ničem :-\

              0 0
              • enjoy  

                a jeste rekni ze jsou k tomu zcela zdarma:-))) ne nic:-)

                0 0
                • kurýr na bajku  

                  No zadara u nich není nic. Připlácíš za každou blbost :-(

                  0 0
                  • enjoy  

                    no tak staci nekupovat blbosti.

                    0 0
                    • kurýr na bajku  

                      No dyš si máš připlatit za kotouče, tak to už stojí za úvahu, ne ? Je to taková nutná blbůstka ;-)

                      0 0
                    • kurýr na bajku  

                      No dyš si máš připlatit za kotouče, tak to už stojí za úvahu, ne ? Je to taková nutná blbůstka ;-)

                      0 0
                    • kurýr na bajku  

                      No dyš si máš připlatit za kotouče, tak to už stojí za úvahu, ne ? Je to taková nutná blbůstka ;-)

                      0 0
                      • enjoy  

                        nerozumim.to dodavaji normalne kola bez kotoucu?:-)

                        0 0
                        • kurýr na bajku  

                          Zde by to nebylo jaxi dost dobře možné, kvůli výměně kol za větší, tam kotouče být musí, ovšem u spousty německejch značek sou kotouče za příplatek.

                          0 0
      • náčelník  

        A taky Checker Pig, ty sklerotiku :)

        0 0
      • norman  

        Slušný. Škoda, že chybí Rammstein. Šel bych do něj hned! " Er la"uft mich aus die Ohren,
        Herz und Nieren sind Motoren!"

        0 0
      • mike!1  

        A co Horst Fuchs. Ten ve svém arzenálu kola nemá???:)

        0 0
    • MartinXC  

      Nicolai

      0 0
    • riku  

      Dík za reakce – a to jsem si původně myslel, že se v Německu kola ani nedělají… Moje hloupost.

      0 0
    • pepa_16  

      A co treba MXM?

      0 0
    • Bobo  

      Simplon – silničky i biky aus Õsterreich.

      0 0
    • Olin001  

      Witten: černoch jedoucí na kole srazil za jízdy ženu k zemi, vytrhl jí z ruky mobil a ujel. 41letá žena šla v 18:40 po městě, když ji napadl 20ti letý běženec na kole.

      afrika

      0 0
      • Vilém  

        To jsem rad, zes nas o tomto zavrzenihodnem cinu informoval a dokonce se kvuli nemu registroval.

        Ale jinak, bez do ******.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.