• jecnak

    Vzhledem k tomu, ze se pomalu objevuji informace o chystanem serialu 24hodinovek v pristim roce, pojdme sjednotit informace a domluvit se na teamech apod.

    Co se zatim vi? Budou 4 zavody – Vesec u Liberce, Bystricka, neco u Plzne a Praha. Ma to byt serial jak pro singly, tak pro dvojice a ctyrky. Docela by me zajimalo jetli byste nad tim uvazovali. Nebo zda uz dokonce mate sestaveny team nebo budete tvrdaci a pojedete singl.

    Abych nezapomnel, hledaji se odvazne bikerky, ktere by se daly dohromady a jeli 4ku. Jedna se o to, ze pro otevreni kategorie zenska 4ka je potreba aspon 5 teamu. Momentalne vime jen o 3. Tak se holky pochlapte, ve 4 se to sranda.

    0 0
    • raceman  

      ja bych to videl na kategorii junioři, ale jen v bystřičce, pochybuju, že se dostanu na ty ostatní… :-/

      0 0
    • easyrider  

      Zní dobře. Možná bych jel singl a možná smíšená dvojce, esli veterinářka bude schopná trénovat.U tý plzně-neni to náhodou březín, kde se jezdí desetihodinov­ka?Nějaký bližší info by nebylo?

      0 0
    • Daf  

      Loni jsem si vyzkousel ctverice, libilo se mi to. Jen to nebyla zrovna vytrvalostni zalezitost, proto bych chtel letos zkusit jet ve dvojici. Urcite ale ne celej serial, ale jen jeden zavod ;)

      0 0
    • jecnak  

      Jeste k holcici 4ce. Da se to brat velmi pohodove, jelikoz je limit na jedno kolo 100 minut. Teoreticky je tak potreba ujet 14 kol po 18km = 253km / 4 clenkama teamu = cca 65km (Plati pro Liberec). Takze pokud si chcete uzit zavodeni, teren, predjizdeni (toho si ve 4ce uzijete az az), zkusit jezdeni v noc a nebo zkusit prekonat jiny team, tak si myslim, ze to je fajn moznost. Rekl bych, ze je to v mnohem vetsi pohode nez 90% maratonu, je dost mista na predjizdeni, clovek zna trat, takze ho nic neprekvapi, prijemnejsi atmosfera, kazdych 18km obcerstovacka :-)

      0 0
      • Ladap  

        Jeden by skoro litoval že není ženská :)

        0 0
        • jecnak  

          Lempl uz se nechal predelat, lisak(ka) mazana. :-D Na druhou stranu je fuk jestli je to 4ka chlapy, zensky, nebo mix, pravidla jsou stejny.

          0 0
          • lempl  

            tak jen nevim, v jaky kategorii pojedu(jedem… :o(

            0 0
            • Rychlej turista  

              Když nevíš, tak jeď sólo, nač se dělit :-D

              0 0
              • Kiri83  

                :) pekne vystihnuté, načo sa nehať brzdiť keď môžeš ísť sám… aj napriek tomu asi pôjdem do 2-ky (budem tou brzdou ja :-D)

                0 0
      • Medunka  

        Pak si tady udelame vyberove rizeni na pozici „Manager teamu“. Hezky pocitat kola, zapisovat casy, konotrolovat konkurenci, chystat jidlo, budit vcas zavodnice na start …

        0 0
    • panaczek  

      …a kde se ty informace „objevuji“? krome potencionalnich poradatelu by zatim nemel nikdo nic vedet. vse je v jednani.

      0 0
    • easyrider  

      Hele a pojedou se vůbec smíšený dvojice?

      0 0
      • jecnak  

        Bude to asi odvisly od toho kolik se jich prihlasi, pocitam, ze jestli min jak 5, tak se to slouci s chlapama. Proto take tento thread, aby se mohli lidi snadno domluvit.

        0 0
    • petryk  

      Pojedu doufám dvojku v Liberci, ale ten seriál mě začíná lákat, ještě přemluvit toho druhýho a vysvětlit mu, jak je to bezva:)

      0 0
    • jonti  

      Ahoj ja by som chcel ist znovu ten Vesec, ten bol pekny, idealne v time ako sme boli, ak to pojde. Ist podla mna celu seriu je ale celkom blaznovstvo, podla mna je to fakt vela, ist za sezonu styri 24 hodinovky, aj ked vo stvoriciach.

      0 0
      • Darkson  

        ve čtveřici je to na pohodu, ale solo musí bejt masakr…

        0 0
        • Rychlej turista  

          Děláš, jako bys to v životě nejel. Doufám, že necukneš a pojedeš zase :-)

          0 0
          • jecnak  

            Darkson mysli asi cely serial.

            0 0
            • Rychlej turista  

              Liberec bude asi nejtěžší, ale už ho známe a jede se první, takže se přežije. No a pak se už bude jen zvolna umírat :-D

              0 0
              • jonti  

                Preco myslis, ze je najtazsi? Podla mna ak by trat bola menej clenita, tak je akurat rychlejsia a nebezpecnejsia, slapat treba tak ci tak :) A co sa tyka prevysenia, to neviem posudit,ale mne tam prislo celkom primerane.

                0 0
                • Rychlej turista  

                  Netvrdím, že je nejtěžší, protože závod je tak těžkej, jak těžkej si ho uděláš sám.

                  Je ale rozdíl jet po mnoho hodinách po rovině nebo krpály. Z tohoto hlediska se mi rovinatější a rychlejší trať jeví jako snadnější.

                  0 0
          • Darkson  

            myslim právě celej seriál. kdyby to bylo loni, neodolal bych. letos si budu muset plnit rodinný povinnosti:-)

            0 0
      • jecnak  

        Ve 4 to mas jak normalni marathon.

        0 0
    • mitch  

      A můžou tam twenty-niners :)?

      0 0
    • McBlacky  

      pokud do toho můžu mluvit ostatním členům našeho lonského teamu z Vestce, tak já bych jel všechny 4 kusy ve 4ce. ještě tam byla loni rezerva :) a víme to všichni – co vy na to?

      0 0
      • jecnak  

        Ja jsem pro, celyho Marathonmann je urcite nemusim, jen 200ku Salzku si neodpustim, ale ta se s nicim nekreje.

        Pain is temporary, glory is eternal. ;-)

        0 0
        • jonti  

          Ja urcite chcem ist malevil, ten sa nekryje, rad by som este siel Selu a Krala sumavy. A samozrejme Zbraslavsku 8 :) Len mam strach, ci sa to da rozumne zvladat. Este k sigme 5w dokupim poriadne svetlo alebo vyriesim uchytenie celovky na helmu. Este tak 4000km do vestca a bude vsetko super :)

          0 0
    • jonti  

      Som dostal napad na inu akciu, taka 12hodinovka na trase zbraslavskej osmy, to by bolo psycho.

      0 0
      • heretik  

        Uf, na to je to příliš krátký. Copak by někdo chtěl si ten krpálek před cílovou rovinkou kroutit 200×?

        0 0
    • Rychlej turista  

      Docela by mě zajímalo, jak se bude hodnotit. Jestli se budou dávat body za umístění v jednotlivých závodech nebo se jen sečtou ujeté kilometry. To by mohlo být zajímavější – aspoň v úvodních třech závodech by si člověk musel ždímat držku až do konce :-D

      0 0
    • petebike  

      tak jel sem to sice jen jednou, ale nejak me to uplne znovu nelaka – nerikam nidky ale v dohledne dobe urcite ne, treba az budu starsi…

      doba na zotaveni do normalniho provozu bohuzel neni dlouhá :-(

      0 0
      • Gorgov  

        tak v cem je teda problem? :)

        0 0
        • petebike  

          problém je v tom že musim chodit do práce – totiž jezdit :-) takže si moc nedokážu představit že si dám přes víkend 24h a v pondělí půjdu od 7 na šichtu :-)

          0 0
    • friblos  

      letos se chystam do vesce. bude to peknej masakr tak snad preziju-poprve pokus o solo

      0 0
    • jecnak  

      Vi nekdo nejake novinky ohledne serialu 24h? Zatim jsem nikde nic nenasel. Uz by to pomalu chtelo neco oficialniho. Preci jen se to kryje s vicero zavodama.

      0 0
    • favorit.  

      mel bych dotaz, jak to resite se svetlama? Porad me to vic a vic laka, ale to svetlo je problem

      0 0
      • Rychlej turista  

        Světlo není problém, je to v pohodě. Každý si svítí tím, co si veze. Někomu stačí blikačky a někomu je málo i 15 W.

        0 0
        • Rychlej turista  

          poprvé jsem to objel s blikačkama a vloni s tímhle. Noční jízda pak nemá chybu.

          0 0
          • RedAce  

            Paudera si koupil koupil něco co prej svítí jak xenony u auta, má to dálkový a potkávací režim, ale stojí to 500Euro :-( dobrý na najíždění, když je takhle brzo tma

            0 0
      • jecnak  

        Na svetla je potreba si dat bacha, nebrat nic horsiho jak 5W Sigmu Mirage.

        0 0
        • McBlacky  

          ovšem Evo ta stará 5w je dost o ničem pro závodění

          0 0
          • jecnak  

            proc?

            0 0
            • McBlacky  

              protože s evo jsem to jel dvakrát a dalo se, ted mám tu starou 5 + 10 a na jenom pět se jet v terénu moc rychle nedá – z kopce o ničem. Nová je udělaná o něco lépe – svítí více do dálky – záležitost optiky.

              0 0
          • Daf  

            Kamarad ma tu starou 5W, zda se ze sviti jeste lip nez ta nova. Ma sirsi kuzel.Ale ta nova je lepsi ze ma vypinani primo na svetle a indikaci baterie. Jinat teda prave se Sigmou jsem loni jel a je to fakt super. Mohl jsem jet diky ni v podstate stejne rychle jak ve dne.

            0 0
      • favorit.  

        tak diky za tipy. Uvidim, jak na tom v lete budu a pak to budu resit ;-) Tech dvacet ctyri hodin je hooodne lakava nabidka :-)

        0 0
      • petebike  

        já to objel na zapujcenou Hellu a celovku od čonga za sedm pětek :-) docela v pohodě, žena co jela se mnou v páru tak měla půjčenou Sigmu ani nevim co to bylo – v půlce okruhu ji došly baterky a byla v haji,

        podle mě to chce něco kde si můžes na trati vymenit baterky /či přímo v depu/ a taky nesvítit na plné koule celý okruh :-)

        0 0
        • McBlacky  

          vidím to podobně +

          1. základ jsou minimálně dvě nezávislá světla, každé výkonem min nad 1W
          2. pokud máš jedno na helmě tím lépe. pokud to je 15w halogen nebo 5w LED dá se jet jako prase :)
          3. to je jasný, plná palba jen z kopce a na rychlých rovinkách. – objel jsem na jeden nipack i celou noc solo, v kombinaci s ledkou do stoupání.
          0 0
        • Kiri83  

          Ja som šiel s s jedným svetlom Author X-Guard + k tomu 1W LED Luxeon domácej konštrukcie, no v zjazde som to viac ako 45 km/h nepustil, pud sebazáchovy mám akosi nízko nastavený.

          0 0
    • Medunka  

      Aktualne jsou prihlaseny 2 holcici ctyrky, co tahle poskladat BF tym z holek?

      0 0
      • Medunka  

        Do Liberce

        0 0
      • petebike  

        jo bude to velky, sava jede – mozna jen pres den podivat se a zafandit :-)

        0 0
      • jecnak  

        jecnak (13.12.2007 11:11:24) 205.156.117.xxx 2×> 24hodin v roce 2008 (^ odpověď na 1× ^)

        Obsah tohoto příspěvku byl blokován zakladatelem vlákna Jeste k holcici 4ce. Da se to brat velmi pohodove, jelikoz je limit na jedno kolo 100 minut. Teoreticky je tak potreba ujet 14 kol po 18km = 253km / 4 clenkama teamu = cca 65km (Plati pro Liberec). Takze pokud si chcete uzit zavodeni, teren, predjizdeni (toho si ve 4ce uzijete az az), zkusit jezdeni v noc a nebo zkusit prekonat jiny team, tak si myslim, ze to je fajn moznost. Rekl bych, ze je to v mnohem vetsi pohode nez 90% maratonu, je dost mista na predjizdeni, clovek zna trat, takze ho nic neprekvapi, prijemnejsi atmosfera, kazdych 18km obcerstovacka :-)

        0 0
    • petebike  

      sup s tim nahoru :-)

      start prvni je za chvilku, nevite nekdo jestli musi byt na startu cely team ? ci staci aby treba jeden prijel pozdeji ? diky…

      0 0
    • raceman  

      jestli nevyjde MČR XC v losinach, tak Bystřička je jasná :)

      0 0
    • jecnak  

      Tak jak se tesite? Po 3 letech to vypada na bahno a dest uz na startu…

      0 0
      • mitch  

        Kua! Ted sem se kouknul na pocasi…nic moc teda…

        0 0
      • Pebe  

        huš, strašáku, tahle předpověď ti snad nevyjde :-)

        0 0
        • jecnak  

          Chachaaa. Ja jen doufam, ze budou ty party stany jak Luka avizovala.

          0 0
          • Pebe  

            včera Habib psal, že pro něj dneska pojede, tak snad budou

            0 0
            • Luka  

              zatim nebylo sehnano :( shanime je uz od nedele, kdy v tescu zacala platit nabidka :(

              Ja tam umruuuu…

              ale pilne trenuju 15km okruh domov-prace ;)))

              0 0
              • Pebe  

                neboj, neumřeš, maximálně zimou :-)

                já taky pilně trénuju musim pochlubit :-)) ale nebude to stejně k ničemu :-)

                0 0
                • Luka  

                  no to trenuj, a necekej, ze budu zavodit. jedu na milou vyjizdku rozdelenou na nekolik 15km useku… o zavodeni nechci ani slyset, zadycham se i cestou do prace a to to mam po uplny rovine a jeste asfalt :) Ja vas lituju! No ale jedna dobra motivace, prezit to musim, po dalsi nedeli letim se valet na plaz na jih. hura!

                  0 0
                  • Pebe  

                    tak to jedeme koukám na úplně stejný výlet :-D

                    akorát my to budeme mít rozdělený na 30km úseky, ale zase o to míň jich budeme mít :-)

                    tuleni na pláži? ;-)

                    0 0
                    • Luka  

                      Habib bude slameny vdovec, jedu jen s mamou. vyvrzeny vorvani na plazi. kolo ani nic jinyho neuvidim ani z dalky :) Uz se tesim… :)

                      0 0
                      • Pebe  

                        to bude chtít fotodokumentaci :-) jak kolem vás budou pobíhat Greenpeace a cpát vás zpátky do móře :-D

                        0 0
                • ydaho  

                  začínáš pěkně chrtit, to řikám furt…

                  jak to tady čtu, budu nejslabším článkem týmu :-)

                  0 0
        • ydaho  

          No modlete se všichni 3 :-)

          0 0
      • přišlapávač  

        se tam na vás přijedu aspon podívat, ale musím někde sehnat holínky… :-)

        0 0
        • Medunka  

          To je dobry napad, nejaky si poridim ;)

          0 0
        • petebike  

          jestli chces vzit ty kotouce tak ti je vezmu a vem nejaky maso sebou…

          0 0
          • přišlapávač  

            jako mladý maso jooo? :-) jsme si říkali, estli by Vás nas**** kdybychom si u trati postavili takovej kulatej gril, židličky a grilovali třeba naloženou krkovičku :-)

            0 0
        • Meesha  

          jo, jak rika Pete, vem nejaky rostenky! :-)

          0 0
      • petebike  

        no bude to asi hodne zajimeve, mame sice hendikep ale snad nas tolik nezbrzdi a 4ku vyhrajem…

        0 0
        • jecnak  

          To se jeste ukaze :-P

          0 0
          • petebike  

            ukaze, prave sem se dozvedel nemile informace…pribyl dalsi team …kua :-D

            0 0
            • jecnak  

              Ted uz budes muset angazovat i toho Hermidu. Akorat nevim, jestli by ses pak nemel prohlasit za zenskou, at to nevypada trapne ;-)

              0 0
              • Cryzyy  

                To je docela srandovni cist od nekoho, kdo jel Malevil na rodinnou pohodu misto zavodeni :)

                0 0
                • jecnak  

                  Nemam jako vrchol sezony Malevil, letos to je cele uplne podivne posunute kvuli jedinemu zavodu a tomu take vse podrizuji. I tak to ale byl zajimavy „zavod“, protoze jsem si osvezil jak to vypada na chvostu zavodniho pole. Jen si delam srandu z Peeta, jak to proziva.

                  0 0
                  • Cryzyy  

                    je otazka kdo si z koho dela srandu :-D

                    0 0
                  • petebike  

                    ja to moc neprozivam, samozrejme bylo by to moc hezky to vyhrat, ale po pondelku kdy se z puvodniho teamu zbyl sam a navic tim odpadnul i planovany servis, takze team sem dal nejaky dohromady – ktery ma nejaky sance, jedem bez suportu – pokud nepocitam Savu v 8mesici…

                    uz to neprozivam jen se tu tak vesele bavim…nektery veci stoji totiz za to :-D

                    0 0
                    • jecnak  

                      To je skoda, myslel jsem, ze bude poradna rezba s lidma co znam, docela jsem se na to tesil.

                      0 0
                      • Cryzyy  

                        Treba bude rezba s lidma co neznas :) 24h je na poznani novejch kamaradu dost ne ? :)

                        0 0
                        • petebike  

                          presne, bude aspon nejaka sranda…

                          Ps: dneska jedu pro nejaky obleceni a vetsi stan…

                          0 0
                        • jecnak  

                          Ale jo, ale takhle je to vetsi sranda.

                          0 0
                      • petebike  

                        ver ze ja taky o to vic me to mrzi jak to dopadlo…

                        0 0
                    • Gorgov  

                      sem myslel, ze sm zustal i ja, to jsem se asi sptlet teda koukam:)

                      0 0
                  • Beeda  

                    hehe pete to proziva ze s tim ma shaneni ,ale kdo proziva 2 mesice zavod od okaziku kdy jseme z hecu rekli nominaci (a vlastene kvuli otazka „fakt jedete“) at si kazdy doplni sam…

                    zdavi Beeda z Pizza Vesuvo :-D

                    0 0
                    • jecnak  

                      A co je na tom spatnyho, i o tom je zavodeni, aspon tohle teamovy. Tohle se mi prave libi, takovej zapal pred zavodem. Prave to ze jste meli jet me nakoplo brat to vic vazne. Navic cele toto zde je i jako ramec pro obecnou diskusi od zacatku, kdy jeste nebylo moc informaci.

                      0 0
    • Radek Broz  

      Už se těšim, jaká zase bude kauza z toho, až někoho z vás Zvolouš předjede z kopce :o)

      0 0
      • jecnak  

        Jen at to zkusi :-)

        0 0
      • McBlacky  

        pokud bude mít k dispozici stejný kolo, pláště i tlaky tak se srovnání nebojím.

        Je něco jinýho jet si to objet s kámošema ve srovnání s naším zaměřením jet o bednu ve 4M, kde používáme ultra lehký komponenty a optimalizujeme na celkový výkon na trase.

        0 0
        • Cryzyy  

          Ty jedes taky ? no to bude asi sranda… dneska odpoledne mi volal manager volneho casu a povidal, ze mi sehnal na vikend nejakou praci, tak jsem se ptal co jako a ze prej na posledni chvili sehnal sponzora a stavi 4M team, kterej tam ma vyhrat. Zjistoval jsem s kym jedu a vypada to, ze tam asi budu nejpomalejsi… nicmene, ze to kdyztak daji ve 3, kdyz mi to nepojede, ze si s tim nemam moc lamat hlavu, tak jsem mu rekl, ze teda kdyz je to takhle, tak jedu. Ale jak to tak ctu, tak uz tady nejake vitezne teamy jsou…

          0 0
          • Beeda  

            tak to jsme v  <|> :-)

            0 0
          • McBlacky  

            hmm my máme team jako loni -akorát že Lempl nejede, protože se učí na přijímačky, který má 16,17,18 místo něj jede Daf což je stejný – žádnej manažer, žádný elite, prostě jedem si to užít a uvidíme.

            se pochlub s kým jedeš?

            0 0
          • SNAIL  

            Ty jóóó, tady je to samý vítěz, aby vůbec jel někdo taky mimo bednu :-))) Tak to jsem na to zvědavý. Hlavně aby nám nepršelo, blatníky a deštník nechávám doma :-)))

            0 0
            • Rychlej turista  

              To já si beru rezervní sadu, vloni jsem blatník ztratil a to je pak nic moc. Akorát jsem udělal chybu, že jsem dal nové kazety a řetěz, ale už jsem línej to dávat zpět. Stejně by asi bylo nejlepší objet to na plečce :-(.

              0 0
              • SNAIL  

                Já pořád věřím, že pršet nebude, ale možná jsi mě nalomil, že hodím blatníky do auta :-)

                0 0
                • Rychlej turista  

                  Už jsem se s tím srovnal, že hezký zážitek se zřejmě promění v nepříjemnou povinnost. Pro mně by bylo dobré, kdyby to počasí bylo stálé, když hnusně, tak celou dobu. Nejhorší by bylo, kdyby chvíli peklo slunce a chvíli pršelo, do troho se oblíknout nedá.

                  0 0
                  • SNAIL  

                    Jak zní to přísloví, „nestahujme kalhoty, když brod je ještě daleko“ :-D Stále věřím v hezké počasí. Předpovědím se naštěstí moc věřit nedá :-)

                    0 0
            • mitch  

              Já jedu mimo bednu :)…a zbytek mýho teamu taky, o to se postarám…

              0 0
          • JIRA  

            Zatím vedete ..............ale Ty zatím čekáš na svoji velkou chvíli. :) Tak držím palce .......a moc jim neujížděj ať… ;)

            0 0
          • JIRA  

            Blahopřeju! 4. nejrychlejší kolo .............to vypadá, že jsi jim to ani moc nekazil! :)

            0 0
            • Cryzyy  

              Diky :) byla to docela sranda, v prvnim kole se mi na 2–3km sklopilo sedlo dozadu, tak jsem z 6km telefonoval, ze budu potrebovat vystridat – bez toho telefonovani to mohlo bejt o dost rychlejsi kolo. Pri druhem kole jsem z toho  sameho mista telefonoval, ze budu potrebovat podat flasku, ktera mi vypadla ve sjezdu :) Jsem rad, ze jsem to moc nekazil a i v noci zajizdel kola pod 35 minut :)

              0 0
              • JIRA  

                Podle toho co píšeš, tak slušne zanedbaná technická příprava! :)

                Konečně jsi využil to světlo co by se s ním dalo plašit UFO. ;)

                 
                0 0
                • Cryzyy  

                  nojo, mechanik na baterky… sedlo utazene od lonska se muselo povolit zrovna tam :) Svoje svetlo jsem vyhodnotil jako „slabe“ a radeji jsem si pujcil Wilmu 6 Lupine, ktera sviti jeste tak o 1/3 vic, nez to moje svetlo… takze jsem jel se svoji celovkou a Wilmou na 1/3 vykonu po asfaltu, mimo asfalt na 100% – nekdo kricel at si vypnu ty dalkovy… ale s tim co mam by to slo taky :)

                  0 0
    • Rychlej turista  

      <span style=„font-size: 12pt; font-family: "Times New Roman“; mso-fareast-font-family: ‚Times New Roman‘; mso-ansi-language: CS; mso-fareast-language: CS; mso-bidi-language: AR-SA;">Zdenda Kříž se o víkendu stal mistrem Evropy ve 24hodinovce, blahopřeji :-). 

      <span style=„font-size: 12pt; font-family: "Times New Roman“; mso-fareast-font-family: ‚Times New Roman‘; mso-ansi-language: CS; mso-fareast-language: CS; mso-bidi-language: AR-SA;">Po 14-i hodinách a 255 km v průtrži mračen vedl Zdenda už o dvě 8,8 km kola, ale promočení  komisaři to déle nevydrželi, závod ukončili, vyhlásili výsledky a šli domů na čaj :-D.

      0 0
      • Darkson  

        to ho zase museli stahovat z trati násilím:-)

        0 0
        • Rychlej turista  

          Jo, myslím si ale, že si to byl na Zdendu podraz :-( a že si to nezaslouží. I když to asi v pravidlech mají, ale je to hodně demetní pravidlo. To by si závodníci měli rozhodovat sami, jestli chtějí pokračovat nebo ne. Spousta lidí u nás běžný blátivý maratón jezdí skoro stejnou dobu a nenapadlo by je nazývat to 24hodinovkou.

          0 0
    • petebike  

      team je hotovy, sice sme vymenily vetsinu ucastniku :-D coz me osobne dost mrzi ale co se da delat, presto si myslim ze jsme silny a uzijem si to jak se patri :-)

      0 0
      • McBlacky  

        Novotný, Vogel, Absalon, Hermida ?

        aby ti pak za ten 24H trvající bláták nevymlátili zbytek zubů který ti zbyl po Beskidu :)

        jedu zimáka… bude to porno

        0 0
        • petebike  

          ha uhadl :-D

          0 0
          • McBlacky  

            já osobně přijedu zle rozjetej – tak bacha. V pátek ráno začínáme teambuilding pro 140 lidí v Liberci :) pojedu rovnou od tamtud…

            0 0
            • petebike  

              puvodne melo prijet par lidi primo z poharu, nakonec ale nebude potreba :-)

              0 0
        • SNAIL  

          Nestrašte všichni s blátem, beru nový kolo, zimáka se mi brát tedy nechce :-)

          0 0
          • Rychlej turista  

            V tom případě zimáka povezeš aspoň domů :-D

            0 0
          • petryk  

            Medard se jako tradičně začíná tvářím poměrně optimisticky:) Pořád doufám ve slušný počasí…

            0 0
            • SNAIL  

              Tak to já taky, ale pokud bude ode dneška do pátku pršet, tak začnu opravdu uvažovat, že vezmu zimáka :-(

              0 0
              • petryk  

                Hmmm, já bych na zimákovi asi neobjel ani jedno kolo… Nebude tam třeba něco na testování? :)

                0 0
              • goood  

                A zimak je Canyon nebo Speslik ? :)

                0 0
                • SNAIL  

                  Pojedu asi na Canyonu, přece jen má už něco za sebou :-) , mám na něm trvale blatníky, tak ho beru jako „bahňáka“

                  0 0
            • Rychlej turista  

              Vloni jsem se držel své zásady, že v dešti nejezdím, takže s prvními kapkami deště jsem zalezl do stanu a vydržel tam, dokud pršet nepřestalo :-D. S touto taktikou bych letos zřejmě ani nevyjel :-D

              0 0
              • quassar  

                Heh, ze by mohlo bejt spatny pocasi me nez jsem sem vlezl tak nejak vubec nenapadlo :))) Asi koupim potupne blatnik, doufam, ze ho neztratim po trech kilometrech jako naposledy kdyz jsem si ho koupil :)

                Takze jste to asi pochopili, jedu taky, ve ctverce :)

                0 0
              • Medunka  

                S prvnima kapkama nekteri nadsene navlekly plastenku a cekali na stridani i mimo plan ;-) Ve ctyrce to byla sranda, ale spousta solistu na ten dest nadavala ;-( jeste ze byl kratky. BTW doufam, ze letos aspon chvilku pokecame

                0 0
                • quassar  

                  Koukam, ze tam bude spousta lidi odsud, parada aspon se s nekym zase seznamim :))

                  0 0
                  • Medunka  

                    Bude to, jak nekteri rikaji, mistrovstvi Bike-Fora.

                    Chtelo by to poznavaci znameni ;-)

                    0 0
                • Rychlej turista  

                  Ale až po závodě, protože než si dojdu pro kolo, dostanu se do ukrutného skluzu a protože Zdenda má formu čerstvého mistra Evropy, budu se aspoň snažit, aby nenarostl do obludných rozměrů :-)

                  0 0
              • petebike  

                to vidis moc cerne, vic bahna jak v letosnich Beskydech stejne nebude, pokud bude prset tak mam jedno prislovi ktery plati do puntiku „neexistuje spatne pocasi ale spatne obleceni“ :-)

                0 0
                • jecnak  

                  Skoda, ze to vypada, ze asi prset nebude, nad ranem bych se te zeptal z uctive vzdalenosti :-D

                  0 0
    • jecnak  

      Tak cestou do prace jsem se byl mrknout na zazemi 24ky. Konecne jsme tedy v arealu MS bezek. Bohuzel to vypada, ze zachody budou opet toytoyky a sprchy asi ta hruza co minule. Na miste vlastne neni nic nez nejaka komentatorska budova a pripojky na elektrinu a vodu. Plocha je zpevnena, trava nizka, celkove to tam terenni upravy zmenili k nepoznani. Vse co jsem zahledl je zatravneno a nebo zasypano sterkem. Ty cesticky pro bezkare po kterych budem take jezdit mi prisli z vetsi casti z nejakeho sterku. Moc jsem to tam nezkoumal, nemel jsem cas, tak to berte s rezervou. Cekal jsem teda vetsi zlepseni stran zazemi, ale aspon neco.

      0 0
      • Rychlej turista  

        No, aspoň že zmizel ten zpomalovací makadamový retardér vedle toho levotočivého sjezdu. To byl opravdový hnus :-(

        0 0
    • Habib  

      Tak s Lukou vyrazime v patek po 16 hodine z Prahy. Kdo jedete dalsi? Bude nejaky centralni BF taboriste? :))

      Jinak pro Jecnaka: party stany mam 2, jeden pro nas, druhy pro vas.

      0 0
      • petryk  

        Já jedu letos potřetí dvojku, doufám, že nebudeme muset prosit o přístřeší ve Vašem párty stanu a počasí vydrží:)

        0 0
      • petebike  

        do liberce v patek ? neni to zbytecny ?…ha no taky mame stan , podle neho nas poznate…

        0 0
      • ydaho  

        ahoj, nás s PeBem čekejte kolem 21:OO, podle toho, jak se nam povede naložit PeBeho stoly, židličky, houpacího koně, křeslo, postel, noční stolek, vařič, PB bomby a kdo ví, co ten chlapec vše bude brát :-)

        0 0
      • Gung-Ho  

        Když tam budete už tak brzo, tak můžete bloknout nějakej šikovnej flíček:-) Se Snailem, Luckou a Vaškem dorazíme někdy po osmý…myslim, že by bylo fajn bejt pohromadě:-)

        0 0
    • petebike  

      byl to moc hezký závod ! :-) fotky snad zítra nebo v pondělí…

       

      PS.: dobrou noc

      0 0
      • Beeda  

        pekne jste do toho slapli:-)

        0 0
        • Cryzyy  

          s tim cislem co jsem vyfasoval to jinak neslo, nechtel jsem Ti (moc) kazit jmeno :)

          0 0
      • přišlapávač  

        jojo dobře jste dupali! a hlavně to brali jako srandu..... :-)

        0 0
        • Beeda  

          jj vsici pekni co jeli, koukam na km a Gunho s Luckou, to dali dali Pha-Os-Krakow :-)

          0 0
          • přišlapávač  

            všem patri obdiv, ja si byl project to kolecko v podvecir, ale v noci byla klada jak v pr*** ledního mědvěda a jeste v tom lese to bylo takový strašidelný :-)

            0 0
      • Cryzyy  

        Diky za peknej vikend :)  Diky vsem zucastnenym z teamu za vykon, poradatelum za poradani a Save za support v ramci moznosti :) Ostatnim gratulace k vysledkum. Souperum za dobre nakopnuti :o)

        0 0
    • SNAIL  

      Krásná trať, jezdivá a ne zas tolik jednoduchá. Pořadatelsky myslím skvěle zvládnuté.

      Gratulace Peetemu a spol., dále Ječňákovi a spol., Rychlému turistovi no samozřejmě Gung-Hovi s Luckou, kterým se povedlo loňské vítězství obhájit. Výkon Lucky byl až neskutečný. Pokud by jela sólo ženskou kategorii, tak ji suveréně vyhrála.

      Ještě štěstí, že začalo pršet až když jsme byli z trati, těm, kteří tam ještě zůstali vůbec nezávidím.

      Jinak skvělá akce.

      To Blacky: nechal jsi tam stojan na kolo, tak ho máš u Gung-ha

      0 0
      • petryk  

        Jo, bohužel na mě zbylo odjet poslední kolo, takže já jsem na trati byl. Za tři kiláky jsem zmokl jako snad nikdy a dvakrát jsem si dal kroupy, takže taková trochu akupunktura před cílem :)

        Jinak to bylo bezva jako vždy, i když po odjetých 4 kolech jsem si to fakt nemyslel, ale jak jsem se dostal do fáze „autopilot“, tak už to celkem šlo.

        Nakonec 9. místo ve dvojicích, v chlapech, což je pro mě solidní výsledek.

        Už se mi v hlavě honí Bystřička, i když mám na koleně ortézu…

        Přidávám foto, kdy jsme já i kolo byli eště čistí:)

        0 0
    • jecnak  

      Uf, tak to byl docela narez. Predne diky klukum z teamu, ze v kritickych situacich stali pri sobe a jeli za team. Ze nevzdavali ani kdyz nam prvni dvojka zacla ujizdet i kdyz jsem uz musel prehodonotit situaci a zpomalit. Specialne dekuju Dafovi za posledni kolo v tom silenem lijaku a krupobiti, Jontimu za snad nejvic odjetych kol a snahu tim pomoci teamu, Blackymu za vuli jet i kdyz mu bylo zle.  Diky Medunce za skvelou podporu a pocitani kol. A diky i Simone a Anete za vypomoc. A dik za pomoc od vsechn ostatnich. Opravdu se mi to libilo zvlast kvuli skvele atmosfere.

      Gratulace Peetove 4ce, zaslouzili jste si to. Doufam, ze jsme vas taky poradne protahli a nedali vam to zadarmo. Gratulace Lucce a Gunghovi k obhajeni vitezstvi ale taky Snailovi k dobremu umisteni na premierove 24ce.

      Trat se dost ztizila a je ted vic technicka a siloveji narocnejsi, ale o to hezci. Takhle postavena trat je fakt zabavna a libila se mi. Mozna uz vecer udelam na Bajk.cz fotogalerii.

      Nashledanou v Bystricce.

      0 0
    • Daf  

      Tak je to za nami. Docela bych si ted jeste trochu pospal :) Akce se mi libila a jsem rad, ze jsem se po roce zase zucastnil. Spokojenej jsem i s umistenim. Ztrata na vitezny tym nejakych zhruba 45min neni zas tak velka. Dekuji holkam za support. Jo a ta bourka s kroupami v poslednim kole zavodu, to byla prima tecka za celou akci. Na to jen tak nezapomenu :)))

      0 0
    • Smazaný účet  

      Le mans bylo vcera prej hoodne dobry, skoda ze jsem byl na WTCC…

      0 0
    • drb  

      Zdar vsem!

      Diky za pomoc a podporu, opet to bylo super, tentokrat s velkou klikou (napr. ze nezacalo lejt driv, nez 10 minut pred koncem).

      Reportik snad zvladnu v dohledne dobe, na vsehcny vase fotky nas se tesim ;-)

       

      P.S.: Zadni naba uz je v service ;-]

      0 0
    • McBlacky  

      pro mě o dost těžší než vloni. Ze začátku jsem to moc napálil a jelo se mi pak střídavě, některý kola lepší, jiný horší navíc zdravotně to nebylo 100%. Ale líbilo se mi to moc, žádný pády, defekt jeden. Na Bystřičku už se těším.

      Co mě zklamalo byl Blackburn x8. Nemít půjčenou 5w LED čelovku Silva tak jsem jel pomaleji.

      0 0
      • SNAIL  

        S tím Blackburnem máš pravdu, co jsem předjížděl lidi s tímhle světlem, tak se svým Huntlightem a Fenixem jsem je suveréně přesvítil a to jsem jel u obou světel na ten slabší mód.

        0 0
      • jonti  

        Mne sa ten Blackburn zdal byt celkom dobry, to svetlo co svietilo silne som si dal do dialky a svietilo pekne. Najhorsie mi prislo to, ze sa nedalo zapnut a vypnut jednoduchym stlacenim, ale bolo to treba drzat velmi dlho a aj tie tlacidla sa blbo ovladali v rukaviciach.

        Okrem toho som mal 5W halogen na hlave, ten velmi pomahal v zjazdoch, ked svetla na riaditkach kmitali a tiez do zakrut.

        0 0
        • jecnak  

          Jo to zapinani a vypinani si vyslouzilo nemalo nadavek z moji strany.

          0 0
    • Pebe  

      Závod to byl super, moc se mi líbila trať, ajk se časem hezky vyjela stopa a už se nemuselo moc hledat kudy jet. Výjezdy nebyly tak strašný jak jsem se před závodem obával, sjezdy se taky na pevný vidlici daly, takže trať super. Občerstvení taky super, hlavně ten tavený sýr a tvarohové sladké „něco“. Organizace super, i ta záchranná složka se ukázala jako funkční, takže tohle bylo taky dobrý. Co úplně nejlepší nebylo byly záchody, bylo jich málo a ta hromádka co se vytvořila v míse byla dost nechutná. A taky ta hudba, mohlo to utichnout o půlnoci a to i v noci z pátku na sobotu, to jsem se taky moc nevyspal.

      Náš tým jsme poskládali napohodu, od začátku jsme si říkali, že jeden kvůli lidem, srandě, atmosféře a taky posbírat nějaké ty zkušenosti. Jak čas ubíhal, dařilo se nám držet kola v celkem solidních časech a úplně poslední jsme taky nebyli. Mě se hodně líbilo jezdění v noci, i když nejvíc si to užil Michal i s lehkým deštíkem. Nakonec jsme dojeli 5. z 9 dokončivších Mixů, což teda předčilo moje očekávání. Děkuju Michalovi za perfektní nabuzení a že se ujal nedobrovolně běhu, Petrovi za vyrovnaný výkon i v dopoledních hodinách, vzhledem k letošním kilometrům obdivuhodná výkon, Lucce že chtěla jet a dala to kolo v bezvadnym čase, škoda tý teploty večer, mohla jsi si to užít ještě aspoň 2× ;-) Svůj výkon hodnotit nehodlám, to se nehodí.

      Fotky zde

      0 0
      • karliner  

        podle výsledků jsi to na té Tvé „hajtře“ zajel moc pěkně :-)

        0 0
        • Pebe  

          no poslední kolo už byl pro mě silnej zážitek, prakticky v každym kopci jsem měl náběhy do křečí, takže jsem musel sednout, dát nejlehčí a zvolnit. A to kolem mě ještě v mým posledním kole profrčel Blacky a povzbuzoval :-) Ale bylo to už kousek do cíle, času moře, tak jsem s díky seděl dál a šlapal :-)

          kdyby někoho zajímalo jak jsme jezdili kola, přikládám foto od Luky

          0 0
    • ydaho  

      taky přidám hodnocení :-)

      trasa moc pěkná, vše se dalo vyjet a sjet ve dne i v noci. Jen jednou jsem vedl dolu první sjezd, když mi zhasnul Fenix :-)

      Potvrdila se Ječňákova slova, že jet tam na noc předem neni dobrý, hudba i spíkr strašně nahlas a naproti ve stanu motorová pila taky, spal jsem tak hodinu. Pak 2 dny bez spánku to bylo těžký ke konci už.

      Tým parádní, všechny chválim, PeBe jel výtečně, Habib taky a škoda, že Lucce vyskočila teplota, ale to jedno kolo tam bylo a to se počítá ;-)

      Měl jsem to štěstí a vyšlo na mě kolo kdy se stmívalo a pak kolo, kdy se rozednívalo. To se těžko popisuje, to se musí zažít.

      Jeli jsme to od začátku jen pro účast, ale nakonec 5. z 11. a 9. dokončících je pěkný.

      Jinak obdiv k výkonu Lucky v mixech, klobouk dolů!!!

      0 0
      • McBlacky  

        ráno jsem jel taky – bomba, taky mě dostává osvětlený Ještěd když se sjíždí asfalt ke křížení tratě, v noci to je jak ufo

        0 0
    • BTom1  

      Na takovém závodě jsem byl poprvé a byl jsem nadšen jak atmosférou tak organizací,trať byla nádherná,jediný mínus byla ta kosa večer ale zapť pánbůh aspon že ten déšť vydržel do za deset dvanáct přijít to v noci no radši ani nemyslet na to.Jeli jsme čtyřku a byli třetí takže spokojenost.Stří­dali sme se po dvou kolech a vyšlo to na mě dvakrát v noci a měl jsem takový bludičky takže to bylo dost vo hubu takže do příště musím pořešit světla.Lidí co tam fotilo jsem zahlíd dost byl bych vděčnej za odkaz na fotky.Díkec

      0 0
      • McBlacky  

        čtyřku muži nebo mix?

        0 0
        • BTom1  

          muži proč?

          0 0
          • McBlacky  

            jsem koukal, že ráno tam dva z vás jeli celkem kudlu – Kechrt a Zlámal myslím 32 a 33 nebo tak. Ale nebyl jsem tam pořád, tak nevím jak ostatní od vás. Jsem si říkal, jet takhle pořád a všichni tak nás dáte. Jedete Bystřičku nebo něco dalšího?

             
            0 0
            • BTom1  

              Aha byli ste druzí.K ránu sme už nehnali věděli jsme že by sme vás nedali a čtvrtí nás už nemohli ohrozit tak spíš na vyjetí:-)Kechta by měl i na nejrychlejší kolo ale šetřil se na příští víkend na maraton.Já sem byl ráno už dost makovej no mám najety letos 1500 tak to tomu odpovídá.

              0 0
              • BTom1  

                Ne nic dalšího z čtařiadvácy nemáme letos v plánu pro tři z nás to bylo poprvé takže spousta chyb.

                0 0
    • Daf  

      Fotogalerka (hlavne teda naseho tymu) od Anety je tady http://daf.rajce.idnes.cz/…_Vesec_2008/

      0 0
    • Rychlej turista  

      Tak to máme zdárně za sebou, krve po trati vidět moc nebylo a tu závěrečnou sprchu s kroupami k úklidu trati tedy mohl Haty klidně odvolat. Takže gratuluji všem ke skvělým zážitkům, vítězům k vítězství a ostatním k výkonům, kterými možná překvapili i sami sebe. 

      0 0
      • Rychlej turista  

        Ještě bych se chtěl dodatečně omluvit všem, kteří se mnou mluvili a já neměl tušení, o koho jde :-(. To jsou hrozné situace a já pak koukám, jakok vejr :-)

        0 0
        • Cryzyy  

          ja na Tebe nemluvil, ale kdyz jsem Te dojizdel, tak jsi mi nastoupil, coz jsem moc nechapal, proc delas :) bylo to nekdy ze zacatku (v sobotu) na cca 5km jak se vyjizdela takova ta dvou boulicka na asfaltku, ktera potom vedla k nejake hospode, kde se zase uhejbalo doprava a byla tam kontrola

          0 0
          • Rychlej turista  

            Tam jsem nastupoval vždy a každému, Zdendovi i sobě :-D. Bylo z jednoho prostého důvodu – abych to vyjel rychle a víceméně setrvač­ností, protože většina lidí to vyjížděla děsně pomalu a já bych to na těch gumách taky nemusel vyjet nebo bych aspoň zbytečně hrabal. Takových míst ale bylo více a vždycky jsem se snažil, abych v nich nikoho před sebou neměl. Takže nic osobního :-D Za hrbem jsem ale vždycky zpomalil a cestu uvolnil. Aspoň doufám.

            0 0
            • Cryzyy  

              Neboj, osobne jsem to nebral - jenom jsem to necekal :) a predjeti odlozil az na ten asfaltik… snazil jsem se predjizdet ohleduplne a snad se mi to i darilo.

              0 0
              • Rychlej turista  

                Na to, kolik tam jelo lidí a jak rozdílné výkonnosti, tak si myslím, že skoro nikdo zbytečně trať neblokoval a pouštěl ty rychlejší před sebe. Já to třeba dělal ve sjezech, když jsem za sebou slyšel svištět nějaké žihoadlo :-)

                0 0
                • drb  

                  To bylo z velke casti zasluhou trati, ktera to umoznovala, pomerne dost jsme se snazili (jako ostatne na vetsine akci, kde jsme) uvolnit misto starsim ehm rychlejsim a tedy to temer nikde nebyl problem.

                  0 0
              • Luka  

                jakozto nejpomaleji jedouci jedinec musim objektivne rici, ze ani nejrychlejsi chrtaci me nepredjizdeli necitlive nebo ze by me tlacili ze sjezdu. V tom piskovym jsem chudaky 2 jezdce trochu zdrzela, ale hned jak to slo je pustila, jinak to bylo absolutne v klidu a bez ohrozovani. Mam z toho skvelej pocit, takovej optimistickej a plnej dojmu, ze lidi nejsou takovy cunata, jak se vsude hlasi a aspon tady byla parta super bikeru, kteri byli k sobe ohleduplni, a to se ceni!

                0 0
        • petebike  

          taky sem te zdravil, v kopecku pred dlouhym tahlimn asfaltem, nekdy ani nevim kdy ale byla tma…koukal sem taky ze si nasadil odpruzenou vidli ?! co to ? ja tedy na fullu a nemuzu si stezovat…

          0 0
          • Rychlej turista  

            Vloni, jak se ty sjezdy po dešti vymlely, tak jsem ke koci trpěl jako pes a počítal jsem s tím, že letos už to lepší nebude. Myslím, že jsem s tou vidlí udělal dobře. Letos mi pro změnu zase slezla kůže ze zadku. Ale to bylo kvůli té zimě, protože abych to v takové kose byl schopen objet, musel jsem se pořádně oblíknout a to i tam, kde by to jinak třeba nebylo. To byl taky důvod, proč jsem to zapíchl už 1,5 hodinu před koncem, protože poslední kola jsem objížděl už většinou ve stoje. Na výsledek to stejně už vliv nemělo, ale teď mě to docela mrzí, protože by to ještě na 2 kola bylo a dostal bych se tak přes vytoužených 10 km na výšku. Ale to si člověk říká dneska, když už zase může sedět :-)

            0 0
    • petebike  

      fotogalerie ze závodu – bohužel tam není noc, nebyli lidi :-(, vlastně jsme neměli nikoho kromě Savy.....

       

      vypadá to že pojedeme ještě Beroun a pak MČR v Jistebnici - vše je ale v jednání a  shánění do­provodu – bez toho to jak bylo vidět jde, ale víc to bolí :-(, tímto moc děkuju Sávě !!!! a pak klukům kteří jeli přesně podle dohodnuté taktiky…

      Klobouk dolů před všema co to dojeli, hlavně singl – moc nechápu :-) GG a Lucka si asi šáhli pořádně na lejtka…

      0 0
    • SavaH  

      Toto byl 1. letošní závod, kdy mi nebylo líto, že nejedu ;) Za rok spíš za 2 si to ráda dam…

      I tak to pro mě, měsíc před porodem, bylo celkem náročné. Myslím, že ne každý v noci vyděl Eiffelovku jako já a to vypovídá o všem :D

      Nejvíc se mi asi líbil 2006 – moje 1. 24hodinovka v Lbc. Super zázemí na „zelený louce“, sprchy, Toitoiky, jídlo, pití, atmoška, luxus počasí a liška co se mnou na singl trecku závodila, nebo když mi na kontrole kleklo světlo a já pak jela cca 9 km bez světla

      Loni to taky nebylo špatný, dostatek záchodů, sprchy – byť ledový, ale aspoň uzavřený, malé noční rozptýlení v podobě deště, který nás nahlodal, že to vzdáme, ale nevzdali.

      Letos – nějak jsem tam nepostřehla sprchy (teda jen tu jednu v otevřeném party stanu), přišlo mi, že tam bylo málo záchodů – nebo moc závodníků a doprovodu. Naštěsí vyšlo počasí a Eiffelovka dobrá.

      Mrzí mě, že jsem nemohla klukům víc pomáhat a že jsem si nemohla projet trať. Taky jsem nějak za těch 24 hodin nestihla nafotit noc a Peta v akci – málo času ;)

      I tak to bylo fajn.

      Pro pořadatele: chyběla mi tam horká čokoláda a máte u mě velké PLUS za to nealko!

       
      0 0
    • Luka  

      tak ja se tedy taky pridam ke komentu:

      zavod byl dokonaly, trasa skvela, atmosfera nenapodobitelna a nas tym proste nejlepsi. Jedine co to zkazilo, byla moje sobotni vecerni horecka. Jak uz psali kluci prede mnou: priste rozhodne nejezdit o den driv. Nevyspala jsem se a jeste promrzla a nastydla.

      Diky vsem co se podileli na tomhle paradnim vikendu. PS: ridit po 24h maratonu neni dobrej napad!

      U nas fotky tu.

      0 0
      • Cryzyy  

        s tim rizenim auta mas pravdu, to bylo opravdu neprijemne…

        0 0
      • petebike  

        rizeni taky nebylo uplne koser, ale jel sem stejnou kudlu jako pri zavode…co mi chrochtak dovolil 150–170 :-)

        0 0
        • McBlacky  

          tak to já neriskoval a nechal se odvézt. v klídečku jsem si občas i zabral :)

          0 0
      • JIRA  

        Kolik kol ujel tenhle závodník? http://www.lukabike.com/zen/index.php?… :)

        0 0
        • Cryzyy  

          myslim, ze jel jenom prvni zavadeci kolo, pak mu asi dosel benzin :)

          0 0
          • JIRA  

            Jsem o tom tak přemýšlel a asi bych stejně neměl trpělivost to jezdit pořád dokola, takže bych to tak po hodině (4 kola?) vzdal .............­.......a jel někam do Polska. :)

            Předpokládám, že se Ti ježdění dálek začalo líbit a budeš tedy trénovat na RAAM. V tom případě se potkáme už maximálně tam, kde si budeš procvičovat jak nejít vůbec spát. :)

            BTW: …co to bylo v tý startovce? Věk si ubírají holky! :)

            0 0
            • Cryzyy  

              Jezdeni dalek mi nevadi, ale sedet na kole 12 nebo 24h do toho nejdu :) par lidi motajicich se na kole, nebo s kolem do kopce mi v nedeli bylo dost lito a zaroven jsem je obdivoval. Ale Kriva dojel na te svoji 24h na Vysocine na 3tim miste ! :) Za vek ve startovce muze to, ze jeste v pondeli jsem poradne nevedel, ze tam vubec pojedu a na startovnim cisle bylo i jine jmeno :)

              0 0
              • JIRA  

                Jasně – jedu si tak nááááhodou kolem .............­...slyším svoje jméno ...........a nejednou říkají JEĎ!!! :)

                Taky už by si Tě někde měli všimnout a začít Tě pořádně sponzorovat!

                 
                0 0
      • mitch  

        Doufam ze to nebyl nikdo ze zavodu http://galerie.scatter.cz/…P1020836.JPG

         

        Mensi galerie…no hodne mala, ale je tam video ze startu – bacha ma to asi 300 mega

        0 0
        • Pebe  

          u svodidel stála nějaká blondýnka tuším, bez kola, takže asi nikdo ze závodu ;-)

          0 0
          • Medunka  

            byl tam i tmavovaly typek, takze blond barvou to treba nebylo ;-)

            0 0
    • petebike  

      cca 700 fotek najdete v zip souboru" zde":http://www.petebike.com/nahledy.zip kdo bude chtít fotky ve větším rozlišení ať mi napíše na email

      0 0
    • Pablo  

      Nemá někdo GPS záznam trasy? Ten plánek kreslený tlustou neprůhlednou čárou mi moc v orientaci nepomohl (neodpovídá cestám v mojí mapě) a popis trasy to nevylepšil :( Rád bych si to projel.

      0 0
    • jecnak  

      Pro zajimavost jak vypada hladak na tepaku.

      0 0
      • Cryzyy  

        ze kdy to je ?

        0 0
        • Medunka  

          Z noci, dojezd 23:05

          0 0
          • SNAIL  

            Koukám, že Tomáš měl nejrychlejší kolo večer

            0 0
          • Cryzyy  

            no tos musel jit do dobre kase, ale zase jsi se z toho do pul seste docela dobre dostal… zajimave co telo za 6h zvladne, to bych nikdy nerekl, ze je mozne… jsi tech 6h spal ?

            0 0
            • jecnak  

              Najedl jsem se, dal si nejaky magnezium a 3h spal. Hlavne jsem se ale 1/2h doslova klepal zimou ve spacaku. Rano uz vse bylo ok. Vidim to jako svoji blbost, protoze jsem pravidelne nejedl a misto toho resil taktiku a organizacni veci.

              0 0
              • Cryzyy  

                Aspon, ze jsi spal ty 3h, to bych rekl, ze mimo jidla pomohlo nejvic… to magnezium moc nechapu, ale je to mozna jenom tim, ze nemam potrebne znalosti z biochemie. To co se Ti stalo po tech dvou kolech pri pohledu na zajizdene casy, tomu trosku rozumim a mozna bych i rekl, ze to tak nejak skoncit muselo.

                0 0
      • McBlacky  

        to je hustý. já si dal radši při nájezdu do třetího gel.

        0 0
    • ydaho  

      trochu OT, jestli někomu z našeho tábořiště chybí krátký bílý letní moira triko, tak je omylem u mě a současně postrádám jeden návlek na ruku :-)

      0 0
      • Pebe  

        pěkný video, ale připadá mi to nějaký zrychlený, když jsem točil na kole tak mi to vždycky připadalo že jedu pomalu, tady to vypadá zase hodně rychle…

        0 0
        • mitch  

          Opojný pocit rychlosti :)…třeba je, nevim není to můj výtvor…ale je to pěkný.

          0 0
    • petebike  

      trosku to tady ozivim…sorry jestli se to uz nekde resilo, posledni dobou nemam cas to moc cist…

       

      ale jde mi o pocitani podle informaci z webu neni prilis jasny jak se bude pocitat cely pohar, na webu je jen napsano ze do poharu se budou pocitat teamy kteri pojedou minimalne 2 zavody, o tom ze se bude skrtat nejaky /2/ vysledky nikde ani zminka…trosku me mrzi to ze to neni presne dany :-(

       

      clovek by si to mohl vylozit i tak ze kdyz objedu vsechno tak budu mit vic bodu za horsi umisteni nez nekdo kdo to treba 3× vyhraje…

      0 0
      • SNAIL  

        Myslím, že to pořádně jasné není nikomu :-)

        0 0
        • petebike  

          proto jsem radsi napsal poradatelum jak to je, ted uz to vim a je to dobry – tedy pro nas team :-)

          0 0
          • jecnak  

            No ja myslim, ze pravidla vyvesena na internetu jsou jasna. Rozhoduje prosty soucet bodu, tzn pro vitezstvi je treba objet co nejvice zavodu serie s co nejlepsim umistenim. O nejakem skrtani horsich vysledku tam neni ani slovo.

            0 0
            • petebike  

              to sem si taky myslel, a prave proto jsem psal na poradatele, odpovedli mi

               

              ano, počítají se 2 nejlepší závody, v případě rovnosti bodů rozhoduje výsledek na Blackburn Jistebnické 24 (Mistrovství ČR)“

               

              kdyz jsem jim napsal ze to nikde na netu a uz vubec ne na strankach http://www.postovnisporitelnamtb.cz/gp24h/ , tak mi uz nidko neodpovedel…

               

              takze sam jsem zvedavy jak se to bude resit,

              0 0
              • jecnak  

                Pravidla jsou jednou dana a myslim jasna. Nejsem sam, kdo celou serii jede prave z dovudu nutnosti objet vse pro jiste umisteni. Pokud dojde k jakymkoli zmenam v pravidlech bude to zrejme pro me duvod k odstoupeni ze zavodu.

                0 0
                • petebike  

                  ja to beru i kdyz mi takovy pravidlo „pocitaji se vsechny – zadne se neskrta“ prijde nestandartni / v jinych soutezich je to proste jinak / tak bych to respektoval, ale po mem dotazu mi sam pan David Dostal z progresscycle.cz napsal to co jsem uz jsem napsal vejs,

                   

                  me osobne to je jedno, ja to spis resil jestli se mame prihlasovat na Beroun a Jistebnici nebo ne…

                  0 0
                  • Rychlej turista  

                    Nestandardní mi spíš přijde seriál dvou závodů. Kdydy těch závodů bylo 10, tak bych pochopil, že dva se počítat nebudou. Každopádně je to ale změna až v průběhu a to standardní není už vůbec.

                    0 0
                    • Rychlej turista  

                      Nehledě na to, že v celém seriálu startují i závodníci ze zahraničí a opět tak můžeme potrvrdit, že jsme země, kde těžko něco standardního hledat. Ale třeba se Andrzeji Kuchmistrzovi z Polska, který v Liberci skončil třetí, taková změna bude líbit :-(. Zítra mi to na Bystřičce určitě potvrdí, až se ho na to zeptám.

                      0 0
                    • petebike  

                      prijde mi ale „hovadina“ kdyz budes pocitat vsechny…

                      priklad nekdo dam 4× 8.flek to mas 304 bodu, pak nekdo 3× vyhraje a bude mit jen 300 bodu…/neznam jakykoliv pohar v cyklistickych disciplinach kde by tomu tak bylo/

                      jinak to beru, ale ty pravidla jsou napsany blbe a nebo lidi co mi odpovedeli z prograsscykle tak nevedi co poradaji…

                      0 0
                      • Rychlej turista  

                        Sám víš, že 24hodinovka je specifický závod a proto se člověk musí rozhodnout, jaké jsou jeho priority. Buď bude každý víkend objíždět dva běžné závody a když bude mít chuť, střihne si pro zpestření jednu 24hodinovku nebo se soustředí na 24hodinovky a pak objet 4 závody není problém.

                        Jiná věc je, že těch pár sólo zoufalců, kteří by seriál brali vážně, ho nezaplatí. Takže se z toho udělá kočkopes s podivnými kategoriemi, aby přijelo co nejvíce lidí a vymyslí se pro ně pseudoseriál.

                        0 0
                        • Rychlej turista  

                          Vznik seriálu beru především tak, že umožnil, aby se pořadatelé jednotlivých závodů konečně domluvili na termínech tak, aby se nepřekrývaly a mezi závody bylo dost času na regeneraci, což se povedlo. To je pro mně nejdůležitější a ostatní už beru jen jako nutné zlo, bez něhož bych si musel vybírat, kterému závodu dám přednost. Proto musím skousnot i ostatní kategorie, které to zaplatí.

                          0 0
                  • jecnak  

                    Nevim, dokad nedostanu oficialni vyjadreni, na mail, ktery jsem zaslal, tak bych nerad teoretizoval. Az vyjadreni dostanu, tak se rozhodneme co dal. Pro me nema smysl pokracovat v necem u ceho by se v prubehu zavodu menily pravidla.

                    0 0
              • Rychlej turista  

                Není nad to měnit pravidla v průběhu. Zatím tam mají to, co psal Ječňák:

                "Vyhodnoceni v celém seriálu budou pouze jednotlivci, dvojice a týmy, které absolvují minimálně 2 závody ze 4 v seriálu.

                V případě rovnosti bodů rozhoduje výsledek z Mistrovství ČR ve 24hodinovce (Blackburn Jistebnická 24)."

                0 0
            • Rychlej turista  

              Pochopil jsem to stejně.

              0 0
    • jecnak  

      Vkladam oficialni vyjadreni poradatelu k pocitani vysledku vcetne komplet komunikace se mnou (ctete odspodu). Myslim, ze komentare netreba.

      Ahoj Davide, diky za odpoved, musim rict, ze me neco takoveho dost prekvapuje a zvazime ucast na dalsich zavodech v serii. Aby se menily pravidla v prubehu serialu mi prijde mirne receno zvlastni. Rovnou rikam, ze nejsem sam, kdo pocital s tim co je psane v pravidlech.  Spou­sta lidi, vcetne nas ted jede do Bystricky uplne zbytecne. Ja osobne to povazuji za nefer.

      Asi tedy opravte i pravidla na internetu a napiste co se zmenilo. Mohlo by totiz na poslednim zavode dojit k neprijemnym situacim.

      S pozdravem Tomas Vitvar

      ---------- Original Message ---------------------------------- From: „David Dostal“ <david.dostal@progresscycle.cz> Reply-To: david.dostal@progresscycle.cz Date:  Fri, 11 Jul 2008 00:49:10 +0200

      >TomáL¡i, >uznávám, Lle na webu nenà pL™ÃliL¡ jasná formulace. Pravidlo, na kterém jsem se usnesli se vL¡emi poL™adateli, je takové, Lle se do seriálu poATÃtajà 2 nejlepL¡Ã výsledky. V pL™ÃpadA› rovnosti bodL¯ rozhodne výsledek z Jistebnice. > >Za zmatky se omlouvám. > >Mgr. David Dostál >Marketing Manager >mobil: +420 775 791097 >e-mail: david.dostal@progresscycle.cz > >Progress Cycle, a. s. >Logistický park Tulipán 1371 >253 01 Hostivice – Palouky >telefon: +420 235 311 848 >fax: +420 244 401 575 >web: www.progresscycle.cz > > > >----- Original Message ----- >From: tomas.vitvar >[mailto:tomas­.vitvar@bajk.cz] >To: psmtb@progresscycle.cz, Milan Cerny >[mailto:mcblac­ky@centrum.cz], bajk@bajk.cz >Sent: Thu, 10 Jul 2008 22:15:34 >+0200 >Subject: Pocitani vysledku 24hours mtb serie > > >> Dobry vecer, >>  rad bych se zeptal jak je to vlastne s pocitanim vysledku v cele serii >> GP 24 hours. Dle pravidel vyvesenych na webu je zrejme, ze se pocitaji >> vsechny zavody, pricemz pro zapocteni do celeho serialu je treba ucasti >> na minimalne 2 zavodech ze serie GP 24 hours. Prosim o oficialni >> vyjadreni, ktere vyvrati dohady na nekterych internetovych forech. Za >> team Bikestore.cz dekuji za brzskou odpoved. Pro poradek prikladam >> dnesni (10.7.2008 22:12) stav webovych stranek s pravidly. >> >> S pozdravem >> Tomas Vitvar, sefredaktor Bajk.cz >> +420 606 657 370 

      0 0
      • raceman  

        a jak to vidis? prijedete nakonec nebo ne?

        0 0
        • jecnak  

          Prijedem, uz to mame dohodnute. Navic jsem slibil Rychlemu Turistovi zazemi u nas ve stanu. Cele to na me pusobi tak nejak podivne, o vikendu se rozhodneme co dal.

          0 0
          • Rychlej turista  

            Na Bystřičku by byla škoda kvůli tomu nejet. Byl jsem tam a všechno na mně působilo hodně dobře a pohodově, celá obec tím žije, včetně pana starosty.

            Ta formulace na webu je jasná, jen si ji pořadatelé seriálu vykládají jinak, než je napsaná. Význam slova minimálně je celkem srozumitelný a chápe ho i malé dítě.

            0 0
            • jecnak  

              Vidim to stejne. Mozna to nakonec dopadne dobre. Mas-li minutku napis take poradatelum. Myslim si, ze jednou dana pravidla by se menit nemela.

              0 0
              • Rychlej turista  

                Za chviličku vyjíždím, ale zeptám se ještě Andrzeje Kuchmistrze, co si o tom myslí a večer jim když tak písnu. Taky něvěřím, že by jel takou štreku kvůli závodu, který se mu třeba ani nebude počítat. Myslím, že tím seriálem taky hodně žije, protože ho chce objet celý a bude to pro něj obrovské zklamání. Nehledě na to, že se na to nabalují další lidé z okolí i pod­půrného týmu a ti si pak nutně musí položit otázku, proč to dělají.

                0 0
      • Splinter  

        Tak to je mazec… To snad není pravda..

        0 0
      • Beeda  

        nechapu tu vetu ze tam jedes zbytecne, kdo vzdava veci predem nebude nikdy vitezit…

        0 0
        • jecnak  

          Mohl bych tuhle 24ku vypustit a usetrit si cestu pres 1/2 republiky.

          0 0
          • Beeda  

            a proc zbytecne?, kdyz nekam jedu zavodit, tak se tesim na ten zavod, atmosfera, naky boj, lidi sranda, bolest, zkusenosti, improvizace…

            0 0
            • jecnak  

              Otazka financi a casu. Ja se tam samozrejme tesim a tesim se na tu trat a vsechno co rikas, ale kdybych vedel dopredu to o skrtani zavodu, tak tam proste nepojedu. Pojedu 200ku Salzku a zustanu pak 4 dny v Alpach, to je pro me mnohem hezci zazitek a financne to vyjde nastejno.

              0 0
              • Beeda  

                to predjimnas veci, nemuzes vedet dopredu jaky bude zazitek…

                0 0
        • jecnak  

          Napr GH tam td ze stejneho duvodu jede vlakem… O vzdavani nejde, jde o jasna pravidla.

          0 0
      • jecnak  

        Ted jsem mluvil telefonicky s Davidem Dostalem z Progressu a opravdu se berou jen dva lepsi vysledky. Vsem se omlouvaji, proste ta veta tam schazi i kdyz s ni vsichni poradatele pocitaji. Opravi se to na webu a bude i nejake info, ze se tak stalo.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.