• frof

    Co vas nejcasteji odradi od planovane jizdy na kole.

    0 0
    • enjoy  

      dnesek(v praze).

      0 0
      • dieegoo  

        taky tam bylo tak „luxusni“ pocasi jako u nas? Sem se tesil ze po skole se zajdu provetrat a pak celej den chcalo a po snehu ani pamatky :(

        0 0
    • Lister  

      no většinou práce, tak nějak ráno vstanu a říkám si, že by bylo fajn se projed, ale pak si uvědomím že je např pondělí a jdu makat :)))))

      0 0
      • frof  

        To je to.Jak se to vezme.Muze to by nechut po tezkem prac.dni,poca­si,predchozi kalenice s kamarady atd.Tak se pochlubte.

        0 0
        • Ice-goofy  

          No ja se priznam, ze me odradi pocasi… jinak nic , ale pocasi spolehlive…hold nejsem ten baheni typ :) ci destovej

          0 0
        • Stancek  

          Me 100% prace, pripadm si blbe, kdyz moja jde neco treba makat na zahradu a ja bych se jel projet… Nejspis to dopadne tak, jak tady ctu o tom jaky ma kdo svetla, neco schrastim a stane se ze me „night rider“ , pred den toho casu vetsinou moc nezbyva.

          0 0
      • Vašur  

        …že by bylo fajn se projed… To se mi stává, když je blbý počasí. Pak zjistím, že jsem se nebyl projet, ale že jsem ten den projed :-)

        0 0
      • grafik  

        s'tu dlouho nebyl – jak to vypada s tvym RB-ckem :)

        0 0
        • Lister  

          Jsem teď řešil jiné problémy na jiných forech ( hlavně kompík a Richard Burns Rally)

          RB: tato investice upěšně prošla schvalovacím řízením (přítelkyně), momentálně se připravují podklady pro čerpání finančních prostředků :)))))- do vánoc sice nebude, ale na jaře snad už jo, byla by navíc škoda likvidovatnový tnehle rám na nasolených silnicích.

          0 0
    • fousac  

      ranni vstavani (vikendy) a lenost (celkove)…

      0 0
    • Lance  

      ze se mi nechce

      0 0
    • Daf  

      Ted v zimnim obdobi hlavne pocasi presneji receno dest, nebo velky mraz. V sezone nekdy taky unava z predesleho treninku.

      0 0
    • yakub  

      Počasí nebo nemoc. Nic jinýho – ani škola, učení, přítelkyně…

      0 0
    • gadzo  

      vypitost

      0 0
    • ddd - andy  

      Nic.

      0 0
      • Gatier  

        Pockaj, pockaj, to znie skoro ako provokacia :) Ani unava??

        0 0
    • blue  

      hnusný počasí

      0 0
    • sasafras  

      vlastna lenivosť, ked sa zacnem cez vikend chystať o 8:00 a po „chvili“ je 14:00 a ja som este doma, tak to ma odradí…

      0 0
    • RUMcajs  

      Pravidelná kocovina a střevní potíže po náročném večeru :-)

      0 0
    • kajulka2  

      Počasí a vlastní lenost

      0 0
    • cabbage  

      pocasi(bahno), tlumic a zdravotni stav…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.