• zida8

    Zdar chtel bych slyset nazor jestli si byste sli do Ekynoxu za 1500. dik

    0 0
    • juli  

      To je dost dobra cena. Kde je maji za ty prachy?

      0 0
      • moratii  

        Bikezone.cz

        0 0
        • juli  

          0 0
          • zida8  

            a jeste mi reknete jak je to s tou vetsi a mensi velikosti. jak hodne velky je ten rozdil?

            0 0
            • juli  

              Vetsi-mensi? To RP nedela. Kde jsi to vycet?

              0 0
              • zida8  

                Ekynox SX a Ekynox

                www.finebike.cz/…udy-project/?…

                0 0
                • juli  

                  No jo SX, ale tady nabizi Ekynox. Takze asi ty vetsi. Ja do nich pujdu, pokud budou, protoze ta cena je hrube pod VO. Ted si uvedomuju, ze RP nabizi/zelo tzv. promo bryle, ktere maji jeden velky napis Rudy Project, temer pres cely nosnik. Ty byvaly docela levne. Tak aby to nebyly ony. Ale na te fotce to teda nejsou ony.

                  0 0
            • mawerick  

              je v tom hodně velkej rozdíl… kámoš má normální a já EX a je to dost znátr. jinak za 1500,– jsou zadarmo:D do toho bych šel hned kdybych už je neměl;)

              0 0
        • tantobo  

          Byl jste se tam na ne nekdo podivat, jsou to opravdu za ty prachy originaly? Pokud jo, tak bych asi taky nevahal…

          0 0
          • moratii  

            Samo ze jsou originaly…))))))))))

            0 0
            • zida8  

              taky mam pocit ze by bylo vcelku o drzku prodavat RB od vietnamcu:) … i kdyz maj na stankach veci dobry:)))

              0 0
    • black.horse  

      hele, bejt Tebou, tak bych do toho šel;-) mám krátce RP Rydon a jsou mega:-)

      0 0
    • rasto  

      jiz asi 3 roky vozim RP Kerosene (+dioptrickou vlozku). se divim, jak jsem do te doby mohl vozit jen civilni bryle :-) jestli budes mit na vyber, doporucuju Ti barvu Race Red – idealni pro prechod svetlo/ tma, louka/ les. pouzitelne i v noci.

      0 0
      • vili  

        tak keroseny mam taky a i kdyz sem se o ne celkkem peclive staral tak: 1.behem prvniho roku mne odpadly oba nosniky 2.i pres umyvani potu mydlovou vodou kov pouzity na obrubach pekelne oxiduje zelenou barvou 3.behem druheho roku uzivani praskly aji gumky na koncich za usima 4. o kvalite a odolnosti skel se radsi nebudu vyjadrovat, protoze po 3 letech pres tmave skla neni uz vubec nic videt a navic se pekne omackaly takze uz nedrzi v obroucce, svetly skla sou v pohode protoze sou daleko min pouzivany 5. na to ze nemeli vubec zkreslovat tak treba beach v nich hrat nemuzu protoze nemuzu trefit balon :-) 6. pouzival sem i dioptrickou vlozku-pri –3 dioptriich byly bryle hrube tezky takze jsem o nich porad vedel a navic kdyz bylo chladneji a ja sem se zpotil tak se to hned mlzilo 7. celkem 0 pracky whirpool takze RP never more (casem ukoristim otcovi okleje :-))), snad

        0 0
        • moratii  

          A co by si chtel za ty prachy?…)

          0 0
          • vili  

            no staly asi 3500 coz mne prijde docela dost, mozna mas jinou financni situaci kdyz se ti to zda malo…

            0 0
    • M@rtin  

      Neváhej!!

      Já sám jedny mám (se skly TekRed) a za takovouto cenu přemýšlím o jedněch do zásoby.

      0 0
      • zida8  

        tak sem mluvil s borcem co to prodava a prej uplne extremni zajem ze to vubec necekali. prvni varka uz je davno vyprodana a ceka se na druhou a na tu uz je taky poradnik(Sem v nem). a je to jen do vyprodani zasob tak sebou hodte:)

        0 0
    • Lowrider  

      www.oakley.cz Já bych trochu přišetřil :-) Stojí to za to!

      0 0
    • dieegoo  

      U tech ekynoxu je v cene jen jeden zornik?

      0 0
      • dodydody  

        JoJo jen jeden

        0 0
        • dieegoo  

          chmmmm, tak ony se ve finale prece jen prodrazej

          0 0
          • juli  

            Jak prodrazej? Nechces je srovnávat treba s Axonem, nebo R dvojkama?

            0 0
            • dieegoo  

              To ne.. ale tak ona cena 1500 vypada lakave… ale kdyz se k tomu pridaji jeste jedna tmava skla, hned je to temer dvojnasobek

              0 0
              • juli  

                To jo, ale za tri litry mas spickove bryle, ktere budes vozit nekolik roku. A pokud se na nich neco po..re, tak mas nahradni dily bezne k dostani. Treba gripy na stranickach, nebo na nose. Je fakt, ze drahe bryle neoceni, kdo chce zamachrovat, kazdy rok novejma, ale ja starsi a usedlejsi davam prednost navyklemu stereotypu. Napriklad moje ctyr, nebo petilete RP Skeey maji vsechny dily puvodni a to je mam na nose temer denne.

                0 0
                • dieegoo  

                  jenze ja je zas urcite pri prvni prilezitosti nekde zapomenu :D jako posledne…

                  0 0
                  • juli  

                    To je treba posichrovat ostnatym dratem na temeni hlavy :)

                    0 0
    • Peslezedirou  

      Nemáte někdo vrak těchto brýlí? Zlomil jsem jenu nožku, tak sháním novou.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.