• Medunka

    Tak tvrďáci, jak na tom jste? Příprava v plném proudu?

    Anketa: účástním se

    14x
    22%
    7x
    11%
    15x
    24%
    15x
    24%
    0 0
    • Medunka  

      Jen pro info kopíruji zprávuz mtbs.cz

      Hledá se „Generál“ 24hours MTB Po odstoupení dosavadního generálního partnera závodu 24hours MTB se otevřela možnost pro nové partnery. Ale jak rychle najít „generála“, který hodně pomůže aby pořadatel nemusel dělat nepříjemné škrty v rozpočtu závodu a doprovodném programu. Rychle obvolat nějaké známé a potencionální partnery a čekat, jestli se někdo ozve… Jedna z možností je využít i media, která mají možnost informovat o všem co se okolo nás děje…

      Hledá se generální partner na cyklistický závod 24hours MTB 2009. Jedná se o nabídku na pojmenování závodu např. XXXXX 24hours MTB nebo YYYYY BIKETEK.CZ

      Jde o vytrvalostní cyklistický závod na 24 hodin, kdy závodníci krouží po daném okruhu. Centrum závodu je situováno v nově vybudovaném sportovním areálu Vesec u Liberce (dějiště MS Liberec 2009). V průběhu víkendu se koná v areálu bohatý doprovodný program pro závodníky, doprovod i návštěvníky. Celý závodní víkend se tak stává festivalem horské cyklistiky BIKETEK.

      Otázky ohledně forem partnerství Vám budou zodpovězeny na emailu info@24hours-mtb.com nebo GSM 774 155 331

      0 0
      • mitch  

        A další důležitý info:

        !!!Pravidlo řasového limitu na jedno ujeté jedno již nebude platit!!!!

        Max. čas na okruh je 100 min (mezi průjezdy dojezdovou branou)
        Sólisti mají maximální čas na kolo 200min. Delší čas mezi průjezdy dojezdovou branou bude považován za odstoupení ze závodu.

        Závod lze legálně zakončit i v případě, kdy člen družstva dojede po 22:20 (pro dvojice a čtveřice (24:00–100min=22:20) nebo sólista dojede v 21:30 (24:00–200min =20:40)..

        0 0
      • Rychlej turista  

        Aspoň to má zase normální název :-)

        0 0
        • Tomys  

          Jak to je s jídlem na 24-hodinovkách pro závodníky?Sor­timent, množství?Díky…

          0 0
        • Tomys  

          Ahoj Pavle, jak to je prosímtě s jídlem pro závodníky, které zajištujě pořadatel na 24-hodinovkách?Sor­timent, množství, dostupnost po celou dobu závodu..??Díky za info..

          Samozřejmě můžete psát i ostatní, není to dotaz jen na Pavla…:-)

          Díkes..

          0 0
    • petebike  

      dobre, momentalne jedu na 15 mA :-)

      0 0
    • raceman  

      Rad bych opet bystricku, ale asi to nevyjde…

      0 0
    • jecnak  

      Dal jsem na Bajk.cz tiskovku + vlozil i tri zajimavy videa z Youtube.

      0 0
    • hýbňoš  

      Po loňský čtveřici jedem tentokrát jen ve dvou, snad to přežiju :)

      0 0
    • Jogador  

      Hm, škoda že je to o zkouškovým:(Ale uvidim, třeba si i dvojici nakonec zkusím:)

      0 0
    • jecnak  

      Letosni starotka serialu 24tek

      • 13.-14.6.2009 Liberec 24hours MTB – Liberec
      • 27.-28.6.2009 Valasska 24 (MCR v 24hodinovce) – Bystricka
      • 25.-26.7.2009 Giant Berounska 24 MTB – Beroun Zdejcina
      • 22.-23.8.2009 Blackburn Jistebnicka 24 – Jistebnice – Cunkov
      0 0
      • harry08  

        Prosím Tě je ten termín pro Jistebnici správnej, Někde jsem našel že to má bejt až poslední víkend v srpnu. Teda alespoň žiju v představě, že jsem to někde viděl.  Díkas za reakci

        0 0
    • hatti  

      ASA Turnov jede na 24hodinovku do Bystricky!! uz se moc tešíme:-)

      0 0
      • beeker  

        to se přijdu podívat, jak vám to jede, mám to přes kopec :-)

        0 0
    • kihsleek  

      Příprava pomalu začíná… teda spíš se čeká na to, kdy tu v Liberci konečně začne jaro :D Jinak ještě nevim, jestli dvojice nebo čtyřka… každopádně doufám, že mi letos zdraví vůbec dovolí startovat, loni jsem jen očumoval :(

      0 0
      • hatti  

        my se taky pripravujeme:-) uvidime jhak se projevý počet hobby závodníků když se zrušil časový limit na jedno kolo!!

         
        0 0
        • Medunka  

          tady je jedna vlaštovka na solo :-)

          0 0
          • hatti  

            ahoj, ty fakt pojedes solo?

            0 0
            • Medunka  

              no když už jste zrušili ty limity a budu moci přes noc spát, tak do toho jdu -vím, že to ztráci kouzlo 24hodinovky, ale škoda to nezkusit

              0 0
              • kihsleek  

                Tak teď jsi mě taky nahlodala :D no uvidíme… když přežiju Malevil…

                0 0
              • hatti  

                pro nekoho to muze byt jednodušší ale vždy záleží jak si to člověk užije!!! co si já pamatuji z bystričky tak se bojovalo i bez limitu! jedine kaudak (viz foto) vyuzil spánku v noci ale byl max spokojený!!!

                 
                0 0
              • šlapatko  

                Budeme dva,když vše klapne taky pojedu solo.

                0 0
              • Rychlej turista  

                To se dá snadno vyřešit. Do 18:00 hod jeď ukrutnou kudlu, pak se pořádně najez, abys usnula, jako špalek. Ve 22:00 hod. sedni na kolo a o žádný parádní noční zážitek nepřijdeš :-)

                0 0
          • Medunka  

            tak vlaštovka se zaregistrovala a zaplatila

            0 0
            • Olej  

              já přemyšlím taky jestli jet solo jako loni nebo dvojku z kuámošem z týmu:)

              0 0
            • Olej  

              já přemyšlím taky jestli jet solo jako loni nebo dvojku z kuámošem z týmu:)

              0 0
        • Kiri83  

          začínam baliť gril :) pôjdem sólo

          0 0
    • hatti  

      to by me zajimalo kdo to byl ze není magor??

      Hatti

      0 0
    • jecnak  

      Trocha konkurence pro MCR v 24hours v nemeckem Oybine.

      0 0
    • hadrák  

      Vypadnul mi borec do dvojky na libereckou 24 hodinovku, je jeste mesic cas, neni tu nekdo, kdo by chtel jet, ale nema partaka? Solo se mi moc jet nechce, tak bych byl rad, kdyby se nekdo nasel, zadny velky honeni, cil je to ujet:), a zn. i zazraky se dejou, tak proc treba nevyhrat :D

      0 0
      • Rychlej turista  

        Jeď sólo, škoda se s někým dělit :-)

        0 0
        • hadrák  

          po pravdě už o tom začínám silně uvažovat :) ale ještě si nejsem uplně jistej.....

          0 0
          • McBlacky  

            nevím jak nová trasa -tu jsem jel jen team4-, ale ta stará mě přišla na solo ideální. Vzhledem k tomu, že změny nejsou až tak výrazný, řekl bych, že na solo je v ČR ze všech nejlepší.

            0 0
            • hadrák  

              hmm, diky za radu, no tak az se vecer vratim z prace, poradne na to jeste jednou kouknu a prihlasim se , asi, na solo, nemuze to bejt zas takuva hruza, doufam :D

              0 0
              • Darkson  

                solo závod je  takový, jaký si ho uděláš:-).

                jinak mi přijde vtipný, že ses nechal zviklat „hobbíkama“ jako Blacky nebo Turista :-)))

                0 0
                • hadrák  

                  no asi tak, nejhorsi co se muze stat, je ze to clovek nedojede:) a ani jednoho z jmenovanych neznam, takze nevim, jak moc velky spapaci to sou:), jen sem o tom uvazoval uz od zacatku, ze to dam sam, a stacilo asi jen malinko tuknout…:)

                  0 0
                  • jecnak  

                    Vzhledem k tomu, ze je zruseny limit na kolo, takze pokud ujedes aspon jedno kolo, tak 24hodinovku uspesne dokoncis ;-)

                    0 0
                    • hadrák  

                      mno, asi tak :D sice tam bude o to vic lidi, ale zas na druhou stranu, nevim, jeslti bych se jinak odhodlal, solo :)

                      0 0
                      • jecnak  

                        Jestli v tobe jen trochu hloda cervice to zkusit jet, tak jed. Fakt je to supr zazitek.

                        0 0
                      • McBlacky  

                        nejlepší je do toho jít a nic nečekat, pak tě to příjemně překvapí. Pro mě solo v Liberci je jeden z nej zážitků na kole.

                        ze zkušeností jen doporučím: dvoje tretry, dostatek oblečení a občas se převlékat, pořád pít a jíst obyč věci, vzít radši více světel než méně a dost nutný je mít někoho na suport a v ideálním případě i náhradní kolo.

                        0 0
                        • hadrák  

                          ja ocekavam silnej zazitek s jeste silnejsima nasledkama :D

                          ale: trerty mam jenom jedny a kupovat druhy momentalne nehodlam, obleceni je dost, tak toho bych se nebal, s jidlem sem nikdy problemy nemel, spis naopak :) A se svetlama to bude jeste sranda, protoze nic moc, a s tema Balckurnama, co maj pujcovat rikal kamos, ze to je hned pryc, taak uvidime..... a na support, budou tam kluci, tak uvidim, a zkusim ukecat maminu, bo momentalne sam a spokojenej- to je najednou casu na kolo :D a kolo nahradni asi vezmu, jen pro pripad......

                          kazdopadne moc diky za rady, pro me 24h panice :)

                          0 0
      • Phaia  

        Ahoj…jestli by si snesl slečnu, tak klidně…jízda napohodu.. :-)))

        0 0
        • mitch  

          A nechceš do 4ky teamu? Jízda na pohodu zaručena :)

          0 0
          • Phaia  

            hmmm to jsem chtela puvodne, ale kamosi uz obsadili posledni misto…u me bude hlavnim cilem, dojet a nezabbit se u toho…jaky je Tvuj tym?? =)

            0 0
            • mitch  

              Jedem proste na pohodu, kdo zacne hrotit a až moc závodit dostane na prdel :)

              0 0
          • hadrák  

            co mi tady premlouvas spolujezdkyni? :)

            0 0
            • Phaia  

              ja jedu poprve, tz si to chci vsechno osahat…spis beham nez jezdim na kole…

              0 0
              • hadrák  

                no to ja taky, teda 24, jinak uz mam neco za sebou, a popravde bych si rad osahal jen vlastni riditka, nic jako objimani stromu za letu, nebo tak :D

                0 0
                • Phaia  

                  dlouho se chystam na ruzny outdoor „maratony“ ale kolistickeho nic…haled, kdyztak mi napis mejl nebo tak neco, tady se mi to spatne sleduje… =)

                  0 0
            • mitch  

              Já? Se rozhodni jeslti pojedeš sólo nebo dvojku :P

              0 0
        • hadrák  

          Hoja, tak po pravde o tyhle moznosti sem vubec neuvazoval :) Ale jak do me tady vsichni vandrovali, uz sem se celkem rozhodnul ze jdu do toho sola, i kdyz je to vlastne jedno, protoze co bude clovek potrebovat aby si odpocinul, tak jede ten druhej, pokud muze, takze ve vysledku sem pro, pokud ti nevadi chlap :) Jen se domluvit na pevno.....

          0 0
      • Vobo_CZ  

        Sakris me asi taky odpadne partak do dvojce na libereckou 24hodinovku takze kdyby se jeste nekdo nasel do dvojce odpovedte jinak tam budu s partou ktery pojedou taky dvojce takze tam budem takovej tabor bikeru..vic hlav vetsi zabava :)

        0 0
        • hadrák  

          Doufej, nadeje umira jako posledni, pro me se z toho nakonec vyklubala 4 mix, se dvema zastupcema neznyho pohlavi, ale o to lip, vic hlavm vic vi :D

          0 0
    • TheIF  

      Jak je to s přihlášením na Libereckou 24ku ? Nějak jsem nevyčetl termín do kdy se musím rozhodnout.

      0 0
      • hadrák  

        podle mě i den předem, možná že i 13. ale podstatný je, že musíš zaplatiti a registrovat se do 25. tohodle měsíce, pak už to je o dvě kila dražší… :) jinak deadline nevím, jestli nějakej je.....

        0 0
      • hadrák  

        tak platba a registrace je možná do 12. aspoň podle stránek, teda ne v den závodu

         
        0 0
    • SavaH  

      Loni nucená pauza, tak letos na pohodu v MIX4

      Jedem na bednu – 1. místo to jistí ;)

      0 0
    • Medunka  

      Takže aktuální změny v seriálu ze stránek Liberecké 24 zde

      Počet závodů v sérii zůstává. Samozřejmě již dříve prověřené závody v Liberci a Bystřičce jsou základními kameny. Po minulém roce se nelze netěšit na GIANT Berounskou 24 pod vedením Michala Daleckého. Čtvrtý závod série zůstává na jihu, ale definitivně se přesunul do bikingem vyhlášeného města – Vimperk. Důležité jsou také termíny. Valašská 24 startuje tentokrát již poslední víkend v červnu (26. – 27. 6.) a naopak Vimperská 24 začíná o týden déle, 5. – 6. září.

      0 0
    • Medunka  

      Tak co? Liberec za dveřma, Už se projevuje nervozita? Ja bych teda jen spala a spala, abych to vydržela :-)

      0 0
      • Cryzyy  

        Od soboty trosku jo – to jsem se dozvedel, ze zase jedu a to jsem ani letos moc nechtel :o)

        0 0
        • Medunka  

          Tak to bude Tomáš rád, se bál, že si s nikým nezazávodí :-) Sem si nejdřív říkala, že jedeš se ženou a dle startovky žena jede stejnou sestavu jako loni :-)

          Někdy bychom mohli udělat čistě rodinné týmy – Vy, Novotní, my … To by byla sranda :-)

          0 0
          • Cryzyy  

            Ty rodinne tymy zni zajimave, jenom skoda, ze si to ti dva  spolu vlastne moc neuziji, kdyz se potkavaji jenom pri stridani :)

            Zena jede svoji 4ku, do ktere se ja nemontuji – prej by to bylo nesportovni davat do ni nekoho rychlejsiho, nez jsou ostatni 3 – at je to hezky vyrovnane :)  …takze jedu ve svoji 4ce, kde zase pro zmenu budu ten nejpomalejsi, to si clovek moc nevybere – odezdi ke zdi :o)

            0 0
            • Medunka  

              užijí si to ti zbývající, co budou v depu.

              Koukám, že to bude zajímavé, to jsem zvědavá, jak to dopadne.

              0 0
            • jecnak  

              To zas bude slusnej masakr :-)

              0 0
              • Bulda  

                jo, zvlaste s tim sudem piva :))

                0 0
                • Cryzyy  

                  Koukam, ze jsi letos poskocil do nejtezsiho levelu… hmhm :)

                  0 0
                • jecnak  

                  O jeho osudu ale jeste neni rozhodnuto. Tedy samozrejme bude vypito, ale zatim neni jasny kde a kdy. Na Liberci pravdepodobne ne.

                  0 0
        • petebike  

          ted by me jen zajimalo o kolik kol date vic nez jsme jeli loni…

          0 0
          • McBlacky  

            max o jedno, uvidíš, ono když se nad tím zamyslíš, tak už to není kam hnát. Jasně, že pokud by jeli Elite například ve složení Hruška/Štybar/Kul­havý/Horák tak by předvedli asi strašný peklo, ale v hobíkách si myslím to nejde hrotit o moc víc.

            0 0
            • Cryzyy  

              Skoro pul kola (15 minut) by se mohlo dat stahnout z toho co loni odjel PB, za predpokladu, ze by ty jeho kola nekdo jel prumerne za 33 minut. Ja bych musel dat to same co loni, Jarda a Venca pojedou ± jako Michal Prokop loni, Mario asi o malinko lepe, nez Venca Aska loni – je otazkou co udela ta noc, ktera byla loni odjeta ve 3. To jedno kolo na vic, je asi vazne maximum co se da nahnat, stahnout dalsi pulhodinu by znamenalo usetrit dalsi minutu a kousek na kazdem kole. Docela sranda, pocitat pri 24h zavode pulminuty :)

              0 0
              • McBlacky  

                Můj odhad je spíš: Mario nepojede líp než Venca. Jarda pojede určitě o dost líp než Michal. Venca pojede jako Jarda to souhlas. Jak pojedeš ty, to víš jen ty :)

                Ta noc je v reálu docela krátká – 6 hodin a kousek. Takže obě taktiky vyjdou ve výsledku dost podobně. Poud se podaří v noci spát tomu co nejezdí, tak má ráno obrovskou výhodu a minimálně dvě hodiny může jet výrazně líp

                0 0
      • kihsleek  

        Nervozita ani ne… spíš se pokoušim všechno připravit tak, aby se to o víkendu nepos… . Nervozita opadla v okamžiku, kdy jsem se smířil s tim, že jsem se opravdu upsal na solo :D

        0 0
    • kolda  

      jedu do Liberce, 4-ku. chtel jsem jet i Bystricku,ale vlezly mi tam oslavy kamosovych narozenin a to je samozrejme prednejsi. :)

      uz se tesim,snad vyjde pocasi. tak o vikendu zdarec.

      0 0
      • Medunka  

        Paráda, rádi tě zase uvidíme, když nějak nevyhází ježdění kolem Prahy :-(

        0 0
      • petryk  

        Narozeniny přednější než 24ka na Bystřičce? Teeeda ;)

        0 0
    • dziundol  

      Ahoj, Mam na prodej startovné pro čtveřici – výhra v soutěže mtbs.

      Ted startovne pro čtveřici stojí 950Kc / osoba = 3800Kc team

      Prodam za 3000 Kc

      Kontakt : andrzejkuchmis­trz(zavináč)sez­nam.cz

      0 0
      • Medunka  

        že já navyhrála startovné ale jen sud piva :-(

        0 0
      • Darkson  

        měli by Ti změnit výhru na startovné SOLO:-). jsem koukal, že letos máš šanci vyhrát, když nejede ani Zdenda ani Pavel

        0 0
        • Medunka  

          Jede Bulda

          0 0
          • McBlacky  

            řekl bych, že Andrej je ve 24H o level výš.

            0 0
            • Medunka  

              No Buldu bych nepodcenovala, a treba taky Tomase Beka – tomu na bednu fandim. Ale uvidi se v nedeli

              0 0
              • Cryzyy  

                Bulda se dokaze hezky kousnout, to vedi vsichni :) nejsem si uplne jistej, zda si to p. Bek uzije po tom co jel minulejt tejden. Skoda, ze tam letos neni prihlasenej zadnej cyklista,  co pojede solo (kdyz nepocitam Buldu a Andreje:)).

                0 0
                • JSt  

                  tomy si to urcite uzije. je na to jako vzdy spravne natesenej :-)))

                  0 0
                  • Medunka  

                    jo, je natešenej od neděle a ja od neděle natěšeně čekám na report :-)

                    0 0
                    • JSt  

                      spis bych rekl, ze od patku, kdy to peticento dojel ;-).

                      0 0
                      • Medunka  

                        neříkej mi, že jsi to jel na furtce

                        0 0
                        • JSt  

                          na festce jeste nemam po lese ve sjezdech uplne jistotu, bajk byla lepsi volba ;-)).

                          0 0
                • Bulda  

                  no, nedávno se mi podařilo si přejet vlastním (zadním) kolem nohu, ale kousnout se :))??

                  0 0
              • Bulda  

                a co lukáš mráz?

                0 0
            • Rychlej turista  

              Já věřím Andrzejovi, už má zkušenosti a ví, vo co de, tak snad letos v noci neumře, jak to hezky umí :-) Tomáše osobně neznám, ale podle fotek nemá typickou cyklistickou postavu a ta ho podle mého skromného odhadu zradí. Liberec je hodně kopcovitý a na takové trati je nadbytek svalů na škodu. Ale třeba je tak dobrý, že si může dovolit dobře vypadat i na kole :-D

              Každopádně to letos bude hodně zajímavé :-)

              0 0
              • jecnak  

                Rozhodne bych nepodcenoval Buldu, prave diky kopcovite trati by mohl byt celkem ve vyhode.

                0 0
                • Rychlej turista  

                  Jestli se neobjeví někdo úplně nový, tak to bude chrtí závod a zřejmě rozhodne to, kdo to déle vydrží :-D

                  0 0
                  • JSt  

                    pry by mel stratovat patrik bartik. ten by tim mohl zamichat ;-).

                    0 0
                    • Rychlej turista  

                      U něj bude hodně záležet, jak mu sedne trať, protože je to hlavně silničář a Liberec je z tohoto hlediska nejdrsnější. Ale jinak jede, jako staré pendlovky – stačí pravidelně natahovat a jede přesně, nezpožďuje se. Takže v noci bude ve výhodě :-)

                      0 0
            • Bulda  

              já mám zas nejlepčí support :))

              0 0
        • dziundol  

          Ano, jé to velká škoda že nejede Zdenda ani Pavel, byl by to zajímavý souboj. Bohužel

          0 0
    • Medunka  

      Tak vsichni zavodnici dostanou darek, kdyz jsem videla tu fotku, tak jsem se lekla, ze nam chteji nacpat Matese :-) – oficiální web

      0 0
      • raceman  

        ty odkazy co? :-)

        0 0
        • Medunka  

          a že si na to tady dávam majzla :-) oprava

          ale nevím jak se mi to podařilo, když najedu na odkaz, vyskočí mi v bublině správný :-)

          0 0
      • Darkson  

        tobě by se takovej dáreček snad nelíbil? :-)

        0 0
        • Medunka  

          ale jo, ale zatim at zustane hezky zabalenej tam kde je :-)

          0 0
        • Pebe  

          líbil, to neukecá :-)

          0 0
          • hatti  

            dost unaveny padame prave do spacaku na Vesci. Pripravy v plnem proudu. Cerstve fotky u nas na webu www.24hours-mtb.com

            0 0
            • harry08  

              Když koukám na tu pípu tak chápu vaší unavu. Teď vážně už se těším na večer až přijedu asi na nejlebší akci roku. Jak vypadá trať po těch děštěch?

              Držím palce ať to vše zvládnete

              0 0
    • Rychlej turista  

      Dá se někde sledovat aktuální průběh?

      0 0
        • Rychlej turista  

          Dík, ale nějak tam nic není.

          Letos nejedu nic, plánovaný odpočinek. Bylo to pořád dokola, furt se někam honit, i když se člověku zrovna moc nechtělo a už mě to unavovalo. Chtěl jsem si taky chvíli jen tak v klídku popojíždět, jen když má člověk zrovna chuť a nic neřešit. Zatím to vypadá, že to byla dobrá volba a už mi to začíná chybět, takže bych příští rok mohl být opět při chuti :-)

          0 0
          • jonti  

            Ted nekdy tam pridali startovku, doufam ze tam za chvili budou i vysledky.

            0 0
            • Rychlej turista  

              Jo, jak to tipuješ? Letos to bude hodně těsné a otevřené až do konce. Ale vyšlo jim počasí, je sucho a ani zima nebude taková, jako vloni. Tak počítám, že letos jich dá 4-stovku docela dost.

              0 0
              • jonti  

                Solo nevim, je neznam, asi Andrzej.

                4ky favorizuju bigshock kolokram

                dvojice asi znovu vokolek

                0 0
                • Rychlej turista  

                  Tak tam konečně vyplivli průběžné výsledky po 4. kole:

                  1. Filip Endler
                  2. Andrzej Kuchmistrz
                  3. Jan Bulín
                  4. Jakub Morgenstern
                  5. Svaťa Božák

                  Patrik Bártík asi nejede, tak toho můžeme odepsat. Počítám, že Svaťa se do večera posune na 4. místo, ale bedna mu letos asi zase unikne. 24 hodinovka je ale dlouhej závod, během kterého se může stát cokoliv, tak bez šance na bednu určitě není :-)

                  0 0
                  • Rychlej turista  

                    Tak jsem Svaťu teda pěkně podcenil, na 4. místo se dostal už po 6. kole :-)

                    Z hloubky se svojí pravidelnou jízdou pomalu prokousává dopředu Tomáš Bek a po 6. kole už je na 6. místě. Zřejmě se mu přihodilo to co mi, když jsem liberec jel poprvé – jako bikový novic jsem byl z terénu vyděšený a jak jsem získával na jistotě a míň brzdil, s postupujícím časem a únavou byl díky tomu čas kol velice vyrovnaný.

                    0 0
                    • Rychlej turista  

                      Tak po 7. kole je v čele Andrzej. Filip se zbytečně poflakuje v depu, to bývala Andrzejova slabost minulých ročníků.

                      No nic, žávod odstartoval, kluci se nám hezky seřadili a pár hodin se teď zřejmě nic dít nebude, tak se jedu taky trochu vyvenčit.

                      0 0
                      • Rychlej turista  

                        Tak jsem dorazil akorát včas, Filip 13. kolo ukončil o 27 sekund před Andrzejem a posunul se tak opět na první místo a oba dva poodskočili třetímu Buldovi a ten si zase vytváří náskok před čtvrtým Svaťou. Ostatní už jsou o kolo zpět.

                        0 0
                        • Rychlej turista  

                          Tak nevím, ale vypadá to, že Andrzej v noci pojede bez oblečení a bez světel. Teda aspoň podle toho, že ještě nedal večerní pauzu na tyto nezbytné záležitosti a jede pořád pryč. Dostal se tak sice opět na první místo, ale v Liberci se dokáže ochladit hodně rychle.

                          0 0
                          • Rychlej turista  

                            Tak Filip se zasekl v depu na půl hodiny, to je docela dost a dostal se tak před něj Bulda. Ale zase je po jídle a oblečený, což může být výhoda.

                            0 0
                            • Rychlej turista  

                              Andrzej to vzal letos vážně, vypadá to, že mu na večerní pauzu stačilo 6:20 min. Dost dobrý. Plný počet kol už mají jen tři.

                              0 0
                              • Rychlej turista  

                                Buldova večerní pauza 9:34 min. Taky dobrý. Je 17 minut za Andrzejem.

                                0 0
                                • Rychlej turista  

                                  Svaťa v depu 12:46 min. Takže už mají všichni po nutné večerní pauze a stav je následující:

                                  1. Andrzej
                                  2. Bulda –17 min.
                                  3. Filip –44 min.
                                  4. Svaťa -kolo a 10 min.
                                  5. jakub Morgrenstern -kolo a 28 min.
                                  0 0
                                  • raceman  

                                    koukám, že to prožíváš s nima… jakou si měl pauzy ty od sledování? :-) a spát taky asi nepůjdeš co?

                                    0 0
                                    • Rychlej turista  

                                      Jo, prožívám. To víš, znám to a docela přesně si tak podle těch časů a pauz dovedu představit, jak na tom kdo zrovna je :-D Teď se bude lámat chleba, noc je nejzajímavější a vypadá to, že se Bulda dostane do čela. Jestli chrnět nepůjdu, tak se zítra nedostanu na kolo, což mě bude docela štvát.

                                      0 0
                                      • Rychlej turista  

                                        Tak jsem to odeslal, kouknul vedle a Bulda se právě dostal do čela. Přesně, jako já za blahé paměti, po setmění - ti mladí kluci prostě v noci potřebují spát :-D

                                        0 0
                                        • raceman  

                                          :D jojo, já to taky říkám, spánek a grilovaná klobáska ve dvě ráno je nejlepší

                                          0 0
                                        • Rychlej turista  

                                          Andrzejovi se něco muselo přihodit, jel kolo skoro 45 min. déle, než normálně a teď  trčí v depu :-(

                                          0 0
                                          • Rychlej turista  

                                            Tak to vypadá, že Andrzej je v pořádku, protože už je opět na trati a zřejmě se dostane před Filipa, který v depu zase rozdává autogramy nebo co to tam pořád dělá.

                                            0 0
                                            • Rychlej turista  

                                              Filip je pořád v depu a Svaťa se tak posunuje na 3. místo, když do 17. kola vjíždí 23 minut za druhým Andrzejem.

                                              0 0
                                              • McBlacky  

                                                on to Filip klasicky po startu napálil. Do půlky prvního kola jel se mnou a Vencou špic na čas pod 31min. Takže jako každej rok po rychlém začátku mu začalo příliš brzo sekat

                                                0 0
                                                • Rychlej turista  

                                                  Jo to bylo vidět podle časů, že jezdí ukrutně rychle a pak to vydýchával dlouhými pauzami v depu, takže to byla jen otázka času, kdy mu dojde. V minulosti to samé dělal i Andrzej a vždycky pak na to v noci dojel, protože tělo si moc dobře pamatuje, co mu člověk prováděl před pár hodinami :-)

                                                  0 0
                                          • Rychlej turista  

                                            Tak se jede podle plánu, těch 45 minut navíc byla chyba časomíry, která Andrzejovi nezapočítala kolo. Teď to dali do pořádku a Andrzej je tak pořád v čele před Buldou.

                                            0 0
                                            • Rychlej turista  

                                              A máme tady další změnu, nikoli však překvapivou. Svaťa se posunuje na třetí místo.

                                              1. Andrzej 18 kol
                                              2. bulda –18 min.
                                              3. Svaťa -kolo a 28 min.
                                              4. Filip, který stále parkuje
                                              5. Jakub
                                              0 0
                                              • Rychlej turista  

                                                Andrzej zvyšuje svůj náskok na Buldu na 27 minut. Svaťa na 3.místě je o kolo zpět a před čtvrtým Jakubem má asi 35 minut.

                                                0 0
                                                • Rychlej turista  

                                                  Tak Filip už je ze hry. Škoda, před dvěma roky skončil třetí před Andrzejem a to mu bylo teprve 19 let. Tak jsem počítal, že mu ty dva roky půjdou k duhu.

                                                  Takže to nyní vypadá takto:

                                                  1. Andrzej 20 kol
                                                  2. Bulda –29 minut
                                                  3. Svaťa -kolo a něco
                                                  4. Jakub asi 30 minut za Svaťou
                                                  5. Tomáš Bek –2 kola

                                                  A já to taky balím :-)

                                                  0 0
                                                  • Rychlej turista  

                                                    Tak jsem si na chviličku schrupnul a máme tady aktuální stav:

                                                    1. Andrzej 27 kol
                                                    2. Bulda –1 kolo
                                                    3. Svaťa –2 kola
                                                    4. Jakub –3 kola
                                                    5. Tomáš –4 kola

                                                    Kluci hezky dávají, pauzy minimální a časy kol se prodlužují. Žádná dopolední idylka, jak bývalo dobrým zvykem, když jsem ještě jezdil já se Zdendou, se zřejmě konat nebude a vypadá to, že se takhle budou krvit až do kolnce, protože ty rozestupy k mnou vzpomínané idylce dostatečné rozhodně nejsou :-)

                                                    0 0
                                                  • Rychlej turista  

                                                    No, běžím na kolo do Kraslic na Krasickou stovku, tak ať to stihnu. Jestli se nic nestane, kluci by tak už měli dojet, ale jak píšu, žádná idylka při vycházejícím sluníčku se letos konat zřejmě nebude :-)

                                                    0 0
                                      • raceman  

                                        přijedeš se na bystřičku aspoň podívat? jestli to vyjde tak bych se tam v neděli zjevil na pokec a pak si zajel na ten 25% kopec konečně…

                                        0 0
                                        • Rychlej turista  

                                          Ne, je to z ruky, přijedu až za měsíc. Jaký 25% kopec?

                                          0 0
                                          • raceman  

                                            nejsem si už jitý jestli je to ono, možná někdo místní to bude vědět…

                                            0 0
                                            • Rychlej turista  

                                              Řekni starostovi, určitě to bude znát a vezme tě tam :-)

                                              0 0
                                            • Běžec  

                                              Nejsu místní, ale tenhle je taky dobrej.

                                              0 0
                                              • jIrI___  

                                                Klasika na Búřuv, bydlím takových 100m od jeho začátku. Jinak ten z racemanova odkazu je každopádně v některých místech prudší, ale zas je i kratší.

                                                0 0
                                            • jIrI___  

                                              Ten zas tak hrozný není, znám i horší :). A jestli má 25%, to fakt posoudit nedovedu.

                                              0 0
                                          • raceman  

                                            jinak je to škoda… já doufám, že si tam zajedu aspoň na čumendu, když už je to MČR :-)

                                            0 0
    • Rychlej turista  

      Tak Jak to tipujete? Já to vidím Takto:

      1.Andrzej Kuchmistrz

      1. Filip Endler
      2. Jan Bulín

      Samo, že se nemůže zapomenout na Patrika Bártíka a Svaťu Božáka.

      0 0
    • heretik  

      Moc pěkný.

      Sledoval jsem to přes net večer včetně turistova komentáře, pak ještě dopoledne, jak se to ráno změní.

      Gratulace hlavně Lucce, jela jak stroj, ještě ráno měla celkovej čas v depu menší než prakticky všichni chlapi!

      Pak samozřejmě Blackymu a spol., pěkně jste jim zatopili. Stejně tak Bulda jel super! A taky další, třeba Sáva s Petem v rodinné čtyřce o pár minut od bedny…

      Respect všem, počasí zrovna nebylo na velký výkony.

       
      0 0
      • Rychlej turista  

        Taky gratuluju všem k parádním výkonům, zvlášť ty tři stovky Lucky mi hlava nebere :-)

         
        0 0
        • Medunka  

          Lucka neni clovek, Lucka je robot – nasadila tempomat a jela

          0 0
          • Rychlej turista  

            Jo, ještěkdyž jezdila dvojice, vždycky kolem mně jen profrčela :-)

            Jaké jste měli počasí? Měl jsem za to, že bylo sucho a přes den teplo.

            0 0
            • Medunka  

              Bylo slunecno, nebe bez mracku. Akorat po patecnich bourkach byl brodo 30 cisel hlubsi nez normalne a vytvorilo se tam takovych 10 velkych bahennich useku, kdy nejdelsi mel asi 300 metru a nedal se objet.

              0 0
              • Rychlej turista  

                Jo, to bylo určitě za tím druhým lesním sjezdem. Fialový hnus. Tam jsou tři velké bahnité kaluže i když je dlouhodobě sucho a pařák, jaký byl v roce 2006. Jaká byla teplota v noci?

                0 0
                • capo  

                  Někdo říkal něco o 4stC, ale viděl jsem tam v noci i borce v kraťasech, tak to asi nebylo tak hrozné :) Každopádně při jízdě z kopce byla v krátkých rukavicích zima na prsty…

                  0 0
            • Cryzyy  

              sucho bylo, ale jenom nekde a teplo bylo az dopoledne :) vzhledem k tomu jak bylo do patku a ze ted tady zase prsi, to vyslo paradne… na par mistech bylo bahno, sjezdy proti lonsku lehce vyplachnute, v noci zima jako loni, jako trenink intenzit, ktere mi porad schazej to bylo hezke :)

              0 0
              • RedAce  

                Borci si dávaj, jen ty na závodech "jen¨ trénuješ… :-D

                0 0
                • Cryzyy  

                  Jako bys nevedel, ze nejlepsi trening je zavod… jsou zavody na ktere trenuji, abych je zajel co nejlepe (coz se mi letos zatim ani jednou nepovedlo, ale tak to ve sportu chodi) a jsou zavody, ktere jedu s nizsi prioritou a ty beru jako trenink, coz neznamena, ze si na nich nedavam jak pes. Pokud by moje priorita byla 24h ve FM bylo by to semnou asi uz dost spatne… ale to vlastne je i tak :)

                  0 0
    • Medunka  

      Tak prvni pocity jsou nic moc. Ocekavani byla jina, spokojena nejsem. Jedine, co na sobe ocenuji, ze jsem mela odvahu postavit se na start. Po startu u mne veci mely nabalovaci efekt a tak to zkoncilo, tak jak to zkoncilo – tedy pulnoci. Ale zkusenost to byla dobra, clovek se z vlastnich chyb pouci.

      Nerikam ze solo uz nikdy, neb to jsem rikala i o dvojkach mix a jak jsem dopadla v Beroune :-)

      Gratulace vsem ucastnikum – v tech bahennich laznich to bylo fakt zajimave – zrovna jsem pucovala Jecnakovu prilbu a jsem dost prekvapena, kam az se to blaticko dostalo :-)

      Fotek jsem moc nenafotila, budou pozdeji na bajk.cz

      0 0
    • petebike  

      3:05 minut – tolik nas delilo od bedny, trochu zklamani, ale poslednich 4–5 hodin jsme jeli co to slo (meli jsme ztratu neco pres 1 kolo) – ja zajizdel co kolo to nejrychlejsi cas…ICe jel taky luxusne, skoda problemu na zacatku zavodu :-(......presto to byl pekny vikend :-)

      az se dam dohromady mozna jeste neco napisu…

      gratulejsn hlavne Buldovi a Lucce… „masakr prevodnikem 44“

      0 0
      • Ice-goofy  

        Skoda preterzeneho retezu nakonec, ale kdo mohl tusit, ze defkt retezu v 45 minute nas nakonec tolik zamrzi ;) (Proto dekuji darksonovi za jeho pomoc… kavu stale mas u me)

         

        Vsem co jsem videl dekuji za spolecnost a nekdy doufam se uvidime a treba i dame to pivo, na ktere nakonec nezbylo moc casu…

        0 0
    • lodyh  

      Letos paráda, moc sem si to užil, i když na začátku noci sem si myslel že to nemůžu přežít. Pak se to ale rozjelo tak nějak samo a nakonec z toho padlo 7. místo ve dvojkách, s čímž sem fakt spokojenej:-)

      Gratulace všem co dojeli, škoda že to nevyšlo Petovi, ale ono to třeba vyjde příště, ne?:-)

      Díky Pepkovi za to že pro mě objevil Auroru, situace kdy to člověk valí z kopce naplno a lidé před ním zastavují u krajnice a uhybají je k nezaplacení:-)

      A ještě dotaz: nenahraje někdo ten report na ČT4?

      0 0
      • capo  

        Jj, s Aurorou jsem měl úplně stejný zážitky, lidi z toho maj strašnej respekt :). Měl jsem v ní ještě sekonix optiku s medium filtrem, a fakt spokojenost maximální.

        0 0
      • petebike  

        cus, uvidime jestli to jeste nekdy pojedu :-) ale asi jo…

        tu TV nahraju…

        0 0
        • Medunka  

          pak to, prosim, nekam soupni. Tchan slibil, ze to nahraje, ale pro jistotu :-) Doufam, ze me vystrihli, za svuj vykon tam byt nemusim :-)

          0 0
          • teepeex  

            nevystrihli:)

            jo a slusi ti to tam

            0 0
          • petebike  

            nejak to udelam, jestli uz to davali tak jsem to propasnul, zejtra v 19:00 to mam nastaveny tkaze to snad projde, kdo to bude chtit v plny kvalite tak to bude mit tusim 1g takze dvd a nebude problem…

            0 0
        • jecnak  

          Pripadne to opakujou zitra v 00:00 take na CT4 Sport.

          0 0
        • lodyh  

          bezva bezva, diky:-)

          zkouknu to o pulnoci, ale budu rad kdyz to bude nahrany

          0 0
    • McBlacky  

      letos tratí nejtěžší Liberec za poslední 4 roky. Bláto udělalo svoje a zpomalilo trať.

      jako vždy to bylo super. Lucku už znám déle, ale i tak mě překvapilo jak byla v cíli v klídku. Jako by nikam nejela. Bulda zabojoval sám se sebou a hlavně svým se žaludkem, ukázal, že 24H je hlavně o hlavě.

      od začátku do konce jsme jeli podlahu, přestože jsme nemuseli, ale závodit se má pro pocit a ne na jistotu :)

      0 0
      • capo  

        Jak jako nemuseli, dojeli jste snad první nebo co? :))

        0 0
        • McBlacky  

          ne druhý, ale na ty před náme jsme neměli vůbec a na ty za náma jsme už večer měli 3 kola náskok.

          0 0
      • Zodiax  

        hezkej vyraz pro divaky Blacky ;)

        0 0
    • šlapatko  

      Jak to čtu,víc a víc se těším na Bystřičku.Co se týká 24,jsem panic a hned jedu sólo.Jak říkávám,nejlepší je léčba šokem:-)

      0 0
      • McBlacky  

        stejně jsem to měl já před 4 lety.

        čím méně víš tím lépe :)

        0 0
      • Medunka  

        Nakonec sme se nepotkali, nechtělo se mi jezdit v mém oblíbeném krásném dresíku do toho bláta. V jednom momentě jsem myslela, že mě předjíždíš, ale byl to omyl :-)

        0 0
        • šlapatko  

          Celé to bylo omyl.Já se bavil o Bystřičce a ty o Liberci:-) Mě to teprve čeká 27.6.

          0 0
          • Medunka  

            Tak to jo, měla jsem to popletené, že jedeě už i Liberec. Aspoň jsem udělala ten asfaltový stoupák nějakému bajkerovi veselejší:-)

            Na Bystřičce na tebe houknu jak fotograf :-)

            0 0
    • jecnak  

      No musim rict, ze jsem docela unavenej :-) Ale aspon me nic neboli, vecer se pujdu zlehka projet a protahnout svaly.

       

      Letos byl Liberec nejtezsi za tech pet let co tam jezdim. Vazne takovyho bahna napamatuju. Odpovidaji tomu i lehce pomalejsi casy, extra zabahneny kola a bahno vsude kde se da po tele. I tak to ale bylo supr. Krasny pocasi, mozna trochu moc ospala atmosfera, vyborna trat. Pristi rok zas, ale asi v jine kategorii.

      0 0
      • Rychlej turista  

        Jasně, chce to zase zopakovat sólo, ať si to člověk za ty prachy pořádně užije :-D

        Mám normálně cukání jet na Bystřičku :-)

        0 0
        • šlapatko  

          Počítám s tebou,někdo mě musí honit:-)

          0 0
          • Rychlej turista  

            Tak z Kolbenky mě pustí, šéfovi to bylo jasné hned, když jsem mu řekl, že Liberec je minulostí :-)

            Ještě musím vyřešit, jak tam dostanu kolo, protože pojedu na otočku vlakem, ve čtvrtek tam a v pondělí zpět. Od loňska totiž kola do vlaků normálně neberou, musí se to objednávat dopředu, jako letenka. Rozhodnu se do konce týdne podle pořasí.

            0 0
            • McBlacky  

              :) :) :)

              letos je trochu jinačí trať. úsek Start-pod první kopec je jinak namotaná. Koukal jsem dneska na web. Bude pár m převýšení navíc.

              Takže bude boj s Andrejem

               
              0 0
              • Rychlej turista  

                Nebude, já už jsem výkonnostně mimo, vloni jsem měl touto dobou ukrutnou fazónu, 70 kg a najeto 10 973 km. Letos jezdím jen tak rychle, abych z toho kola nespadl, mám 75 kg a najeto jen 5 602 km. Tak si mě letos můžete všichni hezky vychutnat :-)

                Minulé roky jsem ale neměl na výběr, když jsem se chtěl umístit, ale od letoška už mám svoji kategorii a tak můžu v přípravě zvolnit, protože na kole chci jezdit ještě hodně dlouho a ve svých létech si už nemůžu dovolit tělo huntovat, jako by mi bylo 30, protože by to dlouho nevydrželo. Proto jsem vlasně letos nic jet původně nechtěl, abych si odpočinul. As­poň jsem se tak parametry přiblížil ostatním a o umístění zase budu muset bojovat :-D

                0 0
            • raceman  

              paráda… ;-)

              0 0
            • petebike  

              když vyrazíš ve středu tak to do pátku v pohodě stihnes po svejch :-)

              0 0
            • šlapatko  

              Budu tam mít rodiné zázemí.Když budeš chtít,můžes složit věci ke mě.

              0 0
    • Darkson  

      letos to bylo zase super, ale trať díky bahnu opravdu těžká, zezačátku to v těch sračkách vůbec nejelo, ale pak se vyjela stopa a bylo to lepší. počasí vyšlo dobře, jen jsem měl v neděli opravdu strašnou sennou rýmu(něco nám tam na louce kvetlo). já jsem s výsledkem spokojenej, protože jsme nebyli poslední:-).

      maximální gratulace především Lucce(která dokázala, že je z jiné planety a v cíli se culila, jako kdyby byla dorůžova vyspinkaná) a Buldovi, který bojoval z Andrzejem až do konce a v cíli vypadal aspoň unaveně:-). a samozřejmě taky Andrzejovi(který se poučil, jak se jezdí solo, a jel jako stroj<rozuměj Rychlý Turista:-)> pro vítězství), klukům ze SkiBike Radotín a vlastně všem, co jeli a přežili:-)  

      0 0
      • hadrák  

        Tak na to, že sem jel 24 poprvé v životě a ještě tak tři týdny před startem nevěděl s kým, bylo z toho pro mě moc pěkný 7. místo ve čtyřce mužích, ale pravda je, že tahoun týmu dal na zbytek jednou tolik kol :) no malinko se červenám :) ale trať super, moc se mi líbila a stoupání po asfaltu v půlce nejlepší volba, tam se krásně odpočívalo :) póčo vyšlo parádně, bláta hromada, fronta na wapku děsná, tak to řadilo míň a míň, ale co už :D takže díky všem, hlavně pořadatelům, prostě „těžká pohoda“ :) Za rok zas, a hledá se někdo do čtyřky, jel sem s klukama jenom záskok :)

        0 0
        • Rychlej turista  

          Ten asfaltový kopec je ideální hlavně pro jednotlivce, protože se taky musí někdy napít a najíst. V Berouně jsem toto absolutně postrádal. Na Bystřičce i v Jistebnici takové klidné úseky taky byly.

          0 0
      • Zodiax  

        I pro nas 4kova premiera tenhle rok, dopadli jsme nad ocekavani, puvodni zamer bylo jen prezit ;)  Skoda jen ulomene patky na 6km a vybiteho mobilu, ktere nas staly min. jedno, mozna dve kola nez to partak cele dobehl ;)

        Kazdopadne cituju Blackyho slova „Az poznas 24ku, nebudes chtit jezdit uz nic jinyho“ ;)  Souhlas!

        Par fotek dodam nejspis vecer az je stahnu z fotaku a diky vsem kteri se stavili na kus reci :)

        0 0
        • Rychlej turista  

          Parafrázoval bych Zdendu Kříže z předloňska: „Na tomhle závodě se člověk dva dny baví, je čas pokecat v depu i na trati. Je to něco jiného, než běžné závody, kam člověk narychlo přijede, poblije se a zase rychle odjede.“

          0 0
        • kolda  

          souhlas, vystrihame se  priste organizanich zmatku :) ale jinak super, ten zaver me bavil nejvic:)

          0 0
          • Darkson  

            díky za hák v poslednim kole:-). za koho jsi jel? nenašel jsem tě ve výsledcích…

            0 0
            • kolda  

              jel jsem za tym Chrti (trosku eufemismus :) ), jmeno tam mam Zatim N. :)

              nemas zac, ja jsem po prujezdu spechal do depa, at stihnem jeste jedno kolo, tak jsem ani nerekl cau.

              0 0
          • Zodiax  

            Jj, ten zaver kdy jsme jezdili uz jen dva byl fakt nejlepsi, to me bavilo … tak muzeme nekdy zkusit i tu dvojku … jen budeme muset trochu ubrat na rychlosti :-D

             
            0 0
    • Darkson  

      takovejch mediálních hvězd tady na BF:-)))

      0 0
        • jonti  

          Vcera jsem se na to vecer dival, docela pekne, ale taky se mohli vic zamerit na sportovni deni a min na atmosferu, rozhovory delat hlavne s lidma ze spice v kontextu s prubeznym poradim. Proste aby to vyznelo trochu vic jako TEZKA a min POHODA.

          0 0
          • raceman  

            me se zas libilo, ze se nezamerili jen na prvni 3 z abs. poradi… ale ze ukazovali a zminovali se i o ostatnich „hobících“

            0 0
            • harry08  

              taky se mi libilo ze to nebylo jen o tech trech nejlepsich. Jinak komentar byl velice trefny.

              0 0
    • kudlanka32  

      krasna trat, hlavne dolu…teda az na ty sracky tam

      ale jestli to mam ject priste tak asi zacnu i trenovat

      0 0
      • lodyh  

        jestli si jel na yetim, tak to bylo jedno z mala kol ktery sem si pri predjizdeny zapamatoval, potkal sem te na trati snad petkrat:-)

        0 0
    • petebike  

      neco jsem napsal do blogu za cely nas team

      tady je pár pekných fotek od Starterky :-)

      0 0
    • mitch  

      Dokonce i článek na idnesu :)

      0 0
    • prcek2  

      Do kdy se musí podat přihláška? Chceme ject 2 (možná 4) Beroun. Dík!

      0 0
      • kihsleek  

        Všechno info najdeš tady.

        0 0
        • Olej  

          dá  se do pátku  já to jedu jako jednotlivec a budu se hlásit v pátek na bystřičce  :) nemám  nic  nikdo s emnou tam nebude ani stan, budu  celej   v komplet od pellsu tak kdyžtak se mi ozvěte  a červený  kolo pells:)

          0 0
          • jecnak  

            To teda pojimas hodne adrenalinove.

            0 0
            • Rychlej turista  

              Třeba tak nepojede sám :-D

              0 0
              • jecnak  

                Vis, ze ty jsi u nas vitan, jestli narazis na tohle ;-) Ale pocitam, ze ty mas aspon nahradni hadry, spacak a tak. Ale jet to opravu na lehko, to muze byt zajimavy, silny zazitek.

                0 0
                • Olej  

                  tak já nemám  nikoho kdo by jel se mnou  možná  ani ten  stan nebudu mět   pokud  seženu někoho   kdo bude ve stanu a atd trak by to bylo dobrý

                  0 0
                  • Olej  

                    však si vemte  stejně jedete tam  at něco zajedete  takže spat nebudete  pokud nejedete v týmu a jídlo a pití je v depu a odpočinout s etam taky dá:D

                    0 0
                • Rychlej turista  

                  Jedu zase nalehko, úplně stejně, jako vloni :-) Ale kdybych si k vám mohl hodit tašku, tak to bych bral. A kdyby mi Medunka občas naplnila láhev vodou, tak to by bylo úplně boží. Už jsem nazul Furious Fredy 2,0" s NoTubes :-)

                  0 0
                  • raceman  

                    no nevim… aby to nebylo na nějaký hrubší vzorek po tomhletom počasí… :-/

                    0 0
                    • Rychlej turista  

                      Ty jsi přece vloni jel na Nanoraptorech, ni?

                      0 0
                      • raceman  

                        njn a taky jsem ve 4 ráno celkem trpěl.. ale nanoraptory jsou na tom furt o něco líp než fredy, ni? :-)

                        0 0
                        • Rychlej turista  

                          Fredi jsou užší a hladší, tak nehážou tolik bahna :-D

                          0 0
                        • McBlacky  

                          NanoR jsem loni k ránu vyměnil za to co jsem vysomroval v depu. NN a nějaký michelin Mud a bylo to úplně o něčem jiným. sjezd za brodem a louku dolů jsem si pak o dost víc užíval.

                          to počasí je fakt pruda. už nepamatuju kdy jsem jel suchý závod. TB, KŠ, Beroun /1. půlka teda sucho/, 24H Vesec, Extrem cup – všechno na sračkách…

                          0 0
                          • Splinter  

                            Loni Tomáš vyměnil tuším řetěz a prochcala půlka 24h, teďka má novýho bajka, tak to bude celej rok oničem :)

                            0 0
                            • Olej  

                              loni to na bystřičce prochcalo? já jedu poprvé takovej závod  a ještě jako jednotlivec  doufám že to přežiju:)

                              0 0
                            • McBlacky  

                              nestraš :)  já věřím tomu že to půjde, ale na suchu to nebude.

                              ve 4ce je skoro jedno jestli prší nebo ne, v singlu=peklo

                              mě to ve sračkách jde, ale ten materiál…

                              0 0
                              • Splinter  

                                jj, taky by mě to ve srajdách bavilo, kdybych věděl, že mi pak někdo koupí novýho bajka:)

                                navíc na sobotu zas hlásí bouřky. Ty jsou v Bystřičce takový, jak bych to řek… romantický :o)

                                0 0
                              • raceman  

                                náhodou, moje c9 zažila už loňskou bystřičku a je furt dobrá :-P

                                ale jak to tak vidím tak nasadím blatníky… jestli je ještě někde doma vyhrabu..

                                0 0
                            • jecnak  

                              Tomu rikam pamet. Nastesti mam jeste staryho bika, tak nazuju Rubeny Charybdis a bude.

                              0 0
                  • jecnak  

                    Jasne, to neni problem. Letos mame navic odolnejsi stan ;-)

                    0 0
                  • Medunka  

                    Neb nemám gumáky a pokud bude pokračovat toto počasí, zůstanu doma u maminky :-) a když mi půjčí auto, dojela bych na noc s nějakým teplým domácím dlabancem – ale bude záležet na více okolnostech.

                    Jinak pokud tam budu strašit (sháním krásný nejlépe ružový gumáky velikosti 39) tak budu mít určitě slivku na zahřátí :-)

                    0 0
                    • Rychlej turista  

                      Nestresuj se, na Bystřičce je teplo, to není Liberec. Vodu si teda budu nabírat cestou, poteče jí dost :-D

                      0 0
                      • jecnak  

                        Ona jen plasi, gumaky si jeste koupi a bude hezky stat u trati a fotit a podavat bidonky.

                        0 0
                    • raceman  

                      mám modre 41čky… ;-) to by šlo ne?

                      0 0
                      • Medunka  

                        když na sebe člověk narve troje teplé ponožky tak jo :-)

                        0 0
                    • petryk  

                      Měl bych doma dvoje černý, velikost 46 ;)

                      0 0
                    • Zerocool  

                      ta slívka láká, určitě bysme vás přišli zkontrolovat. holt ale budeme bojovat na Adrenalin Cupu

                      0 0
                      • McBlacky  

                        letos po dvou letech vynechávám. Zkusit jsem Extrém, ale pokud si můžu vybrat tak Adroš je lepší trať a to má prý letos být o dost hustší. Takže za rok :)

                        0 0
                        • Zerocool  

                          jo jede se naopak:) myslím kolem 30ti km a 1450m převýšení:)

                          0 0
                          • McBlacky  

                            to jo, ale nahoru se jede jiná cesta než se jezdila dolů – alespoň z části a taky z Kobylanky k Šancím se nejede asfalt, ale žlutá /jak jsem pochopil/ což je padák serpentinama na sedlo pod Čuplem a pak napojení na původní trasu – traverz a sešup k Šancím, co se tlačíval nahoru.

                            0 0
          • šlapatko  

            Pokecáme,taky jedu solo.Dres Ibiza.

            0 0
            • Olej  

              vy to moc řešíte  já mám plaště  obyčejný  když jsem jel závody se schwalbe pláště tak se mi  šlapalo těžce a to jsem mohl mět  ralpha nebo nobyka a nebo furios  a kupil jsem  si tedkom  za  pětistovku  IRC mythos  a to se nedá srovnat:)   

              a nakonec budu mět stana tatínek tam pojede  sem mnou :)

              0 0
            • RedAce  

              Solo?! Borec!

              Budu mít červenej dres, zbroušenej ram, pevnou karbonovou WCS vidli a RaceKingy 2.2"… Určitě pokecáme.

               
              0 0
              • jecnak  

                Pokec:

                Vzuuum

                RedAce: „Leva“

                Slapatko: „Hm“

                RedAce: „Dik“

                Vzuuum

                0 0
                • raceman  

                  :D:D:D

                  0 0
                  • McBlacky  

                    se moc nesměj, rozkaz zní jasně: jet kudlu!

                    :)

                    už se těším, bude pohoda

                    0 0
                    • raceman  

                      jj, pohoda…

                      btw: nechce někdo vzít nějaký malý gril… vzal bych klobásky :-)

                      0 0
                      • Olej  

                        co tam jedeš dělat grilovat nebo jezdit?:D

                        0 0
                        • jecnak  

                          My tam jedeme ugrilovat soupere.

                          0 0
                          • Olej  

                            spíše sebe ugriluješ jestli jedeš solo:D

                            0 0
                            • jecnak  

                              Ne jedu ctyrku, solo zas pristi rok. Ale ona klobaska v solu prijde velmi vhod.

                              0 0
                              • Olej  

                                jj něco kalorickýho je vždycky dobrý:) já jedu solo popvé  budu mrtvej

                                0 0
                                • Rychlej turista  

                                  Jestli jsi nic delšího ještě nejel. tak to ber jako zkušenost a snaž se to dojet celé. Není kam spěchat a tak jeď od začátku hezky pomalu, protože čím déle vydržíš, tím více nakonec ujedeš. Je lepší dojet hezky odpočinutý až do cíle, než se za 10 hodin uštvat a skončit.

                                  0 0
                                  • Cryzyy  

                                    ale kdyz nastoupi hnedka od zacatku, tak vsem ujede a pak si muze hezky zvolnit a taky dojizdet na po ho du a souperi budou navic od zacatku pod tlakem :)

                                    0 0
                                    • McBlacky  

                                      taktika Filip Endler :)

                                      moc to nefunguje.

                                      0 0
                                      • Cryzyy  

                                        treba by to nekomu konecne vyslo, staci kdyz to bude aplikovat dostatecne zdatny jedinec a spravne odhadne okamzik zvolneni :)

                                        0 0
                                        • McBlacky  

                                          Chuck Norris

                                          ale je pravda, že Zdenda mě loni jak ve Vesci tak v Berouně v prvním kole ujel :( jenže roboti se nepočítaj

                                          0 0
                                  • McBlacky  

                                    přesně, pěkně na tepák a v klídku. Já měl nakonec průměr asi 134 tepů na celý 24H solo :) to je hodně turistický tempo.

                                    0 0
                                    • Pebe  

                                      no u tebe by bylo víc namístě dát průměrnou rychlost než tepy ;-) tvých 134tepů průměr bude pro dost lidí hodně hutná kaše ;-)

                                      0 0
                                  • Olej  

                                    jo jel jsem akorát delší maratzony jako drasal sudety a tak ale 24hodin jsem nejel:)

                                    0 0
                      • Rychlej turista  

                        Klobásky ber, dám si taky :-)

                        0 0
                • Rychlej turista  

                  Já bych šlapakta nepodceňoval. Ono na tomhle závodě to po 20 hodinách může být úplně jinak, než jak tomu je po 10. A počasí tím taky pořádně zamíchá.

                  0 0
                • Zerocool  

                  to so ti povedlo, se válím:):)

                  0 0
                • petryk  

                  hezký :D

                  0 0
                • Darkson  

                  v neděli dopoledne už i to „hmm“ vyčerpává:-)))

                  0 0
                  • Cryzyy  

                    v nedeli dopoledne uz nekdy to „jedu z leva“ ani nefunguje :)

                    0 0
              • raceman  

                podle dresu bych se nehlásil… protože ho nebudeš mít dlouho červenej.. ;-)

                0 0
                • RedAce  

                  proč? snad tam nebude bláto!

                  0 0
                  • Olej  

                    bláto?  já sem tam se byl podívat předevčírem a  bylo tam bahna a bahna:)

                    0 0
                  • Olej  

                    bláto?  já sem tam se byl podívat předevčírem a  bylo tam bahna a bahna:)

                    0 0
                  • Rychlej turista  

                    Na Bystřičce bláto nemají. Je to řídká malta :-D

                    0 0
                    • Olej  

                      sama sračka:) asi nevím do čeho jdu

                      0 0
                      • RedAce  

                        určitě kecáš, je to jen taktika odstrašení soupeřů…:-D :-D :-D

                        Neni tam někde běhavej ůsek? Beru silniční boty…

                        0 0
                        • Olej  

                          já trasu neznám ale máš běhavej usek 100m  při startu startuje se jako  v Le Mans  dáš kolo  do  vyhrazenýho prostoru a běžíš  za ni a apk jedeš:D

                          0 0
                        • raceman  

                          no podle stavu traťi a fyzických sil někdy v 5 ráno se možná něco běhat bude.. :-/

                          0 0
              • Olej  

                já  nechtěl jet solo ale nesehnal jsem nikoho do dvojice:)

                0 0
    • versusio  

      Tak přidávám se k těm kteří letos jedou 24 poprvé , na Bystřičce to bude má premiéra , snad na ní nebudu vzpomínat v zlém , no když už nic tak se aspoň budeme na trati či kdekoliv jinde vzájemně podporovat :-)

      0 0
    • šlapatko  

      Počásko se lepší,v Olomouci vykukuje sluníčko a ve Valašském Meziříčí jde vidět semtam modrá obloha.Počasí výjde a když ne beru plavky a šnorchl do kaluží:-)

      0 0
      • petryk  

        Před chvílí jsem dojel z Ostravy a když jsem po cestě koukal směr Beskydy, tak to tam vypadalo na slušný boží dopuštění. Nicméně se ještě pořád těším;)

        0 0
    • RedAce  

      na jaký urovni tam je technickej servis?

      Bude ou stačit 5duší navíc, dva komplet pary kol, 2× lanka, 2metry bovdenu, 3 páry desek, nahradni retez… samo nejaky naradi, pumpa, nytovacka, atd..

      Nejaky nazory od zkusenych?

      0 0
      • jecnak  

        To neni destruction derbi :-P Tohle ti musis stacit a pokud mas bika v cajku, tak nebudes potrebovat vubec nic.

        0 0
        • raceman  

          jen ho nech… někdo musí být pořádně vybavený, aby případně pomohl ostatním ;-)

          0 0
      • McBlacky  

        to je jak na iditarod :)

        2× duše, 1× plášť, destičky, lanko řazení, kus bovdenu, řetěz.

        hlavně hodně maziva, kyblík se smetáčkem a hadry. od věci není ani pračka řetězu a stojan na kolo.

        0 0
        • RedAce  

          mam doma kdyztak i velkou wapku, to by bylo pak jak na cyklokrosu… :-D

          0 0
          • jecnak  

            Spis bych vzal nejaky krabice – karton, at mame nejaky suchy prostor, kde muzem chodit. Ta louka co bylo minule depo bude podle me slusne podmacena.

            0 0
            • Medunka  

              To si měl říci dopo. Vyhodila jsem x kartonů

              0 0
            • raceman  

              zkusím vzít nějaké igelity na tu zem.. kartón by sám dlouho nevydržel…

              0 0
          • raceman  

            nějaká ta soukromá mini wapka by byla dobrá…  jakou máš? já bych si možná mohl pučit 8litrovou na autobaterku.. ale nevím, jestli ji ještě narvu do auta…

            0 0
      • Olej  

        já beru taky 5duší,plášt ten si jdu kupit ještě,  1 pár špalku,retěz,lanko +bodveny  a  nepočítám pumpy jak na bvidlicu tak normální a to další nářadí:ú

        0 0
        • Olej  

          ty brdo to je slejvák nechci strašit bydlím cca 30km od bystřičky a tady lije a lije

          0 0
          • šlapatko  

            Jako záložní kolo beru SS.Nemá se tam co ******.Už tak jsem švorc.V bahně to bude drahej závod:-(

            0 0
            • Olej  

              tak to já  dvě dva stroje nemám  a ani náhradní kola nemám  bika mám  seřizenýho uplně narádně dneska jsem si to dělal

              0 0
              • šlapatko  

                Alespoň je zatím teplo.Déšť a zima jsou vražedná kombinace.V mé rodné vísce jsou povodně.Rozvodnil se potok a říčce Juhyně chybí cca 20cm.Je to 20km od Bystřičky.

                0 0
                • Olej  

                  a opět nechci strašit jen čtu tedkom na seznam.cz že na vsetínku jsou zaplaveny stovky domů a bystřička je tak 5km od vsetína a je tam řeka nebo spíše potok

                  0 0
      • Darkson  

        jak píše blacky, hlavně suchý hadry…hodně, opravdu hodně oblečení:-)

        0 0
        • raceman  

          tak tak.. mě sere, že mám jen jedny boty :-/

          0 0
          • Darkson  

            ve 4 se to dá, myslim, řešit suchejma ponožkama na každý úsek. u sola je to horší…když si vzpomenu, jak jsem, vůl, jel solo celou noc v mokrejch tretrách:-/

            0 0
          • Medunka  

            to chce pytliky

            0 0
          • šlapatko  

            Boty beru troje.Tretry,tu­ristické tretry a taky zimní s goráčem:-) Ponožek tak 20 párů může stačit.Komplet zimní hadry,čtyři dresy,čtvery kalhoty,pár spoďárů,nějaké větrovky,šátky na hlavu,mrtě triček,rukavice troje,vercajk,dvě kola,dobrou náladu a hromadu palačinek:-)

            0 0
      • raceman  

        tak právě mi dorazily dva páry destiček a karbonový přední Am Clasics na zítra :)

        0 0
        • šlapatko  

          Destičky mám jen jedny nové a jako náhradní staré:-( Asi pojedu na zimáku SS.

          0 0
    • mm  

      Taky pojedu v Bystricce poprve, solo a chtel bych se zeptat, zdali mi do depa pro nejaky jidlo (nebo alespon pro vodu) muze zaskocit pritelkyne, nebo tam smeji jen zavodnici? diky

      0 0
      • Medunka  

        Pokud beres jako depo prostor, kde bude stanove mestecko – tak tam smi kazdy. V prostoru – cil / start je v Bystricce obcerstvovacka, prostor na stridani a taky prostor, kde se clovek muze volne pohybovat, takze tam muze byt tva pritelkyne, davat ti bidony, jidlo – no problem.

        0 0
    • raceman  

      jak to tak čtu, tak vzhledem k tomu, že kolem vsetína furt prší, tak tam "možná ani nedojedeme ":http://www.novinky.cz/…tonulou.html:-)

      0 0
      • šlapatko  

        Jak jsem psal výše.Řádí tam povodně,menší řeky a potoky se vylévají.I má rodná vesnice je podvodou.

        0 0
      • Kiri83  

        Bystřička je v klídku, lúka kde bude stanové mestečko vraj nie je premočená… Toť aktuálne info priamo od Zbyňka :)

        0 0
        • raceman  

          do soboty má ještě čas se premočit…

          0 0
        • šlapatko  

          Nemýlím li se částtrasy vede kolem potoka.Ten bude určitě venku.Jsem zvědavý na trať.V pátek si ji pěšo projdu.

          0 0
          • Kiri83  

            Myslíš že stihneš napísať ako to tam vypadá do nejakej 15.00 – 16.00 hod. ?

            0 0
            • Rychlej turista  

              Teď  je tady na západě 15°C, přes den bylo 14°C. Změna už je na cestě :-)

              0 0
            • šlapatko  

              Budu čekat na bráchu,až příjde z ráce.Do 16:00 to snad stihnu.Hnusné ůseky nafotím.Pro zasmání:-)Snad se mu bude chtít omrknout trať

              0 0
              • raceman  

                asi nepojedete po hlavní z valmezu co? by mě zajímalo jak to na ní vypadá..

                0 0
          • Medunka  

            Ten brod co tam je – tam se voda nevyleje, tam bude jen blativa kase, snad – bylo tomu tak v loni, tak snad i letos.

            Co se tyka cesty kolem potoka – tam mam strach, tama jsem chodivala jako dite, moc si to teda nevybavuji, ale rekla bych, ze to bude venku. Ale tento usek pripadne muze organizator zmenit a dat trasu tak jak byla loni

            0 0
            • Olej  

              tam je aji brod?:O

              0 0
              • Medunka  

                Tam mozna bude brodu :-) Hlavne tedka lituji vsechny na Veckach – to bude masakr.

                Je tam bord, kdyz se kouknes na mapu, je tam vyznacen – je to vicemene v kopci, pres cestu tam tekl maly potucek, akorat jak se loni porad jezdilo, zaprselo, stala se z toho takova uzasna blativa kasicka

                0 0
                • Olej  

                  aha  to já si nevšiml  sem ještě něják  mapzu neštudoval  to až zítra jak se pojedu příhlasit:) ale bude to zajímavý

                  0 0
                • Rychlej turista  

                  V tomhle počasí jsou véčka jednoznačnou výhodou. Nemá se na nich co zadřít a špalky vydrží, když člověk moc nebrzdí :-)

                  0 0
                  • Olej  

                    však já  koutouče stejně nemám:) mě vyhovují více véčka ale kdybych šel do novýho kola což zachvilu pujdu  tak  už skoutoučema

                    0 0
                    • šlapatko  

                      Já blbec kotouče mám.Beru náhradní zadní kolo.Když sjedu desky a náhradní desky,hodím dozadu Včka:-)

                      0 0
                      • Olej  

                        to já beru jen plášt náhradní  zadní  mám docela ojetej ale bahno  nějáký  lehčí pohoda ale když zaprší se budu klouzat

                          
                        0 0
                        • Rychlej turista  

                          Projedeš v pohodě. Jak říkám, řídká malta to je, ale podklad tvrdý a záběr je, i když není vidět ráfek.

                          0 0
                      • Rychlej turista  

                        Jestli můžeš, dej véčka hned. Vloni měli kotoučáři ukrutné problémy a měnili i celé brzdy. Sjeté desky, zadřené písty a tak. A to jeli čtyřku. Mi stačilo jen utáhnout lanko zadní brzdy na páce a jinak jsem to s véčkama objel bez jakýchkoliv dalších problémů. Přední špalky jsem sjel asi o půlku a zadní o 2/3.

                        0 0
                        • Olej  

                          aji špalky  já mám tedkom nový daný   a nahradní nemám  doufám že je nesjedu nedaj se tam někde koupit kdyžtak?

                          0 0
    • RedAce  

      Tak WCS nedopadlo, budu mit jen obycejnou hlinu :-(

      0 0
      • raceman  

        a co obyčejná odpružená??? :-)

        0 0
        • RedAce  

          to je jen takovej trend, všechno odpružovat :-D :-D :-D

          v Upici sem ve sjezdech taky předjížděl lidi na celopérech ;-) :-D :-D

          0 0
          • Olej  

            celopéro je na prd to bych si nikdy nekoupil  jedině  když už  tak    už pořadný na čem jezdí profíci ale to bych nezaplatil:)

            0 0
            • RedAce  

              celopero je super, ale na mista tomu urceny… ;-)

              na nase xc a mx staci HT

              0 0
              • Olej  

                já co jsem měl pujčený od kámošů celepéro tak mě se na to jede špatně je to těžký  a když jedeš do kopca tak to  pod tebou smýká ale tak to  byli  za 40litru kola nebo za 30litrů a  ty kolem stovky ty už musí být dobrý:)

                0 0
                • McBlacky  

                  tak tak, už okolo 60 se dá slušně pojezdit. Kvalitní rám, tlumič vidle a lehký kola a zbytek už nějak doházet.

                  na pořádný terény není nic lepšího.

                  0 0
                  • Olej  

                    teb specialized jak na něm jezdí kulhavý to je dělo ale taky 185 ticis to musí jezdit samo:) ale jo kdybych šel do celépéra pod 80bych nešel asi:)

                    0 0
                    • McBlacky  

                      na závody ano, na pohodový ježdění stačí od 50 výše, úplně v klidu

                      0 0
                      • Olej  

                        tak jo  ale kdo si koupí takový kolo  už chce nějákej ten závod zajet:) ale na tu 24hodinovku by se hodilo

                        0 0
                        • šlapatko  

                          Mno jsi li movitý,vem takové kolo na 24ku v bahně.Kolo by ti poděkovalo.Čím jednoduší tím lepší.

                          0 0
                          • Olej  

                            já movitej nejsem mám 69kilo:D   tak když řikáš  tak nechám si poradit kolo odlehčím  jak to jde:D

                            0 0
                          • Rychlej turista  

                            Přesně tak. Jednak ušetříš, druhak se na tom nemá moc co pokazit a třeťak je to rychlejší :-)

                            0 0
                            • Olej  

                              no kolo mi važí  stejně 10,4 kila takže pohoda:)

                              0 0
                      • teepeex  

                        blacky davej vole:)

                        vis jak jsem te to ucil;)

                         

                        ps – a jako prvni gratuluju k prvnimu mistu :)

                        0 0
    • jecnak  

      Info ze stranek organizatoru:

       

      "Zbyněk ":mailto:info@mtbma­raton.cz [www 25 června 2009 – 7:51:14 Přátelé na vsetínsku včera došlo k docela rozsáhlým záplavám, leč naštěstí Bystřičku to vůbec nezasáhlo. Přesné informace o stavu hladiny můžete sledovat na stránkách Povodí moravy s.p. www.pmo.cz , přípravy jsou v plném proudu. Dnes t.j. 25.6.2009 zde máme v 08:00 hod. 18 stupňů tepla polojasno bez deště. Těšíme se na vás.

      0 0
      • McBlacky  

        tak těžko by napsal je tady saigon bude to peklo. rozmyslete si to :)

        to by nikdo nepřijel.

        Liberec byl proti tomu pohodička až se prášilo…

        0 0
        • Medunka  

          sem si rikala, ze se vratim domu pro MXM, stary tretry a hadry a vyrazim :-) Ze to bude sranda

          0 0
          • Cryzyy  

            a svetla po zkusenosti z Liberce nechas rovnou doma ? :o)

            0 0
            • Medunka  

              už možná ani ne, tento týden ponocuji, takže v noci vydržím :-)

              0 0
        • jecnak  

          No zas je jasny, ze Bystricka stoji a obyvatele ziji a zrejme tam neni ani povoden.

          0 0
    • šlapatko  

      Jak už jsem psal výše,nachystám zimáka.Když bude nejhůř pojedu jeden převod.Na extrém podmínky,extrém kolo:-D

      0 0
    • McBlacky  

      takže nedělní brzké ráno bude spíš na raft.

      to je maras – pro naladění – závod bude daleko daleko horší zážitek než tohle :)

        
      0 0
      • Kiri83  

        Ešte horší ??? To snáď nie :-)))

        0 0
      • Medunka  

        ve strasnicich sviti slunicko, az minutu nasednu do auta smer morava a doufam, ze ho vezu s sebou – nemam s sebou nic letniho

        0 0
        • šlapatko  

          V Olomouci neprší,ve Valašském Meziříčí taky ne.Jen ta spoušť po povodních a nepříznivá předpověď počasí:-(

          0 0
          • Olej  

            zas tak nepřiznivá není má byts tejně jako dneska:) a tady vubec nepršelo celej den

            0 0
      • petryk  

        No, medard stále počítá, modeluje a gridy se mění. Ale pořád to stojí za prd ;) Asi to už přestanu sledovat. Zmokneme tak jak tak.

        0 0
        • Olej  

          kdyžtak se schováš:) ale pršet  má jen místama

          0 0
    • RedAce  

      jak je na tom trat? doufam, ze se nikde nebude behat!

      0 0
    • jIrI___  

      Tak jsem se včera vrátil domů (kousek od Bystřičky) a jak tak sleduju počasí, vůbec závodícím nezávidím. Původně jsem se chtěl zajet na Bystřičku na chvilku mrknout a udělat nějaké fotky, ale déšť mě odradil :)

      0 0
    • šlapatko  

      Máme to zasebou:-)Bolavé kolena,potlučené nohy a záda.To vše je zamnou a těším se na příští rok.Snad jen počasí výjde lépe.Všem co jeli respekt,trať byla tankodrom.Bahnité výjezdy braly moc a moc energie.Taky se to projevilo na výsledku.Čekal jsem najetých více kol.Byl ztoho 11 flek,27 okruhů a 224km.Fatální chyba byla večerní výměna treter,zimní maj vyšší podrážku.Za hodinu začaly šíleně píchat kolena a já věděl že je zle.Poslední noční kola byly turistycké výšlapy:-)Dokonce jsem zalezl do spacáku.Po rozběhání padly 3 kola,ale nohy nesloužily.I roviny šíleně bolely.Pořadatelé perfektní.Nemám vý­tek.

      0 0
      • RedAce  

        co třeba ty ledový sprchy?!

        0 0
      • Olej  

        já asi jsem to jel poprvé a naposled:D ne pojedu aji příště ale třeba dvojku sám už:) já jsem  dal 200km a nohy záda josu v pohodě ale prdel to nejvíce odnesla

        0 0
        • šlapatko  

          Nazdar,hlavní je kuráž a tu jsi měl.Příští rok jedu zase sám.Dám si pozor na tretry.Kolena bolí šíleně.

          0 0
          • Olej  

            tak když ty tak já taky pojedu sám:D

            0 0
          • Olej  

            ty voel tys kroužil přes 20hodin 27okruhu ty jsi blázen tojá kroužil  13hodin 22 kol  kdyby nechcalo  tak jedu další

            0 0
            • šlapatko  

              Na trati jsem strávil lehce přes 18 hodin.Dvě kola jsem měl kolem 3 hodin,bo jsem to zapích do stanu a kolo dojel následovně:-)

              0 0
              • Olej  

                já jel moje poslední  dvě kola pod 35minut  poslední byloi 31:06 nohy sloužili ale  zadní partie ne-e ted sedím na polštáři třeba:)

                0 0
                • šlapatko  

                  No vidíš,prdel mám vpoho.Odnesly to kolena:-(

                  0 0
                  • Olej  

                    taky nepříjemný já mám  ještě ktomu přetrhlej křížovej vaz takže jdu   řijnu na plastiku:) ale co náraz  na kořen nebo něco  jsem  strašně trpěl

                    0 0
      • petryk  

        Mně se to vzhledem k původní předpovědi počasí celkem líbilo, i když trať byla pořád ve stavu plastelina dole – řídká malta nahoře – tam Nobby Nicy hrabaly a nic z toho;) Po třech účastech v Liberci jsem se letos rozhodl pro bližší závod a taky (nechtěně) vyměnil parťáka. Co se týče trati, tak Danča Chlíbková říkala už v pátek, že nuda, tak mě to trochu rozhodilo, ale měla pravdu. 8 km, 2× nahoru, 2× dolu, nic technického, kdyby nebylo bláta, byla by to asi celkem řežba. S účastí jsem spokojen, 4. místo ve dvojkách mužích hodnotím vzhledem ke zkušenostem kolegy a mému zdravotnímu rozpoložení velmi kladně;) Nejlepší z celeého závodu bylo moje poslední kolo kolem deváté ráno při té mírné přeháňce, to mě fakt bavilo. Jinak supr atmosféra, slušné zázemí, bezva ceny a asi i dobře zvolení sousedi v kempu. Jen ten labrador přes cestu nemusel celou páteční noc proštěkat;)

        0 0
      • Medunka  

        Borec je kazdy, kdo jel :-) Ikdyz je trat nudna, nahoru, dolu, blaticko udelalo sve. Gratulace Mistrum – fakt dobry vykon. Hlavne Turistuv – pro Mistra si doslova dosel.

        Fotek je jak mraku (asi 800), takze az to projdu dodam. Zatim davam malou ukazku :-)

        Pro Oleje – Ta fotogtrafka jsem byla ja – nemohla jsem si vzpomenout na jmeno :-) A jinak super vykon

        0 0
        • petryk  

          Na fotky se těším, vždycky jsem jen čekal na kterým stromě nebo lavce budeš „lovit“.

          0 0
          • petryk  

            Dvě fotečky od mé milé;) Turista za mostkem a ranní deštíček

            0 0
          • Medunka  

            Ty si vždycky čekal, že se rozmažeš :-) Ale máš pár pěkných, ostrých.

            Lození se mi vymstilo, jednou jsem musela čepičkou maskovat zabahněný zadek :-)

            0 0
            • Kiri83  

              1× som a stretol (tesne pred hornou lúkou, ja som si to pekne tískal – štart. č. 2), ale v mojom duševnom stave som nezvládol okrem „Ahoj“ nič vymyslieť :) krásne obrázky Ti z toho vychádzajú…

              0 0
              • Medunka  

                Jenom jednou? Přijde mi, že jsem musela potkat snad všechny solisty. Snažila jsem se je většinou nějak povzbudit :-)

                Kouknu se doma, jestli tam nenajdu nějakou tvoji fotku. A „Ahoj“ je dobrý, ja si nemohla vzpomenout na jméno a v pátek jsem dokonce odsouhlasila doktorovi, že jsem těhotna, když mi chtěl udělat rentgen :-)

                0 0
                • Olej  

                  kde máš fotky?  tady každej pořad píše a ajá nic nenašel:( ale šikovná baba jsi:D

                  0 0
                • Kiri83  

                  Určite aj viackrát, ale asi len vtedy som vnímal že si to Ty :) V piatok som sedel do štrvtej v hospode, za celú noc som spal do 1h a v sobotu šiel sólo celú noc, takže tento krát som na trati bol dosť nezhovorčivý (nie že by som nechcel podebatovať, ale ozaj som bol vygumovaný) …

                  P.S. som ten vľavo ;)

                  0 0
        • Olej  

          mě to došlo že jsi to byla ty  tak  za další dvě kola:)

          0 0
        • Rychlej turista  

          Fajnové fotky. Na té druhé jsem hodil držku; ani jsem nestačil dát před sebe ruce, jen jsem zvedl hlavu a jel jak delfín po hladině :-D

          0 0
    • versusio  

      Tak pár mych dojmů ze závodu . Počasí postavilo jednu z nejtěžších tratí co jsem měl kdy možnost v životě jet navíc tak dlouhý závod . Po startu semi jelo poměrně dobře navíc díky rychlostním předpokladům ujíždím po dvou hodinách Andrzejovi a Láníkovi ve sjezdu a nasazuju k úniku.Po třech hodinách se ohřívám v čele u utěšuju se ,že to dlouho nevydrží .Pak ovšem přichází krize z které se ale za pomoci sladkostí dokážu probrat a přesně uderem půlnoci ještě stále držím medailové umístění .To už odstupuje Andrzej který mi zpod zachumlané deky jen říká něco o šílenosti počasí. Drobně mží ale pořád je poměrně teplo. Pak mi upadl košík na pití tak se ho snažím přešroubovat k přesmyku . Někdy k jedné v noci na mě ale příchází nečekaná slabost , točí semi hlava , pletou semi nohy , ve sjezdech tvořím strašné chyby tak uléhám s třesavkou do stanu a snažím se spát . Někdy o půl šesté příjíždí tatík a žene mě na trať . Citím se poměrně fajn tak to zkouším a ještě to jde . V devět dávám pauzu , začíná pršet tak umývám kolo , posilňuju se a čekám na zmírnění deště . To se skutečně děje tak nasedám ale ale při pohledu na kliky mi tuhne krev žilách , chybí mi šroub na  levé klice ! Karbonové RPM si vybrali ve spojení s ISISEM svůj slabý moment . Snažím se sehnat náhradní šroub ale takovýto typ nikkdo nemá , nezbývá než se rozloučit. Takže suma sumárum , 30 kol a nějakých 249 km.  Byla to má první 24 v životě a nevyroval jsem se několika základních chyb.Nováčkovská daň. Nicméně jsem nadšen , byl to životní zážitek kam se hrabe XC. Necitím se ani nějak unavený , trošku mě pobolívají kolena a záda ale nic tragického .

      Vítězem se stal Michal Láník a tvrdím ,že zaslouženě . Potkal jsem se ho týden před závodem a prozradil mi ,že letos najezdil 10k jen a jen na biku , vůbec nemá silničku. Je to skromný a vyrovnaný borec a dokázal zajet i bez nějakého velkého zázemí . Trošku více jsem čekal od Bartíka který nakonec skončil světe div se až zamnou . Zdravím všechny kteří se mnou po dobu závodu prohodili pár povzbuzujích slůvek a těším se na příští rok opět na Bystřičce :-)

      0 0
      • McBlacky  

        moc jsi to ze začátku rval. Dost jsme tě nechápali :)

        pak ti samozřejmě seklo

        na solo je docela dobrý mít dvě kola.

         
        0 0
      • stumf  

        Na to ze vypadals ze mas rakovinu, tak smekam kloboucek…a smekam ho prede vsema co jeli jako jednotlivci. Taky si mohl prijit vice krat na navstevu do stanu:-)

         
        0 0
    • McBlacky  

      po loňsku jsem věděl co čekat, když bude mokro a pršet. Takže jsem to celý jel na NN 2,1. Team výbornej. Defekty ani technický problémy nebyly. Krize taky ne. Prostě dobrá příprava, nikdo nic nepodcenil. Všichni jeli podlahu pořád.

      osobně se mi to líbilo. škoda, že jsem přijel hodně unavenej už v sobotu na start a tak jsem mezi rundama jen ležel ve stanu a snažil se odpočívat. Jednou jsem to zaslal na bok do křoví, jinak spíš na jistotu XC stylem, točky občas přes nohu :)

      Počasí v Bystřičce je neskutečný. Jako loni strašný dusno, obrovská vlhkost a do toho přeháňky. Organizátoři by měli přestavět trať na něco, co je více odolné vodě. Louky a cesty po staveništi to nejsou. Změna trati proti loňsku moc dobrá. Zázemí v neděli odpoledne Woodstock hadr.

       
      0 0
      • Cryzyy  

        Rikal jsem si co se to deje, ze jezdis pomaleji, nez Jecnak, ale zase tak moc jsi nezpomaloval :) Raceman hezkej zacatek, ale moc dlouho to nevydrzel a RedAce si snad musel vzit ty silnicni boty ve kterejch se asi nedalo chodit, ze zajizdel holcici casy :)

        0 0
        • McBlacky  

          Ono je to jak kdy. tomáš zase nebyl na Liberec ve 100% formě a pohodě.

          já totiž udělal chybu, že jsem čtvrtek brutálně prokalil do 3 do rána. V posteli na 4. V práci už v 8,20. do půlnoci jsem balil a ráno 5,15 budíček a vyráželi jsme – navíc já za volantem. To sepak fakt nedá. Ani jsem nezkoušel nej kolo, protože jsem šetřil síly. Na druhou stranu neděle ráno byla u mě v pohodě a ani jsem neusínal za volantem cestou domů – nebo ne tolik jako loni :)

          0 0
        • raceman  

          ne že bych nevydržel… ale zatím na tom nejsem tak, že bych dokázal jet takovou podlahu až do konce… a tak jsem volil tempo abych dojel bez křečí a bez krize celej závod ;-) a měl jsem taky dost po čtvrtku, ale nekalil jsem ;-)

          navíc na nanoraptorech taky žádná sranda, ale kupodivu jely lépe než loni

          první kolo jsem to tradičně zkusil rozjet, na stále ještě rozbahněné trati, nebýt technické chyby ke konci v tom singlu, kdy jsem si vystoupil ze svahu a ztratil 10 s, tak by to kolo bylo pod 20 :-/ navíc ten týpek ze supriders zajel ten čas ve chvíly, kdy byla ta trať nejjezdivější a on byl relativně čerstvý :-). druhé kolo volněji.

          druhé dvojkolo stejně. ve tetím dvojkole to moc nejelo… na pár místech tahaly nohy, takže jsem zvolnil a tomu odpovídají časy..

          první noční trojkolo se mi jelo úžasně… domluvené bylo rozumně a opatrně… sice s plným žaludkem, ale bez křečí, bolavých nohou a se skvělou náladou! … díky blacky za tu auroru ;-)

          druhé trojkolo už bylo horší… bláto se stalo lepivější, a nohy trochu zeslábly… s každým kolem větší a větší problémy s řazením na přeskymu, dolů jsem to musel házet nohou.. navíc ve 3. kolem ve sjezdu u radaruz mi vypadl bidon s nářadím, a musel jsem se vracet a ztratil jsem tak čas…

          a poslední dvojkolo po průtrži mračen bylo dražší, než zbytek závodu, desky budou KO… výjezdy byly díky dešti lepší než ráno… ale už nebylo kam spěchat, hlava už to totálně nebrala, zadek taky ne… v posledním kole zastávka v depu, tak proto přes 30 ;-)

            
          0 0
          • stumf  

            Promin, ze jsem te obral o nejrychlejsi kolo.....kupodivu jsem ani nemyslel na to ze by se mi to povedlo, nebot jsem se zrovna vratil z adrenalin cupu a vyjezd na lysou me zrovna dvakrat neposilil. Jel jsem 24 poprve a zazitek to teda byl,… okruh mi neprisel zase az tak jednoduchy spis vcelku narocny. No a nakonec jsem jeste rozlomil saltr a bezet par km s kolem na ramenou bylo snad fyzicky nejhorsi co mohlo prijit.

            0 0
            • McBlacky  

              jsi měl zase výhodu, že když jsi vyrazil na trať byla v nejlepším stavu na top kolo. Ze začátku totiž nebyla vyjetá stopa a jak tovypadlo později víš sám :)

              to tak bývá, že nej kolo se jezdí mezi 16–20 hodinou i v Liberci, Berouně

              0 0
              • stumf  

                Jo to je fakt, ze pozdeji uz se to opravdu asi rychleji zajet nedalo, ale zase jsem to kolo nemel nijak najete a vse jsem videl poprve ani jsem nevedel co me ceka, prisel jsem a rekli chystej se za 15 min jedes.

                0 0
            • raceman  

              i po adrenalin cupu jsi jezdil celkem kudlu až do rána, takže v pohodě… prominuto :-)

              pricemoney za topkolo nebyly, takže mě to ani nemrzelo ;-) ikdyž loni jsem dopadl stejně :-)

              0 0
        • RedAce  

          kam se hnát, když než padla tma sme měli 2 kola…

          0 0
        • RedAce  

          silniční boty byly občas nevhodný… :-D

          0 0
    • St1c  

      Mozte prosim napisat ake ste kto pouzivali svetla?

      Vsimol som si ze jeden borec, ktory jazdil na poprednych poziciach mal iba jedno svetlo vpredu, samozrejme s akumulatorom, a svietilo to ako lokomotiva:)

      ja som mal od kamosa pozicany Ultrafire 601, ten sa celkom dal, ale ziadna vyhra, na helme som mal nejaky MTE na jednu AA baterku, pomohlo to cosi, ale tiez ziadna vyhra.

      0 0
      • RedAce  

        měl jsem jedno, je ten druhej nejvyšší model „Lupiny“. Stojí kolem 15tisíc…

        0 0
        • St1c  

          no ten som pozeral…ale 15k za svetlo mi pride ako celkom dost luxus. Ale je mozne ze si to bol ty:D isiel si na prednych poziciach?:D

          0 0
          • McBlacky  

            išel :) 1.

             
            0 0
            • St1c  

              a existuje aj nejaka rozumna alternatova k tomu lupinu? Videl som teraz na dealextreme nejaku novinku za 80 dolarov. ze ci to svieti aspon nejako trochu porovnatelne :)

              24ka sa mi zapacila a rozhodne by som ich chcel zacat jazdit. ale bez dobreho svetla nie je sanca na nejake umiestnenie

              0 0
              • McBlacky  

                pokud jedeš team, tak aurora je ok. + něco menšího na helmu, co svítí alespon 4 hodiny. Auroru do sjezdu a jinak čelovka. V singlu je to horší, protože měnit baterky je ztráta času, teoreticky by jsi mohl měnit světlo za světlo, z držáku jde celkem v pohodě.

                skvělá čelovka je Silva s ledkou. Měl jsem ji loni půjčenou na Liberec a přesvítila blackburn 8. cena je docela vysoká a také musíš mít akec v kapse dresu.

                já si objednal na DX světlo s L2D /fenix/ diodou na 18650 baterie – což vidím jako dobrou alternativu na helmu k auroře. Bohužel zatím mi nedošlo, ale Meduza ho má a je super.

                0 0
              • Rychlej turista  

                Na 24 hodinovce, co se týče důležitosti, bych světlo řadil hodně dozadu. Větší význam to snad může mít ve čtveřicích či dvojicích, ale i tak si myslím, že na výsledek to valný vliv nemá. Jedná se řádově o pár minut.

                0 0
                • jecnak  

                  Prosimte a jak jsi dojel? Domu teda myslim. Dobry?

                  0 0
                  • Rychlej turista  

                    Jo, paráda, dík za odvoz do Prahy :-)

                    Ze Stříbra do Marjánek je výluka a nechtěli mi kolo vzít, ale asi jsem vypadal, že každou chvíli umřu, tak mi průvodčí slíbil, že se u autobusáka přimluví. Doma jsem byl ve 23:00 hod.

                    Jěště jednou dík za pomoc, bez vás bych byl s těmi Furious Fredy ztracen. Tomíkův zadní Smart Sam mě spasil :-)

                    0 0
                    • jecnak  

                      To jsem rad. Trochu jsem se desil, ze nekde umiras mezi bezdomovcema na Hlavaku. Ja mam s cestouvanim vlakem s koly na delsi vzdalenost spis spatne zkusenosti.

                       

                      Co se tyce Fredu, zkus misto nich Pythony – UST ready. Myslim ze budes docela prekvapenej, nejsou sice uplne lehky, ale snad konecne nebudes defektit.

                      0 0
        • Olej  

          jo tak tys mě zdravil:D

          0 0
      • McBlacky  

        já jel dvě aurory na řidítka a fenix L2D na helmě.

        to jedno světlo byla asi Lupine co měl od nás Dalibor, děla jako hovado. Cena odpovídá :)

        0 0
      • petryk  

        Já jel s jednou Aurorou, pro mě plně dostačující. Z kopce jsem se nijak neomezoval ;)

        0 0
        • McBlacky  

          stačila by, ale dvě jsou jistota. Když jedeš tři kola v kuse, tak na plnej nevydrží. Na slabej zase svítí hovno, díky bahnu bylo potřeba svítit dost i ve výjezdech.

          0 0
          • petryk  

            Já jezdil v noci po dvou, takže to bylo akorát. Ale máš pravdu, že některý výjezdy jsem taky jezdit na plnej výkon. Hlavně bylo těžký si po sjezdu rychle zvyknout na tak málo světla.

            0 0
    • jecnak  

      Tak jsem si uz myslel, ze lonskou Bystricku uz moc nemuze prekonat a muze. Kazdopadne pekny zavod, urcite lepsi trat jak loni. Skoro neuveritelne je, jak blbe se mi jelo kvuli plastum na zimaku a jaky rozdil pak byl kdyz jsem sednul na kolo s Pythonama. Oproti minulemu roku to bylo pro me vic v pohode, ani nejsem tak unaveny.

      Gratulace vsem co to dojeli, dik klukum z teamu za dobrou praci a obdiv k vitezum v singlech.

      Fotky snad budou vecer, je jich hroozne moc.

      0 0
    • raceman  

      500 :-P

      0 0
    • raceman  

      tak jsem byl ukecan :D

       

      RedAce sedící, spící :-)

      neděle 7:30

      0 0
    • jecnak  

      Tak fotky jsou na Bajk.cz. Preju prijemnou zabavu. Tady leje jak z konve.

      0 0
      • Rychlej turista  

        Ahoj Tome, mohl bych použít pár fotek pro článek, co právě spisuji? Autorství bych uvedl.

        0 0
        • SNAIL  

          Ahoj, Tomas je pokud vim mimo republiku a vrati se asi za tyden, takze si myslim, ze se do te doby neozve

          0 0
          • Rychlej turista  

            Jo už vím, holt budu riskovat žalobu nebo aspoň utržení hlavy :-)

            0 0
            • Medunka  

              Ja myslim, ze je to ok :-)

              0 0
              • Rychlej turista  

                Tak díky. Článek jsem napsal, ale to autorství jsem nemohl uvést ke konkrétním fotkám, protože to systém neumožňuje a automaticky jako autora fotek uvádí autora článku, tak jsem to uvedl až na konci článku i s odkazem, kde jsem ty fotky uloupil :-)

                0 0
            • jecnak  

              V pohode. My si uzivali v Alpach i pod Alpami.

              0 0
              • Rychlej turista  

                Moc hezká cestička, to by se mi líbilo :-) Jak je to dlouhé?

                0 0
                • jecnak  

                  Tak 8km, cela trasa mela kolem 60, byly tam i hezci mista, fakt krasa. Velka cast prave po takovych cestickach.

                  0 0
    • šlapatko  

      Fotečky super.Jednou jsem se dokonce leknul, když se Meduňka schovala u potoku:-)Tenhle závod si mě získal.Příští rok nebudu chybět.

      0 0
      • Olej  

        taky příští rok chybět nebudu hele kde máš fotky nebo co?:)  a jak dopadlo kolo já jdu zachvilu měnit lanka  řětěz špalky a mazat řízení a  ještě   na ořech se musím podívat

        0 0
      • Olej  

        ale příště pojedu  aji v noci  do  22:00 jsem si nahnal 20kol  a pak jsem vyjel až v v 7:00  a dal dvě kola a začlo pršet tak jsem to zbalil

        0 0
        • McBlacky  

          v noci je to totiž úplně nejlepší. Alespoň mě to baví nejvíc

          0 0
          • raceman  

            přesně tak :-)

            0 0
          • Olej  

            tak  mě stačilo těch 20kol  sem si řikal že ráno  pojedu  dal jsem dvě kola a byla průtrž tak jsem řekl tatovi jdu vratiti čip a jedem dom  tak nakonec 22kol :)

            0 0
          • jecnak  

            Fajn, tak v Beroune budes jezdit v noci a ja si budu krouzit ve dne ;-) Me to totiz v noci nebavi.

            0 0
            • Medunka  

              nelíbí se ti, jak před tebou lidi uskakují do příkopů?

              0 0
              • jecnak  

                Nelibi se mi, ze prd vidim i s poradnym svetlem a nemuzu jet tak ciste a rychle jak v noci.

                0 0
                • jecnak  

                  … ciste a rychle jak ve dne. :-P

                  0 0
                • McBlacky  

                  znám :) klesá průměr :)

                  nejlepší je jak pak ráno jedeš mnohem lepší časy, ikdyž už jsi víc utahanej. A hlavně jak to jede do zatáček samo

                  0 0
                  • McBlacky  

                    mě teda nejvíc limitujou dioptrický brejle, jak bývá vlhko, tak vidím prd :( a to vozím jen klip bez skel, se sklama to je úplně unreal

                    0 0
                • Medunka  

                  to chce pořádné brýle s dioptrickým klipem

                  0 0
                  • McBlacky  

                    právě že nechce, chce to dobře odvětraný dioptrický brejle. nebo čočky

                    0 0
                    • Medunka  

                      dobre odvetrany dioptricky bryle mam – stalo me to nocni pokracovani v Liberci – mam je odvetrane az moc a pres slzy jsem vubec nevidela :-(

                      0 0
                      • obda  

                        Vozím svoje normální civilní brejle, a že bych přes slzy neviděl, to se mi ještě nestalo. V hodně rychlých a dlouhých sjezdech mě trochu slzí oči, ale nic zásadního.

                        0 0
                        • Medunka  

                          Mě bohužel jo, mám citlivé oči a v Liberci se to v některých sjezdech dalo dost pustit :-( V jednom se jezdilo i víc jak 50 a to není nic příjemného, když máš „plné oči“. Dříve jsem vozila pruhledné skla v cyklobrýlích, ale ty se mi zničily :-( Náhradu jsem ještě nevymyslela

                          0 0
                        • Jaroslávek  

                          Nechci ti do toho moc kecat, sle neviděl jsi Medunku při sjezdu …

                          0 0
                          • obda  

                            Už to vidím – „víc jak 50“. Tak to se mi fakt v terenu nestava. Nemam na to moral ani techniku. Na silnici uz jo, ale tam mi to vadi v rozumnych mezich. Ono ja taky nosim bryle s hodne velkyma sklama, takze ta mezera na vitr neni nijak zvlast velka. Kdyz jsem nosil jeste vetsi skla, bylo to uplne v pohode i pri vetsi rychlosti.

                            0 0
                      • McBlacky  

                        no nesmí být zase moc otevřený, prostě klasický sportovní brýle a do toho diptrický čirý skla. Jasný, že kdybych si vzal civilní, tak to je marný – a nevidíš ve finále nic.

                        bojuju s tímhle docela dost. Jako jediná varianta je mít 2–3 brýle jak píšu výše. Něco jako má Thidney ty tmavý. cokoli se dvěma sklama se při velký vlhkosti vzduchu zamlží. Kor když jedeš 8km/h do kopce a funiš si do nich :)

                        0 0
      • Kiri83  

        Ahoj šlapatko, ráno v bufete som si so mnou debatoval, no bol som dosť tichý. Sorry, bolo to tým že som ťahal už druhú noc bez spánku. Síce som vnímal čo mi hovoríš, ale skladať súvislé vety mi už uberalo poslednú energiu, tak som viacmenej len prikyvoval… Chcel som aspoň takto pozávodne pozdraviť, až teraz som zistil ktorý si. :)

        0 0
        • šlapatko  

          Nazdar,to je vpoho.Sám jsem měl v noci halucinace.Při přejezdu hlavní cesty pod lampou,jsem se leknul vlastního stínu a spadl na asfalt.Kecání mi dost pomáhalo.Chtěl jsem ti sežrat dres,jakou jsem měl chuť na pivko:-D

          0 0
          • Kiri83  

            Ja som si pivko počas závodu vychutnal… v noci som sa zastavil u výčapu a jedno točené s chuťou vypil.

            Ten pád musel byť brutal rozptýlenie pre tých vojakov :)

            0 0
    • šlapatko  

      No jo,čuměli proč jsem se skácel k zemi:-)

      0 0
    • Olej  

      jede někdo do berouna a má  jedno místzo nebo by jel ve dvojce?:)

      0 0
    • McBlacky  

      ještě jsem spáchal "článek ":http://mtb-blog.cz/…cka-26-27-6k nám na blog

      fotoz by Medunka

      0 0
      • Rychlej turista  

        Pěkný článek -).

        Já se k napsání toho mého pořád nějak nemůžu dokopat :-(.

        0 0
        • Kiri83  

          Len sa pekne donúť :) už sa teším na farbistý opis jak se nám tam prášilo :))

          0 0
    • jecnak  

      Nechtel by se nekdo zucastnit MS v 24hours v Mnichove? Do uvahy pripada ctverice.

      0 0
    • Medunka  

      Tak Beroun za dveřmi, předpověď počasí zatím nic moc, tak kdo všechno tam dorazí? Jak moc velká spářka bude z pátka na sobotu?

      0 0
      • Rychlej turista  

        Kdyby to posunuli na Čt-Pá, tak není co řešit. Ale v blátě nejedu, takže to nejspíš odpískám, protože mají být bouřky a zima a na Bystřičce mi to pro letošek stačilo. Počkám ještě do zítřka.

        0 0
        • Medunka  

          my cekame do ctvrtka/patka – mam alergii na dest

          0 0
        • Olej  

          taky nejedu celej den v bahně já pojedu na beskyd bika:) ale do vimperka pojedu z klukama

          0 0
          • Medunka  

            ja bych zatím flintu do žita neházela, množství srážek mi zatím příjde v pohodě – takové malé osvěžení.

            Když pánové se mnou nebudou chtít jet 4ku, dokopu některýho aspoň na support a zkusím solo

            0 0
            • jecnak  

              Taky mi to prijde v pohode. Navic je streda a predpove je vetsinou pouzitelna tak dva dny dopredu.

              0 0
              • Rychlej turista  

                Tak jsem to prošvihl a letošní Beroun bude beze mně. Nesledovat ty dementní katastrofické předpovědi, které sice vyjdou, ale míjí se v čase i o několik dní, tak to bylo v pohodě.

                Tak si to lidičky hezky užijte a já na vás budu se slzou v oku myslet.

                0 0
            • Olej  

              vem si tak  troje gatě na sebe:D já jsem umíral bolestí prcky:D já se tam mám jak dosta ale musím hlídat  psíka naši  přijedou  až v neděli:(

              0 0
              • Medunka  

                Jela jsem v sobotu Salzku, trocha vody me nepolozi

                psika s sebou, ten se tam neztrati

                0 0
                • Olej  

                  top už je narychlo  už to prdím pojedu si na Beskyda kdyžtak:) jel někdo drasala?

                  0 0
                • Olej  

                  jsi měla jet na bystřičce taky trocha vody ne?:D

                  0 0
                  • Medunka  

                    ja delala v Bystricce hlavne support a dolecovala se

                    0 0
                    • Olej  

                      tak to potom  jo to je na prd že beroun vimperk liberec to je tak daleko  že se mi ani tam nechce jezdit :D není nad bystřičku

                      0 0
    • heretik  

      Bude mít někdo v Berouně nabíječku na 18650 články, nejlépe už v pátek? Nějak doma nemůžu najít tu svojí :(

      0 0
    • michal.z  

      Ahoj, bikeři. Nemáte někdo tušení, kdo v Berouně natáčel na malou videokameru ze silnice ten bahnitý sjezd v neděli cca 10:15 hodin. Hodil jsem tam hubu (start. číslo 12), ale spěchal, protože jsem chtěl dát ještě dvě kola, tak jsem nezastavil, jen na pána křikl, že mám o záznam zájem. Další kolo, kdy už jsem měl jasnou rezervu na poslední kolo a zastavil bych, už tam nebyl. Dík za info.

      0 0
    • padlos  

      Jsem se byl dneska podivat v tom Beroune a divacky to teda moc zajimavy neni. Navic ten silenej bufet kde natocit jedno pivo trvalo asi 10min, to byla teda fakt hruza.....

      0 0
      • karliner  

        Tak, v pátek i v sobotu bufet fungoval bezvadně, nemůžu si stěžovat.

        0 0
    • crom  

      478km,dobre vy:-))

      0 0
      • Medunka  

        ještě jsem to nerozchodila. Chvilku tu asi zabere.„Rozsekaná“ až to pěkné není. Tak jsem nebyla rok a kupodivu ze stejného závodu :-)

        Jinak závod paráda, změny na trati se daly, čekala jsem to horší. Občerstvovačka mi přišla chudší než loni, hlavně v noci, ale možná se mi to jen zdálo. Tým super, jen bych příště chtěla startovat dle plánu a ne3× „žehlit“ defekt :-)

        Díky klukům za pěkné 1. místo, které sme uhájili i přes všechny defekty a „problémy“

        Gratulace Lucce a Gunghovi, kteří si od začátku jeli pro 1. místo ve svých kategoriích solo. Buldovi za 2. místo v mužích, že to nedal Andrzejovi zadarmo

        A všem zúčastněným díky za pěkný víkend, stálo to za to

        PS: Supa za Gianta nevyměním :-) Ale testování stálo za to :-)

        0 0
        • Medunka  

          A gratulace Lenochodovi, moc pekný výkon!!!

          0 0
          • lenochod  

            Děkuji za gratulaci a podporu. Chtěl jsem si to vyzkoušet.  Musím říci že jsem se s tou s jízdou na Nomádovi drobet seknul. Z 22 kol jsem jich dal 14 na Nomádovi a zbytek na Blurovi. Přeci jenom Nomád není chrtí kolo. Ale zdvihy a hmotnost kola a gumy (2,4") jsem měl NEJVĚTŠÍ :o)))))) Příště ? Proč ne, jen už ne na Nomádovi. To byla fakt dřina. Uf :o)

            0 0
        • heretik  

          Přidávám se ke gratulacím, hlavně všem singlistům, nejen těm, co stáli na bedně. Měl jsem možnost si jich spoustu prohlídnout na trati a trochu mi to nahlodalo moji touhu si to někdy zkusit taky – je to jen těžko uvěřitelnej masochizmus :-)

          0 0
          • karliner  

            všichni jsou proti tobě párátka…

            teda kromě Medúzy :-)))

             
            0 0
    • Olej  

      tak  a mám po závodění včera na fotblků se mi podvrtlo koleno  mám ho nateklý jakbalon došlapavat na něj nemůžu a zítra mi z něj budou tahat krev a mám poderzření na přetrhlej křížovej vaz a postranní vazy

      0 0
    • jecnak  

      Musim rict, ze jsem si myslel, ze me uz jen tak nic neprakvapi, ale mel jsem toho plny kecky. Technicke problemy a snaha o maximalni tempo mi na trati pripravily v jednom okruhy opravdu perne chvilky, az se mi draly slzy do oci.

      Kazdopadne diky klukum a Medunce za skvely vykon a doufam, ze to moje vysilovani nebrali az tak vazne.

      Jinac asi ve stredu/ctvrtek bude dotocna toho co zbylo. Spojime to s grilovanim atd. Napisu mail.

       

      Gratulace Lucce a Gunghovi k prvnim flekum v kategorii a Buldovi k druhemu mistu.

      0 0
    • prcek2  

      Nějaký fotky nebo videa, nejsou už někde?

      0 0
        • prcek2  

          Tyhle jsem objevil už včera, ale dík! Jsem po nic tak lačnej, protože manželka foťák nechala doma, takže mám prd. Musim počkat holt na oficiální fotky, nebo ještě pohledat..

          0 0
          • Medunka  

            Spíš to chce čas, on je Pebe v tomto magor, dojede domů a hnedka stahuje fotky, ale jsou lidi, kteří se nejdřív dají do pohody, vyspí se a tak, než aby řešili fotky. Od nás bývají fotky taky až ve středu, protože dřív se tomu nikdo nechce věnovat. Hlavně jako po Bystřičce, kdy jsem jich měla skoro tisíc.

            0 0
        • fousek  

          Ja sem par fotek vyfotil

          0 0
        • fousek  

          Za treti se omlouvam, byla tam tma jak v pytli

          0 0
          • fousek  

            A posledni

            0 0
            • Medunka  

              a já nic? grr

              0 0
              • blue  

                tak to já bych radši neměl nic, než fotku, co má lenochod :-)))

                0 0
              • Chlupatej Bobr  

                Jeli jste fakt skvěle!! Pro mě to byl první závod tohohle druhu a jsem z toho nadšený, ta atmosféra mě nadchla, je o dost lepší než u klasických maratonů.

                0 0
                • Medunka  

                  Ja bych řekla, že tam jezdíme hlavně kvůli té atmosféře, pohodě, možnosti se víc poznat něž na klasickém maratonu. Hlavně v Berouně, Bystřičce, když je kemp a trasa spojená, je to supr. To fandění je fakt paráda

                  0 0
                • prcek2  

                  I já se přidávám k tomu, že jste jeli skvěle. Atmosféra se mi taky moc líbila. Už se nemůžu dočkat příštího ročníku!! Pro mě to byl první závod vůbec. Škoda jen, že mě už od 3–4 kola provázely mou vinou zdravotní problémy. Chybama se ale člověk učí a příští Beroun už bude (pro mě) dokonalej.

                  0 0
      • Medunka  

        Par je jich tady – z tohoto vlákna – pokud bude chtít někdo foto ve větším rozlišení ať kontaktuje TOMIXXe

        0 0
        • Olej  

          kdo že to vyhrál zase ten polák?

          0 0
          • Medunka  

            Jo, opět Andrzej

            0 0
            • Olej  

              mě dal na bystřičce  hned dvě kola než odjel ale pak mě chytla prdel tak  jsem musel jít spat:D

              0 0
            • dziundol  

              Ahoj Jitko! Jak proběhá regenerace? Už je všechno v pohodě? Ja zase připravuju věci na další 24, takže na odpočinek není čas. Zítra budu mit opět krásně polepené koleno ;-)

              0 0
              • Medunka  

                Ahoj Andrzeji, regenerace stále probíhá :-) Pořád jím, všechno, co kde vidím, ale to snad brzo přejde. To už chystáš na Vimperk nebo na Řím?

                Kolenu přeji brzské uzdravení, ikdyž to polepení se mi hodně líbí :-)

                0 0
                • dziundol  

                  Tento víkend pojedu 24hodinovku konečně v Polsku, nevim jenom jak koleno bude to držet.

                  0 0
                  • Medunka  

                    Tak to hodně štěstí a sil. Tam třeba nebudeš mít žádnou konkurenci a první místo bude jedna dvě. Ale koleno je důležitější než závod.

                     
                    0 0
                  • jecnak  

                    Jeste jednou gratulace a drzim palce. Uvidime se ve Vimperku. Udelejte 4ku chlapy at mame s kym zavodit ;-)

                    0 0
                    • dziundol  

                      Díky, vždycky v průběhu zavodu se říkám, že to je poslední 24hod. solo. Ale nakonec je to jinak. Už se těším na Vimperk.

                      0 0
              • Rychlej turista  

                Čau Andrzeji, jak je, co to koleno?

                0 0
                • dziundol  

                  Ahoj Pavle!! Koleno stále bolí, po Berouně asi trochu víc. Doufám že do soboty se to vylepši. Invalidní vozík určitě ne budu potřebovat ;-)

                  0 0
              • Splinter  

                Skvělej češtin! :)

                0 0
    • Bužek  

      Nazdar lidičky, tak až nyní mám po závodě trošku času.Beroun neměl chybu,Andrzej opět potvrdil svou výkonost a předvedl super výkon.Dále musím vyseknout poklonu týmu Bikestore.cz, za jejich excelentní výkon a neuvěřitelnou rychlost.

      A hlavně musím pochválit svůj support, který jak je již obvyklé odmakal veškerou přípravu a zajišťování proviantu po celou dobu závodu nyní včetně juniora, který měl na 24-hodinovce premiéru.

      0 0
      • jecnak  

        Ahoj, diky za poklonu. Bohuzel u nas co nebylo v hlave a ve stesti pri defektech muselo byt v nohach. Kdyby bylo vsechno ok, asi bysme potrapili v celkovem poradi i muzske ctverice :-)

        0 0
        • teepeex  

          +gratuluju vsem co to jeli a dojeli i nedojeli

          navic jizda dnes po dopitnem u maty a jecnaka nakros ztichlou Prahou byla magicka

          diky

          a tak vubec

          0 0
          • Pebe  

            půlku cesty si tak nějak nepamatuju, ale probudil jsem se ráno doma, nic jsem neztratil, takže super :-)

            chtěl bych poděkovat za vynikající dotočnou, výborně se o nás Tomáš s Jitkou starali, takového masa jsem už dlouho nesnědl, píva nevypil a krásně se nezasmál. Prostě super večer, děkuju…

            fotky až k večeru, ráno jsemi ani nezvládl zastrčit kartu do PC :-)

            0 0
            • jecnak  

              Jsem rad, ze jste dorazili zivi a zdravi. Velmi jsem ocenil, ze to mam do postele jen par kroku, protoze bych si cestu domu asi taky nepamatoval :-)

              0 0
              • Medunka  

                sem ráda, že se to líbilo, opakování nebude, nebo ne v nejbližší době.

                nakonec jsem byla ráda, že u nás nikdo nespal :-) a já mohla obsadit postel v kuchyni. Krutá noc

                0 0
            • Splinter  

              Tak to muselo být strašný… To je poprvý cos zklamal…

              0 0
    • Medunka  

      Vimperská 24 je až za měsíc, ale Rychlý turista už otestoval trať a napsal poznatek:

      Prostředí luxusní a co se týče trati, mi se líbí náramně a to doslova a to i přesto, že ještě na ní neproběhly konečné úpravy, jako ostříhání stromů, aby nás v noci větve nefackovaly, učesání louky od sena, protože to proběhne až po poslední sklizni, postavení lávky přes potok, protože po posledních deštích chválabohu brod nadobro zmizel a tak. Taky jsme pořád museli otevírat a zavírat nějaké dveře, abychom projeli, tak dveřníků snad bude taky dost. Možná se najdou i nějaké ochotné zámecké veverky a sezbírají šišky ve sjezdech, abychom to z nich mohli jet, co to dá. Pro ty z vás, kterým pořád není jasné, jaká, že ta trať teda vlasně je, mám pár indicií: Furious Fredy zůstanou doma, pevná vidle zůstane doma, ale zato nasadím 22 převodník. A možná i obostranné nášlapy. Přes to všechno mi trať přijde velmi bezpečná a defektů prostá. 

      vlákno

      0 0
      • Medunka  

        Tak si říkám Vimper, Terezka, tak jestli tam nebude jezdit i ona :-)

        0 0
    • Medunka  

      Tak na příští rok už některé české termíny jsou známé, tady je termín jedné zahraniční – Slovenské – 10.-11.7.2010. Ví­ce zde

      0 0
      • Medunka  

        Tak info od organizátora:

        Info pre zaujemcov o 24 hodín…Vzhladom na pravdepodobné zaradenie do Českej serie 24 hodinoviek bude náš termin CYKLOPOZITIVNYCH 24 HODIN MTB presunutý na 17–18.7. Samozrejme berte tieto informácie ako neoficiálne ale pravdepodobné. 8) 8) 8)

        0 0
      • Olej  

        ty když toho tolik víš kde jsou všechny 24hodinovky protože mě třeba řikal známej že se jela v brně ve Šlapanicích a tak to kdybych věděl tak tam frčím

        0 0
        • Medunka  

          Pod Brnem se jezdí silniční. Oficiální bikové byly Liberec, Bystřička, Beroun a Vimperk + vím o jedný neoficiální

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.