• skop

    Poradte prosím napohodu brýle na bike s transparentními skly,zdravim vsechny,dikec

    0 0
    • Meesha  

      Oakley M-frame

      0 0
      • RobHor  

        Doporučuji z vlastní zkušenosti: v pracovních a ochranných pomůckách prodávají značkové brýle 3M za 300, jsou aerodynamického tvaru-bez konkurence. Stejně v cykloprodejně platíš nějakých 100% za reklamu a značku. Navíc mají tvrzená skla, proti otěru. Např. v Praze na Poděbradské vedle Sony centra.

        0 0
    • Brouk_Pytlik  

      No já nevim no, si myslim že šetřit se ani v tomhle moc nevyplatí. Měl sem kdysi Uvexy Bunny hop 2, stály asi 1400,– a co vydržely bylo neskutečný včetně vypadnutí z kapsy při závodě na silnici. To samý Rudy project Skeey starý asi 8 let který mam dodnes sou nezničitelný, párkrát sem si na ně i sedl. No a od kámošky sem sehnal za pár korun loni Relaxy, protože tam pracovala tak to bylo za levnějš no a 2× sem je strčil v kopci do kapsy u dresu a vytáhl sem je poškrábaný. Já bych v tomhle asi nešetřil, bral bych renomovanou značku.

      0 0
      • juli  

        Taky uz x let Skeey s dioptrickym adapterem. Barevna skla jsou furt k dostani, tak snad jeste nejaky cas vydrzi. Na jare jsem si poridil do civilu RP Kabrio s Ti ramem. Mnam.

        0 0
    • Corbett  

      Mám za 550,–Kč BBB se třemi skly a super. Občas brýle stratím, proto se mi moc nechce do brýlí investovat, ale tyto BBB jsou super. V této cenové relaci jsem měl Relax a Uvex a tyto jsou o 100% lepší po všech stránkách.

      0 0
    • Charlie_R  

      Hlavne si davej pozor na zkreslovani. Nedavno jsem si nabehl, bryle byly super, ale pripadalo mi, ze sedim o pul metru vys, nedalo se s nimi jezdit.

      0 0
      • Mustafa  

        To znam,nebyly to nahodou transparentni Relax?Pripadam si v nich jak kdybych sedel na takovem tom prvnim vysokem kole :o)

        0 0
        • pos3k  

          po roce jezdeni s relaxy, nemuzu jet bez nich, vsechno je moc blizko, pripadam si ze jsem strasne dole, nemam spravne odhady na teren :-) relax s modro/cirymi nedoporucuju

          0 0
        • Charlie_R  

          presne, namodrale Relaxy:))))

          0 0
    • Daf  

      Asi bych vybiral ze znacek Oakley, Briko a Rudyproject

      0 0
      • RobHor  

        Když potřebuješ utratit můžeš koupit Polaroid brejle za 5500.-

        0 0
    • Orbis  

      Rudy Project ty jous dost dobrý nebo taky Catlike:-)

      0 0
    • Univega  

      Ahoj, mám Rudy project skla Red racing, něco úžasnýho, v podstatě je nesundám z očí ani za šera. Je jedno jestli jedeš v lese nebo na louce, je pořád skvěle vidět. Samozřejmě nejsou úplně nejlepší do ostrého přímého slunce, no ale na biku moc často dlouho rovně nejedeš :-) Dokonce v nich i lyžuju na sjezdovkách a samozřejmě i řídím v autě. Doporučuji!

      0 0
    • wroum  

      mam univerzalni Oakleye Straight xXx s oranzovo-hnedyma sklama a sou gut. do sera, do mlhy, do slunce, na snih…akorat ve tme je s nima videt stejny hovno jako bez nich. akorat cena je trochu vyssi, kupoval sem je asi za 4800, ted by mely stat kolem 3600.

      0 0
    • rich  

      specialized http://www.specialized.com/…qSection.jsp?…

      vela veci si nechavaju robit u renomovanych znaciek a toto by som tipol na RudyProject

      0 0
    • climber  

      R2, nechci dělat žádnou reklamu, ale manželka má takový ty brejle co k nim jsou přidělat dioptrický sklíčka a tenhle týden ji praskl rámeček co jsou do nich ty skla zasazený. Zavolal na R2 a zadarmo ji ten rámeček vyměnili. Super přístup. Rámeček podle mě nepraskl proto, že jsou to špatný brejle (právě naopak nejlepší zkušenosti), ale proto, že ten optik do tam čočky nandaval tak byl pěkný střevo a dost s tím zápasil.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.