• Otto

    Tak mě dneska pobavil kolega, co přijel do práce: Cyklista 600km/rok, dle řečí a zkušeností aspoň 10.000 za rok Přílba Kelly's, dres (a kolo) Merida, kra?asy Author. Myslím že značka bicyglů na mém oděvu nigdá nebude. A nebo je to taky xmíchu na kalhotách DeMarchi mít nápis SPEED a plůžit se se zmrzlinou kolem Zlíňanky rychlostí chůze? No už mě asi z toho horka.....

    0 0
    • blue  

      a co je na tom k smichu?

      0 0
    • kpitti  

      Más dojem, že jsi něco víc? Ty doby kdy všichni nosili jen jedno jsou už snad pryč ne? A poradím ti značku bicyglů si na svůj oděv rozhodně nedávej. Oblékám si na kolo výhradně značkové cykl. kalhoty a dres (i s nápisy) A? si každý nosí to co mu vyhovuje.

      0 0
    • Bobo  

      Nedá mi to, abych se nepřidal. Myslím, že i kdyby v těch hadrech jezdil třeba jen do hospody a zpět, každýmu je po tom jen velký hnědý nic. Neber si to osobně, Otto, ale nechápu.

      0 0
    • Martyss  

      Si myslim,že je to celkem jeho věc, co nosí. A k těm km. Sám bys mohl vědět, že je rozdíl najet 600 km v terénu a 600 km na silnici......

      0 0
      • stréc od piva  

        600km na silnici má pro trénink stejnej význam jako 1500km v terénu.

        0 0
        • Martyss  

          já osobně to přepočítávam, že jeden km v terénu je za dva na silnici…aspoň jsem se moc nesekl

          0 0
          • stréc od piva  

            no jako námahou asi jo…ale je pravda, že pokud budou 2jezdci celej rok trénovat a najedou stene objem, tak ten silničář bude prostě o třídu,dvě lepší…

            0 0
            • djano  

              Blbost, mam to odskusane. Teren cesta nenahradi.

              0 0
            • Man  

              tak skus urobit 150km po ceste a 150km po lese a myslim, ze na to prides sam :-)))

              0 0
    • enjoy  

      ja ti rozumim.je mi po tom sice ho***,ale sam bych to na sebe nevzal.nemuzu tvrdit ze mam vkus,to se neda rict,protoze je kazdy jiny… na jednu stranu je nechapu,ze jim nedojde jak vypadaj a nadruhou stranu je obdivuju ze to nosi a nevadi jim to.taky bych chtel byt takovy…

      0 0
    • Tommy  

      Ty to neplatíš, tak neřeš – podstatný je, že je lepší mít pr… v pohodě než ji mít vodřenou vod šikmovokejch kra?asů !!!!

      0 0
      •  

        No ja nevim, ale pokud nekdo ujede 600km za rok, tak je logicky, ze to neni nejakej ultra cyklista a docela mi sedi to, ze si kupuje takovy hadry. Vzdyt kdyby se to neprodavalo, tak by se to nevyrabelo. A pro koho jineho se to ma vyrabet nez prave pro jiz zmineneho?

        0 0
        • Tommy  

          No, já najedu podstatně víc – asi 601 :-)), na nějaké značky si moc nehraju, ale používám věci, tak jak je někdo vymyslel tzn. nebudu sekat trávu sekyrou – ta značka je v tomto směru dost podstatná – šikmooký na tržnici těžko totiž budou prodávat třeba kalhoty na kolo, takže asi tak

          0 0
    • Pavlos  

      Elastaky(DeMarchi) nosim protoze se mi v nich lip jezdi. Triko zatim bavlna ale az budou nejake prasule tak du do nejakeho funkcniho matrose:) Prilbu uz mam taky naslapy taky a to nenalitam moc km, ale kdyz me to bavi tak proc ne ze:) Porad lepsi nez abych ty prachy prokouril nebo prochlastal;)

      0 0
      • Pepazdepa  

        To já to i rád prochlastám :) Mám kra?áky s vložkou od Adidasu (lonskej model ve slevě) a za dres sem dal litr.. Jak říkáš, baví mě to a mám radost, když si něco koupím.. Jelikož jsem šátkař od nepaměti, tak ted koukám po skořepině a už mám vybráno.. Přeci jenom budu klidnější v helmici.. I když, osud je osud.. Ale nechápu, že někoho prudí, když druhej nosí nějaký hadry.. A? si dělá každej co chce ne. Já mám kámoše co s nama občas jede (ne víc než 50km, pak je KO) a ten jede klidně v teplákách od tin?onů! To pak nechápeš, jak to může přežít, ten matroš! Obdivuhodné..

        0 0
    • RapMan  

      Nejak jsem nepochopil co tu resis…

      0 0
    • TinkTink  

      No ja mam bajka meridu a kratasy Author…proc? Kvuli vlozce…je teda fakt, ze jsem je ve ctvrtek trosku natrh, ale uz jsou zasity… :)…a ja radsi k Macum :)

      0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.