• šlapatko

    Nazdárek chci se připravovat na 24tour.Je to pro mě velká výzva,chci si hrábnout na dno a zjistit co ve mě je.Budu rád za každou radu od lidí co mají skušenosti.Díky za rady.Jinak ročně najedu kolem 10000km,převážně v terénu.Mám rád delší vyjížďky když čas dovolí.

    0 0
    • petryk  

      Co je 24tour? Tohle? golf24.golf-tour.cz/

      0 0
    • Medunka  

      Jestli myslis 24 hodinovku na bajku, koukni do historie … pak zazitky zavodniku jsou popsany na bikebase.cz a bajk.cz

      0 0
      • šlapatko  

        Dík za radu mrknu na to.Známý mě odrazuje.Prý zná pár lidí co si na 24 odrovnali šlachy.Byli to borci kterým šlo o bednu.To asi neplánuju,ale mám náturu že pojedu do konce sil.

        0 0
        • jecnak  

          www.bajk.cz/…a/clanek.asp?… a pak dole souvisejici clanky.

          Na slachy, vazy a poraneni svalu bacha, taktez nepodcenit obleceni, osvetleni, support, servis kola a v neposlednim psychickou odolnost. Je to opravdu vic faktoru nez jen ze mas najeto.

          0 0
        • jecnak  

          Galerka je nekde i na mtbs.cz

          0 0
    • Darkson  

      www.bike-forum.cz/…/povidky.htm?…

      jinak v historii se toho najde dost:-)

      0 0
      • šlapatko  

        Pěkné čtení.Jen ten zánět šlach se mi nelíbí.Bude to chtít nepodcenit oblečení.

        0 0
    • šlapatko  

      Vše pročítám a vstřebávám do hlavy.Každopádně zimu nesmím promarnit u TV:-)

      0 0
    • McBlacky  

      pro někoho kdo ujede za rok 10tkm to není nereálný, okruh ve Vestci je i docela dlouhej a rozmanitej takže se tolik nezačně zajídat. Mě osobně před zopakováním sola, nejvíc brzdí právě strach o poškození šlach a vazů = zbytek sezony v pr****.

      rozhodně to chce jezdit tak mesíc, líp dva před závodem občas i 10 a víc hodin dlouhý tréninky.

      0 0
      • šlapatko  

        Je mi jasné že budu muset zvolit delší tréningy.Jak píšeš mám strach o vazy a šlachy.Skončit sezonu v červnu nechci.Jinak ten závod je v Bystřičce.Přes zimu a na jaře nakroutím co pude a pak uvidím.Pojedu jen ze 100% zdravím a kondyčkou.Jinak tam asi jako jednotlivec nemám co dělat.

        0 0
    • Extremist  

      24 hodinovky jsou super. Tady nam trochu zaprselo: www.beskydbike.com/…DSC03223.jpg

      0 0
      • šlapatko  

        Ale Beskydbike,často vás potkávám.

        0 0
        • Extremist  

          To kazdopadne. Jedes 24 hodinovku na Bystricce?

          0 0
          • šlapatko  

            Hodně o tom přemýšlím.Když vše klapne(hlavně zdraví)určitě pojedu.

            0 0
            • Extremist  

              Chceme nasatit 3 tymy. Ja zkusim jednotlivce. Jinak hodne husta reportaz z letosni je zde: www.beskydbike.com/…cka_2007.htm

              0 0
              • šlapatko  

                To se potkáme.Taky chci jet jednotlivce.Kolik vás jezdí v Beskyd bike?Že vás potkávám nějak často.

                0 0
              • šlapatko  

                Dobré čtení

                0 0
              • SugaRace  

                Vranisu, kdybych náhodou chtěl jet taky, poskytnete mí u vás v promo-stanu zázemí? :o)

                0 0
                • Extremist  

                  Nevim jake budou kapacity, bo nas jede hodne. Nemuzu ti nic slibit. Mozna pristylku, ale zatim fakt nevim.

                  0 0
                • Extremist  

                  Nevim jake budou kapacity, bo nas jede hodne. Nemuzu ti nic slibit. Mozna pristylku, ale zatim fakt nevim.

                  0 0
                  • SugaRace  

                    Dík, nevadí, udělám si zázemí v autě.

                    0 0
                    • Rychlej turista  

                      K tomu autu bohatě stačí nějaký přístřešek s židličkou a stolečkem a malý stan. Jde spíš o to, abys měl s sebou lidi, kteří tě budou resuscitovat a tak :-)

                      0 0
                      • SugaRace  

                        To nee, lidi nebrat, oni by mě ještě podporovali a já bych pak ujel více než stanovených 44 koleček :o)))

                        0 0
                        • Rychlej turista  

                          Záleží, jak to pojmeš. Jestli chceš jet na výsledek, tak bez nich to nejde. Jestli si ale chceš jen 24 hodin pojezdit a počkat si, co z toho vyleze, tak v pohodě :-)

                          0 0
                • šlapatko  

                  To by jsme byli dva:-)

                  0 0
                • raceman  

                  tři :-)

                  0 0
                  • šlapatko  

                    Bys jel jo?No bude čas celou zimu a jaro na domluvu.Che to zázemí.

                    0 0
                    • raceman  

                      si piš!!! ale zkusim překecat lidi od nas, ať jedou taky… a doufám, že přijede i rychlej turista

                      0 0
                      • šlapatko  

                        To se mi začíná líbit.Bude nás kopa

                        0 0
                      • Medunka  

                        ze by zmena, misto v Liberci tak na morave?

                        0 0
                        • šlapatko  

                          J j všichni přijeďte:-)

                          0 0
                        • McBlacky  

                          třeba by šlo stíhat oboje, kdyby to bylo týden od sebe, záleží na termínu. Team se dá jet, solo samozřejmě ne…

                          0 0
                          • Medunka  

                            to jo, u nekterych jednou zavodne, podruhy jako support…

                            koukala jsem na profily zavodu

                            Bystricka 24hodin.smarta­gency.cz/image2006/pro­fil_v.jpg

                            Vesec 24hours-mtb.com/grafi­ka/trat24–2005–190405.jpg

                            Bystricka bude asi desna chrtarna

                            0 0
                            • Rychlej turista  

                              Původně jsem si taky myslel, že je to placka, ale pak jsem vzal do ruky kalkulačku a zjistil jsem, že v Liberci je těch kopců ani ne o 30% víc. V Liberci to na 400 km vychází 9 115 m a na Bystřičce 7 032 m. Záležet bude taky na povrchu, a ten je v liberci, si myslím, horší.

                              0 0
                            • šlapatko  

                              Okruh na bystřičce je dost rychlý.Byl jsem to projíždět,je tam jen jeden horší výjezdík,šotolinový sjezdík(tam to chce přibrzdit,dole je vracečka.Šotolinu nemám rád od letošního jara na Šele.Klopil jsem zatáčku a pak už jen strouhal kůži.au au)Dále je to jen asfalt,místy šotolina a průjezd lesem.V lese pár kořenů které by mohly v noci překvapit.

                              0 0
                              • Rychlej turista  

                                Tak to by šlo. Kořeny jsou v pohodě, ty nikam neutečou a přes den si okruh najedeš tak, že v noci už jedeš po paměti. Horší jsou volné kameny a klacky, ty v noci překvapit dovedou.

                                0 0
                              • Extremist  

                                Trat 24h na Bystricce se ma pro pristi rok opet upravovat. Ma pry byt opet o neco sjizdnejsi.

                                0 0
                                • šlapatko  

                                  To jsem zvědavý o co sjízdnější?Zdá se mi v pohodě,ale je pravda že jsem tam nekroužil dlouho.

                                  0 0
                                  • Extremist  

                                    Udajne se pracuje na tom rahlem lesnim vyjezdu a ma se vypustit ten nebezpecny makadamovy sjezd.

                                    0 0
                                    • šlapatko  

                                      Ten výjezd by šel(nevím jak po 10h a více).Ten sjezd by moh zmizet,ve vysílení může být nebezpečný.

                                      0 0
                                  • Rychlej turista  

                                    Píšou to na webu, ale není to jisté.

                                    0 0
                      • Rychlej turista  

                        Chtěl jsem přijet už letos, ale ve stejnou dobu se jel i Liberec a já musel tam. Chtěl bych ho příští rok jet zase, ale jestli se pojede ve stejný termín, tak dám asi přednost Bystřičce, protože v Liberci už mám splněno :-D

                        Momentálně jsem na tom ale tak, že už si po večrech raději cvičně přikládám hlínu na hrudník, takže co bude na jaře, je ve hvězdách.

                        0 0
                        • Medunka  

                          Tak to je zly… Posledni roky se obe akce kryji :( Mozna je to dobre, kdyby chtel clovek jet obe dve, znicil by se, a ze by se nasli jedinci, kteri by to zkusili.

                          Snad to nebude tak hrozny, ne?

                          0 0
                          • Extremist  

                            Zavody by se uz kryt nemely, dokonce se uvazuje, ze by se z techto zavodu udelal 24h serial. Ale jet vice 24 h za rok, to musi byt maso.

                            0 0
                            • Rychlej turista  

                              Tak to byla pecka, o víkendu na závod a přes týden odpočívat v práci :-D Zá týden se sice zmátořím, ale je otázka jestli dost na to, aby si to člověk mohl zase v pohodě zopakovat. To by chtělo vyzkoušet :-) Jako seriál by to ale být marné nemuselo. Dát 2 týdny pauzu, mohlo by se od června do srpna stihnout 5 – 6 závodů.

                              0 0
                        • raceman  

                          ále nepovidej… to už si říkal v lete… :-)

                          0 0
                          • Rychlej turista  

                            Jestli bude o vánocích sucho, mohli bychom to na Bystřičku jet prozkoumat. Z Ostravy to je ani ne 60 km, tak by to bylo vkusných vánočních 150 km :-)

                            0 0
                            • raceman  

                              :D no nevidel bych to tak ruzove,

                              1. do ledna si davam voraz :-) chcu behat
                              2. budu vcil mesic bez vidlice
                              3. v take kose 150 km..... xDxD

                              ale pohodove po silnici neco kratsiho, proc ne.. že? :-)

                              0 0
                              • McBlacky  

                                150 to je po silnici něco kratšího ne :) pro borce co trénují na 24h

                                0 0
                                • raceman  

                                  :-) no o vanocich to vidim hlavne pracovne-regeneracne…

                                  0 0
                                  • Rychlej turista  

                                    Byl to jenom takový nápad. Muselo by být sucho a s výhledem nějakého stabilnějšího počasí, jinak kolo s sebou na těch pár dní tahat nebudu.

                                    0 0
      • Extremist  

        Zde je tech fotek ze zavodu vice: www.beskydbike.com/…24h_2004.htm

        To byla nejdrsnejsi 24 hodinovka, kterou jsem zazil. K veceru zacalo silne prset a dest vydrzel celou noc. Venku bylo cca 5 stupnu.

        0 0
        • nadrazak 2  

          To byla pekelná Zašová a taky poslední.Jel jsem ji čtyřikrát. Bystřičku 2008 si ještě nechám projít hlavou.

          0 0
      • jecnak  

        Treba takhle? :-D

        0 0
    • Kiri83  

      Obnovujem tento thread. Liberec sa pôjde 14.-15.6.2008, Bystřička sa mala ísť tento istý dátum (pokiaľ si pamätám v r.2007 tak tvrdili). Podľa mne dostupných informácií bude Bystřička aj Liberec zaradený do seriálu takže termín Bystřičky sa zmení. Trať by sa mala takisto mierne upraviť aj pre menej zdatných bikerov. Stretneme sa na Bystřičke :)

      0 0
      • Extremist  

        Uz to s nima resim. Ten termin mi vubec nesedi. Jak budu neco vedet, hodim to sem.

        0 0
      • Kiri83  

        Mne to je jedno, zase budem mať v nohách 800km :-D ako minulý rok… sranda musí byť

        0 0
      • Rychlej turista  

        Do seriálu, pravíš. Bude jich teda víc?

        0 0
        • petebike  

          sem se tak doslechl ze Prib z Progresu by mel byt sefem ci patronem nejaky ceskyho poharu 24hodinovek…ovsem nevim jestli se jim to podari zprovoznit na rok 2008 :-)

          0 0
        • Kiri83  

          Ahoj, no viem minimálne o Liberci a Bystřičke, tie sú už dohodnuté. Či budú aj ďalšie teraz neviem povedať. Cez týždeň skúsim zistiť nejaké zákulisné informácie ;)

          0 0
        • Kiri83  

          Takže do seriálu budú zaradené 4 závody (Liberec, Bystřička, Jezernice, Praha). 14.-15.6.2008 – Liberec 12.-13.7.2008 – Bystřička tieto 2 termíny sú nemenné. Jezernice a Praha by sa mali ísť v 8. mesiaci. Kategórie družstiev budú 2-ky a 4-ky. Okruh minimálne 10km čiže na Bystřičke nastane zmena.

          0 0
          • Darkson  

            Praha? je už nějaké bližší info?

            0 0
            • Kiri83  

              Praha je posledný závod, 23.-24.8.2008 (termín je stanovený no nie ešte na 100% ako Liberec a Bystřička). Jezernice neviem či u Lipníka, máte aj inú obec Jezernice, ČR moc nepoznám.

              0 0
          • Rychlej turista  

            Jezernice u Lipníka?

            0 0
          • Rychlej turista  

            Tak jak to vypadá? Je nějak ticho :-(.

            0 0
            • Kiri83  

              Zatiaľ nič aktuálnejšie, keď budem vedieť určite prispejem :)

              0 0
            • Medunka  

              Vim ze Jecnak psal do Liberce, ale zatim bez odpovedi

              0 0
              • Extremist  

                Jsem psal zase na Bystricku a taky se mi nikdo neozval :-(

                0 0
                • haty  

                  asi proto, že jednani nejsou ještě úplně uzavřená. Všechny informace, které o poháru probublají ven jsou zatim neoficielní.

                  haty – Liberecká 24h

                  0 0
                  • Extremist  

                    To je sice pekne, ale terminy uz mely byt zverejnene. Je pozde.

                    0 0
                    • Rychlej turista  

                      Termíny už tu někde běhají a co mám informace, tak zatím k žádným změnám nedošlo :-)

                      0 0
                      • jecnak  

                        Doted ale nejsou potvrzene. Nikde zadne oficialni info. Zacina uz vazne byt pozde.

                        0 0
                        • haty  

                          Můžu vás ujistit ze termin liberce je naprosto pevný a neměnný 14.-15.6.2008, za ostatní organizátory tu do doby oficielniho vydání informaci bohužel nemůžu mluvit.

                          0 0
            • haty  

              ho hoo, jestli jsou mé čerstvé informace správné tak zítra 20.2. by měla být tisková konference a oficielní oznámení GP 24h MTB. :-)

              0 0
              • petebike  

                kde kde ?

                0 0
                • haty  

                  co budu mit k dipozici tak prihodim i sem, ale nejdriv to vyjde urcite v mtbs. Urcite bude i dalsi medialni pokryti, ale mé znalosti nejsou tak hluboké.

                  0 0
              • Rychlej turista  

                Tak co, už se něco ví?

                Pomalu rozdejchávám ten „seriál“ :-D a zjišťuju, že se tak moc nestalo. Ono je opravdu nejdůležitější, že jste se domluvili na termínech s rozumnými pauzami, aby se to dalo objet všechno. Jen se trochu bojím, aby se z 24h nestala podobná megalomanská akce, jako je to dneska běžné na maratonech :-(

                Co Zdenda, víš o něm něco? Je tajemnej, jak Hrad v Karpatech :-D

                0 0
                • haty  

                  O zdendovi ted moc nevim, odhaduju ze ma ted dost prace. K termínům – věř mi že bez zastřešení pohárem by k dohodě o termínech nedošlo, i tak to dalo dost prace, terminovky mají vsichni dost nabyty. První ročník poháru bude rozjezdový, všichni by meli byt trosicku schovivavy, zvlast u závodu kde bude 24 poprve. Megapodnik (povazuji od 1500 ucastniku vys) myslim v CR nehrozi.

                  0 0
                  • Rychlej turista  

                    Mám na mysli hlavně propustnost trati, aby se nestálo nebo nechodilo pěšky :-( Přece jenom když srovnáš účast za poslední roky, tak to dramaticky roste hlavně ve dvojicích a čtveřicích, kde to objede opravdu každý.

                    0 0
    • šlapatko  

      Tak mě se 24 rozplývá.Na podzim příštího roku se chci stěhovat do Olmiku.Na léto pojedu do zahraničí.Něco vydělat do začátku.S učňákem hledat novou práci bude mazec.Teť mám docela pěkný peníz,asi půjdu dolů:(No pojezdím v zimě.Stihnu Šelu a Silesiu.Snad další rok.

      0 0
    • haty  

      ahojte vsichni, rad vidim ze 24 thread pekne kvete. Strasne rad bych Vas uspokojil odpovedmi na otazky 24tour, ale dokud nebude vsechno podepsany tak nemuzu. Ale uz to bude brzy odtajneno. Muzu ale ledacos prozradit z 24h ve Vesci.

      0 0
    • haty  

      tak tedy prihodim par libustek kterymi bych vam moh udelat radost: 1.podarilo se zkontaktovat nove partnery a to znamená opet bohatsi ohodnoceni tech nejlepsich. Urcite chceme zaplnit hluchej čas mezi dojezdem a vyhlasenim bohatou tombolou pro vsechny zavodniky. 2.camp se podle vzoru v zahranici rozdelí na 3 sektory podle hluku – nonstop life, normal, klid. 3.možnost rezervace obslužného místa u trati pro jednotlivce. 4.zrušení části trate z dálnicí a nahrazení namotanou tratí v novém areálu.

      to jen tak zhruba abych vás potěšil:-) pak mame jeste dalsi novinky, docela velky, ale ty spis potesi doprovod a navstevníiky.

      0 0
      • Medunka  

        ad 2) to je super ad 4) budou tam nejake super technicke vychytavky, neco jako na XCcku?

        0 0
        • Rychlej turista  

          To je přece blbost, 24 hodinovka není o tom likvidovat jezdce držkopády. Pokud se do toho ovšem zase nevloží kšeft kvůli divákům.

          0 0
          • Medunka  

            no loni ten sjezd do cile byl „vrazdedny“ takze bych se nedivila, kdyby tam neco vypecenho nebylo. Pod „namotanou tratí“ si predstavim treba kilak se 180stupnovyma zatackama namotanych na kousicku

            0 0
            • Rychlej turista  

              Ty muldičky byly úplně v pohodě, kdo chtěl, mohl je jet pomalu. Horší byly ty rozbité – za loukou a lesní. Tam na výběr nebyla ani rychlost a ani stopa – buď to nějak sjedeš nebo hodíš tlamu.

              0 0
              • jecnak  

                Ja myslim, ze to je MTB a ne silnice. To k tomu patri. Kdo si netroufa muze slezt z kola a sebehnout to.

                0 0
                • Rychlej turista  

                  No sjet se to dalo, ale vždycky se mi ulevilo, když jsem byl dole :-)

                  0 0
                  • McBlacky  

                    já se na to ve 4ce vždycky těšil :) ale je fakt že když jsem jel singl tak jsem se ke konci taky trochu bál, přeci jen pozornost už nebyla a chyba ne nevyplácí.

                    0 0
                    • Rychlej turista  

                      To je právě důvod, proč si myslím, že na 24 hodinovce by nebezpečné úseky být neměly. Dvojice nebo čtveřice na tom jsou úplně jinak.

                      0 0
                      • haty  

                        az sleze snich a trochu to oschne tak s klukama neco v arealu namotame :o), upřímě – loňský dojezd do cíle by jsme chtěli využít taky

                        0 0
      • Rychlej turista  

        Tak ta 3 je boží, konečně něco pro závodníky. Ti sponzoři u trati vloni mě opravdu dojali :-D

        0 0
    • haty  

      Čus borci,

      docela nová informace. Změní se jedno z pravidel charakteristických pro Vesec. Se slzou v oku jsme se museli rozloučit s dopočítáváním posledního kola dojetého po 24hodině. Od letoška jse pořadí bude vyhodnocovat jen podle počtu celých kol dojetých před 24 hodinou. Bude to tak mnohem jednodužší, zmenší se množství protestů a hlavně se může udělat vyhlášení vítězů dříve. Co tomu říkáte?

      0 0
    • Sheep-Master  

      neni nějaký dvanáctihodinovka? 24 je už fakt extrém ale láká mě to, ale vim že si to nemůžu dovoflit kvůli tomu že většinou jsem najel za rok cca 5tis a to na biku, silničku nemám =(

      0 0
    • Howgh  

      tady je taky jedna aktuální. Příjemnej podnik. Jezdím ji každej rok. < www.volny.cz/montanatk/ >

      0 0
    • haty  

      to je ostuda (moje), projíždím internet, mluvim s lidma ale o vaší 24hodinovce na kole jsem zatim neslyšel. Bohužel jsem nenešel v propozicich jestli jde o horská kola nebo o silniční?

      0 0
      • Howgh  

        Jestli mluvíš o téhle < www.volny.cz/montanatk/ > oni se k její propagaci staví děsně laxně.
        Ambiciózní jezdí ve dne na galuskáču, v noci na horském. Silničky jsou místy trochu zvětralé. Je pěkný, že se zůčastňují nejen chrti, ale i normální lidi.

        0 0
        • haty  

          To je fajn všeobecně na 24 hodinovkách, většina lidí jede sama proti sobě, jen aby přežili, a vůbec to nehrotěj(ve dvojkách a sólistech). Ve čtyřkách je zas spousta lidiček co si „jen“ užívaj atmosféru.

          0 0
      • Howgh  

        při přihlašování doporučuju kouknout na datum. První dva závody tam mají 2007…

        0 0
        • jecnak  

          ???

          0 0
          • haty  

            Na prihlasky je preci jen trochu brzo. Za liberec mohu jen pridat male vysvetleni. Prave dnes 20.2. Uz mel byt v provozu nový web na původní adrese www.24hours-mtb.com/ ,ale bohužel kvůli pracovnímu vytížení v zaměstnáni jsme museli posunout termín na čtvrtek. V současné době funguje web v původní podobě a to jen částečně. Jsem trochu překvapenej že vůbec funguje lošká registrace, na mém exploreru ted nechodi vubec nic :-(. K přihláškám jen tolik: registrace na naši 24hodinovku začne přesně 1.4.2008 o půlnoci.

            0 0
            • jecnak  

              Jasne, me jeste nenapadlo se prihlasovat. BTW muzes osvetlit:

              1. Pujde se prihlasit na celou serii z jednoho mista a zaplatit jednou platbou?
              2. Bude serie hodnocena nebo budou hodnocene jen jednotlive zavody?

              Drzim palce. Dik

              0 0
              • haty  

                ad.1 na celou serii najednou se prihlasit nepujde(urcite ne letos, ale je to bod k zamysleni),takze ani platba nemuze byt jen jedna. Sice jsou 24h pod jednim poharem, ale oraganizatori jsou ruzni t.j. kazdy na vlastni triko. ad.2 budou probihat samozrejme obe ohodnoceni – dostanes ceny za 1 misto v liberci a kdyz nasbiras dostatek bodu tak dostanes i ceny za 1 misto v serii. (nebo jsem otazku spatne pochopil?)

                0 0
                • jecnak  

                  Dik vse jasne.

                  0 0
                • Rychlej turista  

                  Takže do cekového hodnocení se budou sbírat body a ne km?

                  0 0
                  • haty  

                    urcite body. Kdyby to byli kilometry tak by závodníci preferovali okruhy s mensim prevysenim nebo mensi náročností. (To by nás – Liberec- trochu znevyhodnovalo)

                    0 0
                    • Rychlej turista  

                      Ale jenom, pokud by nejeli kompletní sérii. Kdo ale pojede všechny čtyři závody, musel by si ždímat držku až do konce minimálně u tří prvních závodů :-D Takhle, když bude vidět, že jede na nějaké pozici a nebude mít valnou šanci ji vylepšit, bude se do konce závodu flákat a jen si tu pozici hlídat :-(

                      0 0
                      • Rychlej turista  

                        Vím, o čem mluvím :-D

                        0 0
                      • haty  

                        k celkovému hodnocení v poháru nebude nutné absolvovat vsechny závody, na to je to preci jen trochu tezka disciplina. :-) Neboj snazili jsme se zohlednit vsechny hlediska a vyhodnoceni poharu by melo byt pruhledne a pritom spravedlive. Bylo nekolik alternativ, jak se k tomu postavit. A věřím že kuci prazsky vybrali tu nejlepsi- bohuzel presne bodovani neznam, byl jsem jen člen debaty na toto tema, ale nebyl jsem u vyneseni verdiktu.

                        0 0
                        • Rychlej turista  

                          Pokud budou pravidla a nebudou se měnit v průběhu, tak to spravedlivé bude, o tom žádná. Jen by to bylo zajímavější, protože by nikdo nic neměl jisté skoro až do konce :-)

                          0 0
                          • McBlacky  

                            stejně to v singlech neobjede nikdo kromě tebe celý, tak bych byl v klidu :)

                            0 0
                            • jecnak  

                              Moc neprovokuj, nebo si budete hledat 4. do 4.

                              0 0
                            • Rychlej turista  

                              On se vždycky někdo najde :-)

                              Jediný problém bych viděl v tom, že kdo to chce objet celé, bude mu muset být ukradená většina jiných závodů.

                              0 0
                              • haty  

                                ukradena je osklivy slovo, proste se budou pocitat jen 2 nejlepsi vysledky.

                                0 0
                                • jonti  

                                  Uz sa tesim na pravidla, ak vyhrajeme prve dve preteky, niekto iny dalsie dve, a kazda stvorica sa zucastni iba tych dvoch? Ake tam budu dalsie kriteria? :) posledny pretek?

                                  0 0
                                  • haty  

                                    velmi spravna otazka, bohuzel ti na ni nemuzu zatim odpovedet. Predkladal jsem navrh ktery rovnost bodu resi, ale nevim jestli ho kuci schvalili nebo nasli jine reseni. V kazdem pripade o tomto precedensu vedi a musi byt v pravidlech reseni.

                                    0 0
                                    • Rychlej turista  

                                      jestli se budou počítat jen dva nebo tři závody, tak je to jako seriál zbytečné. Aspoň že se ty termíny nepřekrývají, to je na tom asi to nejdůležitější.

                                      0 0
                                • McBlacky  

                                  no 2 ze čtyř to není už moc série, že. Upřímně takhle špatný řešení mě ani nenapadlo. Počítal jsem tak 3 ze 4, případně počty typu Km * bodové ohodnocení závodu, nebo první desítka 10–1 apod… Rozhodně by to bylo napínavější

                                  pořádat 24H závod je jistě velmi náročné a tak by se mělo věnovat i dost času na systém bodů. Odmáznout to takto no nevím…

                                  0 0
                                  • jonti  

                                    Mne to pri mojich planoch na sezonu celkom vyhovuje. Tri by som este zniesol, 4 urcite nie. Ak ale znovu budu problemy s poradim, tak aby sa im na to vsetci nevy… po Vestci. Realne si neviem predstavit, ze sa dohodne viac 4 clennych timov, ktore pojde v rovnakom zlozeni na 4 preteky v priebehu polovice sezony.

                                    0 0
                                    • jonti  

                                      A podobne viac ako 5 ludi, ktory pojdu solo 4× za sezonu sa nenajde tak lahko.

                                      0 0
                                  • haty  

                                    Blacky nebud hned tak negativni, zkus to pochopit. Je to prvni rocnik. Zkusenych borcu jako ty je v republice odhaduju tak 200. Ne všichni budou chtit jet pohar. Většina účastníků poháru budou nováčci. Proč jim takhle nedat šanci promluvit do pořadí. Pokud by byli počítány 3 lepší výsledky, mel bych trochu strach aby bylo vubec z koho yhlasovat.

                                    0 0
                                    • Darkson  

                                      já bych asi souhlasil s blackym, aby se jednalo opravdu o seriál, měly by se započítávat alespoň 3 výsledky ze 4 závodů. ale zase naprosto chápu, že nechcete dělat seriál závodů pro pár lidí, kteří jsouc schopni obět všechno. je to novinka a teprve čas ukáže, jak dobrý systém hodnocení jste zvolili. v každém případě jsem rád, že něco takového děláte:-)

                                      0 0
                                      • Rychlej turista  

                                        Já bych souhlasil i s Hatym, že bez toho zastřešení by asi nedošlo ani k domluvě na termínech. A to považuju za nejdůležitější. Ostatní už je víceméně jen administrativa a co se bude dít s výsledky jednotlivých závodů už zážitky moc neovlivní a o ty na 24h jde především. Kdo bude chtít objet všechno, má možnost a může si pak udělat i vlastní vyhodnocení mimo soutěž, jak by dopadl mezi podobně postiženýma :-D

                                        0 0
                                      • Darkson  

                                        no fuuuuj:OBJET

                                        0 0
                                    • McBlacky  

                                      mě šlo spíš o to, že i my závodníci si musíme naplánovat sezonu a 4 × 24H to je velký zásah do plánů. Automaticky vypádávají 4 víkendy. A když už se pro to rozhodneme, tak bych rád aby to mělo smysl. Ale ani 2 ze 4 myslím mě neodradí se účastnit, jak napsal Rychlej jde o zážitky

                                      0 0
                              • petebike  

                                ja si myslim ze Zdenda si to nenecha ujit, jinak vim ze se na zkousku chysta par velmi dobrych profiku maratoncu, sem na to sam zvedavej, jestli se na jednom zavode sejde cela konkurence bude to pekna podivana… :-)

                                0 0
                                • Rychlej turista  

                                  Zdenda přece obhajuje, tak by omluvila snad jen komplikovaná zlomenina nohy a oboustranný zápal plic :-D

                                  0 0
                                  • petebike  

                                    jasne je to povinnost :-), ale myslel sem celou tu serii… i kdyz trosku sem nepochopil proc pocitaji jen 2 zavody…no je mi to vlasne jedno, tohle nepojedu :-)

                                    0 0
                                    • Rychlej turista  

                                      Počkáme, až to budeme vědět přesně, jak to je. Ale mi se to taky zdá jako nesmysl. Zřejmě z toho udělali kočkopsa, aby se zúastnilo co nejvíc lidí, i takoví pro které 24h není priorita, ale jen zpestření. A samozřejmě sponzoři mají v těchto věcech rozhodující slovo, ale zpravidla úplně jiné zájmy, ale bez nich by nebylo dneska nic.

                                      0 0
                • jecnak  

                  Jeste jedna vec. Bude nejaky spolecny informacni web? Celkove vysledky, prubezne vysledky, rozcestnik k jenotlivym poradatelum atd.

                  0 0
    • haty  

      mizim na tejden do tater, tak sory za neucast na diskuzi. Prihazuju notoricky znamy odkaz (www.24hours-mtb.com) na nase nove predelany stranky. jeste sice nejsou na 100% ale vetsina veci uy funguje. Chtel bych vypichnout hlavne pravidla, ktera koresponduji i s pravidly GP.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.