• BH

    v Reflexu c 23 vysel clanek od Petra Holce"Typci". zaujalo me mimo jine, ze autor pouziva temin Freestyle BMX a vicekrat hovori o freestale jako o BMX. Napr. BMX – mestky fenomen,BMXove prekazky, polovicni rampy…,flatland BMX… a td. Ja osobne si pod pojmem BMX predstavuji pouze bikros a to ostatni(freestyle, Dirt a td.) dle meho nema s BMX nic spolecneho.Jak to tedy je? Je spravne zaradit pod BMX vsechyn discipliny na 20"(24"- cruiser) kolech?Tedy , ne ze bych s timto problemem nedokazl zit, ale rad bych vedel jak to vlastne je.

    0 0
      • BH  

        uz su chytrejsi, tak dik.cekal jsem i vysvetleni pojmu BMX

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Bicycle Moto X Asi to neni uplne nejregulernejsi nazev pro freestyle, ale je to patrne dany zpusobem vzniku techto disciplin.

          0 0
    • Smazaný účet  

      Na crossové motorce se taky dřív jezdil jenom cross a až potom freestyle, stejný je to s bmx… A v dnešní době už si pod bmx představim právě ten freestyle…

      0 0
    • enjoy  

      hodne z nas jezdilo na BMX 20 a na bikrosku bych s tim v zivote nevlez.

      0 0
      • poiko  

        Já měl jako jedinej z okolí RMX 20. Nevíte, jakej je mezi nima rozdíl? Vždycky mě to zajímalo, co to mohlo znamenat.

        0 0
        • cabbage  

          rmx melo dvoukorunku......

          0 0
        • enjoy  

          hm,nechtel jsem to rikat,ale mel jsem taky takovy tmave cerveny(metaliza) RMX 20:-).opet velika zahada,jaky je v nich rozdil:-))

          0 0
          • goofy  

            To by mne taky zajimalo, ale ja mel BMX 20 a kamosh RMX 20, a to jeho bylo tezshi… V tom sem tahdy videl ediny rozdil, ale moc si to nepamatuju… ;o)

            0 0
        • skipXC  

          no myslim, že RMX byli první – Taky sem ho měl a mělo to takový zvláštní uchycení řidítek… ale to už si moc nevzpomínám :)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.