• Jel jsem nedavno pres Michelsky les (v Praze u Roztyl) a vsiml jsem si, ze jsou na stromech nejake divne znacky (cervene a bile kolecka, tesne nad sebou). Netusite nekdo, coto je ? Porad mi to vrta hlavou :-)

    0 0
    • captain  

      Cau, nemuzou to byt ,,lesacky znacky,, ,kteryma oznacujou ,,prorez,, ?? Jenda

      0 0
      •  

        Na znacky lesaku urcene pro prorez stromu je to moc pekne. S tim by si tak nehrali. Taky bych to spis tipoval na nejakou trasu (nekde jsem tam videl i sipku).

        0 0
    • fousac  

      jo taky sem je tam videl.. tipuju ze je to znacena trasa nejakyho zavodu..

      0 0
    • McBlacky  

      Já bych řekl, že je to pro MTB, viděl jsem je už i jinde. Podle barvy by se měla určovat obtížnost – tři úrovně, ale jak k tomu sedí barvy nevím…

      0 0
    • Vezirek  

      Nekdy se barevnejma koleckama oznacuji i bezecke trate…

      0 0
    • pedrod  

      Asi to neni pro MTB. Nemuze to byt nahodou od Velke kunraticke, co se beha na podzim?

      0 0
      • McBlacky  

        tak to určitě ne, ta se běhá v Kunra?áku a ne v Milíčáku…

        0 0
        • pedrod  

          Teda sorry, ale pise se tady nahore, ze je to u Roztyl, a to je Kunratak, ne? Milicak je na druhe strane dalnice za Jizakem smerem na Pruhonice, resp,.Kreslice.

          0 0
          • McBlacky  

            to to jo, ale ony jsou i v Miličáku… Kromě toho trasa VK se značí mlíkem a jiný značky tam nejsou, protože vede mimo pěšinky v chráněné oblasti okolo zříceniny Hrádku, kde dokonce je i zakázáno tra? nacvičovat. Vím to, protože už jsem ji běžel…

            0 0
    • tm  

      Este driv nez se po lese litalo na kolech se dost behalo a ty znacky oznacuji bezecky okruhy, barvy rozlisuji delky okruhu.

      0 0
    • Meesha  

      Myslim, ze neco podobnyho je i na Tocny a asi to bude na behani. Na orientacni beh to asi nebude, to by pak asi nemelo moc smysl. :-)

      0 0
    • lijo  

      Co si pamatuju, tak v Krčským lese jsou opravdu značeny běžecké okruhy 5 a 10km. Pořádal se tu kdysi závod Krčská desítka (nevím jestli stále). Byl to závod podobný Velký kunratický, ne tak známý a náročný. Běhával to můj táta.

      0 0
    • Radek Broz  

      U nas v Krusnych horach se timto zpusobem znaci bezecke trate (jako na bezky, ne na behani:o)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.