• JancA

    www.24hours-mtb.com/...uz je vsechno pripraveny, tak kdo pojedete?

    0 0
    • JancA  

      oprava www.24hours-mtb.com/

      0 0
    • Darkson  

      loni jsem to z důvodu nemoci prošvih, letos si jí ujít nenechám. už se těšim:-)

      0 0
    • Medunka  

      Ja tam leda tak pojedu delat technicky zazemi ;-)

      0 0
    • R.1  

      Svoju smrt si predstavujem inak :)

      0 0
    • orca  

      No je to výzva , rád bych jel ale jako duo , na singl né že bych si netroufl ale asi by to bylo drobet za hranici reálu . Ve dvou v poho jen nemám druhého – takového ale co nemá „výherní-bednové“ ambice .

      0 0
      • mAk  

        No jel sem 2× jednou dvojičky a jednou jednotlivce a velkej rozdíl v tom neni, protože třeba my sme zvolili taktiku střídat po dvou okruzích a to máš tak hodku a půl čas než vyrazíš znova, ale musíš bejt ready, kdežto když valíš jednotlivce, tak máš 2hodky na odpočinek, když teda jedeš na pohodu jako sem to bral já. Takže přes noc si můžeš krásně pospat i na tomhle závodě, jen se teda musíš vykopat ze spacáku a šlehnout si aspoň jeden okruh (c; Jinak ten závod je prostě výbornej, atmoška je supééér, nová trať taky (projížděl sem si ji teda jen nezávodně), ale když se vyhoupeš na kopec, tak ten dlouhej sjezdík je fakt úplně báječnej. No a kucani z TURnova sou bořečci a je s nima neskutečná prdel.

        0 0
        • orca  

          Jsi mě řádně nalomil , já koukal pečlivě na časy na jedno kolo i limity pro dvojice + jednotlivci je to na zváženou ale třeba do toho půjdu jen musim ukecat maminu aby mi dělala zázemí :-) A taky podle toho jak se mi podaří do té doby plnit „nájezdové“ km. Jo a taky pojede kámoš co má zálusk přímo na bednu tak bych rád u toho …

          0 0
    • Smazaný účet  

      Na to koukám… max čas na jedno kolo je 200 minut, tj. něco přes tři hodiny. Za 24 hodin musim teda ujet min. 24*60/200=7,2 kol, jedno mělo asi 15 km, tj. ňákejch 110 km. Se dá, ne? Když člověk vydrží nespat… :o) Ale asi bych do toho beztak nešel. Páč spát musim.

      0 0
    • jecnak  

      Jedu, predsevzeti je, ze ujedu vic jak minuly rok. Chtel bych 350. Doufam, ze vyjde pocasi.

      0 0
      • houmy  

        jasne že vyjde, termín posunutej ještě kousek od medarda takže je počasi objednany :)

        0 0
    • houmy  

      hej tvrďáci, nezanedbáváte zimní přípravu? co takhle zimní 24 na bezkach pristi víkend solo, dvojky, ctverky www.24hours-ski.com/ :o))

      0 0
      • Beeda  

        hehe, jeden tvrdak mi uz daval echo:-) Pozdravuj v Janove. B

        0 0
    • houmy  

      na mtbs.cz dneska vysla kompletni pozvanka na letosek :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.