Taky si připadáte při focení svého jako úchyláci :-)

17 nepřečtených
  • R.1

    Tak jak jste na tom. Já tedy pokud ho někde vytáhnu a chci si ho vyfotit, tak se na mě lidi koukaj jako na blázna. Asi si myslí, že jsem totální perverz – no minimálně se tak tváří. Asi nechápou že je to živý tvor a že chce taky mít pěkně v albu zdokumentovaný svůj vývoj a všechny „místa“ kam se podíval :-)

    0 0
    • Pá-dlista1  

      A ty alba s tema mistama prodavaj v trafice, vid? ;)

      0 0
    • Lance  

      no jestli mu u toho foceni jeste rikas Vys, vic vlevo,vpravo tak proc ne?:)

      0 0
    • dalimil  

      a ty se divíš ? Já tedy pokud ho někde vytáhnu a chci si ho vyfotit, tak se na mě lidi koukaj jako na blázna nikde ho nevytahuj,nech to na doma a budeš mít klid :-)

      0 0
    • Martyss  

      Tak tohle nemá chybu:-)))

      0 0
    • pelt  

      Todle mi nedělej, válim se tu smíchy po podlaze, tohle bylo dokonalý:)))

      0 0
    • MattsSpeed  

      :-))) no v zaciatkoch som mal tiez tendenciu dokumentovat vsetky <mista> ktore navstivil… teraz si na tom uz tak nepotrpim, hlavne ze si uzije :-) v.

      0 0
    • Siddha  

      boha jeho… :o)))

      0 0
    • chupas  

      me staci, kdyz se na nej jenom divam, ani ho nemusim fotit na specielnich mistech. hlavne peknej je zepredu, koukat na ten zdvih. a mam ho cerny a matny a to je teprve krasa.

      0 0
      • enjoy  

        hele ze ho mas cerny.. tady asi uplne kazdyho nezajima kam vsude uz se podival:-)

        0 0
      • murco  

        si ho pchal do komina????

        0 0
        • chupas  

          uz od zacatku celej cernej. sem to tak chtel. :))

          0 0
          • R.1  

            Tatinku muj bily, prijed k nam na chvili, klukum ja te ukazu, ze jsem nelhal dokazu… :)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.