Československý seriál 24 hodinových závodů bude i v roce 2012.

18 nepřečtených
 • Sliby-chyby

  V Brně na veletrhu Sport Life nebylo k vidění jen spousty cyklistických novinek, ale proběhla zde i schůzka pořadatelů, kteří se rozhodli uskutečnit druhý ročník Československého seriálu v závodech horských kol na 24 hodin. Tato vytrvalostní disciplína si získává již delší dobu stále více a více svých příznivců. V letošním roce proběhl první úspěšný ročník, kde pořadatelé z Jihlavy, Bystřičky a Žiliny dokázali uspořádat skvělé závody, které spojili v seriál. Letos se k nim přidali pořadatelé Liberce se svým známým závodem Těžká pohoda. Tím získává seriál pod svá křídla všechny závody konané na území Česka a Slovenska. Pořadatelé ročníku 2012 tedy věří, že seriál bude špičkovým sportovním podnikem a tím přiláká ty nejlepší bikery-vytrvalce.

  Seznam závodů:

  18. – 19. května Jihlavská24mtb, www.jihlavska24mtb.cz

  9. – 10. června, 24hours Těžká pohoda, www.24hours

  23. – 24. června, Valašská24, www.mtbmaraton.cz

  7. – 8. července, Cyklopozitívnych 24 hodín, www.cyklopozitiv.sk

  0 0
  • mašlička  

   Paráda… Letos byl seriál opravdu vyvedený a po již zajeté a vyzkoušené Bystřičce a 2. ročníku Žiliny se uvedla v perfektním světle i Jihlava. Teď k tomu i dobrej Liberec… co dodat. Super a držím palce… Chci pozdravit kluky do Jihlavy a speciálně Milana. Držím palce kluci a tak jak jsem říkal po závodě perfektní občerstvovačka a ta parta kolem Vás super. Držím palce celému seriálu a ať se všechny závody vyvedou. Ahoj

   0 0
  • karliner  

   Zajímalo by mne, proč 24 v Jihlavě bude probíhat od pátku do soboty???

   0 0
   • Sliby-chyby  

    Chybička se vloudila…závod v Jihlavě je 19.5. – 20.5. 2012

    Omlouváme se. Ivo Renza

    0 0
  • wenda.simon  

   28. – 29. července se pojede také Berounská 24MTB , loni se to jelo a tuším že to také bylo zařazeno do nějakého seriálu.

   info zde: http://maratony.sportbusiness.cz/

   Třeba tu více informací řekne i sám pořadatel…

   0 0
   • Sliby-chyby  

    Ahojky…rád bych si upřesnil naše informace. V loni se Beroun nejel…pokud je to jinak informujte nás. A co budoucnost berounské 24hodinovky?

    0 0
    • wenda.simon  

     Beroun se nejel letos v roce 2011, loni (v roce 2010) se jelo to jsem byl i účastníkem. Na stránkách BBM co sem dával výše je napsáno že to bude v termínu 28. – 29. července 2012.

     Jinak poředatelem je Michal Dalecký spolu s Merida Bikes(cyklo Point)

     0 0
    • karliner  

     Vloni (2010) se v Berouně jelo, letos (2011) se v Berouně nejelo.

     0 0
     • Sliby-chyby  

      Za pořadatele Československého seriálu pro rok 2012 můžu zodpovědně říct, že nikdo jsme o pořádání Berounské 24 hodinovky pro příští rok, nevěděli.

      0 0
      • Medunka  

       možná z toho důvodu, že organizátor nechce do do žádného seriálu (ale to je jen odhad)

       0 0
  • bosmilan  

   Hlavně ale změňte firmu na výsledky,protože to co se dělo letos to bylo něco strašného.

   0 0
   • Sliby-chyby  

    Víme o tom, že časomíra byl snad jedinej vážnej problém a tak změna je už na cestě. Závod a seriál bude měřit jiná a osvědčená firma. Ivoš

    0 0
  • Mig_all  

   nemuze tady nekdo napsat sve zkusenosti, co takovy zavod obnasi, jak se pripravit, natrenovat, co sebou? Mozna by jsme do toho pristi rok s kamosem sli, on je takovy vic blazen, outdoorovy typ ja vic cistokrevny cyklista, ale rozhodne nejsme nejaci vytrvalci nebo profisportovci…

   0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.