• Medunka

Tak tvrďáci, jak na tom jste? Příprava v plném proudu?

Anketa: účástním se

14x
    22%
    7x
    11%
    15x
    24%
    15x
    24%
    0 0
    • Medunka  

Jen pro info kopíruji zprávuz mtbs.cz

Hledá se „Generál“ 24hours MTB Po odstoupení dosavadního generálního partnera závodu 24hours MTB se otevřela možnost pro nové partnery. Ale jak rychle najít „generála“, který hodně pomůže aby pořadatel nemusel dělat nepříjemné škrty v rozpočtu závodu a doprovodném programu. Rychle obvolat nějaké známé a potencionální partnery a čekat, jestli se někdo ozve… Jedna z možností je využít i media, která mají možnost informovat o všem co se okolo nás děje…

Hledá se generální partner na cyklistický závod 24hours MTB 2009. Jedná se o nabídku na pojmenování závodu např. XXXXX 24hours MTB nebo YYYYY BIKETEK.CZ

Jde o vytrvalostní cyklistický závod na 24 hodin, kdy závodníci krouží po daném okruhu. Centrum závodu je situováno v nově vybudovaném sportovním areálu Vesec u Liberce (dějiště MS Liberec 2009). V průběhu víkendu se koná v areálu bohatý doprovodný program pro závodníky, doprovod i návštěvníky. Celý závodní víkend se tak stává festivalem horské cyklistiky BIKETEK.

Otázky ohledně forem partnerství Vám budou zodpovězeny na emailu info@24hours-mtb.com nebo GSM 774 155 331

0 0
      • mitch  

A další důležitý info:

!!!Pravidlo řasového limitu na jedno ujeté jedno již nebude platit!!!!

Max. čas na okruh je 100 min (mezi průjezdy dojezdovou branou)
        Sólisti mají maximální čas na kolo 200min. Delší čas mezi průjezdy dojezdovou branou bude považován za odstoupení ze závodu.

Závod lze legálně zakončit i v případě, kdy člen družstva dojede po 22:20 (pro dvojice a čtveřice (24:00–100min=22:20) nebo sólista dojede v 21:30 (24:00–200min =20:40)..

0 0
      • Rychlej turista  

Aspoň to má zase normální název :-)

0 0
        • Tomys  

Jak to je s jídlem na 24-hodinovkách pro závodníky?Sor­timent, množství?Díky…

0 0
        • Tomys  

Ahoj Pavle, jak to je prosímtě s jídlem pro závodníky, které zajištujě pořadatel na 24-hodinovkách?Sor­timent, množství, dostupnost po celou dobu závodu..??Díky za info..

Samozřejmě můžete psát i ostatní, není to dotaz jen na Pavla…:-)

Díkes..

0 0
    • petebike  

dobre, momentalne jedu na 15 mA :-)

0 0
    • raceman  

Rad bych opet bystricku, ale asi to nevyjde…

0 0
    • jecnak  

Dal jsem na Bajk.cz tiskovku + vlozil i tri zajimavy videa z Youtube.

0 0
    • hýbňoš  

Po loňský čtveřici jedem tentokrát jen ve dvou, snad to přežiju :)

0 0
    • Jogador  

Hm, škoda že je to o zkouškovým:(Ale uvidim, třeba si i dvojici nakonec zkusím:)

0 0
    • jecnak  

Letosni starotka serialu 24tek

• 13.-14.6.2009 Liberec 24hours MTB – Liberec
      • 27.-28.6.2009 Valasska 24 (MCR v 24hodinovce) – Bystricka
      • 25.-26.7.2009 Giant Berounska 24 MTB – Beroun Zdejcina
      • 22.-23.8.2009 Blackburn Jistebnicka 24 – Jistebnice – Cunkov
      0 0
      • harry08  

Prosím Tě je ten termín pro Jistebnici správnej, Někde jsem našel že to má bejt až poslední víkend v srpnu. Teda alespoň žiju v představě, že jsem to někde viděl.  Díkas za reakci

0 0
    • hatti  

ASA Turnov jede na 24hodinovku do Bystricky!! uz se moc tešíme:-)

0 0
      • beeker  

to se přijdu podívat, jak vám to jede, mám to přes kopec :-)

0 0
    • kihsleek  

Příprava pomalu začíná… teda spíš se čeká na to, kdy tu v Liberci konečně začne jaro :D Jinak ještě nevim, jestli dvojice nebo čtyřka… každopádně doufám, že mi letos zdraví vůbec dovolí startovat, loni jsem jen očumoval :(

0 0
      • hatti  

my se taky pripravujeme:-) uvidime jhak se projevý počet hobby závodníků když se zrušil časový limit na jedno kolo!!

0 0
        • Medunka  

tady je jedna vlaštovka na solo :-)

0 0
          • hatti  

ahoj, ty fakt pojedes solo?

0 0
            • Medunka  

no když už jste zrušili ty limity a budu moci přes noc spát, tak do toho jdu -vím, že to ztráci kouzlo 24hodinovky, ale škoda to nezkusit

0 0
              • kihsleek  

Tak teď jsi mě taky nahlodala :D no uvidíme… když přežiju Malevil…

0 0
              • hatti  

pro nekoho to muze byt jednodušší ale vždy záleží jak si to člověk užije!!! co si já pamatuji z bystričky tak se bojovalo i bez limitu! jedine kaudak (viz foto) vyuzil spánku v noci ale byl max spokojený!!!

0 0
              • šlapatko  

Budeme dva,když vše klapne taky pojedu solo.

0 0
              • Rychlej turista  

To se dá snadno vyřešit. Do 18:00 hod jeď ukrutnou kudlu, pak se pořádně najez, abys usnula, jako špalek. Ve 22:00 hod. sedni na kolo a o žádný parádní noční zážitek nepřijdeš :-)

0 0
          • Medunka  

tak vlaštovka se zaregistrovala a zaplatila

0 0
            • Olej  

já přemyšlím taky jestli jet solo jako loni nebo dvojku z kuámošem z týmu:)

0 0
            • Olej  

já přemyšlím taky jestli jet solo jako loni nebo dvojku z kuámošem z týmu:)

0 0
        • Kiri83  

začínam baliť gril :) pôjdem sólo

0 0
    • hatti  

to by me zajimalo kdo to byl ze není magor??

Hatti

0 0
    • jecnak  

Trocha konkurence pro MCR v 24hours v nemeckem Oybine.

0 0
    • hadrák  

Vypadnul mi borec do dvojky na libereckou 24 hodinovku, je jeste mesic cas, neni tu nekdo, kdo by chtel jet, ale nema partaka? Solo se mi moc jet nechce, tak bych byl rad, kdyby se nekdo nasel, zadny velky honeni, cil je to ujet:), a zn. i zazraky se dejou, tak proc treba nevyhrat :D

0 0
      • Rychlej turista  

Jeď sólo, škoda se s někým dělit :-)

0 0
        • hadrák  

po pravdě už o tom začínám silně uvažovat :) ale ještě si nejsem uplně jistej.....

0 0
          • McBlacky  

nevím jak nová trasa -tu jsem jel jen team4-, ale ta stará mě přišla na solo ideální. Vzhledem k tomu, že změny nejsou až tak výrazný, řekl bych, že na solo je v ČR ze všech nejlepší.

0 0
            • hadrák  

hmm, diky za radu, no tak az se vecer vratim z prace, poradne na to jeste jednou kouknu a prihlasim se , asi, na solo, nemuze to bejt zas takuva hruza, doufam :D

0 0
              • Darkson  

solo závod je  takový, jaký si ho uděláš:-).

jinak mi přijde vtipný, že ses nechal zviklat „hobbíkama“ jako Blacky nebo Turista :-)))

0 0
                • hadrák  

no asi tak, nejhorsi co se muze stat, je ze to clovek nedojede:) a ani jednoho z jmenovanych neznam, takze nevim, jak moc velky spapaci to sou:), jen sem o tom uvazoval uz od zacatku, ze to dam sam, a stacilo asi jen malinko tuknout…:)

0 0
                  • jecnak  

Vzhledem k tomu, ze je zruseny limit na kolo, takze pokud ujedes aspon jedno kolo, tak 24hodinovku uspesne dokoncis ;-)

0 0
                    • hadrák  

mno, asi tak :D sice tam bude o to vic lidi, ale zas na druhou stranu, nevim, jeslti bych se jinak odhodlal, solo :)

0 0
                      • jecnak  

Jestli v tobe jen trochu hloda cervice to zkusit jet, tak jed. Fakt je to supr zazitek.

0 0
                      • McBlacky  

nejlepší je do toho jít a nic nečekat, pak tě to příjemně překvapí. Pro mě solo v Liberci je jeden z nej zážitků na kole.

ze zkušeností jen doporučím: dvoje tretry, dostatek oblečení a občas se převlékat, pořád pít a jíst obyč věci, vzít radši více světel než méně a dost nutný je mít někoho na suport a v ideálním případě i náhradní kolo.

0 0
                        • hadrák  

ja ocekavam silnej zazitek s jeste silnejsima nasledkama :D

ale: trerty mam jenom jedny a kupovat druhy momentalne nehodlam, obleceni je dost, tak toho bych se nebal, s jidlem sem nikdy problemy nemel, spis naopak :) A se svetlama to bude jeste sranda, protoze nic moc, a s tema Balckurnama, co maj pujcovat rikal kamos, ze to je hned pryc, taak uvidime..... a na support, budou tam kluci, tak uvidim, a zkusim ukecat maminu, bo momentalne sam a spokojenej- to je najednou casu na kolo :D a kolo nahradni asi vezmu, jen pro pripad......

kazdopadne moc diky za rady, pro me 24h panice :)

0 0
      • Phaia  

Ahoj…jestli by si snesl slečnu, tak klidně…jízda napohodu.. :-)))

0 0
        • mitch  

A nechceš do 4ky teamu? Jízda na pohodu zaručena :)

0 0
          • Phaia  

hmmm to jsem chtela puvodne, ale kamosi uz obsadili posledni misto…u me bude hlavnim cilem, dojet a nezabbit se u toho…jaky je Tvuj tym?? =)

0 0
            • mitch  

Jedem proste na pohodu, kdo zacne hrotit a až moc závodit dostane na prdel :)

0 0
          • hadrák  

co mi tady premlouvas spolujezdkyni? :)

0 0
            • Phaia  

ja jedu poprve, tz si to chci vsechno osahat…spis beham nez jezdim na kole…

0 0
              • hadrák  

no to ja taky, teda 24, jinak uz mam neco za sebou, a popravde bych si rad osahal jen vlastni riditka, nic jako objimani stromu za letu, nebo tak :D

0 0
                • Phaia  

dlouho se chystam na ruzny outdoor „maratony“ ale kolistickeho nic…haled, kdyztak mi napis mejl nebo tak neco, tady se mi to spatne sleduje… =)

0 0
            • mitch  

Já? Se rozhodni jeslti pojedeš sólo nebo dvojku :P

0 0
        • hadrák  

Hoja, tak po pravde o tyhle moznosti sem vubec neuvazoval :) Ale jak do me tady vsichni vandrovali, uz sem se celkem rozhodnul ze jdu do toho sola, i kdyz je to vlastne jedno, protoze co bude clovek potrebovat aby si odpocinul, tak jede ten druhej, pokud muze, takze ve vysledku sem pro, pokud ti nevadi chlap :) Jen se domluvit na pevno.....

0 0
      • Vobo_CZ  

Sakris me asi taky odpadne partak do dvojce na libereckou 24hodinovku takze kdyby se jeste nekdo nasel do dvojce odpovedte jinak tam budu s partou ktery pojedou taky dvojce takze tam budem takovej tabor bikeru..vic hlav vetsi zabava :)

0 0
        • hadrák  

Doufej, nadeje umira jako posledni, pro me se z toho nakonec vyklubala 4 mix, se dvema zastupcema neznyho pohlavi, ale o to lip, vic hlavm vic vi :D

0 0
    • TheIF  

Jak je to s přihlášením na Libereckou 24ku ? Nějak jsem nevyčetl termín do kdy se musím rozhodnout.

0 0
      • hadrák  

podle mě i den předem, možná že i 13. ale podstatný je, že musíš zaplatiti a registrovat se do 25. tohodle měsíce, pak už to je o dvě kila dražší… :) jinak deadline nevím, jestli nějakej je.....

0 0
      • hadrák  

tak platba a registrace je možná do 12. aspoň podle stránek, teda ne v den závodu

0 0
    • SavaH  

Loni nucená pauza, tak letos na pohodu v MIX4

Jedem na bednu – 1. místo to jistí ;)

0 0
    • Medunka  

Takže aktuální změny v seriálu ze stránek Liberecké 24 zde

Počet závodů v sérii zůstává. Samozřejmě již dříve prověřené závody v Liberci a Bystřičce jsou základními kameny. Po minulém roce se nelze netěšit na GIANT Berounskou 24 pod vedením Michala Daleckého. Čtvrtý závod série zůstává na jihu, ale definitivně se přesunul do bikingem vyhlášeného města – Vimperk. Důležité jsou také termíny. Valašská 24 startuje tentokrát již poslední víkend v červnu (26. – 27. 6.) a naopak Vimperská 24 začíná o týden déle, 5. – 6. září.

0 0
    • Medunka  

Tak co? Liberec za dveřma, Už se projevuje nervozita? Ja bych teda jen spala a spala, abych to vydržela :-)

0 0
      • Cryzyy  

Od soboty trosku jo – to jsem se dozvedel, ze zase jedu a to jsem ani letos moc nechtel :o)

0 0
        • Medunka  

Tak to bude Tomáš rád, se bál, že si s nikým nezazávodí :-) Sem si nejdřív říkala, že jedeš se ženou a dle startovky žena jede stejnou sestavu jako loni :-)

Někdy bychom mohli udělat čistě rodinné týmy – Vy, Novotní, my … To by byla sranda :-)

0 0
          • Cryzyy  

Ty rodinne tymy zni zajimave, jenom skoda, ze si to ti dva  spolu vlastne moc neuziji, kdyz se potkavaji jenom pri stridani :)

Zena jede svoji 4ku, do ktere se ja nemontuji – prej by to bylo nesportovni davat do ni nekoho rychlejsiho, nez jsou ostatni 3 – at je to hezky vyrovnane :)  …takze jedu ve svoji 4ce, kde zase pro zmenu budu ten nejpomalejsi, to si clovek moc nevybere – odezdi ke zdi :o)

0 0
            • Medunka  

užijí si to ti zbývající, co budou v depu.

Koukám, že to bude zajímavé, to jsem zvědavá, jak to dopadne.

0 0
            • jecnak  

To zas bude slusnej masakr :-)

0 0
              • Bulda  

jo, zvlaste s tim sudem piva :))

0 0
                • Cryzyy  

Koukam, ze jsi letos poskocil do nejtezsiho levelu… hmhm :)

0 0
                • jecnak  

O jeho osudu ale jeste neni rozhodnuto. Tedy samozrejme bude vypito, ale zatim neni jasny kde a kdy. Na Liberci pravdepodobne ne.

0 0
        • petebike  

ted by me jen zajimalo o kolik kol date vic nez jsme jeli loni…

0 0
          • McBlacky  

max o jedno, uvidíš, ono když se nad tím zamyslíš, tak už to není kam hnát. Jasně, že pokud by jeli Elite například ve složení Hruška/Štybar/Kul­havý/Horák tak by předvedli asi strašný peklo, ale v hobíkách si myslím to nejde hrotit o moc víc.

0 0
            • Cryzyy  

Skoro pul kola (15 minut) by se mohlo dat stahnout z toho co loni odjel PB, za predpokladu, ze by ty jeho kola nekdo jel prumerne za 33 minut. Ja bych musel dat to same co loni, Jarda a Venca pojedou ± jako Michal Prokop loni, Mario asi o malinko lepe, nez Venca Aska loni – je otazkou co udela ta noc, ktera byla loni odjeta ve 3. To jedno kolo na vic, je asi vazne maximum co se da nahnat, stahnout dalsi pulhodinu by znamenalo usetrit dalsi minutu a kousek na kazdem kole. Docela sranda, pocitat pri 24h zavode pulminuty :)

0 0
              • McBlacky  

Můj odhad je spíš: Mario nepojede líp než Venca. Jarda pojede určitě o dost líp než Michal. Venca pojede jako Jarda to souhlas. Jak pojedeš ty, to víš jen ty :)

Ta noc je v reálu docela krátká – 6 hodin a kousek. Takže obě taktiky vyjdou ve výsledku dost podobně. Poud se podaří v noci spát tomu co nejezdí, tak má ráno obrovskou výhodu a minimálně dvě hodiny může jet výrazně líp

0 0
      • kihsleek  

Nervozita ani ne… spíš se pokoušim všechno připravit tak, aby se to o víkendu nepos… . Nervozita opadla v okamžiku, kdy jsem se smířil s tim, že jsem se opravdu upsal na solo :D

0 0
    • kolda  

jedu do Liberce, 4-ku. chtel jsem jet i Bystricku,ale vlezly mi tam oslavy kamosovych narozenin a to je samozrejme prednejsi. :)

uz se tesim,snad vyjde pocasi. tak o vikendu zdarec.

0 0
      • Medunka  

Paráda, rádi tě zase uvidíme, když nějak nevyhází ježdění kolem Prahy :-(

0 0
      • petryk  

Narozeniny přednější než 24ka na Bystřičce? Teeeda ;)

0 0
    • dziundol  

Ahoj, Mam na prodej startovné pro čtveřici – výhra v soutěže mtbs.

Ted startovne pro čtveřici stojí 950Kc / osoba = 3800Kc team

Prodam za 3000 Kc

Kontakt : andrzejkuchmis­trz(zavináč)sez­nam.cz

0 0
      • Medunka  

že já navyhrála startovné ale jen sud piva :-(

0 0
      • Darkson  

měli by Ti změnit výhru na startovné SOLO:-). jsem koukal, že letos máš šanci vyhrát, když nejede ani Zdenda ani Pavel

0 0
        • Medunka  

Jede Bulda

0 0
          • McBlacky  

řekl bych, že Andrej je ve 24H o level výš.

0 0
            • Medunka  

No Buldu bych nepodcenovala, a treba taky Tomase Beka – tomu na bednu fandim. Ale uvidi se v nedeli

0 0
              • Cryzyy  

Bulda se dokaze hezky kousnout, to vedi vsichni :) nejsem si uplne jistej, zda si to p. Bek uzije po tom co jel minulejt tejden. Skoda, ze tam letos neni prihlasenej zadnej cyklista,  co pojede solo (kdyz nepocitam Buldu a Andreje:)).

0 0
                • JSt  

tomy si to urcite uzije. je na to jako vzdy spravne natesenej :-)))

0 0
                  • Medunka  

jo, je natešenej od neděle a ja od neděle natěšeně čekám na report :-)

0 0
                    • JSt  

spis bych rekl, ze od patku, kdy to peticento dojel ;-).

0 0
                      • Medunka  

neříkej mi, že jsi to jel na furtce

0 0
                        • JSt  

na festce jeste nemam po lese ve sjezdech uplne jistotu, bajk byla lepsi volba ;-)).

0 0
                • Bulda  

no, nedávno se mi podařilo si přejet vlastním (zadním) kolem nohu, ale kousnout se :))??

0 0
              • Bulda  

a co lukáš mráz?

0 0
            • Rychlej turista  

Já věřím Andrzejovi, už má zkušenosti a ví, vo co de, tak snad letos v noci neumře, jak to hezky umí :-) Tomáše osobně neznám, ale podle fotek nemá typickou cyklistickou postavu a ta ho podle mého skromného odhadu zradí. Liberec je hodně kopcovitý a na takové trati je nadbytek svalů na škodu. Ale třeba je tak dobrý, že si může dovolit dobře vypadat i na kole :-D

Každopádně to letos bude hodně zajímavé :-)

0 0
              • jecnak  

Rozhodne bych nepodcenoval Buldu, prave diky kopcovite trati by mohl byt celkem ve vyhode.

0 0
                • Rychlej turista  

Jestli se neobjeví někdo úplně nový, tak to bude chrtí závod a zřejmě rozhodne to, kdo to déle vydrží :-D

0 0
                  • JSt  

pry by mel stratovat patrik bartik. ten by tim mohl zamichat ;-).

0 0
                    • Rychlej turista  

U něj bude hodně záležet, jak mu sedne trať, protože je to hlavně silničář a Liberec je z tohoto hlediska nejdrsnější. Ale jinak jede, jako staré pendlovky – stačí pravidelně natahovat a jede přesně, nezpožďuje se. Takže v noci bude ve výhodě :-)

0 0
            • Bulda  

já mám zas nejlepčí support :))

0 0
        • dziundol  

Ano, jé to velká škoda že nejede Zdenda ani Pavel, byl by to zajímavý souboj. Bohužel

0 0
    • Medunka  

Tak vsichni zavodnici dostanou darek, kdyz jsem videla tu fotku, tak jsem se lekla, ze nam chteji nacpat Matese :-) – oficiální web

0 0
      • raceman  

ty odkazy co? :-)

0 0
        • Medunka  

a že si na to tady dávam majzla :-) oprava

ale nevím jak se mi to podařilo, když najedu na odkaz, vyskočí mi v bublině správný :-)

0 0
      • Darkson  

tobě by se takovej dáreček snad nelíbil? :-)

0 0
        • Medunka  

ale jo, ale zatim at zustane hezky zabalenej tam kde je :-)

0 0
        • Pebe  

líbil, to neukecá :-)

0 0
          • hatti  

dost unaveny padame prave do spacaku na Vesci. Pripravy v plnem proudu. Cerstve fotky u nas na webu www.24hours-mtb.com

0 0
            • harry08  

Když koukám na tu pípu tak chápu vaší unavu. Teď vážně už se těším na večer až přijedu asi na nejlebší akci roku. Jak vypadá trať po těch děštěch?

Držím palce ať to vše zvládnete

0 0
    • Rychlej turista  

Dá se někde sledovat aktuální průběh?

0 0
        • Rychlej turista  

Dík, ale nějak tam nic není.

Letos nejedu nic, plánovaný odpočinek. Bylo to pořád dokola, furt se někam honit, i když se člověku zrovna moc nechtělo a už mě to unavovalo. Chtěl jsem si taky chvíli jen tak v klídku popojíždět, jen když má člověk zrovna chuť a nic neřešit. Zatím to vypadá, že to byla dobrá volba a už mi to začíná chybět, takže bych příští rok mohl být opět při chuti :-)

0 0
          • jonti  

Ted nekdy tam pridali startovku, doufam ze tam za chvili budou i vysledky.

0 0
            • Rychlej turista  

Jo, jak to tipuješ? Letos to bude hodně těsné a otevřené až do konce. Ale vyšlo jim počasí, je sucho a ani zima nebude taková, jako vloni. Tak počítám, že letos jich dá 4-stovku docela dost.

0 0
              • jonti  

Solo nevim, je neznam, asi Andrzej.

4ky favorizuju bigshock kolokram

dvojice asi znovu vokolek

0 0
                • Rychlej turista  

Tak tam konečně vyplivli průběžné výsledky po 4. kole:

1. Filip Endler
                  2. Andrzej Kuchmistrz
                  3. Jan Bulín
                  4. Jakub Morgenstern
                  5. Svaťa Božák

Patrik Bártík asi nejede, tak toho můžeme odepsat. Počítám, že Svaťa se do večera posune na 4. místo, ale bedna mu letos asi zase unikne. 24 hodinovka je ale dlouhej závod, během kterého se může stát cokoliv, tak bez šance na bednu určitě není :-)

0 0
                  • Rychlej turista  

Tak jsem Svaťu teda pěkně podcenil, na 4. místo se dostal už po 6. kole :-)

Z hloubky se svojí pravidelnou jízdou pomalu prokousává dopředu Tomáš Bek a po 6. kole už je na 6. místě. Zřejmě se mu přihodilo to co mi, když jsem liberec jel poprvé – jako bikový novic jsem byl z terénu vyděšený a jak jsem získával na jistotě a míň brzdil, s postupujícím časem a únavou byl díky tomu čas kol velice vyrovnaný.

0 0
                    • Rychlej turista  

Tak po 7. kole je v čele Andrzej. Filip se zbytečně poflakuje v depu, to bývala Andrzejova slabost minulých ročníků.

No nic, žávod odstartoval, kluci se nám hezky seřadili a pár hodin se teď zřejmě nic dít nebude, tak se jedu taky trochu vyvenčit.

0 0
                      • Rychlej turista  

Tak jsem dorazil akorát včas, Filip 13. kolo ukončil o 27 sekund před Andrzejem a posunul se tak opět na první místo a oba dva poodskočili třetímu Buldovi a ten si zase vytváří náskok před čtvrtým Svaťou. Ostatní už jsou o kolo zpět.

0 0
                        • Rychlej turista  

Tak nevím, ale vypadá to, že Andrzej v noci pojede bez oblečení a bez světel. Teda aspoň podle toho, že ještě nedal večerní pauzu na tyto nezbytné záležitosti a jede pořád pryč. Dostal se tak sice opět na první místo, ale v Liberci se dokáže ochladit hodně rychle.

0 0
                          • Rychlej turista  

Tak Filip se zasekl v depu na půl hodiny, to je docela dost a dostal se tak před něj Bulda. Ale zase je po jídle a oblečený, což může být výhoda.

0 0
                            • Rychlej turista  

Andrzej to vzal letos vážně, vypadá to, že mu na večerní pauzu stačilo 6:20 min. Dost dobrý. Plný počet kol už mají jen tři.

0 0
                              • Rychlej turista  

Buldova večerní pauza 9:34 min. Taky dobrý. Je 17 minut za Andrzejem.

0 0
                                • Rychlej turista  

Svaťa v depu 12:46 min. Takže už mají všichni po nutné večerní pauze a stav je následující:

1. Andrzej
                                  2. Bulda –17 min.
                                  3. Filip –44 min.
                                  4. Svaťa -kolo a 10 min.
                                  5. jakub Morgrenstern -kolo a 28 min.
                                  0 0
                                  • raceman  

koukám, že to prožíváš s nima… jakou si měl pauzy ty od sledování? :-) a spát taky asi nepůjdeš co?

0 0
                                    • Rychlej turista  

Jo, prožívám. To víš, znám to a docela přesně si tak podle těch časů a pauz dovedu představit, jak na tom kdo zrovna je :-D Teď se bude lámat chleba, noc je nejzajímavější a vypadá to, že se Bulda dostane do čela. Jestli chrnět nepůjdu, tak se zítra nedostanu na kolo, což mě bude docela štvát.

0 0
                                      • Rychlej turista  

Tak jsem to odeslal, kouknul vedle a Bulda se právě dostal do čela. Přesně, jako já za blahé paměti, po setmění - ti mladí kluci prostě v noci potřebují spát :-D

0 0
                                        • raceman  

:D jojo, já to taky říkám, spánek a grilovaná klobáska ve dvě ráno je nejlepší

0 0
                                        • Rychlej turista  

Andrzejovi se něco muselo přihodit, jel kolo skoro 45 min. déle, než normálně a teď  trčí v depu :-(

0 0
                                          • Rychlej turista  

Tak to vypadá, že Andrzej je v pořádku, protože už je opět na trati a zřejmě se dostane před Filipa, který v depu zase rozdává autogramy nebo co to tam pořád dělá.

0 0
                                            • Rychlej turista  

Filip je pořád v depu a Svaťa se tak posunuje na 3. místo, když do 17. kola vjíždí 23 minut za druhým Andrzejem.

0 0
                                              • McBlacky  

on to Filip klasicky po startu napálil. Do půlky prvního kola jel se mnou a Vencou špic na čas pod 31min. Takže jako každej rok po rychlém začátku mu začalo příliš brzo sekat

0 0
                                                • Rychlej turista  

Jo to bylo vidět podle časů, že jezdí ukrutně rychle a pak to vydýchával dlouhými pauzami v depu, takže to byla jen otázka času, kdy mu dojde. V minulosti to samé dělal i Andrzej a vždycky pak na to v noci dojel, protože tělo si moc dobře pamatuje, co mu člověk prováděl před pár hodinami :-)

0 0
                                          • Rychlej turista  

Tak se jede podle plánu, těch 45 minut navíc byla chyba časomíry, která Andrzejovi nezapočítala kolo. Teď to dali do pořádku a Andrzej je tak pořád v čele před Buldou.

0 0
                                            • Rychlej turista  

A máme tady další změnu, nikoli však překvapivou. Svaťa se posunuje na třetí místo.

1. Andrzej 18 kol
                                              2. bulda –18 min.
                                              3. Svaťa -kolo a 28 min.
                                              4. Filip, který stále parkuje
                                              5. Jakub
                                              0 0
                                              • Rychlej turista  

Andrzej zvyšuje svůj náskok na Buldu na 27 minut. Svaťa na 3.místě je o kolo zpět a před čtvrtým Jakubem má asi 35 minut.

0 0
                                                • Rychlej turista  

Tak Filip už je ze hry. Škoda, před dvěma roky skončil třetí před Andrzejem a to mu bylo teprve 19 let. Tak jsem počítal, že mu ty dva roky půjdou k duhu.

Takže to nyní vypadá takto:

1. Andrzej 20 kol
                                                  2. Bulda –29 minut
                                                  3. Svaťa -kolo a něco
                                                  4. Jakub asi 30 minut za Svaťou
                                                  5. Tomáš Bek –2 kola

A já to taky balím :-)

0 0
                                                  • Rychlej turista  

Tak jsem si na chviličku schrupnul a máme tady aktuální stav:

1. Andrzej 27 kol
                                                    2. Bulda –1 kolo
                                                    3. Svaťa –2 kola
                                                    4. Jakub –3 kola
                                                    5. Tomáš –4 kola

Kluci hezky dávají, pauzy minimální a časy kol se prodlužují. Žádná dopolední idylka, jak bývalo dobrým zvykem, když jsem ještě jezdil já se Zdendou, se zřejmě konat nebude a vypadá to, že se takhle budou krvit až do kolnce, protože ty rozestupy k mnou vzpomínané idylce dostatečné rozhodně nejsou :-)

0 0
                                                  • Rychlej turista  

No, běžím na kolo do Kraslic na Krasickou stovku, tak ať to stihnu. Jestli se nic nestane, kluci by tak už měli dojet, ale jak píšu, žádná idylka při vycházejícím sluníčku se letos konat zřejmě nebude :-)

0 0
                                      • raceman  

přijedeš se na bystřičku aspoň podívat? jestli to vyjde tak bych se tam v neděli zjevil na pokec a pak si zajel na ten 25% kopec konečně…

0 0
                                        • Rychlej turista  

Ne, je to z ruky, přijedu až za měsíc. Jaký 25% kopec?

0 0
                                          • raceman  

nejsem si už jitý jestli je to ono, možná někdo místní to bude vědět…

0 0
                                            • Rychlej turista  

Řekni starostovi, určitě to bude znát a vezme tě tam :-)

0 0
                                            • Běžec  

Nejsu místní, ale tenhle je taky dobrej.

0 0
                                              • jIrI___  

Klasika na Búřuv, bydlím takových 100m od jeho začátku. Jinak ten z racemanova odkazu je každopádně v některých místech prudší, ale zas je i kratší.

0 0
                                            • jIrI___  

Ten zas tak hrozný není, znám i horší :). A jestli má 25%, to fakt posoudit nedovedu.

0 0
                                          • raceman  

jinak je to škoda… já doufám, že si tam zajedu aspoň na čumendu, když už je to MČR :-)

0 0
    • Rychlej turista  

Tak Jak to tipujete? Já to vidím Takto:

1.Andrzej Kuchmistrz

1. Filip Endler
      2. Jan Bulín

Samo, že se nemůže zapomenout na Patrika Bártíka a Svaťu Božáka.

0 0
    • heretik  

Moc pěkný.

Sledoval jsem to přes net večer včetně turistova komentáře, pak ještě dopoledne, jak se to ráno změní.

Gratulace hlavně Lucce, jela jak stroj, ještě ráno měla celkovej čas v depu menší než prakticky všichni chlapi!

Pak samozřejmě Blackymu a spol., pěkně jste jim zatopili. Stejně tak Bulda jel super! A taky další, třeba Sáva s Petem v rodinné čtyřce o pár minut od bedny…

Respect všem, počasí zrovna nebylo na velký výkony.

0 0
      • Rychlej turista  

Taky gratuluju všem k parádním výkonům, zvlášť ty tři stovky Lucky mi hlava nebere :-)

0 0
        • Medunka  

Lucka neni clovek, Lucka je robot – nasadila tempomat a jela

0 0
          • Rychlej turista  

Jo, ještěkdyž jezdila dvojice, vždycky kolem mně jen profrčela :-)

Jaké jste měli počasí? Měl jsem za to, že bylo sucho a přes den teplo.

0 0
            • Medunka  

Bylo slunecno, nebe bez mracku. Akorat po patecnich bourkach byl brodo 30 cisel hlubsi nez normalne a vytvorilo se tam takovych 10 velkych bahennich useku, kdy nejdelsi mel asi 300 metru a nedal se objet.

0 0
              • Rychlej turista  

Jo, to bylo určitě za tím druhým lesním sjezdem. Fialový hnus. Tam jsou tři velké bahnité kaluže i když je dlouhodobě sucho a pařák, jaký byl v roce 2006. Jaká byla teplota v noci?

0 0
                • capo  

Někdo říkal něco o 4stC, ale viděl jsem tam v noci i borce v kraťasech, tak to asi nebylo tak hrozné :) Každopádně při jízdě z kopce byla v krátkých rukavicích zima na prsty…

0 0
            • Cryzyy  

sucho bylo, ale jenom nekde a teplo bylo az dopoledne :) vzhledem k tomu jak bylo do patku a ze ted tady zase prsi, to vyslo paradne… na par mistech bylo bahno, sjezdy proti lonsku lehce vyplachnute, v noci zima jako loni, jako trenink intenzit, ktere mi porad schazej to bylo hezke :)

0 0
              • RedAce  

Borci si dávaj, jen ty na závodech "jen¨ trénuješ… :-D

0 0
                • Cryzyy  

Jako bys nevedel, ze nejlepsi trening je zavod… jsou zavody na ktere trenuji, abych je zajel co nejlepe (coz se mi letos zatim ani jednou nepovedlo, ale tak to ve sportu chodi) a jsou zavody, ktere jedu s nizsi prioritou a ty beru jako trenink, coz neznamena, ze si na nich nedavam jak pes. Pokud by moje priorita byla 24h ve FM bylo by to semnou asi uz dost spatne… ale to vlastne je i tak :)

0 0
    • Medunka  

Tak prvni pocity jsou nic moc. Ocekavani byla jina, spokojena nejsem. Jedine, co na sobe ocenuji, ze jsem mela odvahu postavit se na start. Po startu u mne veci mely nabalovaci efekt a tak to zkoncilo, tak jak to zkoncilo – tedy pulnoci. Ale zkusenost to byla dobra, clovek se z vlastnich chyb pouci.

Nerikam ze solo uz nikdy, neb to jsem rikala i o dvojkach mix a jak jsem dopadla v Beroune :-)

Gratulace vsem ucastnikum – v tech bahennich laznich to bylo fakt zajimave – zrovna jsem pucovala Jecnakovu prilbu a jsem dost prekvapena, kam az se to blaticko dostalo :-)

Fotek jsem moc nenafotila, budou pozdeji na bajk.cz

0 0
    • petebike  

3:05 minut – tolik nas delilo od bedny, trochu zklamani, ale poslednich 4–5 hodin jsme jeli co to slo (meli jsme ztratu neco pres 1 kolo) – ja zajizdel co kolo to nejrychlejsi cas…ICe jel taky luxusne, skoda problemu na zacatku zavodu :-(......presto to byl pekny vikend :-)

az se dam dohromady mozna jeste neco napisu…

gratulejsn hlavne Buldovi a Lucce… „masakr prevodnikem 44“

0 0
      • Ice-goofy  

Skoda preterzeneho retezu nakonec, ale kdo mohl tusit, ze defkt retezu v 45 minute nas nakonec tolik zamrzi ;) (Proto dekuji darksonovi za jeho pomoc… kavu stale mas u me)

Vsem co jsem videl dekuji za spolecnost a nekdy doufam se uvidime a treba i dame to pivo, na ktere nakonec nezbylo moc casu…

0 0
    • lodyh  

Letos paráda, moc sem si to užil, i když na začátku noci sem si myslel že to nemůžu přežít. Pak se to ale rozjelo tak nějak samo a nakonec z toho padlo 7. místo ve dvojkách, s čímž sem fakt spokojenej:-)

Gratulace všem co dojeli, škoda že to nevyšlo Petovi, ale ono to třeba vyjde příště, ne?:-)

Díky Pepkovi za to že pro mě objevil Auroru, situace kdy to člověk valí z kopce naplno a lidé před ním zastavují u krajnice a uhybají je k nezaplacení:-)

A ještě dotaz: nenahraje někdo ten report na ČT4?

0 0
      • capo  

Jj, s Aurorou jsem měl úplně stejný zážitky, lidi z toho maj strašnej respekt :). Měl jsem v ní ještě sekonix optiku s medium filtrem, a fakt spokojenost maximální.

0 0
      • petebike  

cus, uvidime jestli to jeste nekdy pojedu :-) ale asi jo…

tu TV nahraju…

0 0
        • Medunka  

pak to, prosim, nekam soupni. Tchan slibil, ze to nahraje, ale pro jistotu :-) Doufam, ze me vystrihli, za svuj vykon tam byt nemusim :-)

0 0
          • teepeex  

nevystrihli:)

jo a slusi ti to tam

0 0
          • petebike  

nejak to udelam, jestli uz to davali tak jsem to propasnul, zejtra v 19:00 to mam nastaveny tkaze to snad projde, kdo to bude chtit v plny kvalite tak to bude mit tusim 1g takze dvd a nebude problem…

0 0
        • jecnak  

Pripadne to opakujou zitra v 00:00 take na CT4 Sport.

0 0
        • lodyh  

bezva bezva, diky:-)

zkouknu to o pulnoci, ale budu rad kdyz to bude nahrany

0 0
    • McBlacky  

letos tratí nejtěžší Liberec za poslední 4 roky. Bláto udělalo svoje a zpomalilo trať.

jako vždy to bylo super. Lucku už znám déle, ale i tak mě překvapilo jak byla v cíli v klídku. Jako by nikam nejela. Bulda zabojoval sám se sebou a hlavně svým se žaludkem, ukázal, že 24H je hlavně o hlavě.

od začátku do konce jsme jeli podlahu, přestože jsme nemuseli, ale závodit se má pro pocit a ne na jistotu :)

0 0
      • capo  

Jak jako nemuseli, dojeli jste snad první nebo co? :))

0 0
        • McBlacky  

ne druhý, ale na ty před náme jsme neměli vůbec a na ty za náma jsme už večer měli 3 kola náskok.

0 0
      • Zodiax  

hezkej vyraz pro divaky Blacky ;)

0 0
    • šlapatko  

Jak to čtu,víc a víc se těším na Bystřičku.Co se týká 24,jsem panic a hned jedu sólo.Jak říkávám,nejlepší je léčba šokem:-)

0 0
      • McBlacky  

stejně jsem to měl já před 4 lety.

čím méně víš tím lépe :)

0 0
      • Medunka  

Nakonec sme se nepotkali, nechtělo se mi jezdit v mém oblíbeném krásném dresíku do toho bláta. V jednom momentě jsem myslela, že mě předjíždíš, ale byl to omyl :-)

0 0
        • šlapatko  

Celé to bylo omyl.Já se bavil o Bystřičce a ty o Liberci:-) Mě to teprve čeká 27.6.

0 0
          • Medunka  

Tak to jo, měla jsem to popletené, že jedeě už i Liberec. Aspoň jsem udělala ten asfaltový stoupák nějakému bajkerovi veselejší:-)

Na Bystřičce na tebe houknu jak fotograf :-)

0 0
    • jecnak  

No musim rict, ze jsem docela unavenej :-) Ale aspon me nic neboli, vecer se pujdu zlehka projet a protahnout svaly.

Letos byl Liberec nejtezsi za tech pet let co tam jezdim. Vazne takovyho bahna napamatuju. Odpovidaji tomu i lehce pomalejsi casy, extra zabahneny kola a bahno vsude kde se da po tele. I tak to ale bylo supr. Krasny pocasi, mozna trochu moc ospala atmosfera, vyborna trat. Pristi rok zas, ale asi v jine kategorii.

0 0
      • Rychlej turista  

Jasně, chce to zase zopakovat sólo, ať si to člověk za ty prachy pořádně užije :-D

Mám normálně cukání jet na Bystřičku :-)

0 0
        • šlapatko  

Počítám s tebou,někdo mě musí honit:-)

0 0
          • Rychlej turista  

Tak z Kolbenky mě pustí, šéfovi to bylo jasné hned, když jsem mu řekl, že Liberec je minulostí :-)

Ještě musím vyřešit, jak tam dostanu kolo, protože pojedu na otočku vlakem, ve čtvrtek tam a v pondělí zpět. Od loňska totiž kola do vlaků normálně neberou, musí se to objednávat dopředu, jako letenka. Rozhodnu se do konce týdne podle pořasí.

0 0
            • McBlacky  

:) :) :)

letos je trochu jinačí trať. úsek Start-pod první kopec je jinak namotaná. Koukal jsem dneska na web. Bude pár m převýšení navíc.

Takže bude boj s Andrejem

0