• Splinter

    Nevím jestli stojí za to zakládat novej thread, ale dneska prostě krása. Stačí sjet ze 100× projeté „modré“ a prostě jet nazdařbůh. Dneska sem tak jel… Slunko svítí mezi listama dubů, nikde nikdo, jen větvičky pod tíhou kola občas prasknou. Zastavím, abych se pořádně podíval kolem sebe a proběhne stádo srnek a zmizí za meandrem potoka.

    Nejhorší je vyjet potom z lesa a vydat se do betonových ulic „mezi lidi“

    Doufám, že nikoho tenhle thread neurazí…

    0 0
    • BH  

      jo jo souhlas dnes bylo krasne, na kole obzvlast. Ja jsem se dosla na kolo bohuzel az v podvecer, takze jsem mohl obdivovat akorat zapad slunce. Kez by takove poco vydrzelo dyl.

      0 0
      • L1  

        Já byl sice hned včera, ale taky super počasí, na kolo prostě ideál. Dnes to bohuzel nevyšlo, tak taky doufám, že to ještě nějaký ten den vydrží, at se trošku vyřádím:)

        0 0
      • blue  

        ma bejt peknej rijen… taky doufam, ze jim to vyjde :-)

        0 0
    • zirecek  

      O tom ten biking je, pěkný thread, takový tu ještě nebyl. Díky, :-).

      0 0
    • Biker jak Pes  

      a? žije biking a poezie… :))

      0 0
    • grafik  

      jo jo nadhera :) Miluju slunne dny, ciste nebe, hluboke lesy a toto predpodzimni obdobi, kdy teploty nelezou pres 20°C

      0 0
      • vrazdit  

        a nejkrasnejsi je to studene rano a lehce zamlzeno…su asi romantik ci co :)) ale teploty pres dvacet mi vubec nevadi… doufam ze nam to vydrzi…

        0 0
    • prochpetr  

      jooo, dneska to byla fakt parada, idealni pocasi, sem si dal brnenskou prehradu okolo obory a fakt paradni sjezdy :). o vikendu se chystame na palavu, uz se nemuzu dockat!

      0 0
    • wlk  

      Taky jsem byl včera po delší době provětrat bajk a byla to prostě nádhera, ze začátku to sice dooost bolelo,ale forma se rychle vrátila.Prostě paráda.

      0 0
    • lidumil  

      Není čím urazit. Byl jsem taky a takovouhle krásu jsem už dlouho nezažil :-) Sice jen kolem HK, ale i tak, v lese ani noha, začíná se pomalu barvit listí, v lese pruhy slunce mezi stromy, na pasece krásná vůně vyhřátého smrkovo-borovicového lesa jako připomínka horkých letních dní (teda že jich ale letos bylo), krásný výhled do údolíček, na pěšince přede mnou „prchala“ mladá srnka… Kolik takových dnů do konce letoška ještě bude? A jako na potvoru jsem celý víkend v práci :-( sakra

      0 0
      • Splinter  

        Jo přesně tak… Já mám naštěstí víkend volnej. Ale pak mi začne vejška. Se v týdnu nedostanu na kolo (leda jezdit do školy) :(

        0 0
      • jizby  

        Byl jsem jezdit okolo Pr, celkově taky dobrý, ale tady to už všechny plusy nemělo. Noh spousta. Pokud jde o vůni, tak se mi zdálo, že se zrovna na hodně místech hnojilo. Zajímavý, že i v lese. Srnku jsem taky viděl, -ale sraženou v příkopě. Prostě Praha :)

        0 0
    • mike!1  

      Já taky tak. vyrazil jsem na bumbálku a pak zpátky. ráno v údolí ještě mlha, nikde nikdo. jen paprsky slunka si razily přes stromy. No prostě i u nás v Beskydech je parádně:-)))

      0 0
    • kámen úrazu1  

      Babí léto mám nejradši. Teplo, ale už ne vedro, všude krásné barvy, les voní víc než jindy,… Asi proto mám od středy chřipku. Grr.

      0 0
      • lidumil  

        Nenechala ses´ očkovat :-(

        0 0
        • Tomino  

          Dneska to nemělo chybu.Počasí špica.Dokonce i má drhá se nechala vylákat.A to už je co říct.

          0 0
        • fousac  

          ockovani proti chripce na nas zkousej v praci kazdej rok.. jeste me neukecali.. ;o) ale kolega se dvakrat ukecat nechal a vzdycky ho hned po tom chripka sklatila.. tak ti nevim, jestli to vlastne k necemu je..

          0 0
          • mastihuba  

            tož každej se nejak živi ne? :))

            0 0
          • morlo  

            no pokud jeho nemoc opravdu byla chripka, tak mu to nejspis k nicemu neni :)… ale lidi casto rikaj chripka i nachlazeni a vlastne vsemu, pri cem maj teplotu, smrkaj a kaslou… navic se kazdou chvili objevi novej antigenni typ a proti tomu stavajici ockovani nefuguje…

            0 0
    • TinkTink  

      Jo jo…dneska to bylo super…skvely pocasko na trenink na finale CP DH :)…zitra to vypukne…join to us :)

      0 0
      • blue  

        join us… kdyz uz chces bejt svetovej ;-)

        0 0
        • TinkTink  

          Ja nejsem ani Simek, ani Grosmann…ja chci bejt po zitrku hlavne zivej :o))))

          Btw – se mi to zdalo naky divny :o))

          0 0
    • RomanH  

      Presne tak. Navic jsem zapomel mapu, tak jsem jen tak zkousel v okoli chaty uzke pesinky. Mnohokrat jsem nevedel, kde vlastme vyjedu, ale bylo to super.

      0 0
    • climber  

      To se ti poštěstilo spojit více aspektů ideálního bikingu: babí léto – to je super období roku, člověk si už váží každého pěkného dne, nepanují už hice, ale na zahrádce u piva se ještě dá vydržet. Objevování něčeho nového – zkusil jsem to vícekrát a ona cesta do „neznáma“ opravdu často znamená, že jsem 100 metrů od tisíckrát projeté trasy, ale přesto mám z vyjížďky úplně jiný pocit. Setkání s faunou – vždycky když člověk potká srnky, jeleny, prasata (jednou jsem potkal i vlka), tak je to radost. Je to důkaz toho, že na světě je stále ještě místo i pro jiné tvory než je člověk. Nevím jak ostatní, ale mě jsi svým příspěvkem rozhodně neurazil. Vždycky když čtu něco takovýho, tak mám radost, že snad nejsem jediný, kdo les považuje za nejkrásnější místo na světě a snaží se k němu chovat s náležitým respektem, aby i další bikeři, houbaři, turisti atd. měli stejný pocit až do něj vejdou.

      0 0
      • orca  

        Jo jo u nás je tak nádherně , ještě že většina stále jezdí někam k moři do tramtárie alespoň lesy jsou pro nás :-)) Jo jo české luhy a háje…

        0 0
    • lidumil  

      Tak je opravdu babí léto. Včera jsem jel jen tak krátce po práci:-( lesem, sice trochu mokro, ale nádhera, na lukách voní tráva, slunce dozlatova barví listí zkrásněné podzimními hrátkami přirody, v lese skoro nikdo, jen u rybníku odpočivali 2 turisti. No a pro tenhle krásnej pocit to prostě stojí za to :-)

      0 0
    • samotar  

      Nejkrásnější pohled na svět je ze sedla koně nebo MTB

      0 0
      • Lance  

        z „venblondu“ taky neni spatny:) a co slon? a silnicka??

        0 0
      • Martin  

        říkalo se o kovbojích, že maj náhdhernej život, celej den v sedle koně. Tak až tě tohle znova napadne, tak si to vyzkoušej....­......au au, strašný je to!!!! BTW: sedlo MTB je samozřejmě něco úplně jinýho:-)))

        0 0
    • sasafras  

      nech ziju ludia ,co citia ako Splinter!Zdar

      0 0
    • dalimil  

      tak,tak,ráno jsem jel na kole z Jesenice do Prahy do práce,mlhou,krásně se dýchalo,nikde nikdo… paráda

      0 0
    • jihra  

      Září je asi na kolo ten nejlepší čas. Začátkem září jsem si dal na treku štreku (hmm.. pěkný rým) Ostrava – jižní Čechy a zpět. Bral jsem to (pokud možno) po okreskách a málo frekventovaných či lesních cestách, po jižních Čechách pak lesy kolem hranic. Většinou nikde nikdo, klídek, no prostě boží. Sluníčko přívětivě svítilo, v hospůdkách prázdno, nikdo mne nikam nehonil, balada. Tak nějak si představuji ideální dovolenou.

      0 0
    • rock  

      Ale jo, je to OK. Akorát mám připomínku k tomu „jet nazdařbůh“ : na poslední vyjížďce jsem 7× odbočil z hřebenové cesty po nadějné spádnicové stezce do údolí – 7× jsem se vracel buď na kašpárka nebo pěšky zpátky nahoru. Vždycky to končilo po max. 500m uprostřed ničeho (ostružiní, mladé smrčky apod.) V některých případech by se tím asi nějak prodrat dalo, ale potěšení by to moc nepřineslo … no, byl jsem z toho otrávený jak malajský šíp …

      0 0
    • 7LK  

      Tak po týdnu marodění jsem si to dneska vynahradil – sice jen v rekonvalescenčním tempu, ale nádhera přírody okolo je nepopsatelná. Že jsem si vůl nevzal fo?ák :-( Těch odstínů hnědé v travinách, nádherné zbarvení stromů, slunce, které má ještě sílu a umí pod černou bundou pěkně zahřát. Přebuz je nádherné místo k ježdění – a pivo chutná :-)

      0 0
    • kajulka2  

      V tuhle dobu je jízda po lesích paráda. Včera jsem vyrazil na známou trasu klidným tempem a užíval si přírody. Ticho, všude plno barev, zvířata, není takový vedro jak v létě, perfektní relax.

      0 0
      • RomanH  

        Mne to povidej. Minulou sobotu jsem si dal v lesich peknych 80km. Padajici listi, mraky zvere, fakt bezvadnej relax. Nadchlo me to tak, ze jsem si ted vzdal na Ct+Pa dovcu a budu jezdit.

        0 0
        • Smazaný účet  

          sis mel vzit na po-st pac ct-pa ma chcat… :-)

          0 0
        • ada  

          jj, cez víkend bolo krásne poježděníčko. :-) …no jedna veverička, ktorú som prešla zadným kolesom si to asi nemyslí…

          V práci majú pre moje úchylné jazdenie pochopenie a celý týždeň končím okolo obeda a šup šup do lesíka šanti? v listí. :-) Je to tam jedna báseň. :-)

          0 0
          •  

            vrahuuu

            0 0
          • Pivomil  

            To by me zajimalo jakej pocit mela ta veverka.. :)

            0 0
          • kajulka2  

            Končit v poledne, to bych taky bral. Dřív jak ve 4 se na kolo nedostanu:(

            0 0
            • ada  

              To bolo výnimočne, kvoli tomu peknému počasiu. Normálne v robote trčím do piatej. A to jazdenie v týždni som „doháňala“ v práci v sobotu. :-( Síce som nemusela, ale niektoré veci bohužiaľ nepočkajú.

              0 0
              • kajulka2  

                Ale stejně máš fajn, že ti to zaměstnavatel umožní. Já si vzal v pátek dovču že někam vyrazím, a stejně musel do práce a vyrazil na kolo až po poledni:(. Měl jsem se na dovolenou vyprdnout a na kolo jít v sobotu, bylo krásně

                0 0
                • ada  

                  Predpoveď počasia na víkend sa pánom meteoristom moc nevydarila. Spoliehala som, že víkend bude škaredý, preto som si vypýtala to voľno. A vono ne e. :-) V sobotu som vydržala v práci iba do druhej a zase do lesa. Je to droga. :-)

                  0 0
    •  

      Joj,je tak.. sem sestra ,,Splintra"..vím o co jde.. v té chvíli jsem taky lítala po lese,sama samotinká.Je to bezva pocit,když je pěkně a na kole šlape všechno jak hodinky :o) Ps.-Konečně se mi sem podařilo přihlásit..jupííí… vaša cyklistka :o)

      0 0
      • Bobo  

        Po lese sama samotinká, nejlépe v okolí Nedvědice nebo Kladna. To je teprve bezva pocit. No nic, už mi ty zprávy nějak lezou na mozek, asi na ně přestanu koukat.

        0 0
        • kajulka2  

          Moc dobrej pocit sem z toho taky neměl, ale prý už ho chytli http://www.novinky.cz/…adensku.html

          0 0
          •  

            Ježiši… to jsi mi neměl ukazovat!!!Hrklo to ve mně!TY brďo!!!Jak já teď budu jezdit..pořád si budu myslet, že mě někdo sleduje.. uffff jejda jejda Ma?a

            0 0
            • mastihuba  

              to dybych věděl tak bych s tebou v pátek nikam nejel :))

              0 0
              •  

                Já bych taky nikam nejela…to je strašnej pocit, že teď už to víme… ještě, že už je v base.. uf f f f :o)

                0 0
            • kajulka2  

              Já jezdím sám a často mimo civilizaci, takže sem z tohodle blázna taky neměl dobrej pocit, ale co, musíme doufat že nebudem mít to „štěstí“ a nikoho podobnýho nepotkáme, ne?

              0 0
              •  

                Přesně tak! Tak a? žijí normální lidi !!!! upřímně!

                0 0
    • lidumil  

      Včera zase tak krásně, několikrát jsme sjeli z cest jetých snad po 150 do lesa na jednomužné stezičky, mezi stromy, rákosí, po břehu rybníka, krásně se barvící jaovry do ruda, nikde ani živáčka, pohodový den a „výlet na plandáka“. Doufám, že takový dny ještě tenhle podzim přijdou :-)

      0 0
      • Splinter  

        Jojo,taktak… Jen mít víc toho času…

        0 0
        •  

          Souhlas, ale ta včerejší mlha.. v lese je to teďkom pěknej adrenalin,hlavně ty kořeny a kamemeny pod krásně zbarveným listím :o) ale má to něco do sebe ! Takové počasí má být až do půlky listopadu..16– 21 stupňů-zdroj seznam.cz pak to má klesnout o 4–6 stupňů..tak by to mělo být bezva. :o)

          0 0
    • lidumil  

      Byl to krásný prodloužený víkend a já měl navíc celý týden dovolenou. Včera jsme si dali kus Podkrkonošského maratonu, nemělo to chybku, obzvláš? sjezd ze Zvičiny a sjezdy z Borovnice do Pecky, na zemi i na stromech barevné listí, prakticky všechno jetelný, srnky na lukách, úžasný hry slunce v polích a na krajích lesa, sice trochu chladno, ale stejně kráse. Jen to má jednu vadu – hospody jsou už většinou zavřený, krom Zvičiny, ale to bylo na jído ještě moc brzo. snad ten podzim vydrží. POtkali jsme něoklik skupin cyklistů a někteří byli v letním :-O

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.